Texty, obrázky či videa k zamyšlení..

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:09:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Texty, obrázky či videa k zamyšlení..
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 5  Vše Tisk
Autor Téma: Texty, obrázky či videa k zamyšlení..  (Přečteno 82207 krát)
Jedenáctka

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 03. Srpen 2011, 09:42:25 »

To není se úplně uzavřít. To je prostě to nesledovat přehnaně. Dřív jsem zprávy sledoval, věděl jsem všem co se děje, ale neměl jsem na to svůj názor. Dneska se akorát pohybuju na internetu, přehled celkem mám, ale hlavní je že o tom o čem vím, tak na to mám svůj názor, protože si aktivně najdu informace. O tomhle to podle mě je.
Zaznamenáno

Neexistuje tu žiadne, že nedá sa, nič neni nemožné pre toho, čo nevzdá sa.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Srpen 2011, 10:48:29 »

Atto: podle mě, docela věrohodný je bbc.co.uk, kde navíc ihned vše přepisujou asi do 25ti jazyků... bývala tam i čeština, ale myslim, že jí zrušili (zřejmě mezi čechy nebylo moc zájemců o skutečné zprávy Šťastný)

Na druhou stranu pořád je to veřejné médium, či-li na všechno, co vám předkládá, se musíte dívat kriticky už jen z toho důvodu, že se jedná o jednostrannou komunikaci s miliony lidí. Je totiž jasné, že pro ty, kteří chtějí mít moc nad masami, jsou média nejlepším prostředníkem.

Smutné však je, že často se média o svojí věrohodnost připravují naprosto samy, protože chtějí (resp potřebují k přežití) být sledovány, či-li musí předkládat senzace i za cenu toho, že nebudou uplně korektní. Toto je právě výsadou především komerčních médií. Já osobně vůbec nechápu, jak může někdo sledovat zpravodajské relace na čistě komerční televizi jako je Nova, a informace, které poskytují, považovat za důvěryhodné. Je to naprostý nesmysl už z principu! Jediná média, co lze brát vážně, jsou veřejnoprávní, i když je fakt, že co se týče České Televize, ta se tváří jako veřejnoprávní, ale už tak 15 let je to čistá komerce.

Proto pokud někdo chce doopravdy sledovat události ze světa a mít trochu větší šanci, že nebudou zkreslené, ideální jsou zahraniční veřejnoprávní portály (nejlépe internetové, protože televize bývají provázeny a ruku v ruce spjaty se zábavou, což nikdy důvěryhodnosti dat neprospívá). BBC a CNN, které zmínil Atto, jsou asi nejlepší, i když já osobně dávam přednost BBC z toho důvodu, že se jedná o britskou stanici, či-li je naší lokalitě zkrátka bližší Šťastný ...


Co se týče těch "novin" jako Blesk, Aha, atp., to mi popravdě zas tolik nevadí, protože se jedná o bulvární plátky, které jsou takto koncipovány naprosto účelově už od základu. Jinak řečeno, jejich primárním úkolem je spíše bavit než informovat, s tím, že oni si ani na žádné seriózní noviny zkrátka nehrají. Někoho holt baví číst si o soukromých životech českých "celebrit." Šťastný Proč? To nevim, ale nevadí mi to, protože u těchhle plátků každý ví, do čeho jde.

Jinak k časopisům a novinám obecně - klasické noviny typu Mladá fronta DNES, atp. jsou poměrně slušnými zdroji informací, hlavně kvůli svojí úzké lokalizovanosti. Když se zkrátka chce člověk něco dozvědět o svym okolí, v těchhle novinách může leccos zjistit. I když je pravda, že v posledních letech také dost přecházejí do oblasti zábavy (velmi časté dlouhodobé soutěže, např. o auto apod), nicméně pokud máme mluvit jen o důvěryhodnosti informací, je rozhodně na vyšší úrovni než u komerčních televizí Šťastný

Pokud jde o "časopisy," tak popravdě v ČR nevím o žádném vyloženě zpravodajském. Vesměs se také jedná spíše o zabavení. Důvěryhodnost informací v českých časopisech jde mimo mě (resp nic o ní nevim), každopádně co se týče zahraničí, tak zde je poměrně kuriozitní problém, který bych mohl zmínit.
Před několika lety se začal využívat nový systém veřejného hodnocení článků ve vědeckých (fyzikálních, astronomických, antropologických, atp) odborných časopisech (nemůžu si teď přesně vybavit, jak se ten systém jmenuje, nicméně až budu na fakultě, tak to zjistim), který je postavený na tzv. odkazech. Pokud v odborném publikovaném článku někdo odkazuje na jiný článek, ten článek, na které je odkazováno, získá jakoby "bod." Účel byl, aby se nejzajímavější články dostaly v žebříčku tohoto bodování na vrchol a ty nejméně zajímavé zůstaly dole. Samozřejmě se časem ukázalo, jak stupidní nápad to byl. Když totiž někdo publikoval článek plný naprostých nesmyslů, okamžitě na něj vznikly desítky a desítky odkazů, či-li byl hrozně vysoko hodnocen, tím pádem se spíš dostal do povědomí běžných lidí. Jeden bývalý profesor Masarykovi univerzity (jméno jsem opět zapomněl Smutný ) si zhruba před dvěma lety z tohoto systému neskutečně vystřelil, když publikoval článek o tom, jaký vliv má pití piva na migraci ptáků vrubozubých. Článek byl hodně odkazován, čímž se dostal vysoko v bodovacím žebříčku, přitom se jednalo o naprostou zhovadilost. Výsledky byly dva: zaprvé se nepokrytě ukázalo o chybě v tomto systému, a zadruhé ten pan profesor přišel o práci.

Tento systém byl mimochodem taky jeden z důvodů, proč se mezi veřejností tak extrémně rozšířily bludy o antropogenním původu globálního oteplování, blízkému vyčerpání zdrojů, atd atd.

Jaký z toho plyne závěr? Na všechny informace, které jsou vám předkládány, MUSÍTE nahlížet maximálně kriticky. Nezáleží vůbec na tom, odkud ty informace jsou...
« Poslední změna: 03. Srpen 2011, 10:54:18 od D9 » Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 07. Září 2011, 22:45:19 »

Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 13. Listopad 2011, 00:32:21 »

http://www.youtube.com/watch?v=sb2YOg_dkQM
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 02. Prosinec 2011, 20:59:50 »

Tohle je spis takova motivacka, ale dobra. :- )
http://www.youtube.com/watch?v=cQo7DTyKB5Y
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 11. Leden 2012, 20:12:56 »

Dobrej vlk má o jednu vlastnost míň než špatnej?
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 11. Leden 2012, 20:21:19 »

Jeden večer vzal starý Indián svého vnuka a vyprávěl mu o bitvě, která probíhá uvnitř každého človeka. Povídal mu: "Chlapče, ta bitva v každém z nás se odehrává mezi dvěma vlky.“

První vlk je ZLÝ. Je to zlost, závist, žárlivost, sobectví, nenávist, sebelítost, falešnost, namyšlenost a ego.



Ten druhý vlk je DOBRÝ. Je to radost, klid, naděje, laskavost, vyrovnanost,  empatie, věrnost, soucit a důvěra.    



Vnuk o tom všem chvíli přemýšlel. Asi po minutě se zeptal starého Indiána: " A který vlk zvítězí?"
Starý Indián mu odpověděl: “TEN KTERÉHO KRMÍŠ”




adam: Rešíš pytloviny, ale změnil jsem to:- ).. Každopádně to nebylo ještě hotové, když jsi přispíval. Hrál jsem si s velikostí obrázků a textem.
« Poslední změna: 11. Leden 2012, 20:30:30 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 24. Leden 2012, 18:03:32 »

Soutěěěž!  Šťastný Jaké přísloví se asi hodí k tomuhle obrázku? První, kdo to odpoví správně dostane karmičku...
Ať je to k zamyšlení.  Šťastný

Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 24. Leden 2012, 19:03:42 »

že ženský jsou svině?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 24. Leden 2012, 19:41:05 »

Joudo něco jako "Ty po mě kamenem, já po tobě chlebem", nic jinýho mě nenapadá Úsměv
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 24. Leden 2012, 20:59:28 »

mě napadá - "Důvěřuj ale prověřuj" Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 24. Leden 2012, 22:23:40 »

Bez práce nejsou koláče
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 25. Leden 2012, 14:36:43 »

Vy jste "magori"  Smějící se
Ale nejbliz byl asi spokey.

Spravne: "Nikdy neposuzujte cloveka na prvni pohled"
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 25. Leden 2012, 16:58:27 »

To neni přísloví... FAIL

btw: mně ta holčička přijde víc nebezpečná než ten chlap už na první pohled
« Poslední změna: 25. Leden 2012, 17:07:59 od D9 » Zaznamenáno

Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 25. Leden 2012, 21:49:48 »

Možná je ta holka něco jako Dexter Šťastný
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 04. Červen 2012, 12:29:21 »

ŽIJ SVŮJ VELKEJ PŘÍBĚH - Věř, Běž a Dokážeš - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IR3gqbIWQOU
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 08. Červen 2012, 12:40:08 »

Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 29. Listopad 2012, 18:50:00 »

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CveStdybPac
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 30. Listopad 2012, 23:41:47 »

Jaký máte názor na kandidáty o místo prezidenta? Tady je video z dnešní diskuze tří vyřazených kandidátů.. Osobně jsem pro zvolení Okamury a je škoda, že byl vyřazen. Ať si myslí, kdo chce, co chce.  Mrkající

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/bobosikova-okamura-dlouhy-co-s-nimi-bude-kdyz-je-z-boje-o-hrad-vyradili-zeptejte-se-jich.html
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 04. Prosinec 2012, 18:29:27 »

http://www.videacesky.cz/reklamy-reklamni-spot-video/zapalili-byste-diteti-cigaretu
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 04. Prosinec 2012, 23:03:55 »

Jaký máte názor na kandidáty o místo prezidenta? Tady je video z dnešní diskuze tří vyřazených kandidátů.. Osobně jsem pro zvolení Okamury a je škoda, že byl vyřazen. Ať si myslí, kdo chce, co chce.  Mrkající

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/bobosikova-okamura-dlouhy-co-s-nimi-bude-kdyz-je-z-boje-o-hrad-vyradili-zeptejte-se-jich.html

Okamura má vynikající názory a umí pojmenovávat problémy, ale je to příšernej populista. Spoustu věcí by chtěl změnit a pořád to říká, ale není schopnej mluvit o tom "JAK" to změnit. Představuje si to jak hurvínek válku. Z Český republiky prostě neudělá Japonsko (bohužel), protože tu ti lidi mají uplně jinou mentalitu. On řekne "zabráníme korupci," přitom skoro neexistuje způsob, jak jí zabránit. Základ problému našeho státu je v lidech, museli by všichni změnit svoje uvažování a postoje, abychom se mohli někam posunout, což se prostě nikdy nestane. On vyrůstal střídavě v česku i v japonsku, ale mentalitu má japonskou a nechápe, že tady nemá vůbec šanci přesvědčit společnost, aby byla pracovitější, slušnější a pokornější Šťastný ... nemá ale ani moc smysl o tom mluvit, i kdyby mu uznal soud ty hlasy a nechali ho kandidovat, nemá šanci vyhrát :/

Jinak je výčet kandidátů na prezidenta uplně směšný. Lidi, kteří za něco stojí, kandidaturu odmítli nebo o ní ani neuvažovali. Největší podporu podle všech průzkumů má Fisher, což moc nechápu. Zaprvé byl v KSČ, zadruhé se hlásí k judaismu. To, že má takovou podporu, je jen důsledek toho, že všichni ostatní kandidáti nestojej za nic. Kandidáty stran nemá ani smysl komentovat.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 05. Prosinec 2012, 03:37:34 »

Zaprvé byl v KSČ, zadruhé se hlásí k judaismu.
Trochu OT: Členství v KSČ chápu, ale jen tak na okraj, co je problematického na judaismu (nebo obecně na příslušnosti k jakémukoli náboženství)? Měl jsem za to, že od 1945 už nic...

Ohledně kandidátů:
Okamura je populista. Ví co by chtěl, ale neví jak. A pokud ví, jak, tak jeho řešení rozebere během chvilky rozumný člověk na tu populistickou a tu nereálnou část. Typický příklad: "Omezme korupci. Dejme lidem práci. Zaveďme státní podniky, které budou zaměstnávat nezaměstnané." První a poslední věta si jasně odporují. Státní podniky jsou typickou líhní korupce. Běžné firmy se oproti tomu mezi sebou nekorumpují, protože to nedává ekonomický smysl. Pokud jedna firma podplatí druhou, tak ta druhá na tom prodělá a dřív nebo později zkrachuje, nebo ji převálcuje jiná, která neutrácí za úplatky a může nabídnout nižší cenu.
Na Fišerovi mi vadí jednak to, že je naprosto plochý. Myslim, že jeho heslo by mohlo být "budu čímkoli chcete" - on je prostě prototyp nekonfliktního člověka typu kdo nic nedělá, nic nezkazí. I kdybych to přehlédl, tak ho diskvalifikuje členství v KSČ.
K BoBo se snad není nutno vyjadřovat. Hlavní heslo "hledám funkci".
Dlouhý je taková šedá eminence a moc nevim, co si o něm myslet. Musim si toho víc zjistit.
Kníže má několik bonusů. Primárně skoro všechny ostatní převyšuje vystupováním a kongruencí svých názorů. Je to prostě státnický typ. Bohužel se s ním trochu neshoduju na apriori pozitivním přístupu k EU. Je mi bližší spíš taková "neprudící skepse".
Fišerová - ta mi přijde trochu jako druhý Václav Havel. Moc o tom, jak se dělá politika asi neví, ale věřím jí, že do toho půjde podle "nejlepšího vědomí a svědomí". Přijde mi jako "nejmenší zlo".
Sobotka - s ním mi vyšla největší shoda v nějakém tom dotazníku, ale prostě mi není příjemný.
Diensbier - levičák jako prase, který je mi nepřijemný samotnou existencí. Moje pocity z něj jsou něco Paroubek na výši skřížený s Ransdorfem. Prostě nebezpečně inteligentní levičák Úsměv
Roithová - Fišerová v bledě modrém, ale díky politické minulosti je mi nějak tak míň příjemná.
Na a Franz - Cimrman prezidentské volby. Nikdo neví kdo to je, co dělá, jaké má názory. Je to ale umělec a má hustý kérky. Podle mého to na prezidenta nestačí a ten hype co okolo něho je je jen na základě toho jak vypadá.

Celkově zatím v užším výběru kníže, Fišerová, Dlouhy podmínečně a Roithová jako náhradnice.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 05. Prosinec 2012, 10:21:05 »

Av4: od 45 už nic? wtf?... snad 89 máš na mysli.

Jinak problematické to samozřejmě je z mnoha důvodů. Ale to by byla debata na uplně jiné nesouvisející téma. V podstatě velice záleží na daném jedinci a na intenzitě jeho náboženského smýšlení. Pokud se někdo pouze "hlásí k judaismu" a nic víc, je to ještě v mezích, ale problém nastává, když svůj život zcela podřizuje své víře, což je právě velmi typické pro většinu odnoží judaismu (ne pro všechny teda). Prezident, který nebude pracovat o šábesu, asi neni moc ideální. Nemluvě o dalších věcech. Přiznávám ale, že tu mluvím jen o ortodoxních případech, a Fischer mezi ně patřit vůbec nemusí. Nicméně pořád tu je ta skutečnost, že prezidenta chci s čistou hlavou.

Pro mě je Ježíš a Vlasta Plamínek uplně totéž akorát v jiné době a jiné společnosti, jestli mě chápeš.


Jinak přesně souhlasím s tím, co píšeš o Fischerovi. Je prostě ohebnej jak proutek, v životě za nic nikdy nebojoval, nemá bezúhonou pověst, atd. Prostě nerozumím tomu, že má takovou podporu, opravdu ne. Patří mezi ty horší kandidáty.

Co se týče knížeho, tak ten je z daných kandidátů ve většině směrů asi nejvhodnější. Asi jako jedinej není v politice kvůli penězům. U něj je problém jen ta bariéra tý řeči, ale na druhou stranu jsem ho nikdy neslyšel mluvit anglicky nebo německy, třeba mluví uplně normálně.

Co se týče Franze, tak je to zřejmě slušnej vzdělanej člověk, ale to je tak vše. Když jsem s ním viděl nějakou debatu, tak mi přišlo, že má všechny odpovědi naučený z učebnice, vůbec mi celé jeho vystupování nekoresponduje s jeho extravagantním vzhledem, což mi přijde velice znervózňující a nedůvěryhodné. Od takového člověka, umělce, bych očekával nějaké pevné zásady a vlastní postoje, kdežto on je totálně bez názoru Smutný ... nechápu  Šokovaný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 05. Prosinec 2012, 11:12:19 »

Av4: od 45 už nic? wtf?... snad 89 máš na mysli.
No, tak naposledy to bylo "trestné" během vlády nacistů. V komunismu to bylo "nežádoucí", ale trestné ne. Sry, špatná volba slov Úsměv

Ale chtít po prezidentovi, aby byl mentálně "nezávislý" je asi legitimní. Ale je otázka, jestli to, že dotyčný nemá žádný morální rámec je výhoda. Musíš teda pak vybírat právě podle toho, jestli si myslíš, že jsou si ten morální rámec vytvořit sami, když se zříkají těch "předpřipravených".
« Poslední změna: 05. Prosinec 2012, 11:19:43 od Av4 » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 05. Prosinec 2012, 12:40:30 »

Fischer se ke straně přidal, když to bylo výhodný a vystoupil, když to začalo smrdět.

Franz se přidal mezi rasistickou dělnickou mládež. Jak moc je jeho vysvětlení - touha změnit je "zevnitř" - pravdivé, nevim. Taky nevim co je z činů historie horší, esli Fischerův oportunismus a nebo Franzův morální postoj, či jak to nazvat. Každopádně pokud tahat metr krajní levice na Fischera, bude fér si jim přeměřit i Franze.

Zeman, neboli "mlha" v kódové řeči Františka Mrázka, je hloupej vtip. Zemanovsko-klausovská snaha pomocí opoziční smlouvy ovládnout poslaneckou sněmovnu je naprosto skandální a ve vzduchu visí otázka, jestli by náhodou, pokud by se Klaus vrátil do čela ODS, nezapočali novou etapu spolupráce. Pod jeho předsednictvim ministr financí Ivo Svoboda dělal co se dalo, aby Mrázkově firmě přiklepl stamiliardovou zakázku čerpání ruského dluhu. Gross sám o sobě na vnitru dělal čachry jako hrom, onehdá BIS, kde měl Mrázek Člověka, vyhodila šéfa protikorupčí policie, Evžena Šírka. Šírek založil Krakatici a Mrázkovi začalo přituhovat. O Márzkově napojení na Šloufa, nejbližšího Zemanova poradce, by se dalo napsat mnoho. V souvislosti s Franzem přišlo na přetřes hodnocení reprezentativního chování - ok, pro mě nemá mlha co nabídnout.

Roithová má u mě bodíky navíc za boj proti ACTě, i když už tehdy nemuselo jít o morální akt, nýbrž o cílenou snahu zviditelnit sebe sama vzhledem k blížícím se volbám. Více informací k ní nemám.

Kníže - úspěch TOP 09 připisuju schování oněch "kádrů" jako je Kalousek, Parkanová apod. za jeho tvář milého staříka na každym billboardu. To mi neskutečně vadí. "Nová" strana, schovaná za jeho tváří... Upřímnost by člověk hledal těžce.

Obecně se musim přiznat, že mi ke kandidátům scházej hodnověrný informace a nejsem s to zjistit, kde si přečíst něco objektivního. I když objektivní text člověk asi těžko najde.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Stran: 1 [2] 3 4 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS