Vaše začátky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 13:22:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vaše začátky
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vaše začátky  (Přečteno 10466 krát)
HoQ
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 57


Zobrazit profil
« kdy: 21. Srpen 2007, 01:03:57 »

Zdravím,
napadlo mě, že by jste se mohli podělit o vaše začátky  Šťastný:
1) V kolik let jste poprvé měli holku/kluka
2) k bodu 1): Kdo koho začal balit
3) Jaký byl Váš postoj k holkám/klukům a celkově k balení před prvním vztahem a po prvním vztahu
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Srpen 2007, 06:54:28 »

1) v 19 prvni kluk
2) kdyz sem ke klukum chodila na navstevy na koleje, tak sme do sebe docela skadlili s tim jednim, to se mi libilo, ale k nicemu se nemel, tak sem se mela ja:)
3) driv me v podstate kluci nezajimali, az na jednu platonickou lasku nekdy ve 14, kdy sme se zlobili, jezdili spolu na kole a povidali si:) jinak postoj k baleni se asi nezmenil... kdyz se me libi, dat mu to najevo, projevit o nej zajem, pozvat ho nekam. Jen se mozna zmenilo po dvou rok a pul dlouhych vztazich jak nahlizim na ten vztah a na co si dat pozor, ale samotnej pristup k baleni je fakt stejnej... porad se u toho desive stydim, cervenam, nekdy melu blbosti ale aspon necekam jak trubka v koutku az si me nahodou vsimne ten krasnej linuxak tamhle u toho stolu:)
Zaznamenáno
Emmanuelle



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 44
Místo: Vysocina
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Srpen 2007, 07:25:39 »

1/2 líbání a trochu více od 15 nahoru, iniciativa kluků, v 19 první kluk, iniciativa jeho (na diskotéce mě vyzval k tanci), první velká láska ve 20, moje iniciativa, znali jsme se dva měsíce z různých akcí, pak mě vezl domů, tak jsem ho zkusila políbit a vyšlo to..

3/ jako teenager - strašně stydlivá, cítila jsem se natraktivní, nebalila jsem kvůli tomu nikoho. Po 22. roku velké sebevědomí, jsem sice nervózní a myslím si, že každá druhá je hezčí, ale není to na mně vidět. Klidně začnu (pohledy,úsměvy, klidně pozvání na kafe) a zatím vždy s úspěchem... I když teda, až se divím, že to tak vychází, kolikrát z nervozity plácám úplný nesmysly, když se mi kluk opravdu líbí nebo jsem zamilovaná... Stydlivý
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Srpen 2007, 15:34:53 »

1) Prvni kluk, tusim, ze mi bylo 15 - byl to spoluzak na gymplu, v prvaku... chozeni ve smyslu pusy, prochazky... vydrzelo to asi mesic Úsměv
jinak vyzny vztah byl az v 18-ti, toho jsem poprve brala tak nak vazne (jako ze neni jen na hrani, ze s tim bych uz ty deti i mit chtela)

2) kdo koho - bylo to vzajemne (nadhera), doucovala jsem ho matiku...

3) pred prvnim a po prvnim... porad stejne. Vezmu-li ten vazny vztah - predtim jsem si to nak moc nebrala, tedka jsem mnohem opatrnejsi...ale kdyz se zamiluju, nepomuze mi ani svecena voda. Ale myslim,ze cilene balit chlapy jsem driv neumela, dneska to zvladam, ale jen v pripade, ze k nim nic necitim... jinak nejsem schopna dat dohromady souvislou vetu...

Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Srpen 2007, 06:35:43 »

1) v 17-ti první větší láska, i když k samotnému vyspání s ním nedošlo....to pak až o 2 měsíce po rozchodu s touto první láskou a bylo to s chlapem, kterýho jsem vlastně ani tak moc neznala  Šťastný...njn, dneska už bych to taky udělala jinak  Smějící se Super!

2) on mě, vyslechla jsem si asi hodinovou přednášku o The Doors a tak si asi řekl, že když jsem vydržela tohle, vydržím všechno...ale bohužel, jak jsme se spolu začali bavit, si moc nepamatuju, bylo to na nějaké akci a my se neznali, jen vím, že mě oslovil první....no, už je to fakt dávno  Úsměv

3)předtím jsem se druhé pohlaví neodvážila ani oslovit...styděla jsem se, chlapi mi přišli jako něco éterickýho, dokonalýho  Šťastný teď, téměř po 12-ti letech a po několika zkrachovalých vztazích to vidím spíš obráceně  .....ale přiznávám, že se bez chlapů dlouhodobě nedá žít   Šťastný               
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Srpen 2007, 13:06:16 »

1) v 17ti sem upad na srdce na prvni pohled Úsměv Předtim jedno rande v 15, se slečnou, která si vzala za cíl mě "zaučit" (ona ve 14 prvnií sex za sebou a já sem se 2x líbal s hokou), ale nakonec zjistila, ze sem ztracený případ - nesmělý romantik Šťastný

2) podival sem se a byl jasnej, pak sme spolu byli tejden na eko-akci a kdyz sme odjeli domu, tak sem dva dni sebral odvahu a pak sem ji napsal SMS a bylo to. *DOH* No, kdybych nebyl debil a straspytel, tak to mohlo bejt driv Úsměv

3) Tak od 15 pořád stejné. Snaha je, odezva +/- nulová Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stacy
Host
« Odpověď #6 kdy: 24. Srpen 2007, 19:03:00 »

1) v 14 (jemu bylo/je 18) a nebylo to jen takové to puberťácké chození, to fakt ne
2) on si od své ségry na mně zjistil kontakt, na rande mě pozval on...
3) tak i přes přesvědčování okolí, že jsem hezká atd, jsem téměř nevěřila, že o mně kluk projeví zájem sám od sebe  Stydlivý no po tom, jak se to stalo jsem tomu věřit i začala  S jazykem
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Srpen 2007, 21:14:28 »

1) V šestnácti
2) Byla to náhoda. Balil jsem jí já, ale neuvědomoval jsem si to. Poněvadž to byla kámošova kamarádka, tak jsem si myslel, že je tabu a choval jsem se normálně nikoliv stydlivě a dělal jsem prostě blbosti. Škádlil jsem se s ní, utahoval si z ní, lochtal jsem jí a dělal jsem to všechno naprosto nezištně - bez cíle, jenom pro zábavu. Jenomže ona to vzala asi jako úmyslný balení. Každopádně to byla moje první zkušenost, když jsme se při jedný etapě lochtání dostali do komunikace po francouzsku.
3) Změnilo se všechno. Před tímhle jsem si myslel, že sbalit holku je těžký, byl jsem nehorázně stydlivej intelektuál, kterej dokázal přednášet cokoliv před celou školou, ale nikoliv se bavit s jednou holkou o kterou jsem měl zájem. Po týhle zkušenosti jsem zjistil, že na tom nic neni, přestal jsem z balení dělat vědu a už jsem se jenom učil a smál se. Teď skoro rok poté jsem si na měsíční brigádě vysloužil pověst sukničkáře (takže změna je celkem patrná).
Zaznamenáno

Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Září 2007, 15:37:48 »

1) V kolik let jste poprvé měli holku
17
2) Kdo koho začal balit
ona mňa
3) Jaký byl Váš postoj k holkám a celkově k balení před prvním vztahem a po prvním vztahu
Strašný... Nikdy som nemal problém s nadviazaním kontaktu s dievčaťom, ani s tým zaujať tú ktorá sa mi páčila. Problém bol s tým v pravý čas jej povedať čo cítim - nejako som to nevedel Nemocný. (Mal som 15) Tým pádom to bolo viackrát: nejaká sa mi páčila ->nadviazal som kontak ->zaujal som ju -> a tam to skončilo... Potom boli prípady keď to nejaká skúsila na mňa a prišiel návrh od nej, ale ja som z toho vždy vycúval lebo som bol zahladený inej. No proste katastrofa..
A potom prišiel zlom (v 17nástich - sranda čo spravia 2 roky počas ktorých som na baby viac-menej kašlal), keď som sa pri jednej konečne zlomil a dal som to najavo Šťastný, to však nevyšlo lebo vraj "jej niekto zlomil srdce a nikoho nechce Podivený". No a tento prípad som nejako rozoberal s jednou babou z našej školy, pričom ona ma potom začala baliť, ale ja som na to sprvu kašlal (znechutený tým že keď som sa konečne odhodlal vyjadriť sa tak to nevyšlo), no potom som si povedal že to skúsim, možno mi to pomôže zabudnúť. Časom som sa zamiloval a som s ňou doteraz...
Ako sa zmenil po vzťahu neviem, práve preto že ten 1. vzťah trvá doteraz, ale zdvihlo mi to sebavedomie a počítam že už pri žiadnej ten môj problém mať nebudem.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Září 2007, 23:21:35 »

1) v 14 (jemu bylo/je 18) a nebylo to jen takové to puberťácké chození, to fakt ne

V tom případě je ten kluk vpodstatě jednou nohou v kriminále... Znepokojený
Zaznamenáno
Stacy
Host
« Odpověď #10 kdy: 09. Září 2007, 10:44:18 »

1) v 14 (jemu bylo/je 18) a nebylo to jen takové to puberťácké chození, to fakt ne

V tom případě je ten kluk vpodstatě jednou nohou v kriminále... Znepokojený

Toš pro pořádek, to že jsem pod zákonem, to vím dobře, no a jemu jsem to připomínat občas i musela, páč na svých 14 fakt nevypadám  Andílek
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS