Věkové rozdíly MUŽ-ŽENA/ŽENA-MUŽ

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 08:39:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Věkové rozdíly MUŽ-ŽENA/ŽENA-MUŽ
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk
Autor Téma: Věkové rozdíly MUŽ-ŽENA/ŽENA-MUŽ  (Přečteno 54242 krát)
Baron Prášil

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« kdy: 22. Leden 2008, 22:46:46 »

     Ahoj všem,

 jsem tu poměrně nový, vlastně úplně nový. Tak přidám něco do mlýna  Mrkající  Zajímalo by mě jak velký, či malý, je pro vás problém, seznamovat se nebo navazovat vztah s osobou druhého pohlaví, která je o něco více let starší nebo mladší, než vy. Máte zkušenosti? Sem s nimi ...  Mrkající
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Leden 2008, 23:05:58 »

No, ja mam momentalne problem, ze se mi posledni dobou zacinaji libit zajickove, kolem 20... a teda nevim, ale pozvani na rande bych stejne asi neprijala, asi spolecensky predsudek...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Leden 2008, 12:29:25 »

Partneři byli vždy starší - 11 , 5 , 6 let atd.
Nebyl v tom nikdy ani maličký problém .

S mladším nemám zkušenosti a ani mě to nevere , ale nikdy neříkej nikdy , že ....  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Leden 2008, 14:00:31 »

Partneři byli vždy starší - 11 , 5 , 6 let atd.
Proc jen maj zensky zalibu v O TOLIK starsich chlapech? Jo, chapu 1, 2, 3 roky, ale 11?  Kroutící očima

Mne to prijde uhozeny...aspon teda pro mladsi vrstvu lidi. Kdyz si 40 leta zenska vezme 50 letyho chlapa, tak mi to nijak divny neprijde, ale kdyz 19 leta holka chodi s 30 letym typkem...no tedy. Ta holka si podle me spis na neco hraje, bavi ji, ze je starsi (chapejte jiny, lepsi, bohatsi, vystudovany, blablabla) a neni s nim snad proto, ze by ho milovala nebo ji nejak extremne pritahoval svymi vlastnostmi nebo vzhledem, ale spis tim, ze ma starsiho typka, kterej je... No ja nevim, uz sem se trosku rozvasnil, ale takhle to beru ja.  Provokatér
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Leden 2008, 14:08:03 »

Já osobně jsem na mladší holky... a tim myslim o dost mladší... lidem kolem mě to přijde divný Úsměv nj předsudky předsudky....

Jinak mam kamarádku, která chodí s o 17 let staršim chlapem (jí je 18, jemu 35)... je pravda, že ona je na svůj věk hrozně vyspělá (možná až moc...)
Zaznamenáno

hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Leden 2008, 14:12:53 »

to se to těm náctiletým holkám chodí, když má chlap byt, auto a všechno jí platí Úsměv

(jo, závidim Úsměv)
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Leden 2008, 14:36:14 »

No, když si -náctiletá slečna začne něco s 30-40cátníkem, tak v tom vždycky trochu vidím nějaké rejžování peněz nebo mindráky typu "to je vlastně takovej můj táta, ten doma stál za houby, tak aspoň že si to vynahradím tady". Já osobně mám o 5 let mladšího přítele a nic mi na tom nevadí, vrstevníci mi připadají ujetí a hloupí, jsou tak nějak jinde a tenhle kluk nad nimi s přehledem zvítězil, nehledě na věk. Má všech pět Pé, tak proč bych měla řešit číselné údaje na jeho občance?
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Leden 2008, 14:42:44 »

Partneři byli vždy starší - 11 , 5 , 6 let atd.
Proc jen maj zensky zalibu v O TOLIK starsich chlapech? Jo, chapu 1, 2, 3 roky, ale 11?  Kroutící očima

Mne to prijde uhozeny...aspon teda pro mladsi vrstvu lidi. Kdyz si 40 leta zenska vezme 50 letyho chlapa, tak mi to nijak divny neprijde, ale kdyz 19 leta holka chodi s 30 letym typkem...no tedy. Ta holka si podle me spis na neco hraje, bavi ji, ze je starsi (chapejte jiny, lepsi, bohatsi, vystudovany, blablabla) a neni s nim snad proto, ze by ho milovala nebo ji nejak extremne pritahoval svymi vlastnostmi nebo vzhledem, ale spis tim, ze ma starsiho typka, kterej je... No ja nevim, uz sem se trosku rozvasnil, ale takhle to beru ja.  Provokatér

V první řadě - věk nemá člověk napsaný na čele .
A za druhé pokud v tom chceš vidět zrovna tyhle aspekty tak potom nemá smysl vysvětlovat , že nemám zapotřebí si na nic hrát .
Za třetí - v určitém věku , určitým lidem připadá každý rok jako propastný rozdíl .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Leden 2008, 14:51:11 »

Vidis a ja se vzdy setkala s tim, ze me chlapi obchazeli kvuli tomu, ze jim prijdu mlada....zase je pravda, ze je mi dvacet, ale vypadam tak na sestnact. Po blizsim seznameni tohle prestali resit, ale dalsi problem je, ze to, ceho by si meli vazit (jista davka nevinnosti) jim prisla jako prekazka. Roji se potom predstavy, ze jsem nic moc bourliveho nezazila, a ze to budu chtit vyzkouset na ukor jich. V prekladu, prestanou me bavit a ja si utecu za necim novym...tezko rict, jestli maji pravdu, ale vzhledem ke svemu veku a povaze rikam, ze nemaji. Kdybych po tom touzila, tak uz to delam Jiak si myslim, ze idelani pary jsou, kdyz je partner (muz) o dva a vice let starsi.
Zaznamenáno
Baron Prášil

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Leden 2008, 16:07:25 »

No, ja mam momentalne problem, ze se mi posledni dobou zacinaji libit zajickove, kolem 20... a teda nevim, ale pozvani na rande bych stejne asi neprijala, asi spolecensky predsudek...

... Nemyslím si, že by to v tvojí věkové hranici byl problém, o společenském předsudku ani řeč. Mě osobně se "líbí" ženy v rozmezí cca 20-35let. V jiných případech bych si spíše připadal buďto jako "postarší pán" nebo "dítě", které potřebuje pečovatelku  Mrkající
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Leden 2008, 16:19:01 »

V první řadě - věk nemá člověk napsaný na čele .
A za druhé pokud v tom chceš vidět zrovna tyhle aspekty tak potom nemá smysl vysvětlovat , že nemám zapotřebí si na nic hrát .
Za třetí - v určitém věku , určitým lidem připadá každý rok jako propastný rozdíl .
Ja bych naopak rad, kdybys mi to vysvetlila. Rozhodne svuj pocit neberu jako dogma, mozna snad ani ne, jako nazor. Kazdopadne mi to tak v pripadech, ktere vidim okolo sebe pripada.

Zkus mi teda rict, v cem ti starsi chlap (starsi o 5+ let) oproti nekomu okolo tveho veku (+-1 rok) a jeste oproti nekomu mladsimu (dejme tomu taky o 5 a vic let) prijde lepsi. (zamerne nechavam prodlevu v intervalech ((tvuj vek - 5),(tvuj vek - 1)) a ((tvuj vek + 1),(tvuj vek + 5)), aby se neprolinaly a ja dokazal lepe pochopit ten rozdil)

...nebo je to jen nahoda?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Baron Prášil

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Leden 2008, 16:24:17 »

... prozatím zde uvádíte, s o kolik mladšími, či staršími protějšky jste chodili, spali, atd. A co společné soužití s takovým protějškem? Říká se, že společným soužítím, se takový věkový rozdíl v podstatě " maže " nebo není tolik znát. Také se můžou mezi takovými lidmi lišit životní cíle, pohledy, názory na některé věci apod. Povídejte, přehánějte, ukažte svá písmenka  Mrkající
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Leden 2008, 16:54:04 »

Lee Cougan - nikdy jsem nenapsala , že je někdo lepší nebo horší . Já nevím jak hledáš partnerku ty , ale já hledám (?) instinktivně , nepřemýšlím dopředu - tak teď bych si dala říct s někým kdo je o cca 11 let starší . Rešme toho nestaršího i když je to už dávno pryč - prostě se mi líbil a já jemu a šli jsme na kafe a tam mi řekl kolik mu je , nevypadal na svoje roky , byl zdravý duchem a mě připadal fajn , nevím jsetli jsem mu měla říct - aha tak to tedy nemůžeme být spolu , protože by to mohlo vypadat , že chci tvoje peníze , nebo máš suplovat v mém životě roli otce . A časem jsme spolu začali žít a já ani on jsme v tom neviděli problém , bylo nám svého času spolu fajn .A abych odpověděla i Baron Prášil tak siužití jak v domácnosti tak v sexu bylo stejné jako s někým jiným kdo byl třeba jen o pět let starší , když jsem vařila večeři pro partnera tak jsem u toho nepřemýšlela jestli je starší a o kolik let , vzhledem k tomu , že ještě měl zuby  S jazykem , tak nebylo nutné tomu nic přispůsobovat . Možná si to někdo z vás představuje tak , že mě sekýroval a komandoval a poučoval z výše a titulu svého věku , ale nebylo to tak . Prostě vztah jako každý jiný . A že všichni jsou a byli starší minimálně o těch pět let ? Mě to přijde jako rozumná hranice . Jednou se třeba bláznivě zamiluju do někoho mladšího , ale prozatím se to nestalo .

Na základce jsem byla zamilovaná do spolužáka svého bratra , já byla v páté a on v osmé třídě , přehlížel mě jak krajinu a byla jsem pro něj dítě , dělal si ze mě tak maximálně srandu . Potkali jsme se o pár let později , mě bylo 18 a jemu 21 a věkový rozdíl byl naprosto smazán .

A jestli byl s tím nejstarším i nejlepší sex ? Ne nebyl .
 
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Leden 2008, 17:54:36 »

Když mě bylo dvacet, tak jsem to s holkama vůbec neuměl, takže jsem žádnou neměl. Teď když je mi něco nad třicet a konečně mi to alespoň trochu začíná s holkama jít, tak rozhodně nezkoumám, jestli je holce 20 nebo 35. Ono taky volných holek kolem 30 moc není. To že poslední holce, se kterou jsem něco měl bylo 20, byla spíše náhoda než nějaký záměr.

Například jsem byl na rande s holkou, které bylo 38 a s hokou které bylo 20, obě se mi líbíily. Ta, které bylo 38 neměla zájem o další setkání, ta 20letá měla. Tak jsem chodil s ní. Kdyby to bylo naopak, tak budu chodit s tou 38 letou. Já řeším to, jestli se mi holka líbí a ne její věk.

Kolem té 20leté holky se motal nějaký kluk v jejím věku. Na pohled byl určitě hezčí než já. Jenže se jí pokoušel získat způsobem - "kamarád, věrný psík, co jí chce všude doprovázet". Poprvé jsem na vlastní viděl, jak tahle strategie fakt nefunguje. Totálně ho ignorovala jako chlapa. Hádám, že si ani nevšimla, že má o ni zájem (mimochodem, také jsem to kdysi zkoušel, a že to nefunguje svědčí i desítky dotazů tady na foru v sekci jak na ženský). Docela mi ho bylo líto. Samozřejmě převážil můj zájem o ní, tak jsem ji jednoduše pozval na rande. Ten kluk se kolem ní určitě motal měsíce a na rande se jí pozvat neodvážil. Takže ta holka šla na rande se mnou a ne s klukem jejího věku, protože JÁ jsem ji na to rande pozval a ON ne. To byl ten jediný důvod. Žádné auto jsem nepoužil, protože žádné nemám (dokonce ona měla auto sama). Použil jsem jen vědomosti z Qarka Šťastný

A ještě jedna věc. Ačkoliv to byla docela pěkná holka, šla na rande se mnou, protože jsem byl JEDINÝ kdo ji za poslední měsíce na rande pozval. Rozhodně neplatí, že pěkné holky jsou zvány na rande pětkrát denně.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Leden 2008, 20:05:14 »

Galileo, tvuj nazor se mi libi...i zkusenost.

barbarela.trust, ok, tak se mi to libi...jen se obavam, ze vsechny 18ky nepremysli, jako ty, ale to neni dulezity. Jeste jedna vec...zkus predpokladat, ze se o tebe uchazeji 3 chlapi, jeden o 5 let mladsi, jeden stejne stary jako ty, jeden o 5 let starsi, ostatni vlastnosti na kterych ti u partnera zalezi budou srovnatelne...je u tebe nektery z nich zvyhodneny?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Leden 2008, 20:10:44 »

Ted me tak napadlo....treba muz kolem dveceti sesti a vis uz hleda partnerku pro zivot, pro bydleni ve dvou a podobne. Ale holka ve dvaceti, co studuje skolu je odkazana na rodice...nema praci, nema tolik penez na to, aby zila ve spolecne domacnost, plus nazory rodicu, kteri by se hodne vztekali a byl by velky boj je obejit....a stejne ve vysledku by to nemuselo klapnout, vztah by se rozpadnul a holka by se musela vracet domu, ptz z nejake te brigady byt neuplati....no, myslim, ze se nad timhle zamyslim Super!
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Leden 2008, 22:18:14 »

to cassies
takhle uvažujou spíše holky kolem 25 a více. Chlapi většinou uvažujou jinak. Když se jim holka líbí, tak si neřekne "je moc mladá, asi nebude chtít vážný vztah, tak ji na to rande nepozvu". Spíše si řekne "tak si aspoň užiju, když z toho něco bude, budu rád, když ne, najdu si jinou". Možná máš pravdu, že někteří chlapi v tom věku  koukaj na to, jestli je holka ochotna s nimi trvale bydlet. Ale znám i holky kolem 20 let, které o to mají zájem. Pokud někteří chlapi nechtějí vztah s mladší holkou, tak to bude nejčastěji asi kvuli tomu, co jsi psala v předchozím příspěvku - bojí se, že jim rychle uteče, protože si chce užívat.
Kromě toho jsou chlapi dost různí. Znám takové, co už v pětadvaceti zakotvují v manželství a jiné, co si chtějí i ve třiceti hlavně užívat Šťastný

Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Leden 2008, 17:18:17 »

Galileo, tvuj nazor se mi libi...i zkusenost.

barbarela.trust, ok, tak se mi to libi...jen se obavam, ze vsechny 18ky nepremysli, jako ty, ale to neni dulezity. Jeste jedna vec...zkus predpokladat, ze se o tebe uchazeji 3 chlapi, jeden o 5 let mladsi, jeden stejne stary jako ty, jeden o 5 let starsi, ostatni vlastnosti na kterych ti u partnera zalezi budou srovnatelne...je u tebe nektery z nich zvyhodneny?

Dlužím ti odpověď - úplně upřímně ti řeknu , že ten o 5 let starší , protože to prostě mám vyzkoušené , protože vím , že mi to takhle vyhovuje . Nejsem experimentátorka , takže půjdu cestou nejmenšího odporu .
Já vím je to předpojatost , ale je to předpojatost upřímná .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Leden 2008, 18:19:15 »

Ja jsem aktualne s holkou o 5let starsi nez ja. Ja na VS, ona lehce po. Travime spolu dost casu, skoro i bydlime. Pro bezne fungovani vztahu opravdu zadnej problem. Ona z toho mela ze zacatku trochu blbej pocit, ale uz ji prechazi.. A jedine ceho se bojim ja jsou biologicke hodiny. Protoze jestli dite (pokud vubec), tak tak v 35, coz uz pro ni bude asi trochu pozde..Smutný
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Leden 2008, 23:50:29 »

Mne to prijde uhozeny...aspon teda pro mladsi vrstvu lidi. Kdyz si 40 leta zenska vezme 50 letyho chlapa, tak mi to nijak divny neprijde, ale kdyz 19 leta holka chodi s 30 letym typkem...no tedy. Ta holka si podle me spis na neco hraje, bavi ji, ze je starsi (chapejte jiny, lepsi, bohatsi, vystudovany, blablabla) a neni s nim snad proto, ze by ho milovala nebo ji nejak extremne pritahoval svymi vlastnostmi nebo vzhledem, ale spis tim, ze ma starsiho typka, kterej je... No ja nevim, uz sem se trosku rozvasnil, ale takhle to beru ja.  Provokatér

Za pár let to budeš brát jako největší dobro: v době, kdy už to máš v hlavě daleko srovnanější, ještě můžeš zaujmout velký rozsah žen, které se ti líbí. A to je celkem fajn, ne?
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Leden 2008, 01:51:55 »

dazed: amen... je to pravda, teď na to nadávám, protože sem zrovna v tom nejblbějším věku, kdy se šestnáctkou bych si už nerozuměl a holka od dvaceti vejš zas chce nějakýho zajištěnýho třicátníka... a až já budu na jeho místě, vadit mi to fakt nebude... S jazykem
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 27. Leden 2008, 11:49:44 »

fakt nevim, kde berete ten nazor, ze holka od dvaceti vejs chce zajistenyho typka? vetsinou funguje chemie. Libi se mi/nelibi se mi. Kdyz se mi libi, vetsinou ho moc neznam, protoze z pratelstvi vztahy zas tak moc nevznikaji... a jak psala barbarela, na cele vek napsanej nemaji. Spis holky berou starsi kluci prave proto, ze holky sou na stejny vek vyspelejsi.

Vetsinou to clovek zas tak nepozna. Jde se na rande, bavi se spolu, domluvi si dalsi rande. a za dva mesice "je, ty ses o tri roky starsi? /mladsi? to bysme se asi nemeli schazet, ja starsi/mladsi nechcu". Vzdyt to je prece uhozeny:)
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Leden 2008, 15:13:29 »

Mawe47: že by bohaté osobní zkušenosti? Jinak samo beru, že holka chce staršího kluka, protože její vrstevníci nejsou na její "úrovni", ale to platí tak v šestnácti osmnácti, po dvacítce se tenhle rozdíl IMO smazává...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Leden 2008, 18:12:42 »

aldamir: jak u koho. podle me se ten rozdil nesmaze nikdy... treba u me, ja sem detsko furt Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 27. Leden 2008, 18:39:28 »

ten rozdil se smaze mozna ve 40, ale ve 20?

ja su holka nad 20, pod 20 sem nemela ani zadny vztah anikdy sem nesla po zajistenych typkach s autem a kdo vi cim... vzdy to byli o 1,5 - 4 roky starsi studenti
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS