Věkové rozdíly MUŽ-ŽENA/ŽENA-MUŽ

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 03:33:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Věkové rozdíly MUŽ-ŽENA/ŽENA-MUŽ
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk
Autor Téma: Věkové rozdíly MUŽ-ŽENA/ŽENA-MUŽ  (Přečteno 54262 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 30. Leden 2008, 11:15:16 »

Víš, kdybych chtěl holku jen do postele, tak už sem několik možností měl. Jenže já sem možná naivní idiot a chci od vztahu trochu víc než pár minut tělocviku před spaním... Přemýšlím

každopádně souhlasim s tím, že všechno se liší kus od kusu... proto ale nemám rád to, že mi je neustále předhazována jakási ženská nadřazenost v psychickém vývoji...
Ono se občas (a ne nějak málo často) z toho, co začne v posteli vyvine něco víc Mrkající Takže bych nebyl tak striktní v odmítání, bejt tebou Mrkající A navíc, jestli jsi už měl několik možností, tak to svědčí o tvé fyzické přitažlivosti, z čehož můžeš vyjít - pokud jsi je teda neulovil na prachy nebo na sexy mozek Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 30. Leden 2008, 11:23:44 »

Kdo mluvil o psychické nadřezenosti ? Já mluvím o tom , že bychom třeba šli my dva v té době na rande , neměli by jsme se o čem spolu bavit - nejspíš - na základě rozdílných životních zkušeností , já bych si v duchu říkala , že tvoje starosti bych chtěla mít a ty by sis v duchu říkal , že jsem nevyzrálá blbá kráva co se brzo vdala a vybrala si nevhodného parnera . Nejspíš máš totiž pocit , že tobě se tohle nemůže stát .

Já na jednu stranu fakt chápu , že tě irituje to , že si holky o které máš zájem ty vybírají starší kluky a obhajují to tím , že jsou psychicky vyzrálejší a tudíž si hledají  "úměrného" partnera a proto se snažíš popřít existenci psychické výzrálosti žen v tom věku a je pro tebe stravitelnější tvrdit nebo myslet , že to dělají jen pro peníze a hmotné statky , ale kde je proboha psáno , že ten starší musí bezpodmínečně ty hmotné statky vlastnit ? Vždyť já znám kluky co ve dvaceti mají domy , auta , peníze a na druhou starnu i takové co ve čtyřiceti nemají zhola nic . Věk přece není zárukou finanční zajištěnosti , nebo je nějaký přídělový systém o kterém nevím ? Že jako v osmadvaceti přijdou poštou klíčky od bytu , ve třiceti je ti přidělen účet s nemalým obnosem .. nesmysl . Jediné co skutečně "na příděl" máš velkou šanci samotným věkem získat jsou právě ty zkušenosti .

Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 30. Leden 2008, 13:18:28 »

Jasně, jakápak nadřazenost. Že jsou ženy trochu napřed, cítím jasně i ve svém věku, i když možná nejsem typický vzorek. Přesto bych trval na jedné věci: nejde jenom o zkušenosti se vztahy, i když se na ně ženy hodně zaměřují, což mě trochu stresuje (dlouhodobý vztah s bydlením, řešením společných problémů atd. za sebou nemám, rozvod taky zatím ne Úsměv ). I tím, že prostě "dýchám a roky přibývají", jsem se ledacos naučil a získal určitý životní nadhled a orientaci, které jsem třeba v 23 neměl.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 30. Leden 2008, 14:15:56 »

Nechci tu začínat nějakej flame, ale řeči typu, že holky myslejí vyspěleji než kluci a že dřív dospívají, jsou jen hoaxy, které před nějakým časem šířily noviny jako Blesk a Spirit a stal se z toho trend, kterej si samozřejmě všechny ženský osvojily, proč by ne. Když vám někdo říká, že jste v něčem "lepší", tak je jasný, že nebudete mít nic proti. Teď ale nová informace pro vás: je to kravina... to, že holky myslejí "jinak" neznamená, že jsou vyspělejší nebo cokoliv jinýho... faktem je, že ženy jsou jen povrchnější a falešnejší než muži... mladý holky si HRAJOU na dospělý a přijde jim, že jsou vyspělejší... kluci se nepřetvařujou a klidně dávaj najevo, že se rádi baví (v každym věku)... drtivá většina žen žije s touhle přetvářkou celej život a ani jí nevnímají... tj verdikt: ženy nejsou vyspělejší, jen si na vyspělejší hrajou a proto se tak jeví a nejhorší je, že si to i skutečně myslí, což je vidět i tady na fóru (proto je nemožný o tom ženu přesvědčit. Už teď vim, jak budete na tohle reagovat, že jsem blbec, že nic nevim, že ničemu nerozumim a bla bla bla, ok...)... ženy byly v historii vždycky diskriminovány a v poslední době se vytváří stále víc hoax trendů, který říkají věci jako, že žena dokáže dělat víc věcí najednou a to muž nedokáže, nebo, že ženy jsou vyspělejší, že jsou chytřejší... dokonce občas vidim i takový sračky jakože ženské oko rozeznává víc barev a podobný blbosti..... tvrdit, že jedno pohlaví je "vyspělejší" než druhý je podle mýho názoru naprostá blbost... jsme jenom jiní, ne lepší nebo horší... je zajímavý, jak ženy vždycky bojovaly o rovnoprávnost s muži a přitom je vidět, že jim rovnoprávnost nestačí a chtějí bejt aspoň vyspělejší...
Zaznamenáno

Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #79 kdy: 30. Leden 2008, 14:26:56 »

No když jsem chodil na základku, tak se mi nezdálo, že by byly holky nějak vyspělejší. Ale určitě mají ve vztazích navrch - když jim v jedenácti, dvanácti začala růst prsa (což byl mj. důsledek hormonálních změn - nebo ne?), tak se o ně logicky začali zajímat starší kluci a už tehdy si zažívali své první vztahy, kdežto kluci měli jiný zájmy - hlavně sport. Tohle není teorie, jen obyčejné pozorování okolí. No a přijde mi logické, že se tenhle náskok ve vztazích s nimi táhne dál a jednou se smaže.

Taky na tom, že holky hledají spíš staršího partnera mi přijde tak nějak přirozený - asi hledají někoho, ke komu mohou tak trošku vzhlížet...

No a to, že žena dokáže vnímat více naráz než muž, je vědecky dokázaná pravda. Údajně k týhle diferenciaci došlo tím, že zatímco muž, když byl na lovu, tak se musel soustředit jen na jednu věc - na kořist. Kdežto žena jako ochranitelka ohně a dětí musela mít na oči na štopkách a hlídat, jestli se někde neobjeví nebezpečí.

No ale souhlas se závěrem D9 - neexistuje lepší pohlaví, muži a ženy jsou prostě různí.
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 30. Leden 2008, 14:32:46 »

Podle mne jsou ženy psychicky výše, než muži ve stejném věku. Je to dáno už jen tím, že v průměru mají pubertu dřív.
Pubertu určitě, ale v dospělosti se to srovnává...

A navíc, jestli jsi už měl několik možností, tak to svědčí o tvé fyzické přitažlivosti, z čehož můžeš vyjít - pokud jsi je teda neulovil na prachy nebo na sexy mozek Šťastný

O mé fyzické přitažlivosti bych nemluvil... Buď to byly holky, který sem fakt nechtěl, vůbec mi neseděly a byl bych s nima fakt jen kvůli tomu jednomu (a bez toho taky dokážu přežít), nebo to byly typy, co prostě braly kohokoliv... O svý práci a penězích mluvim s holkama jen dost okrajově, pač nechci aby o mě měla zájem jen proto, že je pro ni důležitý tohle a sexy mozek sice mám, ale ne každá je jako Paroubkova nová manželka... Smějící se

Kdo mluvil o psychické nadřezenosti ? Já mluvím o tom , že bychom třeba šli my dva v té době na rande , neměli by jsme se o čem spolu bavit - nejspíš - na základě rozdílných životních zkušeností , já bych si v duchu říkala , že tvoje starosti bych chtěla mít a ty by sis v duchu říkal , že jsem nevyzrálá blbá kráva co se brzo vdala a vybrala si nevhodného parnera . Nejspíš máš totiž pocit , že tobě se tohle nemůže stát.

Představ si, že nemyslel, ale asi tě o tom nemám šanci přesvědčit... Jinak o tomhle nemůžeš ani teoretizovat, protože stejně uvažuješ nevědomky podle svejch životních zkušeností a už se nedokážeš vžít sama do sebe ve 23, stejně jako já sám do sebe v 16... a to že bysme se my dva neměli o čem bavit neni jistý, to nikdy nevíš... Mrkající

Já na jednu stranu fakt chápu , že tě irituje to , že si holky o které máš zájem ty vybírají starší kluky a obhajují to tím , že jsou psychicky vyzrálejší a tudíž si hledají  "úměrného" partnera a proto se snažíš popřít existenci psychické výzrálosti žen v tom věku a je pro tebe stravitelnější tvrdit nebo myslet , že to dělají jen pro peníze a hmotné statky , ale kde je proboha psáno , že ten starší musí bezpodmínečně ty hmotné statky vlastnit ? Vždyť já znám kluky co ve dvaceti mají domy , auta , peníze a na druhou starnu i takové co ve čtyřiceti nemají zhola nic . Věk přece není zárukou finanční zajištěnosti , nebo je nějaký přídělový systém o kterém nevím ? Že jako v osmadvaceti přijdou poštou klíčky od bytu , ve třiceti je ti přidělen účet s nemalým obnosem .. nesmysl . Jediné co skutečně "na příděl" máš velkou šanci samotným věkem získat jsou právě ty zkušenosti .

Irituje, neirituje, je to prostě fakt, mám na to svůj názor, ale to je tak všechno. K prachům bych zas sklouzávat nechtěl, to už sme spolu řešili jinde a víme, že se neshodnem, že? S jazykem

Dobrá, vezmu to jinak. Holky si vybíraj starší kluky, protože jsou psychicky vyspělejší a zkušenější. TO NEPOPÍRÁM. Ale tohle tvrzení vůbec neimplikuje to, že kluci v jejich věku nejsou stejně psychicky vyspělí. Oni jsou stejně vyspělí, ale těm holkám to nestačí a přirozeně hledaj někoho, kdo je na vyšším levelu jak ony samy, ke komu můžou vzhlížet... Nebo ne?

dazed: já nevim, asi fakt nejsi typickej vzorek... a nebo možná já a lidi v mým okolí nejsme typickej vzorek, kdo ví... S jazykem

D9: trochu agresivně podáno, ale přesto  Potlesk
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 30. Leden 2008, 14:53:40 »

Tak řekni mi čím to teda je ?
Že jsou ženy (ne všechny a né vždy,ale směle můžeme mluvit o drtivé většině) nejspíše podvědomě přitahovány staršími muži ?


Podotýkám , že věk člověk na čela napsaný nemá a já osobně mám velmi velmi špatný odhad věku , není výjimkou , že řeknu - no tak mezi třiceti a čtyřiceti mu mohlo být, nebo šestnáctileté holce tipuju dvacet .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 30. Leden 2008, 15:02:01 »

Už sem odpověděl v předchozí reakci a srozumitelnějc už to říct snad nejde...

Holky si vybíraj starší kluky, protože jsou (ti starší kluci!)psychicky vyspělejší a zkušenější. TO NEPOPÍRÁM. Ale tohle tvrzení vůbec neimplikuje to, že kluci v jejich věku nejsou stejně psychicky vyspělí. Oni jsou stejně vyspělí, ale těm holkám to nestačí a přirozeně hledaj někoho, kdo je na vyšším levelu jak ony samy, ke komu můžou vzhlížet... Nebo ne?
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 30. Leden 2008, 15:07:48 »

Takže tohle vše jen o touze - VZHLÍŽET ?

Já třeba takové touhy nemám (ale to nic neznamená).
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 30. Leden 2008, 15:13:26 »

Ale nepochybně spousta jiných je má...

Ok, tak proč ty si vybíráš o několik let starší partnery?
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 30. Leden 2008, 15:24:28 »

Abych řekla pravdu nemám nejmenší tušení - už jsem tady jednou psala , že prostě přišel člověk , zaujal mě a byla ruka v rukávě , pak mi řekl kolik mu je .

Já neplánuju - tak ten další tomu bude tolik a tolik . Fakt nevím proč , myslím , že je to naprosto podvědomé .

To vzhlížení můžu já u sebe se svou povahou naprosto vyloučit já chci mít PARTNERA ne modlu a s autoritama mám odvěký problém .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 30. Leden 2008, 16:10:24 »

je zajímavý, jak ženy vždycky bojovaly o rovnoprávnost s muži a přitom je vidět, že jim rovnoprávnost nestačí a chtějí bejt aspoň vyspělejší...

Až v tomhle státě, nějaká rovnoprávnost mezi muži a ženami bude, tak mě osobně stačit bude.....až se u pracovního pohovoru nikdo nebude ptát, kolik mám dětí a jestli mi je má kdo pohlídat, až onemocní nebo zda v nejbližší době děti plánuju, pokud nemám...až dostanu stejnej plat za stejnou práci jako muj mužskej kolega...až pro mýho partnera nebude problém pohlídat děti, přebalit mimino, uvařit, uklidit a udělá to automaticky, ne, že já ho o to požádám.....až můj šéf přestane mít blbý sexuální narážky, ke kterým se uchyluje jen z pozice své moci a tím, že je chlap (ještě jsem neměla šéfku, která by takhle obtěžovala mě nebo nějakého mého kolegu)....až se oběti znásilnění budou brát opravdu jako oběti, tzn. že policie nebude brát vůbec v potaz, jestli si za to slečna nemohla sama třeba tím, že měla na sobě minisukni a tím si o to vlastně říkala nebo to, že za to ten chudáček nemohl, protože je to uchyl, kterej si nemohl pocmoct  Ďábelský.....tak až se tohle všechno stane, tak tu můžeme mluvit o nějaké rovnoprávnosti....

sry za OT, ale tohle tvrzení mě nadzvedlo ze židle....
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 30. Leden 2008, 16:14:32 »

Až v tomhle státě, nějaká rovnoprávnost mezi muži a ženami bude, tak mě osobně stačit bude.....až se u pracovního pohovoru nikdo nebude ptát, kolik mám dětí a jestli mi je má kdo pohlídat, až onemocní nebo zda v nejbližší době děti plánuju, pokud nemám...až dostanu stejnej plat za stejnou práci jako muj mužskej kolega...až pro mýho partnera nebude problém pohlídat děti, přebalit mimino, uvařit, uklidit a udělá to automaticky, ne, že já ho o to požádám.....až můj šéf přestane mít blbý sexuální narážky, ke kterým se uchyluje jen z pozice své moci a tím, že je chlap (ještě jsem neměla šéfku, která by takhle obtěžovala mě nebo nějakého mého kolegu)....až se oběti znásilnění budou brát opravdu jako oběti, tzn. že policie nebude brát vůbec v potaz, jestli si za to slečna nemohla sama třeba tím, že měla na sobě minisukni a tím si o to vlastně říkala nebo to, že za to ten chudáček nemohl, protože je to uchyl, kterej si nemohl pocmoct  Ďábelský.....tak až se tohle všechno stane, tak tu můžeme mluvit o nějaké rovnoprávnosti....

Nemůžu jinak - krásně napsané  Potlesk Potlesk Potlesk
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 30. Leden 2008, 16:32:28 »

dextera: za předpokladu, že by to takhle všechno bylo, bys přiznala, že ženy NEJSOU vyspělejší?
Zaznamenáno

Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 30. Leden 2008, 17:39:02 »

dextera: já myslel, že tohle je fórum o vztazích a ne o feminismu... Kroutící očima Bych ti zas moh začít oplácet zakonzervovaností soudnictví v oblasti porozvodové péče o dítě, presumpcí viny právě u toho znásilnění atd.... Jako nic není ideální, ale myslim že sočasná euroamerická společnost s nějakou diskriminací žen problém fakt nemá... Eh?
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 30. Leden 2008, 17:49:13 »

no trocha hledani na googlu ti D9 skutecne vysvetli, ze dle praci z psychologickeho oboru bylo vyzkumem zjisteno, ze dane "opozdeni" plyne z toho, ze kluci maji delsi pubertu. tento biologicky fakt plyne z potreby toho, aby se kluci lepe vyvinuli a dokazali ochranit rodinu a potomstvo, tudiz se jejich fyzicky vyvoj zastavuje pozdeji. tesne s tim vsak souvisi i vyvoj psychicky, ktery je ovlivneny hormonalnimi zmenami.

po dokonceni vyvoje se pochopitelne dane "rozdily" casem smazou, kdyz dojde k vyrovnani ekvivalentnich zkusenosti u obou pohlavi. takze nesouhlasim s pojmem nadrazeny ani vyspelejsi, jelikoz to co zameskate v puberte, zase prakticky vzato dozenete o neco rychleji Mrkající nicmene to nic nemeni na tom, ze behem puberty jsou nase mentalni vyvoje nekde jinde. a aldamire, logika a zpetne implikace jsou pekna vec ale od kdy se zivot ridil dle logiky Mrkající i kdyz mas pravdu, ze mozna skutecne jiz ten samotny fakt, ze koukame po starsich podvedome, je ponekud ovlivneny nasi pubertalni zkusenosti, kdy jsme zacaly koukat po starsich a prenasi se do pozdejsiho veku. casem se to ocividne obrati (viz demi moore Šťastný )


chtela jsem vygooglit i tohle, ale probirani se clankovymi databazemi je narocna prace... momentalne mi staci to, ze musim lezt na ADSko Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 30. Leden 2008, 18:42:55 »

Nechcete se vrátit k tématu? Šťastný
Tenhle server je o balení, měly bychom se tedy bavit o tom, jak využít toho, že ženy v řadě případů chtěj muže, kteří jsou pár let starší. To, že ženy se v určitém období cítí vyspělejší je vědecky dokázaný fakt, jak ostatně ukazuje předchozí příspěvek noghri. Nemělo by to tady sklouzávat k filosofování jak je to nespravedlivý a podobně. Pánové, nezapomeňte, že až vám bude 40 nebo 50, budete to vy, kdo se bude cítit ve vztazích na koni.
to Aldamir
Nechceš toho nějak moc? OK můžeš si najít nějakou 23, se kterou si budeš perfektně rozumět, ale jen jako kámoš. Nebo nějakou 18 letou, se kterou si popovídáš o něco hůře, ale zato pěkně v posteli, kam ti vleze, protože ji, zaimponuješ už jen tím, že jsi starší.
Víš, kdybych chtěl holku jen do postele, tak už sem několik možností měl. Jenže já sem možná naivní idiot a chci od vztahu trochu víc než pár minut tělocviku před spaním... Přemýšlím
Já o voze, ty o koze....
Já přece vůbec nemluvil o holce jen na sex! Já jen říkal, že když si najdeš mladší, tak možná budeš muset udělat trochu kompromis, protože si s ní asi nebudeš na sto procent rozumět, ale zase pro ni budeš spíše přitažlivej.
A napadla mě jedna věc. Četl jsi předposlední qarkuv článek? http://www.qark.net/clanek/zlaty-klicek-k-dobremu-vztahu-s-pritelkyni Zdá se, že o n má opačné problémy než ty.

Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 30. Leden 2008, 21:41:46 »

Galileo: k tý první části - máš pravdu, jenže já prostě strašně rád filozofuju... Smějící se Každopádně právě tim, že jako starší budu ve vztazích, jak si napsal, na koni, se tak nějak uklidňuju...

Ano, souhlas, jenže pokud mám problém s tou holkou komunikovat už na prvním rande (a ne proto, že bych byl nějakej uťáplej, prostě si nemáme co říct), tak jak s ní mám komunikovat v denním kontaktu coby se svou partnerkou? tak sem to myslel já... Možná to mám opačně než spousta lidí, ale já si primárně musim s tou holkou rozumět, když ne, tak to nepřekousnu, ani kdyby to byla největší postelová bohyně...

K tomu článku - sorry, ale nějak sem nepochopil souvislost toho článku s tímhle tématem...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 30. Leden 2008, 22:10:47 »

já si primárně musim s tou holkou rozumět, když ne, tak to nepřekousnu, ani kdyby to byla největší postelová bohyně...

tomu sám nevěříš... Šťastný
Zaznamenáno

Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #94 kdy: 30. Leden 2008, 22:23:05 »

Proč ne? Já jsem na tom podobně...
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 30. Leden 2008, 22:38:12 »

D9: už mi neni sedmnáct, sorry, tohle fakt u mě neni na prvním místě... a klidně si tomu nevěř, prostě každej je jinej...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 30. Leden 2008, 22:56:12 »

V tomhle se hoši neshodnete už od samé podstaty, pač každý z vás má dominantní určitou mozkovou část ... tu vysazenou na muckáníčka, emoce, nebo intouškovitosti

za sebe taky prvně nejlepší jak si s holkou rozumět ... a teď si říkám, tohle by bylo zajímavý trošku víc širokoplošně zmapovat ... na horizontále věk, na vertikále 100px sloupečky dělený na ty tři částečky co jsem popísal; určitě to bude mít co dělat s naším slavným vývojem, co jste tady rozmoudrovávali ... pač všechno je nějak s něčím spjatý  Šťastný

Aldi, proč máš mínus sedmičku, cos vyváděl? Se na tě zlobí? :O
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 31. Leden 2008, 00:00:51 »

Ano, souhlas, jenže pokud mám problém s tou holkou komunikovat už na prvním rande (a ne proto, že bych byl nějakej uťáplej, prostě si nemáme co říct), tak jak s ní mám komunikovat v denním kontaktu coby se svou partnerkou? tak sem to myslel já... Možná to mám opačně než spousta lidí, ale já si primárně musim s tou holkou rozumět, když ne, tak to nepřekousnu, ani kdyby to byla největší postelová bohyně...
Pokud by jsi si s holkou nerozuměl vubec, tak ji ani na žádné rande nepozveš, vlastně ani nezískáš její číslo. Ale to jestli si s ní budeš rozumět dobře, poznáš až za nějakou dobu trvání vztahu. Rozhodně později než s ní budeš mít sex (teda pokud nebudeš se sexem čekat půl roku). Ale aby jsme se vrátili k tématu. Jsem si jistej, že u holek mezi 18 a 20 najdeš dost takových, se kterýma si budeš rozumět.
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 31. Leden 2008, 01:38:03 »

Galileo: u seznamování přes net to jde, to mi věř... Mrkající Třeba najdu, ale na žádnou sem zatim netrefil...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 31. Leden 2008, 09:43:17 »

Já sem taky měl ze začátku pocit, že moje současné se ke mně nehodí, že si nemáme co říct a tak. Ale teď, po půl roce, bych ji za nic nevyměnil. Rozumíme si a máme si dost co říct, rozhodně o mnoho víc než první měsíc/dva Mrkající Takže asi bude lepší méně plánovat a víc žit z okamžiku... a občas něco překousnout...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS