Vulgární mluva před rodiči

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:48:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vulgární mluva před rodiči
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vulgární mluva před rodiči  (Přečteno 3490 krát)
Rysan



Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« kdy: 06. Říjen 2011, 22:21:05 »

Určitě se tady nenajde žádný svatoušek, který by v životě neřekl ani jediné sprosté nebo ho dokonce neznal. A pokud ano.."Tak seš divnej!" Úsměv

Nedávno jsem se zamyslel, což si tak občas dělám Šťastný a napadlo mě, kdy vlastně jsem začal před rodiči mluvit sprostě. V současné době mi nedělá problémy říct před našima kur*a, kok*t, pi*ovina, zm*d  a spousty jiných dalších nadávek ve všech možných pádech a tvarech, které naše mluva obsahuje. Samosebou, tak neoslovuji příslušníky naší rodiny, ...vyjímku tvoří pouze moji sourozenci. A to použiju, jenom když není (nebo si to alespoň myslím) nikdo další na doslech.
Ale nejvíc mě zajímá ten zlom, kdy jsem začal před rodiči takto mluvit a nikdo se nad tím nepozastavil, ani brvou nehnul.
Možná to bylo, když jsem omylem řekl mojí máti "ty vole" a nebo leknutím zařval od počítače "PI*A!!" na celý barák....Nevím.

Nepravděpodobnější verze je, že se s tím nějak smířili postupem let, jak se začaly vyskytovat první vulgární "vlaštovky". A asi k tomu přispělo i to, že s rodiči už několik let nebydlím. Ale kdy to začlo... v 18 letech, míň nebo víc...

Mluvíte vy sprostě před rodiči, klejete a není vám hanba, pamatujete si, kdy jste tak začli mluvit?

Tohle a mnohem více najdete v komentech, tedy pokud mi někdo odpoví. Díky! Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Říjen 2011, 07:53:14 »

"ty vole" jsem říkal před rodiči běžně už tak v 15ti... jinak sprostě před rodiči mluvím normálně, ale až cca v posledním roce... do takových 22 let jsem sprostě před nimi neřekl nic... taky nevím, proč se to zlomilo
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Říjen 2011, 21:54:16 »

Já si spíš vzpomínám, jak jsem v sedmnácti poslouchal jedno album kontrafaktu, kde sprostá slovíčka létala sem a tam. Rodiče z toho pak nebyly nadšení. Nedivím se jim Úsměv
A je to asi rok zpátky, kdy jsem začal z ničeho nic mluvit sprostě... a to zrazu hned i před rodiči. Teď mi to přijde jako docela blbej zlozvyk... Dalo by se říct, že se za sprostou mluvu trochu stydím. No ale nějak se mi už zažila...
No a s bráchou si ze srandy říkáme i před rodičema např. "Čau pochvo/pí*o" apod...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS