Žádnej chlast, kouř, drogy - správnost, nebo nudnost?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:05:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Žádnej chlast, kouř, drogy - správnost, nebo nudnost?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk
Autor Téma: Žádnej chlast, kouř, drogy - správnost, nebo nudnost?  (Přečteno 31761 krát)
Dredwerkz



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Kladno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 27. Září 2011, 20:30:50 »

A.R.:
Tu poslední větu jsem nedočetl, moje chyba. Tak jak jsi to myslel?

puzzle:
Co teda kritizuješ na tom pití?
Zaznamenáno
A.R.

Karma: 1
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 27. Září 2011, 20:51:56 »

Dredwerkz: Já se v podstatě snažím jenom prosadit že i když nepiju dokážu se na pařbě bavit.
Jinak se musím zastat puzzla, když mluvil o těch klucích co jdou na holku jen pod parou - nemyslíte že tím, když ten týpek nenapije a jde tam jen se svojí odvahou a umem tak ta holka pak má pro něj mnohem větší cenu, než když za ní jde malátným krokem? to má pak v podstatě cenu toho jednoho panáka  Šťastný

Ava: Tím citátem jsem chtěl jen nastínit tu následující úvahu. Když se na tyhle moudra podíváš pořádně, zjistíš že pro 90% z nich existuje jiný, který mu protiřečí. Podle mýho jsou ty moudra jenom na to aby se lidi mohli vymlouvat ale to patří do jinýho topiku Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 27. Září 2011, 21:47:35 »

Mě se k němu tu úvahu nechtělo doplňovat a doufal jsem, že to půjde i bez ní Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
izmy



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 39


izmy666
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #53 kdy: 27. Září 2011, 23:23:32 »

Bejt za každou cenu alternativní je životní styl! Motto "jen mrtvý ryby plavou s proudem" je určitě cool, ale né vždycky je dobrý se jim řídit.

Taky jsem se dřív vymezoval vůči mainstreamu, poslouchal jsem neznámý kapely, sledoval alternativní filmy, odsuzoval jsem chlast (teda spíš lidi, kteří chlastali). Ale postupem času jsem přišel na to, že ten mainstream není vůbec špatnej. A ačkoliv se k nám dostává dost hrůzy a nevkusu z okolí, vždycky se najde něco kvalitního.

D9 to krásně vystihl. Nesnášim pózu všech těch rádoby abstinentů. Falešný argumenty, který si nalhávaj a sami jim věří, dělaj z toho přednost a tvářej se správně. Nepíšu to jen tak, sám jsem se dřív podobně choval (a asi taky přišel o dost zážitků).
Zaznamenáno

je mi jako číslici v číselné řadě / jsem krácen / dělen a věčně v mínusu
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 27. Září 2011, 23:40:34 »

Nesnášim pózu všech těch rádoby abstinentů. Falešný argumenty, který si nalhávaj a sami jim věří, dělaj z toho přednost a tvářej se správně.
O tohle vůbec nejde. :- )
Když někdo miluje sport, věnuje se tomu obden, tak je přeci rozumné se vyhýbat těmto věcem, pokud chce nejlepší výsledky. Já třeba dodržuji zdravou stravu den, co den.. skoro dva roky. Teď jsem najel na cvičící program, který si vyžaduje 5x týdně návštěvu posilovny. Alkohol naprosto vyloučený. Ani sklenici piva, které je do takové míry i zdravá, protože i po té sklenici už zpívám pod stolem. Nejsem zvyklí.
Chápejte to prostě..

Ale dovolit si můžu jít s kamarády ven, kteří kouří, pijí, ale já jen komunikuji. To si myslím, že není asociální.

(a asi taky přišel o dost zážitků).
To je pravda. Občas je mi líto, že jsou lidi v klubu, v náladě a užívají si, ale pak jsem na sebe další den nehorázně pyšný, že jsem nešel a můžu jít do fitness. To prosím, není póza! :- )
Do klubů bez alkoholu můžu chodit, ale to zase není pro mě. To mě nebaví, bohužel.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
izmy



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 39


izmy666
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #55 kdy: 28. Září 2011, 00:18:56 »

Když někdo miluje sport, věnuje se tomu obden, tak je přeci rozumné se vyhýbat těmto věcem, pokud chce nejlepší výsledky. Já třeba dodržuji zdravou stravu den, co den.. skoro dva roky. Teď jsem najel na cvičící program, který si vyžaduje 5x týdně návštěvu posilovny. Alkohol naprosto vyloučený. Ani sklenici piva, které je do takové míry i zdravá, protože i po té sklenici už zpívám pod stolem. Nejsem zvyklí.
Chápejte to prostě..

Jo, tohle chápu, nejsou to falešný argumenty. Jako falešný jsem měl na mysli věci typu - nechci dopadnout jako alkoholici, nechci si zničit játra, alkohol je zlá droga a "správní" (úspěšní) lidé ho nepijí. Jasně, všechno to může bejt pravda, ale při rozumné konzumaci to na tělo nemá tak velkej vliv.

Co se týče zdraví, je dost studií, které potvrzují, že konzumace alkoholu je v určitém množství zdravá.
Zaznamenáno

je mi jako číslici v číselné řadě / jsem krácen / dělen a věčně v mínusu
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 28. Září 2011, 08:34:12 »

Jouda: tak zrovna body building je jedna z mála věcí, u kterých se abstinence dá pochopit, protože alkohol spaluje hmotu a je pravda, že profesionální kulturisti opravdu alkohol nepijou... ale co se týče ostatních sportů, tak je to stále jen výmluva, protože většina předních světových sportovců právě chlastá jak prasata Šťastný ...
Zaznamenáno

Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 28. Září 2011, 08:46:10 »

To je blbost, vem si třeba fotbal nebo podobné sporty. Tam hráči nemůžu chlastat, rozhodně ne každý den nebo týden, pokud se občas napijou, tak to tolik nevadí. Při časté konzumaci alkoholu ti jde výkonnost dolů (fyzička, atd...). Navíc když zjistí trenér, že chlastáš, tak tě okamžitě vyhodí min. ze sestavy a je jedno, jestli si byl předtím nejlepší v týmu. Můžeš se podívat na nějaký hráče, kteří s tim měli problémy, akorát si tim zku*vili kariéru. Takže se prober, chlast a vrcholový sport nejdou k sobě.
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 28. Září 2011, 08:59:58 »

Dredwerkz:

Nelíbí se mi názor ála "nechodíš do hospody pít s kámošema, tak si asociál" a podobné nesmysly jako že na něco díky tomu nemám nebo podobné unáhlené soudy a urážky, co tu pořád dokola třepe D9. Stejně tak se mi nelíbí, že spousta kluků bez alkoholu na holku ani nepromluví, nedotknout se jí, neumí se bavit, pak se napijí a najednou jsou mistři světa a všechno mají v malíčku. To je strašně laciné.
Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 28. Září 2011, 09:10:40 »

Děkuji všem za zmíněné názory,pomohlo mi to uvědomit si pár věcí  S jazykem
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
A.R.

Karma: 1
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 28. Září 2011, 09:31:50 »

Izmy: O takových studiích už jsem četl ale ty jsou převážně o víně a o tom tu nepadlo ani slovo ne?  Šťastný
Zaznamenáno
izmy



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 39


izmy666
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #61 kdy: 28. Září 2011, 10:13:38 »

Izmy: O takových studiích už jsem četl ale ty jsou převážně o víně a o tom tu nepadlo ani slovo ne?  Šťastný

Nejde ani tak o druh alkoholu jako o látku (a množství té látky) v něm obsaženou. Takže i pivo a případně nějaký destiláty.

Nicméně tohle už moc s tématem nesouvisí Šťastný
Zaznamenáno

je mi jako číslici v číselné řadě / jsem krácen / dělen a věčně v mínusu
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 28. Září 2011, 11:26:11 »

Ezio: ty se prober, zrovna fotbalisti nejlepších světových manšaftů jsou proslulý tim, jak hrozně paří (protože co maj dělat s prachama). Pokud je na tom někdo špatně tak, že se z něj stane alkoholik, či-li fyzická závislost na alkoholu, tak to už je něco jiného a tam je pravděpodobné, že ho vyrazí z týmu, stejně jako kdyby byl narkoman. Nicméně tady nemluvíme o tom chlastat každej den flašku tvrdýho, ale socializovat se s přáteli v hospodě, na oslavách apod. A v tom vrcholoví sportovci (obzvlášť kolektivních sportů) naprosto vynikají.

(btw, coca cola ve větším množství škodí tělu mnohem víc než pivo nebo víno... či-li tadyto "abstinuji, protože jsem sportovec" je prostě totální blaf a sebeklam... alkohol neni heroin)

PS.: jentak mimochodem, taky jsem sportovec... což je jeden z důvodů, proč nekouřim... ale tím to končí
« Poslední změna: 28. Září 2011, 11:33:08 od D9 » Zaznamenáno

izmy



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 39


izmy666
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #63 kdy: 28. Září 2011, 13:01:06 »

(btw, coca cola ve větším množství škodí tělu mnohem víc než pivo nebo víno... či-li tadyto "abstinuji, protože jsem sportovec" je prostě totální blaf a sebeklam... alkohol neni heroin)

Sice opět trochu OT, ale musím se k tomu vyjádřit. Šťastný
Alkohol je někdy horší než heroin (opět si pamatuji na nějakou studii, která to dokazuje). Akorát alkohol je legální a společností podporován. Netvrdím však, že je heroin lepší, jen je tam větší riziko závislosti v poměru s velikostí dávky.
Zaznamenáno

je mi jako číslici v číselné řadě / jsem krácen / dělen a věčně v mínusu
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 28. Září 2011, 13:21:30 »

Abych také trochu přispěl.
Diskuzi jsem moc nesledoval, ale v zásadě souhlasím s D9, spoustu zážitků by jste bez alkoholu prostě nezažili, protože člověk se chová úplně jinak.
Je mi upřímně líto lidí, kteří musí mít alkohol jen aby se mohli bavit a taky lidí kteří musí neustále moralizovat aniž by to někdy zkusili. (dělají to všichni tak je to prostě špatné.. nesmysl)
« Poslední změna: 28. Září 2011, 13:51:38 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 28. Září 2011, 15:59:21 »

izmy: alkohol, pokud tě zničí, tak mu to trvá dost dlouho... heroin tě zničí po měsíci užívání (navíc lehké abstinenční příznaky se objevují už 6 hodin od užití PRVNÍ dávky)

A v tomhle případě mě studie nezajímají, protože jsem heroin kouřil a vim, co to se mnou udělalo a nedá se to srovnat s tim, když si dam pár piv v hospodě, to fakt ne Šťastný
Zaznamenáno

Rysan



Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 28. Září 2011, 22:06:44 »

Nepiješ nežiješ!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 30. Září 2011, 19:10:34 »

Nelíbí se mi názor ála "nechodíš do hospody pít s kámošema, tak si asociál" a podobné nesmysly...
trochu ti to přefrázuju, podle toho, jak to myslim - "nechodíš do hospody s kámošema, protože pijí, tak si asociál"

Dále sport, ano - závislost na alkoholu je překážka pro profi sportovce - nutno ovšem vzpomenou dvě věci:
* pivo 2x týdně neni závislost
* 98% společnosti nejsou vrcholoví sportovci

Ohledně přínosů alkoholu - nemávejte tady tím, že je blahodárný pro organizmus. Na co je jenda studie je i druhá. Záleží kdo si jí zaplatil. Ale ty účinky jsou při rozumné míře užívání zanedbatelné - resp. srovnatelné s jinými vlivy, které vás nechávají klidnými (pasivní kouření, znečitění ŽP, chlorovaná voda z kohoutku, umělá sladidla, nadměrná konzumace cukrů, atd atd).
(a asi taky přišel o dost zážitků).
To je pravda. Občas je mi líto, že jsou lidi v klubu, v náladě a užívají si, ale pak jsem na sebe další den nehorázně pyšný, že jsem nešel a můžu jít do fitness. To prosím, není póza! :- )
Ne, to je otázka priorit. A není na tom nic špatného. Tady jde o to, že s nima nejdeš, ne protože by sis myslel, že jsou to blbci, protože pijí, ale protože ty sám nechceš pít. To je rozdíl oproti tomu, když nechceš pít A MÁŠ POCIT, že oni jsou magoři a vychlastávají si mozek z hlavy S jazykem O já i D9 se vymezujem proti tomu druhému - stavění se do role "správného chlapa, který nepije" a vymezení se vůči "bandě ožralů". To je to zmíněné asociální chování.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 01. Říjen 2011, 09:27:00 »

Mně je to vcelku jedno, kdo si co dělá, každopádně platí, že chci mít kolem sebe lidi, co nejsou denně v hospodě a lidi, co si sebe váží, takže do sebe nervou různé drogy a podobné sračky. Takovéto lidi filtruju ze svého života dost důrazně, akorát by mě brzdili. Samozřejmě pivo 2x týdně je ok, jenže D9 tu psal, jak je naskládaný v hospodě snad každý den. Holt když někdo potřebuje chlast aby se bavil, tak mu asi nic jiného nezbyde, je to taky možnost.

Moje priorita holt je, dělat něco co mě baví. A kdybych jen jednou to dělat nemohl kvůli chlastu, cítil bych se špatně. Takže ano, když mám na neděli naplánované lezení, tak v sobotu prostě pít nejdu, jdu si s kámošema sednou do baru a dám si minerálku. Analogicky se vším - programování, florbal, divadlo, .... Blbci jsou pro mě lidi, co právě díky chlastu ruší svoje jiné plány nebo jsou často tak rozebraní, že celý druhý den akorát pasivně čumí a nic smysluplného nedělají, protože toho nejsou s opicí schopní.
Zaznamenáno
Dredwerkz



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Kladno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 01. Říjen 2011, 18:56:57 »

Holt když někdo potřebuje chlast aby se bavil, tak mu asi nic jiného nezbyde, je to taky možnost.

Proč, ten kdo nepije, říká stále dokola a dokola tuhle "správňáckou" větu? Nevím, jestli jsem se přehlíd, ale nikdo tu snad nepsal, že potřebuje pít, aby se bavil.
Jinak sám teď už třetí měsíc nepiju ( tak snad nebudu označován za VY alkoholici ), ale ta věta je prostě pozerská hovadina ( umím se bavit bez alkoholu, jsem správný - ne, myslím, že každý se umí bavit i jinak ). Úsměv
Zaznamenáno
A.R.

Karma: 1
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 01. Říjen 2011, 21:39:03 »

Já se vymlouval stejnou větou jako puzzle ale trochu jste mi tu otevřeli oči. Vlastně jsem o tom jestli piju nebo ne a jakej to má vliv moc nepřemejšlel. Prostě mi stačilo že nejsem jako ostatní a tím jakýkoliv rozjímání o tomto tématu končilo. Jak jsem ale říkal trochu se mi tu otevřeli oči jak jste tu předhazovali klady a zápory abstinence a "neabstinence" Šťastný takže u se s tím nebudu tak vytahovat a povyšovat jako předtím.
Každopádně jsem to tu nezaložil jen kvůli chlastu takže bych vás poprosil i o příspěvky o kouři  Mrkající
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 02. Říjen 2011, 04:27:16 »

Citace
Proč, ten kdo nepije, říká stále dokola a dokola tuhle "správňáckou" větu?

Asi proto, že to tak je Úsměv Jako vážně to tak sleduju kamkoliv jdu. Málokdo udělá stejné věci za střízliva a pod vlivem nějakého množství alkoholu. Dokonce většina bez alkoholu nejde v klubu ani tancovat a to mi přijde divné.

Co se týče kouření. Sejde taky na tom co. Víš, mně třeba docela vadí, když jsou cigára z druhého cítit. Moc mi to nevoní, je to jako nosit na nose přivázanej popelník. Nemluvím ani o tom, se líbat s holkou, co kouří. I když jsou zase cigára, který tolik nesmrděj, když už, chce si to vybírat něco kvalitnějšího a ne ten nejběžnější odpad.

Jinak cigára jsou snad ještě zbytečnější než chlast. Ten ti alespoň zbourá hranice v hlavě a uděláš cokoliv, což spousta lidí ocení. Jenže cigára tě neopijou.

P.S.: Dneska jsem do sebe dostal jedno pivko a ani jsem u hlavy neměl pistoli, prostě jen tak, protože jsem chtěl. To čumíte, co? Smějící se
Zaznamenáno
Dredwerkz



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Kladno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 02. Říjen 2011, 07:27:04 »

Asi proto, že to tak je Úsměv
Ne, není
Málokdo udělá stejné věci za střízliva a pod vlivem nějakého množství alkoholu.
O tom ten alkohol je. Jenom někdo to vidí jako jeho plus a jiní jako mínus.
P.S.: Dneska jsem do sebe dostal jedno pivko a ani jsem u hlavy neměl pistoli, prostě jen tak, protože jsem chtěl. To čumíte, co? Smějící se
To teda čumíme Kroutící očima

A.R.: S kouřem nemám skoro žádné zkušenosti. Když se zeptám proč někdo kouří, tak že buď musí, že nemá vůli přestat nebo kouří z nudy, aby měl co v ruce.
« Poslední změna: 02. Říjen 2011, 07:43:06 od Dredwerkz » Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 02. Říjen 2011, 11:07:00 »

Citace
S kouřem nemám skoro žádné zkušenosti. Když se zeptám proč někdo kouří, tak že buď musí, že nemá vůli přestat nebo kouří z nudy, aby měl co v ruce.

Nebo proto, že kouří kámoši a nesmím být přece pozadu. Což je vlastně stejný jako s tím chlastem. Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 02. Říjen 2011, 11:27:13 »

P.S.: Dneska jsem do sebe dostal jedno pivko a ani jsem u hlavy neměl pistoli, prostě jen tak, protože jsem chtěl. To čumíte, co? Smějící se
No, to teda čumíme. To seš dobrej borec, že ses odhodlal. Myslim si o tobě, že jsi fakt hustej týpek. Nechceš někdy někam zajít na jedno?

Ne, vážně. Nevím jak ostatním, ale mě je to naprosto jedno. Nepíšu to tady proto, abys začal pít. Píšu to tu, abys nad tím začal přemýšlet. Pokud by tady nekdo měl začít páít jen proto, že sme tu napsali, jak je to cool, tak se budu cejtit docela blbě. Můj cíl je v tom, aby šlovčlověk uvažoval o tom, proč nepije a jestli jsou to skutečný důvody nebo jen alternativní póza.

Ohledně kouření - vůbec nemam rád. Nasnášim, že musim smrdět, když se vrátim z klubu. Nemam rád ani to, jak jsou kuřáci bez cigarety nervní (pozdější fáze). A celkově nechápu proč by někdo měl kouřit. Podle mýho je to "cigáro mě uklidní" je bullshit - ve výsledku je to spíš tak, že když si dá cigáro, tak se potlačí nervozita, která není ale skutečná, ale je to jen abstinenční příznak. Osobně kouřím vodnici. Občas. Jsem si vědom toho, že to škodí zdraví, ale (resp. a proto) nepřeháním to. Líbí se mi na tom, že člověk nesmrdí jako z cigaret (kdo nevěří, ať vyzkouší). A má to příjemnou příchuť. Když si k tomu člověk udělá nějakej dobrej čaj, tak ještě lepší. A snažim se nekouřit, pokud je ve skupině někdo, komu to vadí. A rozhodně se vždycky zeptám, jestli to dotyčnému nekuřákovi nevadí.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS