Život na americké střední škole

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:44:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Život na americké střední škole
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 Tisk
Autor Téma: Život na americké střední škole  (Přečteno 96051 krát)
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #200 kdy: 30. Březen 2009, 21:51:11 »

České filmy? Někdy v září nebo říjnu sem do místních kin přišlo Obsoluhoval jsem anglického krále. V únoru byl ve Washinton Post článek o Karlovarských lázních. Je tu obecně známo, že slovo "robot" vymyslel Československý spisovatel Čapek... Češi tu jsou taky známí jako dobří hokejisti (třetí největší národnost v NHL).

A vlastně teď ve škole v historii probíráme druhou světovou válku a byla tam zmínka o Protektorátu Čechy a Morava. Bylo tam, že Británie, Francie, Německo a Itálie rozhodli o osudu Československa a Německo vytvořilo protektorát z Českých zemí... Ale já se, jako každý třeťák, učím Americkou historii. Myslím, že v Evropské historii (ve druháku) se učí i o Karlovi IV, Prusko-Rakouské válce, Masarykovi, a něco dalšího určitě taky.

Tolik o obecným mínění. Jsem si jistý, že profesionálové ve svých oborech jsou rádi za Česko (například ty kontaktní čočky nebo hologramy) ... Ale spousta jsou spíš jen takový detaily. Kolikrát si v Čechách všimneš například Turecké kultury? Pro celý americký kontinent jsme moc vzdálená země, abysme byli pořád ve středu pozornosti.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #201 kdy: 30. Březen 2009, 22:04:43 »

Ouuu, ale děkuju...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #202 kdy: 09. Duben 2009, 21:23:49 »

Tenhle týden tu probíhají jarní prázdniny. Jsou tu prakticky zkombinované s velikonočními prázdninami o kterých ale nikde v USA neuslyšíte. Proč? Zase v tom hraje roli náboženství. Je tu spousta lidí (třeba muslimové a židové), kteří velikonoce neuznávají. A přece jen, kdyby se 20% Spojených Států vzbouřilo proti veřejnému slavení Velikonoc, které oni neuznávají, bylo by to dost tvrdý.

Začnu mezilidskými vztahy: Zjednodušeně - moje americká host.mom se mnou skoro nemluví a česká bývalá mi pořád píše. Úplně obráceně, než by se mi hodilo... S host.mom toho skutečně moc kromě pozdravu nenapovídám. Zkoušel jsem s ní mluvit o tom, že se mi nelíbí tahle napjatá situace, ale tvrdohlavě se drží názoru "Já mám svoje dvě dcery a nemůžu se starat o třetí dítě. Je ti osmnáct, tak by ses o sebe měl trochu starat sám.". Takže s ní komunikuju minimálně a většinu rodinných záležitostí řeším s mým host.dad a už tu situaci nějak neřeším, protože to funguje i takhle... Moje bývalá v Čechách (která se se mnou rozešla asi před měsícem protože si našla jinýho a prý ho nechce podvádět) odmítla můj návrh si přestat psát. Říká, že jí je moc líto jak mi ublížila, že mě nechce ztratit aspoň jako kamaráda a tyhle věci. A že se se mnou chce sejít hned ten první den co přijedu. Každý den píše smsky na dobrý ráno a dobrou noc, s pusovejma smajlíkama a píše mi kdykoliv mě vidí na icq. Ale taky často mi připomíná, že se s ním nerozejde kvůli mě - že by musela s ním mít nějaký problémy aby ses ním rozešla a že se s ním teď má skvěle. To je pro mě vždycky podpásovka, i když se držím zpátky a žádný návrhy jí nedávám. Když jsem jí řekl, že se s ní rád sejdu, až budu chodit s jinou, ale teď se z toho všeho potřebuju dostat, tak se urazila a začala mi psát "je to snad moje vina, že jsi odjel?" a docela silně mi připomínat moji část viny na tom rozchodu. Takže, můžete mi někdo prosím pomoct rozšifrovat, co má vlastně v hlavě? Kroutící očima

Včera jsem byl ve skutečným velkým zábavním parku. Ráno jsem vyrazil s jednou češkou, její tureckou kamarádkou a jejím bratrancem (všichni máme tak okolo 18 let). Po nekonečných 34 zastávkách metra jsme se konečně dostali do skoro prázdného parku, který se ale brzo začal naplňovat. Na rozehřátí jsme blbli na dětských atrakcích, jako jsou kolotoče s lítajícími slony a podobně. Pak mě ale ta česká kámoška začala přesvědčovat, abysme šli na Supermana, což je nejvyšší horská dráha v tom parku - a jedna z nejvyšších horských drah na celém východním pobřeží. Asi po deseti minutách neustálého překecávání a jedné menší dráze na rozjezd (po které se mi ale na tu větší chtělo ještě míň) jsem zjistil, že by byla blbost být pořád na dětských atrakcích a řekl jsem jí, že tam s ní teda jdu. Viděl jsem lidi, jak na tý dráze zdvihají ruce a to mě uklidnilo, že to asi nebude tak strašný. Celkově mi začal stoupat adrenalin a víc a víc jsem tu dráhu chtěl vyzkoušet. Když už jsme připoutaní seděli v tom vozíku a čekali jsme na start, otočila se na mě a jen tak tiše pronesla "Víš, já nevim jestli to byl dobrej nápad jít na tuhle dráhu." Šťastný O pár vteřin později jsme začali stoupat k nejvyššímu bodu, abysme se hned potom spustili dolů. Jen jsem seděl přitlačenej do sedačky, žaludek v krku, srdce v kalhotách, ale zbytek jízdy se mi docela líbil. Když jsme vylezli ven, cítil jsem se jako po prokalený noci, ale slíbil jsem té kamarádce, která byla zase v pohodě, že s ní půjdu i na další dráhy. Naši tureckou dvojku se nám (zatím) nepodařilo přesvědčit, aby šli s námi, tak jsme se spolu proletěli na jiných drahách - chvílemi hlavou dolů i bez opory nohou. Oběd jsme několikrát přerušili focením s chodícími postavami z Dysneyovských kreslených příběhů. No a pak zase zpátky za zábavou, tentokrát už ale všichni čtyři. My jsme s nimi šli jednou na twister (nebo mixér, každý tomu říká jinak) a oni na oplátku jednou na tu velkou horskou dráhu. Seděl jsem vedle toho kluka a vypadal že se trochu bojí, tak jsem mu naschvál kousek před tím velkým pádem řekl "Ou, já jsem si prdnul." Strašně ho to rozesmálo a tím pádem uvolnilo a už se nebál - tak mám radost, že se mi porařilo někomu instantně zlepšit náladu takovouhle naprostou kravinou... Po nějaké chvíli v tom parku jsme vyrazili na stejně dlouhou cestu domů. A myslím, že zbytek prázdnin budu už jen odpočívat, protože si to zasloužím Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #203 kdy: 09. Duben 2009, 21:31:58 »

Kurňa konečně někdo kdo píše s interpunkcí a bez chyb  Úsměv A ta češka se Ti nelíbí? Že by sis "zlepšil náladu" z toho rozchodu.  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #204 kdy: 09. Duben 2009, 22:29:55 »

Ohledně té tvojí - ach jo Úsměv Si chce spravovat svoje svědomí, aby si nepřipadala jak ku**a. Muc se neukázala teda. Když je konec, tak je konec. Ale asi bych napsal něco ve stylu: "Kdybych býval neodjel, mohlo být všechno jinak. Ale já jsem odjel a to už nezměním. A stejně tak nezměním to co se stalo. Takže mi pls už nepiš a nekontaktuj mě. Až budu mít na to se s tebou vidět, tak se ozvu."
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #205 kdy: 09. Duben 2009, 22:51:44 »

gammarus: Píšu s háčkama protože sám nesnáším "prodirani se timhle neprelustitelnym bezhackovym a celkove bezinterpunkcnim stylem." Akorát se mi naopak zdá, že těch čárek mezi větami pořád píšu moc. Ale pravděpodobně to je jen nezvyk z angličtiny, která se čárkám spíš vyhýbá.

S tou českou holkou do ničeho nepůjdu. Dřív jsme se spolu koukali na film a já nic neudělal. Ví o mě, že jsem po dálkovým vztahu. Skutečně jsme spíš kamarádi. A v neposlední řadě, našel bych holky, který mě fyzicky přitahujou víc. Například nedávno jsem ve škole na chodbě zastavil jednu hispánskou holku, se kterou se učím francouzštinu, s šibalským úsměvem a slovy "Stop. I need a hug." Ale spíš to všechno teď beru jako odreagování a za žádným cílem (vztah, úlet) se teď neženu.

Avarang3r: Po tom tvým tvrzení jsem si vzpomněl na fakt, že spousta holek nechce nikomu ublížit svojí aktivitou (a proto zůstávají pasivní i když to je často horší). No zkusím to nějakým takovýmhle tvrdším způsobem a uvidím, jak to dopadne.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #206 kdy: 09. Duben 2009, 22:59:15 »

...jsem si vzpomněl na fakt, že spousta holek nechce nikomu ublížit svojí aktivitou (a proto zůstávají pasivní i když to je často horší).
JJ, klasika Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Splinter
Host
« Odpověď #207 kdy: 10. Duben 2009, 09:08:03 »

Zdravim vsechny, abych prispel troskou k tomuhle tematu ... Mam kamose v Birminghamu na univerzite, rika, ze stredni skoly v Americe jsou nachlup stejen jako v tech silenych komediich ( napr. Prcicky ) ... Pry mejdany dvakrat v tydnu u jednoho studenta ze tridy  Šťastný Musim dodat, ze mu tise zavidim
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #208 kdy: 10. Duben 2009, 11:14:41 »

Není Birmingham v Anglii?
Zaznamenáno
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #209 kdy: 10. Duben 2009, 11:27:43 »

Oni jsou Birminghami dva, jeden v USA a jeden ve Velké Británii.
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #210 kdy: 10. Duben 2009, 13:05:33 »

Beduin: a... další, kdo říká interpunkce a myslí diakritiku Úsměv
Zaznamenáno

Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #211 kdy: 10. Duben 2009, 15:53:49 »

Splinter: Hledal jsem ten americký Birmingham a zjistil jsem, že je v Alabamě (jihovýchod USA). O univerzitách po celé zemi vím, že to je jedna velká párty. Ale střední školy? To mi nějak neladí s mojí zkušeností a zkušeností mých známých tady ve Virginii. Středoškoláci (na rozdíl od vysokoškoláků) tady bydlí s rodičema. A američtí rodiče jsou obecně mnohem víc starostlivější, víc kontrolují svoje děti a řídí jim život. Takže když by už rodiče #1 skutečně povolili nějakou párty, rodiče #2 (stejně tak 3,4,5,6,...) by tam svoje dítě vůbec nepustili... Právě tahle přehnaná starostlivost rodičů podle mě způsobuje to, že ty středoškolské párty jsou jen ve filmech ale ve skutečnosti jsou výjimečně.

D9: Přesně tak. Šťastný Resp. jsem jako interpunkci myslel oboje. Ale tak snad to většina lidí pochopí.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #212 kdy: 13. Duben 2009, 09:11:47 »

Beduin: Mám dotaz. Sice takovej stupidní ale fakt mě to zajímá. Slyšel jsem jedno přirovnání/metaforu které se říká v americe, ale vůbec nevím co to může znamenat.
Tak tedy co znamená když se řekne, že ti někdo prokázal medvědí službu. Zkus se na to kdyžtak doma zeptat.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #213 kdy: 13. Duben 2009, 09:16:14 »

Že Ti prokázal obrovskou službu. (říká se to i u nás).
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #214 kdy: 13. Duben 2009, 09:23:13 »

Podle mě je naopak případ, když ti někdo sice chce pomoct, ale ve skutečnosti ti svým jednáním spíše uškodí. Kořeny to má asi v tom, že medvěd je takový neohrabaný zvíře (nebo je mu to aspoň přisuzováno v různých metaforách)...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #215 kdy: 13. Duben 2009, 09:27:49 »

souhlas s J/R... v souvislosti v jaké to zmiňuje cassies jsem to ještě neslyšel...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #216 kdy: 13. Duben 2009, 09:50:20 »

souhlas s J/R... v souvislosti v jaké to zmiňuje cassies jsem to ještě neslyšel...
Tak u nas se to uziva tak, jak jsem psala...brano vazbou na rozmery medveda a nejakou povidacku jeste, kterou si nepamatuju.

edit//  ted jsem se divala na net a pravdu mate vy dva. Clovek chce v dobre vuli pomoct a napacha vic skody, nez uzitku. Tak nevim, jak jsme u nas prisli na to, jak to uzivame Eh?
« Poslední změna: 13. Duben 2009, 09:53:35 od cassies » Zaznamenáno
Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #217 kdy: 22. Duben 2009, 20:32:06 »

Ahoj, pristi sk. rok se znama chysta do USA a bude umistena na jih:-). Tak me zajima jak je to s mentalitou lidi obecne na jihu, pry jsou 'svolnejsi' a vic 'freeminded' (nenapada me cesky ekvivalent). Nevis jak je to tam nahodou s clubingem a parties (jak ve filmech)?
Jeste by me zajimalo jsou v Americe cajovny jako v CR?

Diky moc a hodne stesti s tou slecnou, at se to vyresi co nejlepe ve tvuj prospech;-)
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #218 kdy: 22. Duben 2009, 21:41:43 »

freeminded = volnomyslenkarsky Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #219 kdy: 03. Květen 2009, 22:51:47 »

O jihu toho moc nevím. Ale jsem si jistý, že to bude záviset spíš na prostředí, kde bude umístěná. Vem si rozdíl Floridy, Texasu a Kalifornie - a všechny tyhle státy jsou na jihu. Když to vezmu ještě podrobnějí - rozdíl floridského pobřežního velkoměsta kde to žije celý den a vesnice zapadlé uprostřed stejného státu, kde ale třeba není ani nikdo tvýho věku... Prostě "jih USA" je moc široký pojem na to, abych dokázal odhadnout jaký to tam bude.


Celý tenhle týden jsem strávil prakticky jen na třech místech. Dopoledne ve škole, odpoledne v divadle a v noci ve svojí posteli. Ke konci týdne jsme v divadle měli představení The Elephant Man (Sloní muž) tak jsme přes týden zkoušeli. Já jsem tam byl v jedné backstage skupině a docela jsem si to užil... Mezi jednotlivými představeními při zkouškách jsme dokonce pustili nahlas hudbu, rozblikali světla, zapnuli automatickou změnu barev a udělali jsme si takovou malou diskotéku na pódiu Úsměv

Pak ale přišly tři dny, kdy jsme hráli už před publikem. První den - tréma a pár viditelných záseků, ale jinak pohoda. Druhý den - asi nejlepší představení. A to jsme tam zrovna měli porotu z jiných škol, takže skvělý. Třetí den se na hercích projevila únava (ani se jim nedivím, bylo to skutečně časově náročný), takže bych to kvalitně přirovnal k prvnímu dnu.

The Elephant Man je o člověkovi jménem John Merrick, který je ochrnutý na půlku těla a má zpotvořenou hlavu - a jeden doktor ho chce pozorovat a léčit. Děj se odehrává v 19. století. V tý době bylo často tabu svlíknout se třeba i před manželkou/manželem. No a v jedný scéně se žena toho doktora svlíká před Johnem (tím ochrnutým). Možná je do něj zamilovaná, možná chce jen porušit pravidla a ví že se to nikdo nedozví - to se ve scénáři nepíše. Technicky jsme to vyřešili tak, že ta herečka stojí za nasvíceným plátnem a diváci vidí jen její stín S jazykem A zrovna, když Johnovi říká, že se o tom nesmí nikdo dozvědět, přichází do dveří její manžel Šťastný Díváci totální výbuch smíchu Šťastný


Už se tu začalo mnohem víc mluvit o prasečí chřipce. Objevila se totiž i v Marylandu (sousední stát). Naše škola vydala rozhodnutí, že když se u nás ve škole (2500 studentů) objeví jediný případ, zavřou školu zhruba na měsíc. Jinak ale školní rok končí standartně v půlce června... Zároveň kdyby tady ve Virgnii vyhlásili nějaký speciální stav, bude to pravděpodobně znamenat předčasný odjezd pro všechny výměnný studenty Smutný

Zklamalo mě, že tady život běží bez změny ve stejným stereotypu. Žádná kalba na čarodejnice, žádný líbání pod třešní den potom, prostě běžný dny. Ale probíhá tu příprava na prom (maturitní ples). Jestli jste viděli první díl Prciček (American Pie), tak asi chápete, že to je velkej den. Super! Prom je totiž prakticky jedinná možnost v životě, jak se tady dostat na noc mimo dozor rodičů dřív, než pojedete na vysokou školu.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #220 kdy: 02. Červenec 2009, 10:15:40 »

Už jsem zase doma v Česku. Poslední dva měsíce vypadaly skutečně jako "loučící měsíce". Všechny zájmový činnosti končily, lidi se začali loučit, pořádat poslední párty, styl výuky ve škole se uvolnil, a tak dál.

Na poslední den jsme všichni z naší organizace z Východního pobřeží zůstali v New Yorku. Bylo nás tam kolem 800 lidí z celýho světa - včetně nás tří z ČR.

Celý odjezd probíhal v pohodě do chvíle, když jsme nastoupili do letadla v New Yorku. Nabrali jsme asi hodinové zpoždění, když jsme už seděli v letadle, ale ještě na letišti. Jedinný, co nám řekli, bylo, že čekáme až na nás přijde řada, abysme mohli odletět. Konečně jsme odletěli... Kvůli tomuhle zpoždění jsme ale nestihli spoj v Paříži. Takže zase spousta zařizování, volání do Prahy (naší organizaci), personál letiště okamžitě snížil vstřícnost když jsme na ně promluvili anglicky. Ale nakonec jsme se dostali domů a to je důležitý.  Úsměv

Po chvíli strávené s rodinou jsem se rozhodl, že se přece jen uvidím s bývalou, protože mě chtěla vidět hned ten první den. Zavolal jsem jí, ale dozvěděl jsem se, že je na cestě za jejím klukem. Tak jsem se na ni vykašlal... Už asi týden předem jsem byl domluvený, že večer pojedu s mojí "sestřičkou" Angi (je tu v ČR na studijním programu, bydlí u nás doma) do sousedního města, protože se chce rozloučit s její třídou. Až tam jsem si pořádně uvědomil přesné rozdíly mezi americkými a českými rozlučkami.

Díky tomu, že je tam Angi oblíbená a já jsem její "brácha", navíc že jsem ten den přijel po roce ze Států, tak jsem hned ze začátku měl vyšší společenský status. Dvě holky tam měly foťák, začala spousta focení, takže byl vždycky důvod pro kino (doteky). Během mého vyprávění o (nevím co to bylo ale bylo to určitě zajímavý) mi jedna holka začala pořád skákat do řeči a za chvíli se mi začala kvalifikovat, jakou má zajímavou brigádu, že bude dělat autoškolu, a tak. Řekl bych, že jsem částečně flirtoval se všema holkama v naší části stolu, ale s touhle nejvíc. Když jinýho přemlouvala, aby s ní šel hrát kulečník, já jsem se vklidu otočil k jiný a začal povídat s ní. Po chvíli jsem došel za ní ke kulečníku a chytnul ji kolem pasu, ale ona že ne, že by to někdo mohl nabonzovat jejímu klukovi. Přitom u stolu byly občasný držení kolem pasu, třeba když mi ukazovala fotky. Tak jsem zas odešel. Když se pomalu blížil čas odjezdu vlaku, vyšel jsem s Angi na nádraží a s námi i ta jedna konkrétní holka i když ona odjížděla až později. Jakmile jsme vyšli ven, chytla mě za ruku a já jsem věděl že je všechno v pohodě. Ujel nám vlak, tak jsme čekali na poslední a v tu chvíli se ke mě přitulila a řekla že jí je líto že jsme to kvůli ní nestihli a že jí Angi poradila aby mi aspoň dala pusu Super! ... Beru to jako úlet, ale celkově to je skvělý přivítání zpátky do Česka.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #221 kdy: 03. Červenec 2009, 17:14:27 »

Hezké využití toho statusu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
GIZMO



Karma: 2
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #222 kdy: 04. Leden 2010, 02:10:35 »

Perfektní čtení, díky moc, měl jsem jít spát o půlnoci, páč jdu zítra do práce, ale nemohl jsem se od toho odtrhnout.
Zaznamenáno
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #223 kdy: 04. Leden 2010, 20:56:40 »

Perfektní čtení a pro tebe určitě dost nových zkušeností do budoucna Úsměv Já mám v plánu žít v Británii a možná tam jet i na výměnný pobyt, takže kdyžtak budu reporty posílat taky Úsměv Ale fakt super čtení ! A ta holka neví co ztratila =P
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #224 kdy: 23. Leden 2011, 15:49:09 »

musím souhlasit a napsat potřetí za sebou "perfektní čtení"  Úsměv taky o tom přemejšlim někam takhle jet na rok jet, nebo aspoň přes letní prázdniny. Jenom by mě zajímal tvůj názor, jak bys celej pobyt shrnul atd. Taky by zajímalo jestli bych tam "zapadnul" nebo aspoň přežil, když v angličtině jsem tak průměr  Neutrální
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS