je tohle normální?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 08:10:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  je tohle normální?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: je tohle normální?  (Přečteno 14327 krát)
mischka

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 01. Říjen 2009, 12:13:45 »

předem se omlouvám, že to tady možná zaplácávám tématem, který už tu možná bylo...

včera mi přes skype napsal bejvalej kolega z práce, chvíli jsme kecali atd. a nakonec jsme se tak nějak dohodli, že zajdu k němu na kafe, s čímž jsem souhlasila, protože znám i jeho manželku, dlouho jsem ani jednoho neviděla ...on pro mě teda přijel a jeli jsme.no jo jenže on se mnou zajel k sobě do firmy a tam to namě začal zkoušet ( já jsem tě vždycky miloval, jseš čim dál tim krásnější, víš kolikrát jsem tě chtěl políbit atd., zuzka ta pořád jenom kojí), takže jsem si zase vyslechla jaká jsem stará panna  Kroutící očima nevim jak to v životě chodí a kdesi cosi, tak jsem ho pak poprosila, jestli by mě neodvez domu, protože on od toho evidentně čekal něco jinýho..

a já se tedy ptám, je tohleto skutečně normální  Kroutící očima Smějící se jako nepopírám, že to mam možná trochu jinak než ostatní lidi, já jsem radši sama než abych byla s někym jenom proto abych někoho měla, což ovšem většině lidí nevim proč strašně vadí
nevim jestli to tak chodí všude, ale v tej mej bejvalej firmě kdyby měl někdo kapavku, tak aby se šli léčit až na pár výjimek všichni...a půlka města k tomu  Smějící se Smějící se
nejsem blbá, abych spala s manželem svej kamarádky!!

nevim, no, možná jsem fakt naivní, když si myslim, že potkám kluka, kterej do mě bude zamilovanej, já do něho, a nebude mít potřebu to zkoušet na nějakou jinou.

jestli to fakt takhle funguje, tak budu radši sama do konce života. a ať si o mně myslí co chtěj! já si taky myslim svoje, že jo Smějící se
Zaznamenáno
mischka

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Říjen 2009, 15:37:07 »

no, takže já si asi nakonec budu muset odpovědět sama  Smějící se

ano, je to normální. smiř se s tím. jseš mimozemšťan  Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Říjen 2009, 15:42:24 »

nejsi mimozešťan sama, jsme minimálně dva ;-)
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Říjen 2009, 15:55:46 »

Moc nechápu spojitost mezi tím, že to na tebe zkoušel a tvrzením, že jsi stará panna... V každým případě, tohle je trochu mimo moje zkušenosti, takže nemůžu říct, jestli to je normální nebo ne. Já stejně řeknu že to tak asi chodí. Ale rozhodně jsem taky zvědavej, jak se k tomu vyjádří někdo starší.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Říjen 2009, 16:19:49 »

Nepochopil jsem přesné znění otázky Úsměv ale když sem má napsat někdo starší, tak teda napíšu :-D ovšem čistě svůj názor.

Ano, je normální, že někteří lidé mají preference jinde a nepotřebují životního partnera tak moc jako jiní.
Ne, není normální spát s manželem své kamarádky.
Ano i ne, je běžné, že muži po nějakých těch letech manželství hledají únik ze stereotypu. Zda je to normální, nevím, to je už otázka hodnocení, já na to mám názor spíše negativní (ovšem nezažil jsem tuto situaci na vlastní kůži), ale pokud vše pustila, přestala se takříkajíc snažit a např. místo milování a nápadů už jenom kojí a kojí, tak je těžké nerozhlížet se i jinde.
Ne, není normální, že to na tebe zkouší takhle trapným způsobem Úsměv
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Listopad 2009, 22:00:15 »

tak jestli má manželku tak nchápu proč se snažil tě balit v práci. Mimochodem jeho způsob je hrozně ......jak to říct - Needy no.
Snad po těchto větách nemohl čekat úspěch Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Listopad 2009, 22:14:25 »

nevim, no, možná jsem fakt naivní, když si myslim, že potkám kluka, kterej do mě bude zamilovanej, já do něho, a nebude mít potřebu to zkoušet na nějakou jinou.
Nejsi naivní. Jen i kdyby se někdo takový o tebe zajímal, tak velmi pravděpodobně nebude zajímat tebe S jazykem

Ale ohledně tohohle přístupu, tvého, že "radši nic nepokoušet, když to vidim" - kdo se bojí nesmí do lesa. Jasně, že se můžeš spálit a bblě si vybrat, ale když to nezkusíš, tak nikdy nezjistíš, jestli by to nevyšlo.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Prosinec 2009, 00:54:49 »

   Když tě zve na kafe, tak tě samozřejmě chce napíchnout. Pokud to ty nemáš v úmyslu, tak je optimální na kafe s ním/k němu nejít.
Ušetříš si čas, ale zase přijdeš o divadelní scénku Úsměv

   S tou zamilovaností je to individuální. Určitě existují i chlapi, kteří to vnímají stejně jako ty. Pokud jsou zamilovaní, tak nevyhledávají sex s někým jiným.
Ovšem existuje nemalá skupinka chlapů, kteří rádi napíchnou nějakou pěknou buchtu, i když jsou zadaní. Není to nic nenormální, je třeba to akceptovat jako fakt,
že někdo rád holky někdo zase vdolky.

Zaznamenáno
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Leden 2010, 13:53:46 »

On ji přece zval na kafe k nim domů za přítomnosti jeho manželky, nemohla tušit, jaké "cti" se jí dostane Úsměv

Mischko, každopádně je mi líto jeho manželky. Je teď absolutně bezbranná. Je v období, kdy žádná ženská zrovna neoplývá vysokou sebedůvěrou, co se týče vlastní atraktivity. Kdyby kolega ty lichotky házel raději po ní a neobtěžoval jimi tebe, možná by to kojení na chvíli přerušila a dopřála mu kýžené pozornosti.

Já sama jsem si dost dlouho po porodu připadala jako absolutně neatraktivní kus masa, i když se žádá podstatná změna mého vzhledu nekonala. No, taky musel přijít někdo jiný, aby mě z toho omylu vyvedl a ač se to tak nemusí jevit, k mé velké smůle. Oni chlapi dost podceňujou naši potřebu cítit se atraktivní a vědět, že se líbíme. Pak jsme ochotny poskytovat zase jim, co potřebují. Ale když si vzpomenou, že existujem až v posteli, tak nemůžou čekat příliš ochotnou spolupráci. Ona předehra nezahrnuje jen mazlení těsně před samotným aktem, ale i lichotky, obdivné pohledy, něžnosti, zájem a vyjádření citů kdykoliv a co nejčastěji.
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Leden 2010, 22:24:58 »

Řekl bych, že jsi mohla tušit, že v tom "kafi" něco bude.
Normálnost ještě nikdo nedefinoval, buď aspoň ráda, že byl tak ochotnej tě odvézt zpátky domů bez řečí (a neudělal něco horřího). Je z něho vidět zoufalost, no bohužel ho nudí manželka, co s tím. Pro tebe asi nic, možná bys mu mohla jemně vysvětlit, že by se měl věnovat ženě.
To, že se choval tak neohrabaně je jeho problém. Prostě zoufalost
Zaznamenáno
baltar

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Leden 2010, 23:18:53 »

Normálnost ještě nikdo nedefinoval.

Doporucuju absolvovat nejakej kurz statistiky... Úsměv
Zaznamenáno
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Leden 2010, 12:07:38 »

Tedy..... nevíme, jak probíhal ten zvací rozhovor, ale Mischka si mohla myslet, že jí kolega zve kvůli tomu, aby si jeho manželka užila taky nějakou společnost, když je pořád zavřená doma s miminem a  nemá možnost společenského vyžití.

Ale jádro pudla je někde jinde. Máme tu sexuálně deprivovaného chlápka, kterej si za svou sexuální deprivaci může sám, protože místo aby se doma snažil udržovat plamínek vášně u své nebohé kojící manželky, tak to zkouší jinde a ještě tak děsně urážejícím způsobem. A čeho tím dosáhl? Vzbudil v Mischce pocit, že s ní není něco v pořádku, když odmítá jeho nechutné návrhy a nesouhlasí se zcestnou životní filozofií. Zjevně není něco v pořádku s ním.

Takže, Mischko, pokud to ještě budeš číst, ten kolega nestojí za to, aby ses kvůli němu jakkoliv trápila. Je  v pořádku, že hledáš perspektivní vztah s někým, komu budeš moci důvěřovat a to by on už prostě být nemohl, když se chová takhle. Navíc fakt asi neusiluje o dlouhodobý vztah s tebou, ale jde mu jen o jednorázovou záležitost.
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Leden 2010, 17:02:09 »

Normálnost ještě nikdo nedefinoval.
Doporucuju absolvovat nejakej kurz statistiky... Úsměv
Úsměv jen se pochlub se svými znalostmi
Normálnost můžeme považovat jako průměrnost s nějakou odchylkou. Matematicky ok, ale v chování člověka se to blbě zjišťuje, navíc bys musel zjišťovat co by kdo udělal a málokdo ti řekne pravdu.

Já chtěl jen říct, že je dobře že to dopadlo takhle a že ten chlap "není úplně nenormální" - mohl tě taky znásilnit a to se taky stává, docela běžně a "normálně". (jinak bych diskuzi o definici raděj ukončil)
Zaznamenáno
baltar

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Leden 2010, 20:12:33 »


Úsměv jen se pochlub se svými znalostmi
Normálnost můžeme považovat jako průměrnost s nějakou odchylkou. Matematicky ok, ale v chování člověka se to blbě zjišťuje, navíc bys musel zjišťovat co by kdo udělal a málokdo ti řekne pravdu.
[/quote]

To byl pokus o vtip, znalostmi se radsi chlubit nebudu, vetsinu (tech nepotrebnych) se mi uz uspesne podarilo vytesnit... Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS