Kolega - jak ho taktně odpálkovat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 16:37:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kolega - jak ho taktně odpálkovat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kolega - jak ho taktně odpálkovat?  (Přečteno 7471 krát)
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« kdy: 22. Červenec 2007, 16:24:56 »

Mám průšvih: začali jsme spolupracovat s partičkou chlápků, měli jsme pár obchodních jednání a všechno šlo fajn. Na spolupráci jsem se těšila. Jenže když jsme si vyměňovali kontakty, tak ten jeden, že nemá vizitku, že mi to pošle v sms. A poslal a ještě tam připsal, že doufá, že to budu využívat častějc. Bylo mi to divný, ale nechala jsem to. Před tejdnem mě zval na golf na drink. Zdvořile jsem odmítla. Známe se s nima dlouho, kamaráděj s jinejma kolegama, měla jsem radost, že zapadám do kolektivu. A včera napsal, že mám pěknou prdelku. Je skoro o 20 let starší, rozvedenej a má malý mimčo a před svatbou. Kromě toho, že mě to lehce vyvedlo z míry si řikám - jednou děvkař, pořád děvkař. Ale problém je v tom co s tím? Zatim dělám mrtvýho brouka, na tu včerejší prdelku jsem se neodvážila jakkoliv zareagovat, ale jestli zase něco napíše nebo nedejbože zkusí, tak budu muset zareaagovat. A nemůžu zas bejt extrémně nepříjemná, protože ten kšeft je zajímavej.. a teď raďte- rozhodně si dám bacha, abych se na něj už neusmívala a nebyla s ním nikde sama. Ale co když zas napíše?? dík.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Červenec 2007, 16:41:50 »

A co mu dát jasně najevo, že jsi zadaná a věrná svému protějšku Mrkající Otázka
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Červenec 2007, 16:42:17 »

žádnej protějšek není a on to ví..
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Červenec 2007, 16:46:04 »

A jak to může vědět Mrkající Otázka Když není protějšek...tak si nějaký vytvoř...a popros kamaráda, ať Tě jednou vyzvedne v práci a je to hodně okaté, aby se to rozkřiklo Provokatér
Kamarádka měla v práci podobný problém...jednou jsem se pro ni stavil...padla pusa...odvedli jsme se za ruku na metro a byl klid Smějící se
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Březen 2008, 17:01:54 »

A jak to může vědět Mrkající Otázka Když není protějšek...tak si nějaký vytvoř...a popros kamaráda, ať Tě jednou vyzvedne v práci a je to hodně okaté, aby se to rozkřiklo Provokatér
Kamarádka měla v práci podobný problém...jednou jsem se pro ni stavil...padla pusa...odvedli jsme se za ruku na metro a byl klid Smějící se

a je to.
Marti, kolega ti neuvěří, že se jedná o "imaginárního přítele" a nedokáže ti divadýlko. Provokatér
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS