Oblečení / vývoj osobnosti

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:14:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Oblečení / vývoj osobnosti
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Oblečení / vývoj osobnosti  (Přečteno 27819 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« kdy: 25. Říjen 2009, 14:01:40 »

Pokračujeme odsud: http://forum.qark.net/o-chlapech/assovani/msg69848/#msg69848

co třeba začít dělat něco, čím můžeš být a budeš zajímavej než si hrát na velkýho macho, kterej vypadá, že umí vše, ale není zajímavej. pokud chceš konkrétně ji a ona např. žere skejťáky, začni jezdit a oblíkej se tak.

kdy vám dojde, že pick up není jen přetvářkou, ale hlavně o změně a vývoji osobnosti?
Abruzzi, přijde mi, že řešíš to stejné dokola a do reportů píšeš to, co jsi zvládal už před půl rokem, ale teď se ti to povedlo i s jinou. získat na holku  číslo není problém, pokud seš zajímavej a máš si s ní co říct, protože by byla blbá, kdyby ho nedala člověku, tkerej má podobný zájmy.

Ano, zajímavej můžeš být díky rutinám a i přes rutiny můžeš dostat HB do postele, ale na vztah to není, na to je potřeba, aby jedinec dospíval.

přestaň brečet a začni přemýšlet, fakt se mi tvoje příspěvky nelíbí. a pokud ti příjde, že to je moc osobní názor, tak ANO, je.
« Poslední změna: 26. Říjen 2009, 18:34:24 od Avarang3r » Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Říjen 2009, 21:04:20 »

Skate ? Tak to fakt ne. Tenhle styl jsem měl dřív, a uvědomil sem si že to na mě vysí jak listí na stromě..
a změna osobnosti tak tim jsem částečně prošel, a částečně ještě procházim, ale jestli mi říkáš ,že jedu jen přes rutiny tak to ty příspěvky asi nečteš tak dobře, typuju protože se ti nelíbí jak jsi psal.

A ještě jedna věc. Zajímam se o pick up ani ne rok, tak ode mě nečekej hru jako maj špičkový PUAS  Super!
Zaznamenáno

rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Říjen 2009, 23:28:40 »

Joei v něčem máš pravdu (nemyslím tím teď Abruzziho úroveň tu nesoudím), ale přece se nezačneš oblíkat podle toho co má ráda holka za styl. Jednou se ti může líbit barbínka, pak intoška nebo hoperka...pick up je o změně ale ne o změně stylu a když už tak o změně oblékaní.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Říjen 2009, 15:19:16 »

joei naopak myslím chytře vypíchnul, že nemá cenu se snažit zaujmout holku, kterou nebereš tak, jak jsi. To totiž jde, přes nějaké (byť svoje vlastní) rutiny jí dostat, třeba se s ní vyspat, ale tam to končí. Pokud nejste na stejné vlně, tak se musíš přetvařovat.

Tím pádem, pokud jí stejně chceš, tak není zbytí a jeden z vás se musí přizpůsobit a změnit. A protože ty jsi jí (zatim) volný, tak to musíš být ty, kdo se změní.

Byť to působí absurdně, je to tak. Nemůžeš jako (vzezřením a chováním) ITák chodit s hoperkou. Prostě to nejde. Resp. jde, ale ne na moc dlouho - resp. ještě jinak - je to odsouzené k zániku, dřív nebo později.
Navíc, rua, takhle nemůžeš argumentovat - tím, že kvuli holce nebudeš přece měnit styl oblíkání. Měníš kvuli ní milion jiných věcí a oblékání je ta nejpovrchnější z nich. Bavíš se skupinou jejích kamarádek, infiltruješ její social-circle, mluvíš tak, aby ti rozuměla (tohle speciálně platí pro IT), měníš svojí body-language, staráš se o sebe, ...

Kdybys byl oproštěn od toho, že se jí chceš zalíbit, tak bys žil NAPROSTO odlišný život. A všechny ty rozdíly jsou jen kvuli ní (resp. kvuli nějaké obecné), takže nechápu, proč tě to tak popudilo Šťastný

Obecně mám pocit, že je to holt věkem Šťastný "dřív sem byl pankáč, ale to sem byl mladej a blbej (14let), teď jsem hoper a už si na nic nehraju" Úsměv Za půl roku stejně budeš něco jiného Úsměv Tak proč nespojit užitečné s nutným Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Říjen 2009, 16:01:04 »

Proč v sekci assování řešíme styly oblékání.
 Já osobně si myslim že na hadrech nezáleží, podle mě lze dostat holku at mam styl jakej chci. Koukněte se na Mysteryho, ten se taky neřídil tim co se holkám líbí ale mě svuj styl.

A taky mi přijde že má pravdu RUA, s tim ,že se přece nebudu oblíkat podle toho co holka preferuje. Já myslim že důležitý je to, v čem se cítim pohodlně.


Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Říjen 2009, 16:15:44 »

Tak potom nechápu, proč nechodí všichni v teplákách, protože ty jsou nejpohodlnější Mrkající

A mystery měl svůj styl ,který se holkám líbil. Tady jsme mluvili o tom, že tě nebere a víc jí zajímá boreček, co je věčně v lihu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Říjen 2009, 16:29:16 »

Jestli fakt nosíte kvůli nějaký holce hadry který vám jsou nepříjemný a cítíte se v tom jak s prominutím blbci, tak pochybuju o vašem statusu.
Jednoduše mi to přijde needy.
ale to je muj osobní názor......
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Říjen 2009, 18:37:58 »

Jenže pointa je, že když ti nejde o holku, tak se nebudeš cpát do skupinky hoperů se kterýma si nemáš co říct. Ovšem, když ti jde o holku, tak svoji jasnou nekompatibilitu s tou skupinou ignoruješ a cpeš se tam.

V příkladu bez holky vidíš jasně, že tam nemáš co dělat, mluvíš jinak, posloucháš jinou hudbu, oblíkáš se jinak, máš jiný zájmy. Ani tě nenapadne s nima cokoli dělat. A holka na tom nic nemění. Tzn. buď ji ber jako, že nemáš zájem, nebo se musíš upravit, abys do tý skupiny zapadnul. That's it.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Říjen 2009, 19:09:42 »

Já teda moc holek co nosí větší hadry než je jejich velikost neznám, ale i tak lze překonat povrchní nekompatibilitu a vybudovat vztah. Druhá věc je pokud ji nezaujmu. Jenže i když budu hoper nemusím zaujmout hoperku...  Mrkající


Určitě nebudu měnit styl kvůli jedné holce, když už tak skupině holek (třeba ty hoperky) ale i to bych udělal jen v případě, že se ten styl líbí mě, jinak by to vážně bylo needy. Pokud by mě nechtěla jen kvůli tomu co poslouchám za muziku, nebo že mi v šatníku chybí hadry XXL tak nashle.

Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Říjen 2009, 19:10:10 »

AVA:
A kdo říká že to sou hopas, se kterýma si nemam co říct ?  Mrkající
Co se stylu týče tak sme podobný
Co se vztahu týče, tak pokud nejsou s HB tak s nima občas kecam.
A jinak byli sme dvakrát na školnim výletě kde jsme byli na jednom pokoji takže to na to koukáš ze špatnýho hlediska...

+ Já jsem mluvil ale o tom že když jsme s HB , tak jelikož ten jeden je nejasertivnější tak mě assuje, tudíž je musim opustit abych nedával na jevo nízký status. A protože jsem muž vysokých hodnot moje pozornost neni věčná Super!

vrátil bych se na assování , protože to je ten hlavní důvod proč jsem to zakládal.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Říjen 2009, 19:21:47 »

Proto jsem odtrhnul tohle téma Šťastný Protože už vůbec neni o tobě Úsměv A nebo o tom, jestli jsou to hopeři nebo pankáči Úsměv Ty příklady jsou jen hezky viditelné... proto jsem je použil Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Říjen 2009, 20:04:19 »

aha.. Šťastný
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Říjen 2009, 20:07:30 »

Ale stejně jak tam psal JOEI tak to se vztahovalo ke mě.
A když jsem reagoval topic se stále jmenoval assování.....
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Říjen 2009, 20:18:13 »

Tak to sry Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Říjen 2009, 20:23:58 »

Že se vám do toho pletu ... Mě přijde, že holka, která by mě nechtěla kvůli oblečení, musí být neskutečně povrchní. Buď si dva rozumí nebo ne. Nebudu vyhledávat holku s jiným vkusem na styl oblečení / hudby/ života, než mám já ne?
Co se pick-upu týče - to není v každém "stylu" spousta pěkných holek, že se musíme převlíkat a měnit názory kvůli každý "sukni" ? ... nezdá se mi.
Svůj styl bych neměnil kvůli nikomu. Přece je nejlepší být sám sebou. Jinak nevím, co by mě mělo donutit se nějak měnit ... Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Říjen 2009, 20:30:58 »

Jo, ale tohle předpokládá stále ten "chci nějakou holku" stav. Ale pokud jsi v situaci "chci TUHLE KONKRÉTNÍ holku", tak to je problém.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Říjen 2009, 20:48:08 »

A právě od toho jsme tady, abychom tyto stavy odbouraly  Šťastný  (s mírnou nadsázkou Mrkající)
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Říjen 2009, 20:58:03 »

Copak PUA si nemůže říct "Kurnik toto je buchta, ale má jinej styl - mno kašlu na to - tady je taky taková buchta - seděla by ke mě - tak ji jdu sbalit" ... ? ...
Proč by někdo měl být vysazenej na jednu holku? ... v PU je na to výraz - One-ities tuším Úsměv
Navíc ono tech stylů až tak moc není, aby si narazil na pěknou holku s úplně odlišným stylem ... stává se, ale zřídka (aspon v tom našem malém 15ti-tisícovém městě Šťastný )
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Říjen 2009, 21:27:32 »

Souhlas s Buchy Mrkající
Zaznamenáno

rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Říjen 2009, 21:54:01 »

Píšu snad že ne Buchy?  Šťastný máme stejný názor Úsměv
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 26. Říjen 2009, 21:56:21 »

Pokud bych měl přispět, jen bych chtěl podotknout, že opravdu měnit svů vzhled
kvůli holce je blbost. Jak psal ale buchy, vždycky je to o tom, jak si ty dva rozumí a hlavně kolik přitažlivosti jste
v ní vybudovali (a je jedno, jaký styl holka má či nemá)..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Říjen 2009, 22:39:42 »

Ach jé, nějak se mi to nedaří vysvětlit, kde je joei aby mi pomoh postavit argumentaci? Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Říjen 2009, 07:59:58 »

Ava: Chceš říct něco v tom smyslu že spousta lidí to dělá aniž by si to uvědomovala? Že se měníme ve spoustě věcech kvůli holce? ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Říjen 2009, 08:58:56 »

Jo, jo. To jsem chtěl říct hned na začátku - že kvuli holce měníš spoustu návyků, aniž by sis to uvědomil, takže to že se třeba začneš jinak oblíkat je maličkost Šťastný http://forum.qark.net/o-chlapech/obleceni-vyvoj-osobnosti/msg69903/#msg69903
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 27. Říjen 2009, 22:31:51 »

Při vážném vztahu starších bych to chápal, ale asi na to ještě nemám věk, protože teď bych určitě kvůli ní nic moc neměnil (jasně že s ní budu mluvit tak aby mi rozuměla, ale ve škole taky jinak mluvím s učitelem a přitom ho nebalím  Šťastný). Hlavně to oblečení určitě ne....
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS