Padouch

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:09:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Padouch
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Padouch  (Přečteno 10373 krát)
Chrizofilax
Host
« kdy: 27. Květen 2010, 15:02:08 »

Často mně, ženy říkají, že jsem moc hodný. Chtěl bych proto slyšet pár tipů, jak být alespoň trochu padouch. Dnes se asi etiketa moc nevede.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Květen 2010, 15:38:01 »

dělej si věci po svém.

a být hodný blbec nebo gentleman, to je rozdíl. spíš jde o to, že by si tvou gentlemanskost měly ženy zasloužit...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Chrizofilax
Host
« Odpověď #2 kdy: 27. Květen 2010, 18:19:38 »

Nerad se chovám jako hulvát. Asi za to může věk (20) a hodně mých vrstevníků takové chování dokáže vykolejit. Přesto se mi to zdá lepší než bejt ty voe cool a in machr. Holkám se, ale spíš líbí druhá možnost.
Zaznamenáno
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Květen 2010, 21:03:59 »

Padouch? Drsňák? Renegád?
Tj. mít nějakou kuráž, aneb "backbone", jak říkají naši anglofonní přátelé. Být dominantní na instinktivní úrovni.
To mj. znamená být vůdcem smečky. Studovat chování dominatních psů ve smečce není vůbec špatný podnět.

Citace
hodně mých vrstevníků takové chování dokáže vykolejit
A? Důsledky?

Být hodný je frází pro instinktivní submisivitu.
Moc hodný = predikovatelný = nudný. I násilník (dominantní, primitivní typ) je pro ženu emocionálně zajímavější (nekončící, nepredikovatelný koloběh: zbije ženu, má výčitky svědomí a omlouvá se jí, někde se opije a je nevěrný, utratí peníze, vyprošuje se ženě, atp.), tzv. "emotional rollercoaster". Toto není zdravá interakce, dochází tu však k urč. emocionální stimulaci.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Květen 2010, 23:00:07 »

Naučit se říkat NE když nechceš
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Květen 2010, 23:57:36 »

Myslim, ze staci byt jen drobet sobeckej a skodolibej. Chovat se slusne neznamena, ze ji splnis vsechno, co chce. Kdyz obcas do holky zlehka rypnes nebo ji provedes nejakou malickost, tak to jeste neznamena, ze jsi hulvat Úsměv
Zaznamenáno
Pickle



Born stupid? Try again!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Květen 2010, 00:37:00 »

Ani sobeckej, ani škodolibej. To jsou výrazně negativní vlastnosti a pokud to děláš záměrně, tím ještě horší. To by se v budoucnu obrátilo proti tobě.

Jak říká Mr.LiWu, říkat NE je základ. Z toho dál vychází dělat si věci podle svýho uvážení. Samozřejmě se to musí kalibrovat tak, aby tě okolí nepovažovalo za samolibýho zmetka = hulvát vs. přirozená dominance a sebevědomost.
Když po tobě něco holka chce a zaslouží si to, tak proč ji neudělat radost. Ale pokud se ti to nelíbí, tak prostě ne. A nemusíš být zrovna padouch.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Květen 2010, 15:25:27 »

Alfa není zlý. Alfa si jen dělá co chce.

Ti namachrovaní kluci nejsou oblíbení pro svojí blbost, ale že si dělají co se jim zlíbí a maj na to koule.
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Červenec 2010, 01:24:39 »

Často mně, ženy říkají, že jsem moc hodný. Chtěl bych proto slyšet pár tipů, jak být alespoň trochu padouch. Dnes se asi etiketa moc nevede.

Tu píše expert  Provokatér :

Rob si veci po svojom, kašli na názor druhých, kašli na pravidlá. Riaď sa svojimi vnútornými hodnotami a buď im verný. Zároveň musíš byť dosť chytrý, aby si včas poznal medze a tiež dosledky svojich činov. Čo si myslíš, to povedz. Ale bacha! Je rozdiel medzi cool hajzlíkom, obyčajným hajzlíkom a dilinom! Na rozdieľ už musíš prísť sám. V každom prípade človek musí byť osobnosť, nebáť sa a byť schopný rany nie len dávať, ale aj dostávať. Good luck.  Mrkající
Sám seba zatiaľ pokladám za obyčajného hajzlíka, ale pracujem ma tom, aby som bol viac cool  Super! .
A čo sa týka dievčat? Ako píšu vyššie - robviť si srandu, uśtipačné vtípky a poznámky, robiť si veci viac po svojom a celkovo sa z nich nepotentovať. V tomto ale nie som moc zbehlý, radu hľadaj inde.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Červenec 2010, 01:27:05 »

Jo a padúch rozhodne etiketu uplatňovať može, to nie je "proti kodexu", iba to nerobí pre to, aby sa niekomu zapáčil. Robí to, lebo mu to v danej situácií vyhovuje / má vlastné dovody Provokatér /
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS