sex až po svatbě??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:04:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  sex až po svatbě??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: sex až po svatbě??  (Přečteno 55252 krát)
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« kdy: 13. Říjen 2008, 20:03:34 »

Tak mě napadlo, jak byste kluci (i holky) reagovali, kdyby vám vaše drahá polovička  Smějící se prostě kdyby vám přítelkyně řekla, že chce sex až po svatbě? Předpokládejme že by byla fajn, milá....a jak moc byste ji museli milovat, aby jste na to přistoupili? Šťastný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Říjen 2008, 20:04:35 »

Sex prostě ke vztahu patří. Kdybych byl hodně zamilovanej, asi bych to chvíli vydržel. Ale kdyby to nemělo žádnej vývoj, tak do svatby bych určitě nečekal
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Říjen 2008, 20:09:55 »

Rychle pryč Šťastný Já mám na svatbu ještě čas  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Říjen 2008, 20:15:24 »

Jak říkají kluci. I kdybych jí miloval sebevíc, tak sex ke vztahu patří. Chvíli bych to vydržel (ostatně už jednou sem to vydržel 2 roky, že), ale časem by mi to začlo lízt na mozek, až by to jednoho dne bylo moc a rozešli bysme se.

Trápilo by mě to a ve vztahu mi to chybělo. A - zobecněno - není důvod zůstávat ve vztahu, kde jednoho něco trápí a druhý s tím nechce nic udělat. A nemíním v tom dělat nějaké vyjímky jen proto, že jde o sex Mrkající

Čili - musel bych jí milovat naprosto bláznivě a iracionálně a vlastně bych nesměl ani na chvilku uvažovat normálně Šťastný

Ale na druhou stranu - mám kamaráda, co bude brzo řešit jiný problém. On chce počkat až po svatbě a jeho drahá polovička asi nebude mít pochopení Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Říjen 2008, 20:25:55 »

tyto reakce jsem nějak očekávala  Šťastný

Ale na druhou stranu - mám kamaráda, co bude brzo řešit jiný problém. On chce počkat až po svatbě a jeho drahá polovička asi nebude mít pochopení Úsměv
to by mě zajímalo jak to dopadne  Úsměv

a ještě mě napadá jedna související otázka...klesá nebo naopak stoupá u vás v ceně holka podle toho kolik má zkušeností? (Jste rádi, když jste její první či naopak?)
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Říjen 2008, 20:29:32 »

a ještě mě napadá jedna související otázka...klesá nebo naopak stoupá u vás v ceně holka podle toho kolik má zkušeností? (Jste rádi, když jste její první či naopak?)

Je to jako s autem. Do určitý doby křivka výkonu stoupá strmě, a pak už to není tak slavný -> Jinými slovy, zkušená holka, která si sex dokáže užít je přínos, ale když je to děvka co měla 50-100 chlapů, tak by mě to rozhodně neohromilo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Říjen 2008, 20:36:24 »

Přesně tak,auto dle typu do najetých max. 150tis.km(a to by ještě muselo být kvalitní) bych si ještě koupil,ale holt 400tis. už je moc Smějící se
A zase úplně nový taky není výhra,musí se zahřívat, má moc citlivou spojku Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Říjen 2008, 21:34:16 »

zuzi: A ty to teď nějak řešíš? Šťastný Protože to bys byla docela v průšvihu, když tak nějak shrnu ty názory tady.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Říjen 2008, 22:10:05 »

Sex až po svatbě... no nevím, já už na to mám věk, tak bych asi i počkal Mrkající Smějící se Ne vážně, ze začátku bych neměl problém, ale vztah se vyvíjí a pokud to oba cítí stejně, tak k tomu sexu prostě dřív nebo později dojde. Po delší době (řekněmě rok) trvání na "až po svatbě" bych to ale už bral jako že se mnou slečna evidentně "vyjebává" (omlouvám se za ten termín).

Pokud jde o zkušenosti, tak radši pannu než děvku. 1-2 kluky možná ještě pochopím, ale víc těžko.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Říjen 2008, 00:16:26 »

Po delší době (řekněmě rok) trvání na "až po svatbě" bych to ale už bral jako že se mnou slečna evidentně "vyjebává" (omlouvám se za ten termín).
Jo, přesně takhle sem se cejtil po těch dvou letech Úsměv Akorát mě nenapadlo to správný slovo Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 14. Říjen 2008, 17:19:18 »

zuzi: A ty to teď nějak řešíš? Šťastný Protože to bys byla docela v průšvihu, když tak nějak shrnu ty názory tady.

ne niak aktuálně to neřešim jelikož přítele nemám  Smějící se jenom spolužačky už mají běžně 2,3 partnera a tak mě napadaly jaké jsou asi názory kluků... ale znám teda nějaké lidi, kteří si myslí že je ten zprávný čas až po svatbě  Šťastný (já osobně se zatim přikáním k nim  Stydlivý) ale za určitých okolností můžu kdykoliv změnit názor že.  Super! Tak mě napadá že ono slovo "svatební noc" možná do sebe něco mít bude..  Otázka
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Říjen 2008, 17:52:44 »

No, řek bych že je to tam, kde je teď třeba slovní spojení "předem domluvený sňatek" nebo "masturbace je hřích" Úsměv

A navíc - svatební noc - je "první milování jako muž a žena" Úsměv A jestli spolu měli něco předtim je jedno. Navíc, když zjistí po svatbě, že jim to v posteli neklape (a že se to může stát, že si dva lidi prostě nesednou), tak už je pozdě něco řešit.

Ovšem nechci zas, aby to vypadalo, že tady nějak radim jít s prvním kdo se namane. Člověk má sexovat kdy chce (v mezích zákona, že). A neměl by se ohlížet na to, jestli je to moc brzo nebo moc pozdě. Když nebudeš chtít do svatby, tak proč ne. Ale když si někdo řekne "do svatby ne" a pak už by chtěl a nesexuje jen kvuli tomu, že si dal nějakou takovouhle (navíc dost blbou) metu, tak je to IMO divný a nepřirozený.

A BTW: Mít v 16ti za sebou tři sexuální partnery je asi mimo obecně brané normy... (aspoň doufám - jinak začnu být staromódní ! )
« Poslední změna: 14. Říjen 2008, 18:00:36 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Říjen 2008, 14:01:26 »

Člověk má sexovat kdy chce (v mezích zákona, že). A neměl by se ohlížet na to, jestli je to moc brzo nebo moc pozdě.

Pedofilie je pouhá nedočkavost Šťastný Sice o OT, ale napadlo mě to
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Říjen 2008, 14:30:49 »

vedomi ze uz jich nekolik mela mi uplne prijemny neni.. asi sem furt ten zasnenej idealista co veri ze clovek muze potkat nekoho s kym mu vztah vydrzi cely zivot aniz by predtim musel vyzkouset 50 jinejch
Zaznamenáno
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Říjen 2008, 14:53:00 »

vedomi ze uz jich nekolik mela mi uplne prijemny neni.. asi sem furt ten zasnenej idealista co veri ze clovek muze potkat nekoho s kym mu vztah vydrzi cely zivot aniz by predtim musel vyzkouset 50 jinejch

si můj člověk  Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Říjen 2008, 16:52:55 »

... veri ze clovek muze potkat nekoho s kym mu vztah vydrzi cely zivot aniz by predtim musel vyzkouset 50 jinejch
+zzuzukii: Tak na to oba myslete až nebudete mít na mysli jen sex Úsměv

Neznám moc lidí, kteří by žili celý život s prvním člověkem, se kterým chodili. (Nepočítaje archaické případy babiček a dědečků, kde to beztak bylo z jiných důvodů) A snad všichni, co měli alespoň dva vztahy tady potvrdí, že ten první trpí vždy nejvíce chybami, kterých se v dalších vztazích víc a víc vyvarujeme. A Gazi, nebylo by lepší si narovinu přiznat, že celej problém je jen v tvým egu, že už není tak nevinná a čistá a nejsi to ty, kdo bude její první. Od někoho sem slyšel, že je to stejný jako bejt druhej na everestu xD Určitě tam někdo byl, ale děti se ve škole učí jen o tom prvním Mrkající A speciálně bych vám přál se dostat do tý situace, kdy s váma (no, asi hlavně s Gazem) budou cloumat hormony, láska a všechno a jeho vyvolená mu na to řekne, že "chce počkat na toho pravýho" Úsměv

Navíc svatba není nic, co by zaručovalo, že je ten dotyčný ten jediný a správný. Je to jen obřad, který si lidi vymysleli. Nic to nemění, jen ten pocit Úsměv Je to jako panictví Šťastný

Kdyby všichni svatbu brali vážně, tak by to možná k něčemu bylo. Příběh ze života:
Týpek chodí s holkou. Ona zjistí, že je těhotná se svým bývalým. Zvažuje potrat. Týpek řekne, že ne, že si jí vezme, že je to v pohodě, že jí miluje a že s ní chce strávit zbytek života. Všichni z příbuzenstva "oooh, takovej kluk, takováhle odvaha a zodpovědnost se už dneska nevidí". Vezmou se. Po roce rozvod, protože on jí nechal s tím, že už jí nemiluje. Takže teď je holka sama s miminem a bez táty. A nalijme si čistého vína, že děcko na krku na atraktivitě a žádanosti nepřidá.
Takže mohla jít na potrat, najít si normálního kluka a mohli spolu mít normální rodinu. A místo toho je tam kde je.

True story.

Jestli tohle k něčemu vede, tak k tomu, že si tě raději vezme i když "bez nátlaku" by raději ještě počkal.

Je to celý na hlavu postavený.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Říjen 2008, 17:22:23 »

avarangere ale ja mluvil nejen o sexu.. ver tomu nebo ne.. vim, ze je to unreal ale stejne doufam.. protoze sem zastancem toho ze i kdyz je pravdepodobnost mala nejak se to do statistiky zapsat musi takze proc by to nemohlo vyjit me Šťastný... aspon chvili chci bejt optimista Šťastný:D

jinak se neboj o to co mi rekne ktera holka Šťastný.. je to ego.. a co.. stejne ziju s tim ze jeji prvni nejsem a nejak me to nezere.. ale zas kdyby jich bylo hodne mozna by uz zralo a taky by me zas asi potesilo kdybych byl prvni.. ale stejne by to nevydrzelo asi protoze sem zatim nepotkal holku co by nechtela dyzky zkouset neco novyho.. takze prvni vztah nema moc sanci vydrzet v dnesni dobe.. to nic proste nemeni na tom jakej ja na to mam nazor avarangere

ten pribeh uz tu nekde byl, vid? je mi povedomy

jinak jo svatba je sahla vec a nekdo ji priklada az moc velkou vahu
« Poslední změna: 15. Říjen 2008, 17:28:51 od qaz » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Říjen 2008, 00:27:25 »

Jo. Ten příběh už tu byl. A OK, na tom názoru to nic nemění.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Únor 2009, 20:39:11 »

zuzi: A ty to teď nějak řešíš? Šťastný Protože to bys byla docela v průšvihu, když tak nějak shrnu ty názory tady.

no Šťastný předtim jsem to řešila tak nějakbez chlapa, ale ted v tom průšvihu docela jsem... měla bych na vás dve otázky
a)nevím, jak mu to říct a jestli vůbec...zatím mám sice čas, ale říct mu to třeba po roce mi nepříjde správné
a za b) kdyby vám to přítelkyně řekla, rozešli byste se s ní?
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 08. Únor 2009, 21:04:56 »

Určitě mu to jednou budeš muset říct. Teď si ale potřebuješ stanovit, kdy.

Záleží na tom, kde je přesně ta hranice - co s ním chceš dělat a co už ne. A když se bude blížit k tý hranici, nějak šetrně mu to sdělit. Rozhodně se za nic nestyď a hlavně mu řekni důvod. Pak se můžete spolu dohodnout na dalších podrobnostech, jak to budete spolu řešit.

U mě by záleželo, kde by byla ta hranice. Kdyby se mnou nechtěla spát ale ostatním sexuálním hrátkám by se nebránila, asi by mi to nevadilo. Ale v mých osmnácti bych do svatby se všema fyzickýma zkušenostma nečekal.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Únor 2009, 22:04:06 »

Pro mě by byl dost problém čekat do svatby. Sex ke vztahu prostě patří, alespon u většinové populace ČR
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 09. Únor 2009, 09:16:37 »

Já už mám dávno věk na ženění, takže kdyby mi za to holka stála, tak bych určitě počkal Mrkající
Ale v Tvém věku nevím nevím komu by se chtělo čekat...možná takovejm naivkám jako mně a Avarang3rovi Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 12. Únor 2009, 21:48:49 »

Augi, myslím, že jsi v tom už sám.

Holčina si to musí přiznat, ať chce nebo ne. Kluk, byť bude sebecitlivější a sebeúžasnější a sebeempatičtejší, bude od vztahu sex dříve nebo později očekávat. Mám jednoho kamaráda (18,5), který ještě před půl rokem zcela vážně prohlašoval, že se sexem chce počkat do svatby. Že to není nic, co by člověku chybělo. A teď po čtvrt roce s jednou slečnou už začíná řešit antikoncepci Šťastný

Já, po tom, co jsem zažil, říkám, že pokud bys na mě vytáhla sex až po svatbě, tak bych to několikrát zkusil, jestli to myslíš vážně a pak by následoval rozchod. Přijde mi totiž přijde skoro perverzní, aby jednou (a řekněme si na rovinu, velmi důležitou) z motivací ke sňatku bylo pro mě, abych se s tebou mohl konečně vyspat.

Navíc můžu říct, že ty dva roky čekání bez výsledku se na mě podepsali velkou měrou. Hlavně co se týče trpělivosti - teď bych se na to vyprdnul po půl roce. Já jsem čekal, respektoval její obavy a potlačoval, to co jsem cítil. Po dvou letech to skončilo a ona se vyspala po půl roce s klukem, se kterým byla 3 měsíce. Dokážeš si představit, co tohle udělá se sebevědomím a egem.

Navíc, pokud je holka ochotná čekat až do svatby, tak to ukazuje, že jí nechci, protože:
a) Sex pro ní není důležitý a nemá ho nějak moc ráda. Chci holku, ktrou bude sex bavit. Nechci si připadat, že jí musím nutit nebo prosit.
b) Brání jí v tom víra. V tu chvíli je pro mě příliš věřící a nechci s ní být.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 12. Únor 2009, 23:01:02 »

Navíc, pokud je holka ochotná čekat až do svatby, tak to ukazuje, že jí nechci, protože:
a) Sex pro ní není důležitý a nemá ho nějak moc ráda. Chci holku, ktrou bude sex bavit. Nechci si připadat, že jí musím nutit nebo prosit.
b) Brání jí v tom víra. V tu chvíli je pro mě příliš věřící a nechci s ní být.
+1
Toto uhodilo hřebíček na hlavičku - řekl bych, že většina kluků uvažuje hodně podobně...
U mě osobně by to nejspíš fungovalo navíc ještě jako varování před možným zkostnatělým, nepružným (neplést s bezpáteřním!) a netolerantním způsobem myšlení (celkově by se nejspíš dala vysledovat souvislost s možností b), kterou Ava uváděl) => pro mě (a nejspíš nejen pro mě) dost velké mínus dané holky...
« Poslední změna: 12. Únor 2009, 23:19:36 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 13. Únor 2009, 14:16:23 »

Ava: moc diky za nazor Úsměv
king: jak myslíš to netolerantní myšlení? moc tomu nerozumím  Eh?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS