Brigáda kamelota

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:57:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Brigáda kamelota
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Brigáda kamelota  (Přečteno 29448 krát)
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« kdy: 26. Květen 2011, 21:23:16 »

Zdravím!

Dnes jsem byl poprvý na brigádě kamelota. Nafasuju časopisy a jdu je do rušných míst ve měste prodávat. Jedno číslo za 30,- z toho já mám 9,-. Dneska jsem oslovil 21 lidí, 4 koupily, 17 odmítlo. Zaměřuju se spíš na maminy ve středním věku s malým dítětem, tam mám zatím největší zisk, ale na dělání statistik je ještě moc brzo. Chtěl bych od zdatných komunikačních guru poradit,jak by se dalo procento úspěchu zvýšit. Je tu nějaká formulka která je úspěšnější? Obvykle používám tenhle model:

JÁ:Dobrý den, mohu vás na chviličku zastavit?
KDOKOLIV: No
JÁ: Chtěla by jste přispět zakoupením tohoto magazínu 30 korunami na nadační fond XXX který dává peníze na handicapované děti?
KDOKOLIV: ANO/NE

Možná to neni správný, proto bych chtěl vědět, jak by to bylo lepší Úsměv Zejtra jdu znova, tak pak třeba napíšu log z prodeje.
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Květen 2011, 21:51:54 »

Podle mě tam není zásadní chyba. Důležitej je ten začátek, že se jí zeptáš, jestli ji můžeš zastavit (ne že to hned na ně vybalíš). Jenom možná bych pak dal něco ve stylu 'Když si zakoupíte tento magazín, tak blabla.' Ale určitě ať poraděj i jiní, zkušenější. Mrkající
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Květen 2011, 22:07:18 »

Jeď se někdy podívat do Tuniska - nebo si pusť nějakej cestopisnej dokument o tom - a uvidíš, jak se dělá pouliční prodej. Koupí si ty jejich cetky snad všichni a to tam máš jazykovou bariéru, protože tou jejich hatmatilkou moc turistů neumí. Jenže troufám si říct, že na jejich metodu nemáš koule, protože nemáš takovou motivaci jako oni - u nich je to pomalu otázka života a smrti, ty si v nejhorším případě nekoupíš zmrzku.
« Poslední změna: 26. Květen 2011, 22:12:49 od puzzle » Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Květen 2011, 22:09:22 »

Podle mě je IMHO chyba v celym tom "nadačním"...je toho dneska po ulicích tolik že jsou tím lidi už otrávení...zkus to prezentovat trochu neotřelejc než "nechcete přispět na nadační" bo tak něco....na tohle už maj lidi téměř automatickou reakci ne...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Květen 2011, 22:12:56 »

Jeď se někdy podívat do Tuniska - nebo si pusť nějakej cestopisnej dokument o tom - a uvidíš, jak se dělá pouliční prodej. Koupí si ty jejich cetky snad všichni a to tam máš jazykovou bariéru, protože tou jejich hatmatilkou moc turistů neumí. Jenže troufám si říct, že na jejich metodu nemáš koule, protože nemáš takovou mativaci jako oni - u nich je to pomalu otázka života a smrti, ty si v nejhorším případě nekoupíš zmrzku.
Spíš bych ocenil, kdybys mě přestal ponižovat a podceňovat, a přispěl nějakou užitečnou radou  Mrkající

Podle mě je IMHO chyba v celym tom "nadačním"...je toho dneska po ulicích tolik že jsou tím lidi už otrávení...zkus to prezentovat trochu neotřelejc než "nechcete přispět na nadační" bo tak něco....na tohle už maj lidi téměř automatickou reakci ne...
Možná máš pravdu...plno lidí tohle dělá, a lidi by rádi něco novýho...jenže co?
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Květen 2011, 22:14:43 »

Nasměroval jsem tě správným směrem, víc info si dohledej. Právě ti tak moc věřím, že si myslím, že si to info dokážeš najít sám. Pokud ti to nestačí, tak si tohle téma vytiskni a vytapetuj si s ním pokoj.
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Květen 2011, 22:15:55 »

Vidim že upřímnost je tvým plusem, což je rozhodně dobře. Pochytil jsem tvojí radu, až přijdu zejtra z brigády tak se mrknu po nějakejch materiálech.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Květen 2011, 22:19:23 »

 Šťastný jako vážně, situace v Tunisku se tak blbě vysvětluje, že ti na to nemůžu říct nic jinýho.

Funguje to tam nějak tak, že k tobě přijde človíček s nějakýma náramkama, šátkama etc. a okamžitě tě do toho oblíkne. Pak na chvíli odejde. Tobě jako dobrý duši je blbý mu s tím zdrhnout, tak v tom chvíli seš oblečenej a čekáš na něj. Tím se ti to začne líbit a když se vrátí, tak si alespoň nějakou věc koupíš, takhle nějak to funguje, otestováno na vlastní kůži. Důležitá je ta část, kdy tě do těch hadrů oblíkne.

Nějak si to uprav na ty svoje česáky. Ty lidi musí mít pocit, že už je to jejich a moc se jim to líbí nebo že se toho nezbaví, když nezaplatí.
« Poslední změna: 26. Květen 2011, 22:30:13 od puzzle » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Květen 2011, 07:05:25 »

Zkus je lákat na obsah časopisu a ne na nadaci.

Např:
Dobrý den, máte chviličku?

ANO

Mám tu jeden velice zajímavý časopis, kde se píší zajímavosti z přírody. Věděla jste, že komár je větší než velbloud? (netušim, co se v tom časopise píše).
Zajímáte se o přírodu?

ANO

Jsou tu i zajímavosti ze světa moderní techniky. Například, že vědci úspěšně testují přístroj, kterým jde léčit rakovina slinivky.
Za 30 korun je to super počtení. A navíc přispějete na dobrou věc.

Ale to mi neříkej, že Vám nedali základní školení, jak se dobře prodává?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Květen 2011, 08:01:06 »

  • Nepoužívej před slovesy "ne" - nevzala byste si časopis, nemáte zájem, nechcete přispět na nadaci - podvědomě tím předpokládáš negativní odpověď a ty lidi to vycejtěj
  • Nepoužívej za slovesy "byste" - vzala byste si časopis, přispěla byste, měla byste zájem - podmiňovací způsob. Říkáš tím:
    Vzala byste si časopis, kdyby vás s tim furt někdo na ulici neotravoval.
    Přispěla byste, kdyby jste sama neměla tak málo.
    Měla byste zájem, kdyby vás nějaký řečičky v tomhle časáku zajímaly.
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Květen 2011, 13:28:51 »

OK, díky Joei a Comanchi! Za chvíli zase aspoň na 3 hodinky jedu do středu města, tak potom dám vědět na kolik vaše tipy byli úspěšný, ale jasně, je to práce o komunikaci s lidma, takže se to nedá plánovat jak to vyjde a jak ne Úsměv

Jinak Joei, školení bohužel zatim neproběhlo. Jsem tam 2 dny, takže jsem zatim šéfa ani neviděl, formuláře jsem vyplnil s jeho kolegyní (cca 25 let, HB7 blondýna, 165cm, brejle)...Od ní jsem dostal jen základní informace a papír kde je napsanejch zvládání námitek asi na 5 příkladech, a jednu naprosto trapnou větu, kde je použitý přesně to, čeho se mám podle Comanche vyvarovat, takže jak to tak vidím, tak v tomhle ohledu to spíš nechávaj na brigádnících.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Květen 2011, 13:38:47 »

Myslim, že Comanch i já jsem byli vyškoleni na různých místech na to, jak správně vést rozhovor, ale vždycky je třeba si všímat člověka na co reaguje a toho využít.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Květen 2011, 20:46:47 »

Tak aspoň se mi potvrdilo, co jsem si myslel. Když přispěju na ulici na charitu, tak ti lidé, co prodávají časopisy/odznaky/blbosti dostanou mzdu. Tzn. nikdy již na nic takového nepřispěju Úsměv



JÁ: Chtěla by jste přispět zakoupením tohoto magazínu 30 korunami na nadační fond XXX který dává peníze na handicapované děti?

Alespoň nelži.

,,Chtěla byste přispět zakoupením tohoto magazínu 21 korunami na nadační fond XXX který dává peníze na handicapované děti a 9 korunami na mou mzdu?"

« Poslední změna: 27. Květen 2011, 20:50:16 od stoudy » Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Květen 2011, 22:45:38 »

Tak aspoň se mi potvrdilo, co jsem si myslel. Když přispěju na ulici na charitu, tak ti lidé, co prodávají časopisy/odznaky/blbosti dostanou mzdu. Tzn. nikdy již na nic takového nepřispěju Úsměv



JÁ: Chtěla by jste přispět zakoupením tohoto magazínu 30 korunami na nadační fond XXX který dává peníze na handicapované děti?

Alespoň nelži.

,,Chtěla byste přispět zakoupením tohoto magazínu 21 korunami na nadační fond XXX který dává peníze na handicapované děti a 9 korunami na mou mzdu?"



A cos myslel? Že to ty lidi dělaj pro zábavu a pro dobrej pocit z pomoci dětem? Chlape prober se. Kdybych řekl tuhle větu, tak by moc lidí nekoupilo to co nabízim. Právě jsi objevil princip obchodu. Zalhat lidem šikovnym způsobem a je skoro vyhráno. O tom tahle práce je, a obchod obecně taky...
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Květen 2011, 23:06:37 »

Vidíš, a já se naivně domníval, že to mohou v některých případech prodávat členové daného sdružení dobrovolně bez nároku na mzdu Úsměv

Nicméně bych si vyprošoval, aby mi patnáctiletej klučina dával přednášku o principech obchodování, zvláště když se za jeho ,,obchodováním" skrývá otravování lidí s falešnou charitou.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Květen 2011, 23:27:26 »

Vidíš, a já se naivně domníval, že to mohou v některých případech prodávat členové daného sdružení dobrovolně bez nároku na mzdu Úsměv

Nicméně bych si vyprošoval, aby mi patnáctiletej klučina dával přednášku o principech obchodování, zvláště když se za jeho ,,obchodováním" skrývá otravování lidí s falešnou charitou.

Řikej si tomu třeba otravování, já tomu řikám letní brigáda. Nemáš vyplněnej věk, proto osočování s věkem ponech stranou, protože tvůj věk je mně neznámý. Charita neni nic falešnýho, v magazínu je napsáno více podrobnejch informací, peníze opravdu dostanou handicapovaný děti na který přispívá nadace Lvíček, můžeš si o tom zjistit více.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 28. Květen 2011, 15:05:50 »

A kdo z vás šel v 15ti pracovat? Podle aktuálních statistik má mezi vysokoškoláky stálou brigádu jen 60% lidí. Což je dost malé číslo na to, že už jsou to téměř dospělí lidé a měli by se už umět o sebe postarat. Proto fandím lidem, kteří jdou makat už od 15ti let. To že má z toho podíl Adam je jen začátek. Pak má podíl redakce, tiskárna, Adamovi nadřízení a z něčeho se taky musí platit výrobní materiál.
Počítám, že na nadaci zbyde tak 5 korun. Což je podle mě stejně jen kalkulováno jako další náklad na reklamu. Protože víc lidí si ten časopis koupí, když z toho bude mít dobrý pocit, že někomu pomohl. Takže když už, víc bych dával za vinu těm, kdo stojí za produkcí tohoto časáku.
Obviňovat Adama je irelevantní. Koneckonců on je sprostředkovatelem toho, že se alespoň těch pitomejch 5 korun na tu nadaci dostane.
Zaznamenáno
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Červen 2011, 08:16:04 »

Comanch: Studuješ VŠ? 60 % je IMHO dost velké číslo. Jo a od 15 jsem měl brigádu, ale jen v létě samozřejmě.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 11. Červen 2011, 14:39:08 »

Čau. Jako možná samozřejmou radu ti poradím to, co ti naznačoval joei, že ty sám bys měl vědět co v tom časopise je zajímavého a co kromě dobrého pocitu, že lidé přispěli na charitu, se můžou dozvědět zajímavého a na to ty lidi lákat. Mrkající

Dále je to o tvém přesvědčení. Ty sám z toho musíš mít dobrý pocit, že děláš něco prospěšného a to i potom, co tě 20 lidí odmítne. Ta řeč těla, pozitivní úsměv a jak to těm lidem řekneš je hodně důležité. Ta řeč těla hraje roli asi z 60% úlohu na tom, zda si lidé ten časopis koupí. Víc, než co konkrétně řekneš hraje roli to, jak to řekneš...
Zkus si jeden takový aproač natočit, nebo nahrát rozhovor na mobil, hodit sem odkaz, pak ti můžeme poradit konkrétně, jaké chyby třeba děláš. Takovou špatnou intonaci hlasu si člověk ani neuvědomí. Mrkající

Je to tvrdý "chleba" a myslím si, že tvůj výdělek je tvrdě zasloužený!

Já jsem dělal brigády každý rok už od mých 14-let. Nic jiného mi nezbývalo...

Nejdřív to bylo skládání balíků slámy v JZD do stohů asi po dobu čtyřech prázdnin, od 18 jsem asi 2  prázdniny balil rychlovarné konvice a nebo dělal jiné montážní práce na lince bílé techniky a pak jsem ve druháku a ve třeťáku na vyšší si našel brigádu, vrtání děr do solných svícnů, jejich umývání, balení a chystání, bylo to asi na 3 h po vyučování místo chození do hospod s ostatníma. Je to asi 5 let zpátky, ty díry se projížděly dvěma průměry vrtáků, měl jsem asi 2 Kč za kámen Super! a většinou jsem dělal tak kolem 10 děr za hodinu. Mrkající

Takže s dírama mám tady největší zkušenosti já!!! Provokatér

Tenkrát nebyly takové možnosti, jako dneska, takže člověk opravdu musel brát, co bylo, i třeba kydání hnoje v teletníku, nebo mytí vajíček Šokovaný

Naposledy, co jsem dělal dokonce i při zaměstnání(na noční) byly asi na dvě noci týdně stěhování regálů a úklidy v kauflandech po Ov.

Musím říct, že brigády jsou zkušenosti k nezaplacení, zocelí tě to a tvé dny o prázdninách mají nějaký smysl a neválíš se celý den někde u FB. A to mě ještě čekala po brigádě  práce na rodinném baráku a na zahradě, začít jsem mohl hned po obědě umytím nádobí Smějící se.

Ten výdělek už je taková dost důležitá motivační třešeň na dortu. S jazykem
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Červen 2011, 18:08:04 »

Mimochodem v tom Tunisku (a taky Egyptě a všech těchhle arabských zemích, které se živí cestovním ruchem) to obchodníci dělají především tak, že ti zprvu říkají, že je to dárek pro tebe... nemluví se o prodeji, o koupi, o ceně, atd. ale mluví o čemkoliv... odkud jsi, jak se máš, jdeš na pláž?, poď na chvíli na čaj... to, že musíš za něco zaplatit, je ti dáno najevo až jakoby uplně na konci celého toho procesu a většina lidí na to přistoupí, protože už jim je blbý to teď odmítnout
Zaznamenáno

Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 11. Červen 2011, 20:01:05 »

D9, to je dobrý! Díky za tip, teď jsem tejden na brigádě nebyl, ale jak to tak vidím tak se do toho zase příští tejden dam a zkusim s lidma pokecat, přesně jak říkáš a až potom jim říct cenu.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 14. Červen 2011, 14:32:58 »

Zásadní problém je, že většinou ty prodejci prodávají cetky... ale jsou to cetky, které více méně chceš. Jen jsi za ně ochotný dát mnohem menší cenu, než do které tě vmanipulují. Kdyby byly ty nadace co k čemu, tak by prodávali ručně dělané náramky 30,-/kus. To je věc, kterou koupíš přítelkyni, jen proto, že je to hezký a jsi ochoten dát víc než skutečnou tržní cenu v rámci toho, že přispíváš na dobrou věc.

Na časopis každej s***e. Není tam možnost, jak vytvořit to počáteční "chtění", resp. je mnohem těžší než u nějaké cetky.

Já jednou dal týpkovi 30kč za malinkýho porcelánovýho slona (skutečná hodnota tak možná 5Kč). Prostě proto, že jsem měl skvělou náladu, právě jsem si pochutnal na skvělim burgeru v BurgerKingu a týpek přišel a položil na stůl lísteček s tím, že je němý a vydělává si takhle, ať dám kolik chci, ale stálo ho to 10Kč, když to koupil. Mě to přišlo jako zajímavá věc, ocenil jsem, že má koule a invenci a slona koupil a posléze ho dal slečně pro štěstí Úsměv Win-win scenario, které se bude s časopisem realizovat jen těžko. (nutno podotknout, že tak na 80% to byl homeless, co měl dobrej marketing - to jsem si myslel už, když jsem tu kupoval a stejně jsem to koupil)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 14. Červen 2011, 15:36:16 »

Jo, správně.... vyrob si několik stovek porcelánových slonů a dávej to k tomu...
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 14. Červen 2011, 17:47:52 »

Já jednou dal týpkovi 30kč za malinkýho porcelánovýho slona (skutečná hodnota tak možná 5Kč). Prostě proto, že jsem měl skvělou náladu, právě jsem si pochutnal na skvělim burgeru v BurgerKingu a týpek přišel a položil na stůl lísteček s tím, že je němý a vydělává si takhle, ať dám kolik chci, ale stálo ho to 10Kč, když to koupil. Mě to přišlo jako zajímavá věc, ocenil jsem, že má koule a invenci a slona koupil a posléze ho dal slečně pro štěstí Úsměv Win-win scenario, které se bude s časopisem realizovat jen těžko. (nutno podotknout, že tak na 80% to byl homeless, co měl dobrej marketing - to jsem si myslel už, když jsem tu kupoval a stejně jsem to koupil)

Onehdá mě přistála na stůl v kavárně podobná cetka, akorát s tím že slečna co to prodávala na papírku psala že je hluchoněmá...nicméněž když jsem na ní cca z 10 metrů křikl "Hej", otočila se za tím zvukem...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 14. Červen 2011, 18:01:18 »

Já jednou dal týpkovi 30kč za malinkýho porcelánovýho slona (skutečná hodnota tak možná 5Kč). Prostě proto, že jsem měl skvělou náladu, právě jsem si pochutnal na skvělim burgeru v BurgerKingu a týpek přišel a položil na stůl lísteček s tím, že je němý a vydělává si takhle, ať dám kolik chci, ale stálo ho to 10Kč, když to koupil. Mě to přišlo jako zajímavá věc, ocenil jsem, že má koule a invenci a slona koupil a posléze ho dal slečně pro štěstí Úsměv Win-win scenario, které se bude s časopisem realizovat jen těžko. (nutno podotknout, že tak na 80% to byl homeless, co měl dobrej marketing - to jsem si myslel už, když jsem tu kupoval a stejně jsem to koupil)

Onehdá mě přistála na stůl v kavárně podobná cetka, akorát s tím že slečna co to prodávala na papírku psala že je hluchoněmá...nicméněž když jsem na ní cca z 10 metrů křikl "Hej", otočila se za tím zvukem...
To je hnus, že si lidi vyděláváj i timhle způsobem...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS