Co realne tvori vazbu mezi lidmi

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 14:39:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co realne tvori vazbu mezi lidmi
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Co realne tvori vazbu mezi lidmi  (Přečteno 20471 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 10. Prosinec 2007, 12:29:03 »

Možná to není tak úplně pravda. Spousta lidí má dobrý pocit z toho, že někomu "pomůže" Úsměv Jestli to není pod tvojí úroveň (nevim teda proč by mělo, ale to je jedno Mrkající ). Tím, že se dostaneš do té správné společnosti, tak tě to začne formovat, ať chceš nebo nechceš (když nechceš tak to jde mnohem pomaleji). A to je přesně to co je potřeba. Samožřejmně, musíš trošku upravit svoje žebříčky, ale to je holt daň za to, že nebudeš uplně out. /pravou žebříčků myslím asi tolik, že člověk, který nepije asi není ideální adept na vysedávání s kámošema v hospodě. Že člověk, který nesportuje a vůbec je mu pohyb cizí není ideální adept na účast ve fotbalovém týmu. atd.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 10. Prosinec 2007, 14:26:14 »

no...ale ja prave ze uz sem nekolika lidem rekl "ze bych nekam zasel" a jako jsem ochoten teda zajit skoro kamkoli. To mi prijde jako dost extremni posun, na gymplu me treba kamaradi dost casto presvedcovali at nekam jdu, a ja sem furt rikal "{ nee, co bych tam delal, to neni pro me, bych se tam necitil dobre, ... }" a ted se sam nabizim, a nikdo me nechce Smutný
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 10. Prosinec 2007, 21:49:02 »

Obecně:Prostě se před skupinama neznámých lidí docela stydim za což se stydim  Úsměv a v ten moment trošku zdřevěnim takže nejsem tak uvolněnej a špatně se mi komunikuje.Otázka z ní:Jak docílit toho abych se před hodně lidma necítil trapně?Nebo jetš líp..jak se zbavit nervozity při rozhovoru?:Jo já vim :Trénovat,trénovat trénovat....  S jazykem

to máš strach z toho, že se Ti budou posmívat a dokonce smát tomu, co vyklopíš?
No, kolikrát slyším lidi bavit nahlas a dokonce jsem od kámoše slyšel, že v autobuse slyšel cizí lidi mezi sebou, že mluvili o tom, že Ještěd je sopka a bez ostychu se o tom bavili dál. A to je opravdu vostuda říct, že to je sopka a ke všemu v liberecké MHD!! Ale splnili tím účel: strnout na sebe pozornost.
Ale co takhle si zkusit bavit spontánně se svým kámošem a možná se k vám přidá nějaká slečna, která ti může padnout do noty.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS