Comanchovi semináře

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 14:25:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Comanchovi semináře
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: Comanchovi semináře  (Přečteno 86594 krát)
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 12. Červenec 2009, 12:28:24 »

- Ještě bych dodal, že ačkoliv jsem se v podstatě nic nového nedozvěděl, skvěle mě to nakoplo a namotivovalo (den na to jsem během jednoho večera měl 2x MC, 3 NC, málem vyšel i FC  Smějící se ). Takže doporučuju se zúčastnit i těm pokročilejším, protože přecejen vidět další lidi na podobné cestě je perfektní a strašně vás to nakopne...  Úsměv

- Jináč všechny zdravím, (Barziniho o chloupek víc  Smějící se ) a přeju hodně zdarů, snad se zase v dohledný době potkáme...  Úsměv
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 12. Červenec 2009, 15:07:52 »

- Jináč všechny zdravím, (Barziniho o chloupek víc  Smějící se ) a přeju hodně zdarů, snad se zase v dohledný době potkáme...  Úsměv

Jasný Smějící se hlavně bych tě někdy rád viděl v akci.. (jsem to propásl, ale třeba příště) ten clubgame určitě skvělá práce, tak to má být..  Úsměv
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 12. Červenec 2009, 16:05:46 »

- Což o to, moje game stála za prd protože sem byl ožralej jak doga, ale se statem a odhodláním jaký jsem měl to ani jinak nešlo... Úsměv
Zaznamenáno

Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 25. Červenec 2009, 16:05:06 »

Plánuje se další seminář? Máte někdo info? Díky
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Worldstriker

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 25. Červenec 2009, 17:00:50 »

Ahoj kluci, docela uvažuju o tom, že bych se připojil. Když ale koukám na ten věk lidí 16, 17, já mam skoro 21, tak se trošku obávám toho věkového rozdílu, tak to mě trošku odrazuje.
Ale určitě bych se chtěl něčemu novému přiučit.....
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 25. Červenec 2009, 17:17:33 »

EcLiPs3: Zatím se nic neplánuje. V současné době mám sám tolik práce se svým LTR, že na ostatní věci už ani nezbývá čas.

Worldstriker: Na semináři už byli i starší lidé než jsi ty.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 25. Červenec 2009, 18:17:55 »

A doufam ze budou moci prijit zase Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Arts



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Bratislava
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 03. Srpen 2009, 19:43:38 »

Viem že trochu OT, ale náhodou na Slovensku sa neplánuje nejaký seminár?  Super!
BTW: Držím palce s tými seminármi  Mrkající
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 03. Srpen 2009, 21:29:08 »

Tak to tě asi nepotěšíme ale ne  Smutný máš 2 možnosti
1)Buť jít na slovenské/jiné forum
2)Vytvořit si vastní semináře,stím že byjsi tam pozval nějakého slovenskéh dobrého PUA např...
Učit se mužeš i sám  Mrkající taky nechodím na semináře...jet 350KM fakt ee  Šťastný
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Arts



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Bratislava
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 03. Srpen 2009, 21:36:07 »

No asi som blbec, ale nenašiel som žiadne "schopné" slovenské fórum, čo sa zaoberá pickupom. A na vlastné semináre mám myslím ešte čas  Šťastný ide hlavne o to, vidieť "profíka v akcii" ;-)
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 03. Srpen 2009, 21:44:40 »

To nemusíš vidět,uč se sám,chybama se člověk učí...začínal jsem jako byl jsem AFC jako ty...už jsem troufnu si říct RAFC...
Nemusí být slovenské,češtině rozumíš ne?
Pokud chceš vidět profíky v akci,čti si reporty od joiho,šmouly,comanche...=toto jsou machři...
Jenom čtením tímto si něco uvědomíš...jestliže něco nevíš přečti něco z Qark.net já jsem to četl x-krát a furt si přečtu něco nového
Jestliže se ti nějaké oslovení nepovede,přemýšlej proč se nepovedlo a příště se vyvaruj chybě...

Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 03. Srpen 2009, 21:46:57 »

já nejsem profík, reporty už nepíšu, protože jsem spokojenej ve vztahu, ale když nad tím tak přemýšlím, tak fakt nejsnazší věc je si uvědomit, jak by taková věc, kterou použijete působila na vás?

třeba za mnou přijít holka s directem, tak i kdyby nebyla SHB, tak bych se s ní bavil. stejně tak jako by se ptala na nějaký můj názor na cokoliv.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Arts



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Bratislava
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 03. Srpen 2009, 21:57:24 »

Hox: Ja mám teórie už prečítanej dosť, preto som chcel vidieť tieto techniky v praxi  Mrkající od qark.net, cez množstva článkov na tomto fóre, rôzne knihy o komunikácii až po Hru...  Super!

Samozrejme dik za odpovede, myslím že sa posúvam dopredu
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 07. Září 2009, 14:38:36 »

Že já debil jsem si o prázdninách nečetl tohle fórum, každioádně pokud budete dělat zase něco, URČITĚ, bych rád šel s váma a rád bych vzal i kámoše, kterej se cca před půl rokem podíval na stránku qarka a byl z toho vyplesklej asi dva dny. Takže pokud budete dělat něco dalšího, upozornění tady na to mám...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 08. Září 2009, 17:37:11 »

4.seminář

Dlouho odkládaná záležitost je konečně zde. Z důvodů mé vytíženosti a zároveň lenosti a také Barziniho dlouhodobé absenci v republice, jsme nebyli schopní uspořádat žádné posezení.

Nemohu s jistotou říci, zda půjde o seminář nebo jen o pokec u piva. Velmi totiž záleží na tom, jací lidé se sejdou. Jestliže se dostaví nějací "začátečníci" vyhledávající rady a informace, rádi se vám s Barzinim budeme věnovat. Pokud bude ale místní osazenstvo zkušenější, bral bych to potom spíše velmi volně.

Nebudu už více zdržovat a rovnou přejdu ke stěžejním informacím. Jako místo stále ponecháme venkovní restauraci nedaleko metra Strašnická. A jako den to samozřejmě nebude žádný jiný, než-li pátek.

Souhrně: Sraz v pátek 11.září (jak smutné) v 18.30 před vchodem do metra Strašnická (trasa A).

Prosím všechny zájemce, aby mi potvrdili účast do soukromých zpráv a eventuelně si řekli o můj telefon.

Těším se na vás       
   Comanch
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 08. Září 2009, 18:00:46 »

4.seminář

Dlouho odkládaná záležitost je konečně zde. Z důvodů mé vytíženosti a zároveň lenosti a také Barziniho dlouhodobé absenci v republice, jsme nebyli schopní uspořádat žádné posezení.

Nemohu s jistotou říci, zda půjde o seminář nebo jen o pokec u piva. Velmi totiž záleží na tom, jací lidé se sejdou. Jestliže se dostaví nějací "začátečníci" vyhledávající rady a informace, rádi se vám s Barzinim budeme věnovat. Pokud bude ale místní osazenstvo zkušenější, bral bych to potom spíše velmi volně.

Nebudu už více zdržovat a rovnou přejdu ke stěžejním informacím. Jako místo stále ponecháme venkovní restauraci nedaleko metra Strašnická. A jako den to samozřejmě nebude žádný jiný, než-li pátek.

Souhrně: Sraz v pátek 11.září (jak smutné) v 18.30 před vchodem do metra Strašnická (trasa A).

Prosím všechny zájemce, aby mi potvrdili účast do soukromých zpráv a eventuelně si řekli o můj telefon.

Těším se na vás       
   Comanch

Jdu a beru sebou kámoše...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 04. Říjen 2009, 09:34:06 »

Chtělo by to něco dalšího... Dal bych to i v obleku...  Šťastný
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 04. Říjen 2009, 09:46:42 »

Taky sem si říkal, že by to chtělo další seminář Mrkající mám dokonce zájemce z SD... chce tě poznat, Comanchi Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
pulse
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 04. Říjen 2009, 09:55:29 »

taky se přidávám mezi zájemce, ty semináře by mohli bejt zajímavý
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 04. Říjen 2009, 10:13:07 »

To si piš Úsměv nebýt jich, nikdy bych se k pickupu nedokopal, což by mě mrzelo. Nicméně to záleží na času a náladě Comanche Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 04. Říjen 2009, 11:33:47 »

To si piš Úsměv nebýt jich, nikdy bych se k pickupu nedokopal, což by mě mrzelo.
To je fakt.  Super! Taky bych se bez nich nikam nedokopal.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 04. Říjen 2009, 14:37:20 »

Mám teď v hlavě něco velkolepjejšího. Zatím jsem o tom uvažoval jen okrajově a zjišťuji, zda by to vůbec bylo možné.
Jednalo by se o sraz celého Qark fora. Dispozice které k tomu mám jsou ty, že znám osobně zhruba 15 lidí z tohoto fora. Vzhledem k tomu, že už jsem se s nima v minulosti někdy setkal, měli by nyní větší nutkání přijít. A už se nebudou rozhodovat tak, jako ti, kteří jdou poprvé a ještě ani sami nevědí zda se jim chce nebo ne. Když už by jsme měli přislíbenou účast tohoto jádra zhruba těch 15ti lidí, určitě by se potom rozhoupali i další k tomu, aby přijeli z různých koutů republiky k nám do Prahy. V žádném případě by se nejednalo o seminář ani žádné následné sarge. Bylo by to jen o tom, alespoň jednou za život se vidět všichni naživo a pohromadě, dát si nějaké to pivko a příjemně pokecat.
K tomuto ale ještě musím promyslet místo, termín, rezervace a případně zajistit ubytování pro jedince z daleka. Budu určitě potřebovat ještě nějakou asistenci. Takže se asi opět obrátím na mou pravou ruku Barziniho (díky).

Pokud nebudu schopen dát do konce října některé bližší informace a nebo to celé padne, uspořádáme alespoň zas nějaký ten menší seminář.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 04. Říjen 2009, 18:20:04 »

Zdravim, docela mě mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit žádnýho semináře. Ne proto, že bych se dověděl něco, co ještě nevim, ale proto, abych si to jen tak nezávazně poslechnul, případně poradil a v neposlední řadě poznal nový lidi a dal si pivo Super!

Comanch: to co plánuješ, by se mohlo podařit. Určitě počítej s mojí účastí (pokud mi do toho zase něco nevleze). Jen si nejsem jistej, jestli zrovna to nezávazný setkání je to pravý. Spíš bych to zaměřil na nějakej hromadnej sarge. Třeba se sejít někdy v brzkém odpoledni, posedět a poznat se trošku, dát si pivo a pak vyrazit na street game a večer na club game. Ono když nás bude velká skupina, tak se snáz hecnem. Ale samozřejmě záleží na tom, o co bude zájem.

A když to nevyjde, tak snad aspoň toho semináře bych se mohl zúčastnit Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #73 kdy: 04. Říjen 2009, 19:15:21 »

Na ten hromadnej sraz bych se taky přijel asi ukázat. Mám to sice něco přes 200km, ale kdybych jel s někým z Brna/okolí určitě by to šlo Mrkající
Zaznamenáno

Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 04. Říjen 2009, 22:21:44 »

Je úžasný, jak i když jsme se skoro vůbec neznali, dokázali shodnout. Ze začátku jsem měl pocit, že je to jak rande naslepo, ale všechno nádherně vyšlo, takže se mnou o5 počítejte... Dokonce mě napadli i nějaké triky, kdybychom byli všichni v obleku... Šťastný
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS