nevera..

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:44:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nevera..
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: nevera..  (Přečteno 14293 krát)
heymee



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« kdy: 22. Květen 2014, 10:43:02 »

Zdravim.. Vcera som podviedol frajerku.. Smutný a nieco silno tusi.. Chcem byt stale s nou.. Len neviem ci mam gule povedat jej to.. Alebo mam stsle zatlkat.. Viem ze to viac nespravim.. Je mi to strasne luto.. Viem ze na lutost je neskoro.. Takze mam alebo nemam jej to povedat??.. Dik za kazdu radu..
Zaznamenáno

takisto podla toho zereme, po treningu SA PREZIERAM DO BEZVEDOMIA, NEPOZNAM MATKU ANI OTCA!! ZOZEREM AJ PSOVI GRANOLE!!..
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Květen 2014, 08:50:00 »

Spíš si polož otázku, proč jsi jí podvedl. Evidentně s ní máš nějakej problém, o kterym možná nevíš a hledal jsi nějakej útěk. Spíš bych si s ní upřímně popovídal a narovinu bych jí řekl jaký màš pocity. Je lepší mluvit narovinu a upřímně, než nechávat lidi žít ve lži.
Postav se k tomu jako férovej chlap. Nebuď houska ;-)
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Květen 2014, 14:22:21 »

Já jsem toho názoru, že si sice musíš zvolit sám (říct neříct), ale pak se toho držet. Mimochodem by mě spíš zajímalo proč jsi to udělal.
To znamená, že jestli jseš dostatečně "odolnej", tak to zapři a už to nech pod pokličkou na věky věků. A doufej, že se to nedozví odjinud.
Jestli ti na přítelkyni záleží, (což asi ne, když jsi ji podvedl), tak se jí svěř, možná ti odpustí, ale aspoň budeš mít klid v duši.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Květen 2014, 12:10:57 »

ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT a to myslim vážně, prostě jí to neříkej. Nikdy.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Květen 2014, 14:54:33 »

Zatloukat. Ty bys sice možná přiznáním získal klid v duši, ale ji bys o něj připravil.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Květen 2014, 16:40:02 »

ZATLOUKAT! Když jsi měl odvahu na podvádění, tak teď nemůžeš přehazovat rozhodnutí na ni. Tím, že jí to řekneš, tak se zbavuješ té tíhy viny a je na ní, aby se rozhodla, jestli chce být dál s tebou.

Pokud si ní chceš být, ZATLOUKEJ. Pokud ne, rozejdi se s ní. Nic mezi.

Mimo to je samozřejmně zajímavější otázka: Proč jsi to udělal. Někdo kdo je ve vztahu šťastnej nemá důvod podvádět. A stejne dokud tu věc, která to způsobila nevyřešíš, tak nemá cenu se to pokoušet nějak spravovat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Květen 2014, 08:22:46 »

A jak jsi teda dopadl? A co jsi udělal?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
heymee



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Květen 2014, 05:16:52 »

Tak chcem to tu rozobrat viac do detailov.. Len stale som na mobile a to sa mi zle pise.. Budem sa snazit cim skorej to cele spisat.. A dik za rady aj ked dosli uz neskoro..
Zaznamenáno

takisto podla toho zereme, po treningu SA PREZIERAM DO BEZVEDOMIA, NEPOZNAM MATKU ANI OTCA!! ZOZEREM AJ PSOVI GRANOLE!!..
heymee



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Červen 2014, 13:15:44 »

Takze bol som s frajerkou vise jedneho roka.. Zacalo to medzi nami skripat, ona chcela chodit na disco a uzivat si zivot.. Snazil som sa ju neobmedzovat tak som ju tam pustil.. nepodviedla ma, ale oklamala ma a vedela jak neznasam ked ma niekto klame.

Bol som nasrany a jej to bolo cele jedno.. tak som jej povedal ze nech mi povie pravdu alebo to koncim.. (viem aka bola pravda lebo som mal jej heslo od FB) nepriznala sa tak som to ukoncil.

Bol som s toho strasne zlomeny.. ona kazdy vykend opita na disco..
zacal som sa teda zoznamovat s novymi zenami.. islo to celkom fajn aj ked som stale nemohol na nu zabudnut.. stale som veril ze je ta prava..

1. Katka.. 16 rokov na druhom rande sex.. ale nic som k nej necitil.. vedel som ze s nou nebude nic viac..
2. Veronika.. 20 rokov sex na tretom rande.. tiez nicim zaujimava..

medzi tym som bol par x pokecat s byvalkou.. chcela aby sme boli aspon za dobre ked nie sme spolu..

prvy krat som bol s PETROU vonku..

zas som isiel pokecat s byvalkou a doslo na temu sex.. vedela ze som uz s niekym spal.. pocital som s tym ze aj ona.. nechcela povedat s kym.. nakoniec som to s nej vytiahol a zistil som ze sa vyspala zo stripterom na disco.. TO MA ZLOMILO.. pripraveny som bol na vsetko.. ale na toto nie..


3. PETRA.. 21 rokov sex na druhom rande.. v ten den co som sa hento dozvedel od byvalky.. Petra bola ina.. zaujala ma.. dufal som ze by mohlo byt aj nieco viac.. sex a vsetko okolo uzastne.. na jednej strane som bol stastny ze som s nou mal sex po dvoch stretnutiach.. ale na druhej nieco mi nesedelo..

4. BYVALKA.. chcel som to a aj ona.. stalo sa.. jeden s najlepsich sexov co som s nou mal.. asi sa chcela ukazat.. neviem..

5. Miska.. cca 19 rokov.. sex na 5 az 6 rande.. hovorila ze je ina ze sa len tak s niekym nevyspi.. ale tiez som nic k nej necitil..

6. Rena.. 17 rokov velice pekna sex na PRVOM rande.. ale tiez by som si s nou nemohol predstavit buducnost..

ozvala sa zase byvalka.. ze sa chce rozpravat.. opytala sa ma ci si to viem predstavit s nou.. ona ze si to vie predstavit ze by sme sa dali zase do kopy..
bolo to zas dost na rychlo ale vedel som ze ma naozaj lubi a myslel som ze to bude uz na dlho ked sa dame do kopy..
takze zas som chodil s byvalkou..

toto sa stalo v priebehu necelych 7 TYZDNOV..

pomali som to zacal vsetko s ostatnymi ukoncovat.. za ten cas som to mal rozbehnute tak ze som nevedel s ktorou dalssou pojdem von..
Bolo mi luto ze som niektore ranil.. ale ziadnej som nic nesluboval ani neklamal.. Ale inac mi na nich nezalezalo okrem Petri..
Cca po 2-3 tyzdnoch co som bol zase zadany mi frajerka volala o pol 10 vecer.. (do 10 byvam na poobednej v praci.. ) mal som ist za nou ale povedala mi ze je ustata a ze ide spat.. s petrou robim v tom istom podniku ale nase smeni sa stretavaju len vynimocne..  v ten vecer robila aj ona.. tak som frajerke povedal ze okay.. a ze si s petrou po praci pojdem zapalit..  nebola nadcena ale povedala okay..

to som ale nevedel ze frajerka nebola doma ale u mna a chystala mi prekvapenie.. s petrou sa to natiahlo boli sme vonku v obchode kecali sme kupila si flasu vina.. a tak som ju odviezol pred dom.. doslo na temu jedlo (stale som hladny) tak mi povedala ze mi u nej spravi jest.. tak uz som bol u nej.. uz bolo moc hodin a tak ze domou nepojdem a prespim u nej.. pozerali sme film a nakoniec som neodolal a stalo sa.. frajerka mi v noci pisala sms ale nechapal som ju lebo som o ziadnom prekvapku nevedel tak som ani neodpisoval.. mama mi rano volala lebo videla ze auto nemam doma a tak uz aj mama aj frajerka nieco tusili.. nakoniec som sa jej priznal..

odpustila mi.. Úsměv ALE uz vidim ze som stratil jej doveru.. :/
k petre ma to stale taha.. aj ked sme sa bavili o vztahoch tak mi povedala ze si to so mnou nevie predstavit.. ze ma bere len jak kamarata s vyhodami.. kto vie ci naozaj nic ku mne neciti..

Frajerka mi niekolko x povedala ze som sa zmenil.. asi v tom to cele bude.. ze som okusil zivot aky som pred tym nezazil.. nezavezny sex, stale nove baby, nic som neriesil.. pred tym som bol vzdy verni a ani ma nenapadlo nieco take spravit..

Teraz uz je to fajn.. Úsměv som celkom kludny.. som rad ze mam pri sebe niekoho kto ma lubi.. Úsměv a komu mozem verit..

za kazdy postreh budem rad.. Úsměv





« Poslední změna: 08. Červen 2014, 13:23:14 od heymee » Zaznamenáno

takisto podla toho zereme, po treningu SA PREZIERAM DO BEZVEDOMIA, NEPOZNAM MATKU ANI OTCA!! ZOZEREM AJ PSOVI GRANOLE!!..
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Červen 2014, 10:00:55 »

Ty jseš teda dobrej rozsívač...
Celkem by mě (a asi i další) zajímalo, kde na ty baby chodíš a jak se ti je daří (tak relativně jednoduše) balit. A téměř s každou sex na 2. rande...asi to máme všichni trochu jinak. Já se spíš holku snažím oťukat co se týče budoucnosti a perspektivy a pak přemýšlím, jestli by za to stála, ale tvůj princip je nejspíš žít tady a teď, získat, co se dá a až pak přemýšlet. A očividně ti to může fungovat mnohem líp.

Jinak si myslím, že ty problém nemáš, bab máš okolo sebe dost, vypadáš docela spokojenej, komunikovat s nima umíš (a umíš je taky pěkně potrápit a ony se stejně vrací). Moc si netroufám ti něco radit, asi potřebuješ trochu vyzrát aby ses věnoval víc jedné holce, se kterou ti to bude šlapat a nebo si najít takovou, které tvůj životní styl bude vyhovovat.
Zaznamenáno
heymee



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Červen 2014, 18:39:15 »

tak vsetky som oslovil na chate.. Úsměv bola to len hra cisiel.. z desiatych osem odpisalo a s nich som jednu vitiahol von.. dostat ju von bolo najvacsi problem.. bohuzial chodi tam strasne vela uchylakov a podobnych, spravili si s toho sex zoznamku.. takze doverihodnost ze som normalny chalan bola mensia.. + vecina bab ties nestoji za to..

tak sam som bol prekvapeny ako lahko to islo.. zrnul by som to do par bodov preco to bolo podla mna jednoduche..

1. neocakval som nic.. vedel som ze ked to s  nou nevinde, nic sa nedeje, poucim sa s chyb a idem s dalsou..

2. "vysoky" spolocensky status.. zaujimavy nazov prace co robim.. pri tom som len robotnik.. vo volnom case robim trenera v poslike zostavujem jedalnciky a vsetko okolo toho.. som vycemajster europy v silovom trojboji.. druhy z dvoch.. :/ Šťastný (v absolutke cca niekde v strede).. čierny bavorak (na splatky).. :/ Šťastný

3. najdolezitejsi bod.. moje spravanie.. robil som si s nich len srandu, vsetko mi bolo jedno, niekedy dokonca som sa spraval ako hajzel.. nevolal som nepisal som prvy.. vdzy sa skor ci neskor ozvala sama..

PS: mala statistika: bol som vonku so 7 babami a s piatimi som sa vyspal.. + byvalka.. co sa tyka tych dvoch.. jedna si osebe strasne myslela bola neprijemna a nesympaticka telo a tvar super ale to bolo vsetko.. a ta posledna.. to bolo stretko na rychlo.. nevedel som ani kolko ma rokov.. ked mi povedala ze ma 15 a chodi na zakladnu skolu tak som sa citil ako pedofil.. :/ Šťastný Šťastný ale zazitok fajn..
Zaznamenáno

takisto podla toho zereme, po treningu SA PREZIERAM DO BEZVEDOMIA, NEPOZNAM MATKU ANI OTCA!! ZOZEREM AJ PSOVI GRANOLE!!..
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS