Openery

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 09:44:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Openery
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Vše Tisk
Autor Téma: Openery  (Přečteno 133308 krát)
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 17. Listopad 2008, 20:24:25 »

To se mi nahodou zda docela dobry Šťastný Porad to muze vyznit jako takovej neg v openeru
- Taky jsem si říkal, že to není vůbec tak špatný...  Úsměv Myslím si, že průměrně inteligentní slečnu to musí pobavit a udivit jakou kravinu to člověk dokázal vymyslet... Smějící se
Vyznělo to asi dobře. Jenže čirou náhodou jsem narazil na holku, která nějak ujíždí na elfy nebo co Šťastný celkem náhoda.... ptala se mě, jestli taky umim elfsky....
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 17. Listopad 2008, 20:26:34 »

Lucky boy...  Mrkající
Zaznamenáno

profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 17. Listopad 2008, 20:58:46 »

Ale jde.
To že jednou za čas zalžeš..fajn. Ale myslet si o sobě že seš kdoví jakej pickuper, když holku dostaneš do postele lžima...
Ale pokud ji dostaneš do postele a přitom lhát nebudeš, pak teprve můžeš říct, že něco umíš.
Jenže pro tebe jsou ty tvoje argumenty sou "hrozně neprůstřelný" a nemá se cenu o tom hádat...

Myslim ze se ve mě pleteš, umím přiznat pravdu. Samozdřejmě, že to jde i bez lži. Ale myslím, že maláý lež nikomu neublíží. Já celou dobu myslím jen malé něškodné lži ( typu vidělasholky co se porvali před barem) a na těch nevidím nic špatného


Včera ze mě vypadnul úplně příšernej opener: "Tobě dělali plastiku, že už nemáš špičatý uši?"
Řekl bych, že je to moc negovací opener. V openeru jde o to, být drzý. A to tak , že se pohybuji před určitou hranicí kterou nesmím překročit. Tato hranice je velice individuální a ta jsi zřejmě trefil nějakou holku která má tuto hranici jinde, než většina lidí. Ne u každého by ti to jedntak prošlo.

« Poslední změna: 17. Listopad 2008, 21:01:47 od profi » Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 18. Listopad 2008, 07:46:22 »

Ale jde.
To že jednou za čas zalžeš..fajn. Ale myslet si o sobě že seš kdoví jakej pickuper, když holku dostaneš do postele lžima...
Ale pokud ji dostaneš do postele a přitom lhát nebudeš, pak teprve můžeš říct, že něco umíš.
Jenže pro tebe jsou ty tvoje argumenty sou "hrozně neprůstřelný" a nemá se cenu o tom hádat...

Myslim ze se ve mě pleteš, umím přiznat pravdu. Samozdřejmě, že to jde i bez lži. Ale myslím, že maláý lež nikomu neublíží. Já celou dobu myslím jen malé něškodné lži ( typu vidělasholky co se porvali před barem) a na těch nevidím nic špatného

Je to možný, ale od počítače do člověkla nevidim...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
.-HufU*

Karma: 1
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 03. Leden 2009, 00:56:10 »

No, pani pozrite,

ja si myslim, ze kazdy muzsky (introvert, extrovert) ma v sebe zarite apriori spravanie. To znamena, že so zenskymi to dokaze kazdy chalan, len mu je treba trochu to jeho vrodene spravanie ozivit. Najlepsia cesta je podla mna PUA. No samozrejme, ze niektori to s tymi druhymi vedia odzaciatku a ti ktorim to hned nejde si to svoje spravanie musia len trochu ozivit alebo nakopnut. Ale nemalo by sa ist s tymto umenim zase hlavou proti muru. Podla mna je PUA perfektny odrazovy mostik  Šťastný, ale nato pride casom asi kazdy. A dost dolezite je aj sebavedomie, ale to si myslim (aspon podla seba ;D) ide ruka v ruke so skusenostami. A snad najlepsou vecou co kto vymyslel je pravidlo 3 sekund, kde sa clovek uci odburavat strach. No a podla mna riesit tu co a aky opener zaberie a ako ju zbalit do postele je podla mna prizemne. Pri PUA ide podla mna hlavne zvladnut sameho seba a nie zensku.  Proste od jednej chvile ti to pojde ako pomasle a taketo veci uz proste nebudes riesit. Ja si mylsim ze PUA by mala byt hlavne o  zisani sebavedomia pri rozhovore s diecatom a vediet s nou komunikovat, ostatne pokial nieste prasata pride casom samo. No uhol pohladu. Netreba sa ucit vsetky poucky naspamat (ikde spociatku niektore veci asi treba   Super!, pre extremnych laikov - ako som bol ja napr  S jazykem), ale dolezite je vytvorit si postupne na vec vlastny nazor.  Snad len tolko k debate, no Šťastný

..zelam Vam setkym, aby to co bolo najlepsim v predchadzajucom roku, bolo tym najhorsim v tomto, PF 2009 Mrkající
« Poslední změna: 03. Leden 2009, 01:22:00 od .-HufU* » Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 23. Červenec 2009, 16:29:41 »

Můj oblíbený opener v případě, že vyrážím někam s kamarády - a chci se bavit především s nimi - je při vhodné situaci (=dívka stojí před Vámi - nejlépe zády) tento: "Slečno! Vy tam tak postáváte, protože se nám vystavujete, nebo na někoho čekáte?" Na odpovědi mi většinou nesejde, ale je to příjemné rozptýlení pro Vás a Vaše kamarády to dobře pobaví.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 23. Červenec 2009, 18:55:19 »

Můj opener: Čus. Nepotkali jsme se mi dva už v "osmadevadesátym" ve vězení? Sektor B3, že?  Nemocný#39;
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 17. Listopad 2009, 22:54:44 »

Otvírák může být cokoli

Jednoho dne jsem šel ze školy a známá ze školy měla na tašce napsaný I´m Crazy
využil jsem toho a řekl jí jestli taky věří mínění, že co je na tašce charakterizuje člověka Úsměv
ona mi na to řekla: Ty mi koukáš na tašku  ?
já jsem reagoval - No popravdě jsem koukal trochu níž....(myslela že sem jí koukal na zadek).....Na to jak máš ohrnutou nohavici na pravý noze, to se nedá přehlídnout Úsměv
Zaznamenáno

Nam0Nk

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 22. Listopad 2009, 15:18:00 »

V patek jdu na maturak a premyslim jaky vhodny opener, bych tam na selcny mohl pouzit,muzete mi poradit?  :)diky...
Zaznamenáno
James1
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 22. Listopad 2009, 18:49:21 »

Na předešlých stránkách se tu dikutovalo o tom, že z vás pickup dělá roboty, že to pak nejste vy. A že je čověk hned vyplácanej z toho, že dva roky nenašel žádnou holku, přičemž má ještě dost času na čekání. Pickup je podle mě věc, která z méně šťastných lidí, ty šťastnější. Úsměv

Ono se není čemu divit, když je člověku 17,18,19, 20 let a ještě neměl holku, tak je jasné, že má pořád roky před sebou, kdy jednou nějakou pozná, ale když si to pak člověk vezme zpátky a zamyslí se, tak si řekne, že místo toho čekání měl vyzkoušet pickup, něco se naučit a použít to, aby si nějakou holku našel. Protože pak má člověk pocit, že zameškal 5 let, 5 let které se trápil a byl nespokojený. Úsměv

Samozřejmě není dobré, když se z vás prostřednictvím pickupu stane robot, pak to zase nejste vy. Dobré je si něco od pickupu vzít a obohatit se tím, něco jako takový upgrade vašeho systému  Úsměv, zároveň to chce do toho vkládat i sebe samého.

Openery, rutiny apod. proto vidím jako pomůcky pro odstranění nejistoty a rozvinutí konverzace zajimavým způsobem pro toho, kdo to sám nezvládne. Pak už si člověk může jít podle sebe a nebo sem tam použít nějakou rutinu pro obohacení konverzace.

Nejlepší je taková kombinace, něco si od pickupu vzít a naučit se, doplnit to sebou, aby se z vás nestal jenom robot, který chrlý rutiny a openery a jede podle nějakého systému, přičemž do toho nevkládá svoji osobnost. Chce to dát do toho taky kus sebe sama a nebýt jen nějakou kopií.  Vykřičník
« Poslední změna: 22. Listopad 2009, 19:01:09 od James1 » Zaznamenáno

Každý by chtěl být rytířem a bojovat o ženy, ale nikomu se nechce krvácet.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 22. Listopad 2009, 18:55:13 »

Fakt kvalitní opener se zaručeným úspěchem? "Smím prosit?"  Šťastný
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Nam0Nk

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 22. Listopad 2009, 19:21:32 »

hehe, unikatni:D co jsem slysel tak se tam prave moc nebude tancit valcik a takovylhe tance budou tam i "moderni"...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 22. Listopad 2009, 20:25:13 »

Jamesi, pickup celkově už je ve vývoji někde úplně jindel než jsou Mysteryho rutiny  Mrkající
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
James1
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 23. Listopad 2009, 02:10:06 »

P1R3K: Co tím myslíš Otázka
Zaznamenáno

Každý by chtěl být rytířem a bojovat o ženy, ale nikomu se nechce krvácet.
Nam0Nk

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 23. Listopad 2009, 21:04:09 »

prosim vas jak je ten qarkovo opener s tkanickama levou pres druhou a dal..?
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 23. Listopad 2009, 21:31:14 »

P1R3K: Co tím myslíš Otázka

Přečti si to ještě jednou, nevím jak to jednodušeji napsat
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 23. Listopad 2009, 22:31:28 »

Back To Topic

Openery, co sem vymyslel/použil na CG po srazu:
"Holky, tak vážně... jak dlouho ste to trénovaly?" (v reakci na to, že celkem dobře spolu tancovaly)
"Wow, dalo vám hodně velkou práci se oblíknout každá úplně jinak?" (Dvě holky, jedna blondýna, čern triko, světlé kalhoty, druha bruneta svetle tricko tmave kalhoty)
"Hele, holky, vy jste určitě nejlepší kámošky, žejo..." "Jo, jak si to poznal?" "No, je dokázaný, že kámošky mají v 90% případů stejně dlouhý vlasy / stejný trička / stejný vlasy a různý trička / tancují zrcadlově / ..." (možností je milion a skoro každá je správně a dá se hezky navázat rutinou - testem)


Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ja-moula

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 08. Leden 2010, 01:56:34 »

no ale už jsme zase u toho, že na něčí přirozenost baby letěj, a třeba na mou přirozenost se absolutně nechytaj, tudíž potřebuju něco (pick-up) abych se pohnul z místa....
Líp bych to neřekl. To je jedna z věcí, v kterých mi už Qarkovy stránky pomohly - pochopil jsem, proč mám spoustu kamarádek a přítelkyni žádnou. Že na mou přirozenost je typickou odpovědí dívek "ty seš ale hodnej" a pokud se sebou nezačnu něco dělat, jiné to nebude.
Zaznamenáno
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 07. Březen 2010, 18:44:35 »

Ahoj,
nedávno jsem použil opener na dívku, kerá rozdávala časopisy. Rozhovor:

Já: Díky, za jak dlouho rozdáš balík časopisů?
Ona: Asi za čtvrt hodiny.
Já: Aha, to je docela rychlý. To jsem nečekal, myslel jsem, že to trvý dýl.
Ona: Spousta lidí říká, že už ho má apod.
Já: No, já ho ještě nemám. (A lehký úsměv. Snažil jsem se o něj.) Zde jsem to ukončil, řekl jsem: „Měj se, ahoj“ a šel dál.

Dozvěděl jsem se, že to bylo horší než trapné. Jak to vidíte vy? Díky za názor.
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 07. Březen 2010, 19:20:04 »

Prostě situační opener - to bylo v pohodě. Ty ses jí zeptal, ona odpověděla, ty si konstatoval, ale ona přesto odpověděla. Takže si jí přinejmenším nebyl protivnej. Ale v tý pátý větě si měl změnit téma nebo říct něco o sobě na co by ona mohla navázat. A nebo jí dát otevřenou otázku, na kterou by musela odpovědět. Nevim, co to bylo za časopis, ale asi bych využil něco, co bylo na obálce.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 07. Březen 2010, 19:24:44 »

Strážná věž:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 07. Březen 2010, 20:42:53 »

Když dáš situační, je dobrý pak prohodit na direkt a hned se můžeš ptát na miliony dalších věcí Mrkající Po openeru řekneš ještě tak 1 - 2 věty k tématu a pak přehodíš na direkt - hele, si fakt sympatická, měl bych se představit... jsem Květoslav. Nejlepší na tom je, že to můžeš použít po čemkoli (Kolik je hodin?) a hned, jak to řekneš, se s ní můžeš dál seznámit (Odkud si? Kam máš namířeno? atd.)

AFC Adam - http://www.youtube.com/watch?v=2C2vD9J8C40
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 07. Březen 2010, 21:27:38 »

Strážná věž:-D
Šťastný Šťastný Na to sem čet hodně hustou hlášku Šťastný Šťastný http://lamer.cz/quotes/show/24241
Zaznamenáno

onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 07. Březen 2010, 23:58:50 »

Díky, byl můj první pokus. Poté, co jsem se odhodlal po přečtení většiny článků Qarka a fóra.
Byl to studentský časopis a bylo to před fakultou. Do Strážných věží bych fakt nešel. Provokatér
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 08. Březen 2010, 15:33:44 »

Jak byste přeložili tenhle opener od Mysteryho?

"Do you floss before or after you brush?"

Zkoušel jsem to projet slovníkama, ale nedává mi to smysl. Neni to něco se zubní nití?
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS