ako dalej?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:21:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  ako dalej?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: ako dalej?  (Přečteno 6527 krát)
Budha



zeny su uzasne stvorenia.respect.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 18. Červen 2007, 21:20:00 »

po styroch rokoch,vela hadkach,vasni a lasky sa to stalo,vykaslala sa na mna,povedala mi ze uz ma nelubi a koniec.to sa stalo asi pred mesiacom,dnes som jej volal,len tak ako sa ma,a spravil som chybu,dozvedel som sa ze niekoho ma,ze je zadany ze ho nelubi a iba tak spolu riesia.je s nim asi kazdy vecer,aj dnes v tychto chvilach,a zlozilo ma to na kolena,neviem co mam robit,nic ma nebavi,v skole to ide dlho dole vodou a nemyslim na nic ine len ne nu.uz som bol v pohode,ale .chlapska jesitnost mi kazala zavolat jej.NEMAL SOM TO ROBIT.teraz si len predstavujem ako su spolu,a je mi z toho divne.som totalne na dne.please help
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Červen 2007, 21:33:33 »

Obnov koníčky a zábavy na které jsi neměl před tím čas, podnikej akce, seznamuj se s lidma a hlavně novýma holkama a přejde to
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Jeliman



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Červen 2007, 12:59:26 »

Musíš to všechno vidět uplně jinak. Teď je ten správnej čas na seberealizaci, teď pro sebe můžeš vela udělat. Seš volnej, určo v pohodě chlap. Nemusíš zrovna hladat nový holky, to od tebe nikdo nečeká. Prostě se bav, najdi si pár kamarádek, furt něco dělej. Můžeš začít chodit do fitka, na diskotéky, najdi si brigádu, zajeď někam pryč z tvého rodiště..
Ta holka je jasnej případ, prostě ti nechtěla ublížit. Hodně jsi pro ni znamenal a určitě znamenáš. Nebo je to prostě srabák, a neměla tu sílu ti to říct na rovinu do očí. Ty za to nemůžeš.. Podívej, ona přišla o kluka, co jí miloval/miluje. O co jsi přišel ty? A neboj se, on s ní ten novej zamete, to už z toho ale můžeš bejt dávno venku a pak budeš mít navrh.  Mrkající
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Červen 2007, 13:20:30 »

Nejlepsi ted bude s ni nejak zbytecne nekomunikovat a spis se ji vyhybat... a uz vubec ne ji volat jen tak jak se ma Vykřičník ... to cloveku porad vraci myslenky na ni a akorad to celou situaci zhorsuje. Bez radsi ven s kamosema ...je krasne ..bez k vode pozorovat krasny slecny  Úsměv... bez na pivko ... zabehat si ..bez delat cokoli jinyho co ti nedovoli na ni myslet. Rozchod boli ale az to polevi tak uvidis ze vsechno budes videt uplne jinak  Šťastný hodne stesti
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
Budha



zeny su uzasne stvorenia.respect.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Červenec 2007, 00:46:42 »

takze po dlhej dobe som spat z novinkami:uz som jej nevolal,od posledneho prispevku sme sa raz stretli na ulici a pozdravili ze ahoj.stale ju lubim.mal som uz jednu babu,ale stale ked ju vidim,zase to zacina odznova,je stale krajsia a krajsia  Smutný zajtra mam narodeniny,uvidim ci mi napise... inak stale chodim von,som z kamosmi,som naliaty kazdy piatok ale stale je to vomne...
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Červenec 2007, 07:15:03 »

A túto tému si čítal? http://forum.qark.net/o-rozchodech/jak-rozchazite-rozchody/ Neviem čo by si chcel ešte viac počuť  Znepokojený
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS