chování holek po rozchodu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:30:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  chování holek po rozchodu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: chování holek po rozchodu  (Přečteno 47276 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 17. Červenec 2008, 16:30:46 »

Nevím jestli se to už někde řeší, ale už kolikrát jsem byl svědkem (ať už se to týkalo přímo mé osoby nebo v okolí) toho, že holka, která se právě rozešla s klukem, začíná všema možnýma cestama hledat novýho kluka....okmažitě....v den nebo den poté kdy se rozešla....najednou chodí na chat, kam nikdy nechodila, najednou píše kámošům kterým třeba rok nepsala (třeba mě), třeba začíná psát po 2 dnech takový zamilovanější sms-ky (i když je jasné že není smířená s tím rozchodem)...a pak se jí ozve třeba opět její bývalej, že je mu po ní smutno, den ona třeba váhá, a pak je opět s ním...a v tu chvíli opět KONEC s jakoukoliv komunikací, už třeba ani neodpoví na sms, i když den předem pořád psala jak na mě myslí....

prostě by mě zajímalo co vede holky k takovému jednání...to je pro ně tak těžké být chvíli samy? Musí mít pořád pocit že k někomu patří?? Tohle chování prostě nechápu...já když se rozejdu s holkou, tak si dam nějaký čas na urovnání myšlenek, a nebudu hned další den lovit další holky po deseti.....
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Červenec 2008, 19:58:30 »

mi už se to taky stalo....Jen ji je smutno, chce, aby ji po tom hnusném rozchodu řekl někdo něco pěkného, chce si dokázat, že o ni stále má někdo zájem....
Nic složitého
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Červenec 2008, 21:52:17 »

Něco podobnýho zažívám i já-je to přes 2 měsíce, co jsem sice s holkou nechodil, ale do jedné se zamiloval a pak byl odmítnut. Nehledal jsem další holku hned další den, ale musím říct, že mě to hodně nakoplo k tomu zase k někomu patřit...proto jsem taky začal číst tento web.

Jinak k chování holek...je to od nich malinko blbý že se najednou mají ke každýmu kamarádovi jako sestra a za chvilku jsou zase fuč (já teda osobní zkušenost nemám). Aspoň mají ti kamarádi šanci na ni zapůsobit  Mrkající
Zaznamenáno
talamba
Host
« Odpověď #3 kdy: 05. Srpen 2008, 20:46:06 »

Možná je to jejich potřeba mít někoho vedle sebe. Za každou cenu nebejt sama. Nepřítelka mi cpala, jak se potřebuje o někoho opřít, že chce chlapa a tak... pak jsme to skončili (po 4 letech) a co vim, tak už těsně před rozchodem (cca tři měsíce...) se "opírala" o dva ženatý, a pak už asi čtyři další...  az je mi z toho na blití... Jinak je to přesně, jak píše henry. Absolutně otočila, príma holka do nepohody, co jezdila na fesťáky a kempovala,  a byla pro každou srandu, se přeorientovala na s prominutim pipku v kostýmku a lodičkách, co loví ženatý borce v kvádrech. Nechápu to!!!  Šokovaný
Zaznamenáno
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Srpen 2008, 14:11:11 »

Souhlasím s názorem Monny. Víš pokud s někým jsi ,tak jsi pořád zvyklý na to,že tady pro Tebe někdo je. V den rozchodu se to změní,najednou máš třeba více času a hlavně za žádnou cenu jej nechceš trávit sám a vzpomeneš si i na známé,kterým jsi se neozval hrozně dlouho. ( neříkám,že to je stejné u každého,ale platí to pro Tvůj příběh). A hlavní problém vždy nastane,pokud se dotyčnému ozve jeho bývalý (a) . Někdy jej pošle do háje,že už má někoho jiného a někdy se k sobě vrátí a zapomene zase na všechny. Jo to je život.... často se pak nikdo nekouká na to,že někomu ublížil.
Zaznamenáno
luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Únor 2009, 14:52:32 »

A co kdyz se s vama dotycna rozejde a treba po mesici se vam ozve s tim jak se vam dari atd. Co to znamena? A jak se k tomu stavet? Samozrejme jste vy ty co dostali kopacky.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Únor 2009, 19:32:33 »

A co kdyz se s vama dotycna rozejde a treba po mesici se vam ozve s tim jak se vam dari atd. Co to znamena? A jak se k tomu stavet? Samozrejme jste vy ty co dostali kopacky.
mela slabsi chvilku a chtela slyset nekoho, komu duveruje.... to prejde, neboj:-D

teda pokud ses s ni rozesel ty, tak je mozny, ze se chce vratit, ale pokud ona dala kopy tobe, mela jen slabsi chvilku
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Únor 2009, 15:46:39 »

A co kdyz se s vama dotycna rozejde a treba po mesici se vam ozve s tim jak se vam dari atd. Co to znamena? A jak se k tomu stavet? Samozrejme jste vy ty co dostali kopacky.
mela slabsi chvilku a chtela slyset nekoho, komu duveruje.... to prejde, neboj:-D

teda pokud ses s ni rozesel ty, tak je mozny, ze se chce vratit, ale pokud ona dala kopy tobe, mela jen slabsi chvilku

OK ... je to mesic a pul a pozvala me ven. Je to porad slabsi chvilka, nebo? Na to je preci brzo ... minimalne pro me, to snad musi vedet?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Březen 2009, 11:42:04 »

je to brzo? tak s ni nechod. delej, co uznas za vhodny. mas koule, ses chlap. pokud ji chces videt, bez. pokud ne, nechod. tak i tak, kdyz ti bude chtit neco rict, tak ti to rekne.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Březen 2009, 21:31:40 »

Jestli k ni mas silnou averzi tak na schuzku stejne neprijdes at ti poradime cokoliv. Jestli bys ji sam chtel zpatky, tak na rande bez. Mozna ji neco docvaklo. A i prerusene vztahy cas od casu funguji znovu. Ale s rozumem, zadny hrrr.
Zaznamenáno
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Leden 2010, 23:49:06 »

No nevim ja si osobne myslim a je to jen muj nazor ze nektere holky to delaji naschval ze si dokazujou jake nejsou dobre. I kdyz treba vi ze holka trapi kluka a dela to porad. je to jen muj nazor. Ja treba jsem den pred vanocema dostal kopacky proste z niceho nic. Strasne me to bolelo plakal jsem a napsala mi to podotykam jen v blbe sms. Sel jsem za ni tam me utesovala ze to tak musi bejt nerekla duvod slibovala mi ze si vanoce nepokazime sotva co jsem dojel domu okamzite ignorace z jeji strany. Kdyz jsem od ni rozbalil darek okamzite jsem ji dekoval za neho chvalil jsem ji to. Ona ani nezareagovala to bylo na stedrej den. kdyz jsem sel k pc tak vesele se potulovala na lide icq. Potom jsme byli venku vse jsme si vyrikali fakt super v pohode mi rekla ze mi byla neverna vubec zadna litost z jeji strany. Jen mi rekla ze to byl ulet ale ze to chtela. Ja jsem se pred ni slozil pac ja bych ji to nikdy nedokazal rict. Opet jsme sli domu ja ji brecel do telefonu a fakt bezcitne me poslala nekam. Podle meho nazoru tohle to dokaze jen holka. Jasne kluci nejsou svati ale co ja tak vim nedokazou se divat kdyz jejich byvala se fakt hrozne trapi a jen ji hazi klacky pod nohy.
Zaznamenáno
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Leden 2010, 23:50:59 »

Proste pro holku delate fakt maximum at se ma fajn at ma svami superni zivot. kupujete ji darky a proste klidne vam ublizi. Nerikam ze vsechny holky ale dnesni holky si toho moc nevazi
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Leden 2010, 00:55:48 »

Vasku, des na to blbe, ty kluku usata Smutný

Byl jsi jsitota, neotřesitelný základ, mohla si dělat co chtěla a tys jí stále obdivoval. Chyba. Není chyba být pozorný. Je chyba být hodný blbec, co udělá co jí na očích vidí.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Leden 2010, 16:25:18 »

Vasku, des na to blbe, ty kluku usata Smutný

Byl jsi jsitota, neotřesitelný základ, mohla si dělat co chtěla a tys jí stále obdivoval. Chyba. Není chyba být pozorný. Je chyba být hodný blbec, co udělá co jí na očích vidí.

To mas pravdu jenze proste ta holka delala to same. My jsme zpolu chodili pul roku tu
dobu jsem pro ni az tak nic moc nedelal poznaval jsem ji byli jsme na chate zpolu prozili fajn
 prazky po tom pul roce jak jsem ji poznal uz jsem se kni choval jinak proste vazil jsem
si te holky. Ja nemel ani tuseni ze neco takoveho dela. Jasne vsim sem si ze flirtuje na
pc s chlapama ale nevsimal jsem si toho. Skoro do 3 mesicu to uz bylo takove ze kdyz jsme
se milovali tak ji porad bzucel mobil furt ji nejaci synci telefonovali uz mi to vrtalo
hlavou. Tak jsem se ji zeptal poc ti porad nekdo pise tak me ujistila ze to je kamos ze
napsal. V pohode veril jsem ji to do tydne jak jsem prijel z intru jsme byli venku porad
maskovala ze ji chodi sms. Jak sla na wc opatrne jsem si precetl kdo ji pise byli tam
fakt imtivni a zamilovane sms typu mam te rad jsi pro me vse atd. To jsem uz proste nedal
a zeptal jsem se ji jasne zacla se vymlouvat ze jim nepise ze to oni pisou ze na to nereaguje.
No a proste od te doby mi uz lhala ve vsim, prestala se o me zajimat a jen co mela v hlave
to je icq, lide, telefon flirt. A na vanoce mi udelala tohle to. Prej se ji zacli libit
holky to vim pac jsem ji potkal ze chodi s holkou za ruku. od te doby nastala z jeji strany
ignorace, kdyz ji napisu neodepise ma me na icq, v badoo, lide vsude v ignore. Pred sebou
mela asi 4 kluky ktere ji meli na sex snema si pise do dnes ja jako kluk co si ji vazil
uz semnou v kontaktu neni:-( Boli me to kdyz od rozchodu je par dnu a jen se uziram tim
jak muze bejt tak skareda. Ona to moc dobre vi jak se trapim ale vubec ji to nevadi spise
je rada ze se tak trapim.
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Leden 2010, 17:18:36 »

- V tom případě nevím co řešíš... Nezlob se na mě, ale je to svině a jako taková si nezaslouží aby jsi se k ní choval hezky. Naprosto jí odstříhni, buď v kolektivu kámošů a hlavně dalších holek a prostě jdi dál. Nic víc poradit nejde...
Zaznamenáno

vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 14. Leden 2010, 17:28:59 »

- V tom případě nevím co řešíš... Nezlob se na mě, ale je to svině a jako taková si nezaslouží aby jsi se k ní choval hezky. Naprosto jí odstříhni, buď v kolektivu kámošů a hlavně dalších holek a prostě jdi dál. Nic víc poradit nejde...

Ja vim jenze je to slozite. proste ja to netusil jako jasne priznavam potom uz jsem trochu zarlil ale i tak jsem tu holku desne miloval. Kdybych ja ji byl nevernej a videl bych jak ji to boli urcite bych ji jen nerek mrzi me to. Proste bych ji pomahal i kdybych vedel ze jsem udelal blbost. Mi to spise pripada jako ja ze jsem ji byl nevernej:-( Te holce jsem nic neudelal i kdyz je lezba tak me fakuje ale byvale a jine kluky ne kdyz se ji zeptam proc to dela do oci mi rekne ze kvuli toho ze je lezba. Ale pravda to neni:-( proc to holky dokazou udelat?
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Leden 2010, 21:07:05 »

opravdu vyklašlat se na ni brát to, že ses poučil nasbírat zkušenosti...a v novém vztahu se snažit nedělat tyhle blbosti...
p.s. škoda, že si nevěděl, že je lesba...mohla dovést nějakou kámošku a bylo by toočo Šťastný a mohl si mít super zážitek co by ti každý záviděl.
Zaznamenáno
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Leden 2010, 22:35:56 »

opravdu vyklašlat se na ni brát to, že ses poučil nasbírat zkušenosti...a v novém vztahu se snažit nedělat tyhle blbosti...
p.s. škoda, že si nevěděl, že je lesba...mohla dovést nějakou kámošku a bylo by toočo Šťastný a mohl si mít super zážitek co by ti každý záviděl.

Tak to tetka nemelo chybu jsem ji byl na lide jen jsem ji napsal vzkaz.Okamzite mi volal nejakej chlap ze je s rodiny ze jestli ji jeste napisu nebo tak ze dostanu ze prej jsem zarlive hovado
Zaznamenáno
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Leden 2010, 21:59:29 »

Prosimtě, ser na ní, taková mrcha si nezaslouží, aby vůbec nějakýho borce měla. Hoď jí za hlavu, zajdi s kámošema do kina, do hospody a nech to bejt.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Leden 2010, 22:19:21 »

Prosimtě, ser na ní, taková mrcha si nezaslouží, aby vůbec nějakýho borce měla. Hoď jí za hlavu, zajdi s kámošema do kina, do hospody a nech to bejt.
tak teď koukám, že jsi steamfoxi vložil 50 000. příspěvek na tohle forum:-)
Celkem příspěvků: 50 000
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 16. Leden 2010, 23:55:03 »

Prosimtě, ser na ní, taková mrcha si nezaslouží, aby vůbec nějakýho borce měla. Hoď jí za hlavu, zajdi s kámošema do kina, do hospody a nech to bejt.
tak teď koukám, že jsi steamfoxi vložil 50 000. příspěvek na tohle forum:-)
Celkem příspěvků: 50 000
Wohoo!:) Jaká je cena?
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 17. Leden 2010, 10:05:37 »

vaseks: Mno všichni tu píšou ať to neřeší atd.. On by podle mě rád to neřešil, ale není to jen tak - lusknutím prstu - to všichni víme. Přesto není život ztracenej Úsměv Vem to jako začátek něčeho nového, dalšího, s tím, že se ti co nevidět (až se z toho probereš - věř, že to bude brzo a přijde to přes noc jako blesk z čistého nebe Úsměv ) udělá nové místo pro další holku, která bude jistojistě lepší Mrkající
Btw s tím, že je lesba, bych to až tak nehrotil - se mnou se jedna holka rozešla taky s tím, že je lesba a nebyla ... kecala ... Ale kdo ví, třeba tato fakt je Úsměv
PS: to s tím, že seš žárlivec a at ji necháš na pokoji mě dostalo :-D ... ubohost z jejich strany Úsměv Drž se Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 06. Únor 2010, 18:29:44 »

vaseks: Mno všichni tu píšou ať to neřeší atd.. On by podle mě rád to neřešil, ale není to jen tak - lusknutím prstu - to všichni víme. Přesto není život ztracenej Úsměv Vem to jako začátek něčeho nového, dalšího, s tím, že se ti co nevidět (až se z toho probereš - věř, že to bude brzo a přijde to přes noc jako blesk z čistého nebe Úsměv ) udělá nové místo pro další holku, která bude jistojistě lepší Mrkající
Btw s tím, že je lesba, bych to až tak nehrotil - se mnou se jedna holka rozešla taky s tím, že je lesba a nebyla ... kecala ... Ale kdo ví, třeba tato fakt je Úsměv
PS: to s tím, že seš žárlivec a at ji necháš na pokoji mě dostalo :-D ... ubohost z jejich strany Úsměv Drž se Mrkající
Presne neni to tak jednuduche. Ja i kdyz vim co ma bejvala mi udelala jak se ke me chova a co mi dela tak proste porad na ni myslim. Take si vycitam me chyby co jsem podelal. Zapomenout na byvaleho partnera nejde do par mesicu boli to strasne dlouho. To ze je lezba ze se na to vymlouva mi take doslo. Ale tezko rict mozna je to pravda. Dneska se prihlasila na MSN tak jsem ji napsal jak je mi smutno proste neodepsala:-( Na holkach me stve zekdyz pro ne delas vse chces at se maji dobre at maji prijemnej zivot tak se ti tak odmeni. Co bych za to ja dal a to je mi 17 kdyby se o me holka tak starala. Proc ty dnesni holky jsou takove:-( Treba ja jsem v svem prvem vztahu holce zahnul nedal jsem to byl jsem z toho smutny a holky? Ty zahnou a vubec je to nijak nestve.
Zaznamenáno
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 06. Únor 2010, 18:33:41 »

Nejhorsi na tom je ze kdyz holka slibuje strasne ti to rika do oci ze se uz neozve. Na 99% se kazda holka po rozchodu ozve a treba na ni zapomenu a tak v tom budu zase:-(
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 06. Únor 2010, 19:10:41 »

Ne všechny holky jsou takový potvory, ale věř nám, že ta tvoje Vašku ti za to nestojí. Jsi pro ni moc dobrej, je to kur.. s prominutím. Buď rád, že jsi z toho venku.
To, že se holka po rozchodu ozve je podle mě docela velkej náznak nějakýho zájmu, nemusí to být zájem o vztah apod. ale tohle ber jako plus.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS