chování holek po rozchodu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:27:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  chování holek po rozchodu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: chování holek po rozchodu  (Přečteno 47277 krát)
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 06. Únor 2010, 19:13:17 »

Ja vim verim vam jste skuseni nez ja. Ale hodne me to boli. No ne vsechny ale je jich vazne malo. No a co si myslis ty? Myslis ze se takova holka ozve?
Zaznamenáno
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 06. Únor 2010, 19:26:03 »

Nejhorsi na tom je ze mi nekoho pred par mesici zabili z rodiny tu holku jsem strasne potreboval a ona se na me vykaslala:-( Radeji spala z nejakym kretenem:-(
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 06. Únor 2010, 22:57:40 »

To mě právě bylo divný, že by se ozvala...takže se neozvala, to je docela běžnej jev. Buď to udělá proto, že ji nezajímáš, nebo že ji štveš a nebo se cítí provinilá. Prostě aby se ozvala holka po rozchodu sama (v tom případě, kdy se rozejde ona) je pravděpodobnost malá.
Tvoje situace mě mrzí, ale ty se k tomu musíš postavit jako NĚKDO. O to víc vidíš, jak ti za to ta holka nestojí. Měl bys zajít za kamarády/kamarádkami a relaxovat, vypovídat se.Tou holkou se nezabýbej a zapomeň na ni že existovala. Věř, že to bude tak lepší. Se mnou se holka rozešla jen tak a od té doby si spolu taky nepíšem. Je to krutý, ale já k ní už nemám důvěru a navíc ona se sama ani ke kamarádství moc nemá, tak já se nebudu namáhat
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 07. Únor 2010, 00:51:12 »

jen postřeh, že to může být i jinak.... mně se ozvala sama od sebe. vím, že v době, kdy jsme se rozešli se vlastně rozejít ještě nechtěla, milovala mě a máme se pořád rádi a dokonce se s ní dokážu normálně bavit. jen se mi nedaří zatím sbalit jinou.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 07. Únor 2010, 15:42:38 »

Chtel bych se na neco zeptat. Jako vim zachovala se jak mrcha to beze slov. Jako take jsem udelal blbosti ale ne takove. Ale co si o tom mam myslet. jako ta holka je strasne mila hodna kdyz jsme zpolu rodice moji ji maji radi jen kvuli jeji povaze. Ale proste kdyz ona je doma sedi u pc a ma kolem sebe sve kamosky kamose a svuj mobil dokaze udelat vse. Kdyby ona nebyla u pc nemela mobil tak takhle by se nikdy nezachovala. Nikdy by neudelala na to ji znam moc dobre ze by podvedla nebo ze by mela sex ve 3. Ale kdyz je doma u sveho pc klidne to udela. Nevim zda to mam brat ze ma blbe obdobi a casem do roka se ozve. Nerekl by mi nekdo skusenej svuj nazor na tohle?
Zaznamenáno
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 07. Únor 2010, 15:47:31 »

Jeste bych chtel dodat na to kolik ji je je vazne sikovna holka. Doma navari uklidi pece proste sikovna. S jejima rodici jsem vychazel dobre ona z mojima take. Ale necha se hodne ovlivnit. Nevim co si o tom mam myslet. Ma hodne srdicko to se take musi nechat. Proste me to jeji chovani hodne prekvapilo. Hodne rada chodi do prirody cele prazky jsme byli na kolech v prirode a tetka jen sedi doma u pc a nebo chodi na parby. To same jednou jsme se bavili o dizach sama rekla ze ji to nebavi ze tam chodit nece a tetka je uplne stastna. Myslite si ze jak tahle holka dostane rozum ze se bude snazit vratit?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 10. Únor 2010, 15:40:10 »

Zajímalo by mě, jestli má někdo podobnou zkušenost jako já. Aneb zase něco nechápu.

Před měsícem se se mnou rozešla holka, prý že není zamilovaná či co, ale že chce zůstat kamarády. Vyříkali jsme si to a vzal jsem to v té situaci náramně v pohodě. Ale naštvalo mě to, cítil jsem trochu bezmoc a nedůvěru a tak jsem nedělal nic. Od té doby jsme nebyli v kontaktu týden, až jsem jí sám napsal na icq. Ona mi potom napsala jen jednou, ale to se mi zrovna nechtělo bavit a šel jsem sledovat Simpsonovi. A od té doby je její aktivita nulová. Vlastně i na facebooku ji od rozchodu skoro nevidím, ale spíš mě štve, že si na mě vůbec nevzpomene. (Jediný čím jsem to mohl pokazit je tím odbytím že jdu sledovat seriál, ale to jsem řekl schválně, takovej malej shittest kterým se zdá neprošla.) No a prostě nechápu proč jsme spolu chodili a najednou nemám vůbec nic. Ani to kamarádství tu jaksi není
Zaznamenáno
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 11. Březen 2010, 22:07:29 »

Zajímalo by mě, jestli má někdo podobnou zkušenost jako já. Aneb zase něco nechápu.

Před měsícem se se mnou rozešla holka, prý že není zamilovaná či co, ale že chce zůstat kamarády. Vyříkali jsme si to a vzal jsem to v té situaci náramně v pohodě. Ale naštvalo mě to, cítil jsem trochu bezmoc a nedůvěru a tak jsem nedělal nic. Od té doby jsme nebyli v kontaktu týden, až jsem jí sám napsal na icq. Ona mi potom napsala jen jednou, ale to se mi zrovna nechtělo bavit a šel jsem sledovat Simpsonovi. A od té doby je její aktivita nulová. Vlastně i na facebooku ji od rozchodu skoro nevidím, ale spíš mě štve, že si na mě vůbec nevzpomene. (Jediný čím jsem to mohl pokazit je tím odbytím že jdu sledovat seriál, ale to jsem řekl schválně, takovej malej shittest kterým se zdá neprošla.) No a prostě nechápu proč jsme spolu chodili a najednou nemám vůbec nic. Ani to kamarádství tu jaksi není

 To je mi hodne lito, necim podobnym si prochazim take. Rok jsem chodil s holkou delal jsem pro ni vse kdyz byl nejakej problem vzdy jsem se ho snazil vyresit. Ona si jen furt psala, flirtovala s jinyma a podvadela me. Ja jsem to nevedel. Najednou me odkopla proste pred vanocemi. Oduvodnila mi to tak ze poznala ze je lezba no a dneska jsem se ji dival na lide a jen vidim jak ty kluky uhani. Me ani nenapise nevzpomene si na me. Kdyz ji napisu posle me nekde. Proc to ty holky delaji? Nechapu to
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 12. Březen 2010, 15:20:43 »

vaseks: No když si necháš s**t na hlavu, tak se pak nemůžeš divit. Můžeš jí mít rád, podporovat jí, můžeš jí milovat, můžeš jí být oporou, můžeš jí pomáhat, ale ani jedno z toho nevyžaduje, abys dělal co jí na očích vidíš a nechal se ovládat.

petanx: Myslim, že je jasný, že to s tim odmilováním bylo už dříve, ale až teď se rozhoupala ti to říct. Takže ona sama se s tím rozchodem vyrovnala už dříve (prakticky dříve než jste se rozešli). A tedy ve chvíli rozchodu už to pro ní balo jako hotová věc. Proto ten nepoměr, mezi tím, že ona na tebe už zapoměla a ty na ní ne. IMO budeš za takovej měsíc, dva tam kde je ona teď.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS