Co dělat - dostat ji zpět?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:58:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co dělat - dostat ji zpět?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Co dělat - dostat ji zpět?  (Přečteno 37505 krát)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 25. Duben 2007, 18:05:35 »

To Dextera:

Reagoval jsem na to, ze laska je a bude ... jen ta neopětovaná je věčná ...

Takže vyhlídky jsou určitě příznivé ...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 26. Duben 2007, 08:45:14 »

no tak nevim, zda tomu rozumim:
ale kdyz je laska oeptovana, tak se vyvine - v pralestvi, nebo s nepratestvi a neco k tomu
je-li neopetovana, nevyviji se a zustava idelanim citem nez hmotneho objektu (teda, ten tam je, ale maximalne idealizovany)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 27. Duben 2007, 09:22:41 »

To Daemoniack:

Ano, neopetovana laska zustane navzdy v tvem srdci ... proto zustane vecna ...
Tu opetovanou muzes ztratit za par tydnu ... mesicu ... let ... takze vecna  nebude ...
« Poslední změna: 27. Duben 2007, 19:12:32 od LordAli » Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 27. Duben 2007, 09:34:03 »

tak jestli to správně chápu, tak všichni bývalý, co mi dali kopačky už navždycky zůstanou zidealizovaný v mým srdci? tak to je blbý... Smutný
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 27. Duben 2007, 09:41:37 »

Ano i ne !

Tvoji byvali tvoji lasku opetovali ... prozila si hezke i smutne chvile ...

Ta neopetovana je ta, kterou nikdy nepoznas ... treba si to predstav tak, ze se zamilujes do zenateho budes s nim pracovat bude ti moc fajn, ale nikdy se to nedozvy a ani ty svoje city nijak neprojevis ... treba to za par tydnu prejde, ale uz navzdy zustane ve tvym srdci ... ovlivni te to ... ale jen tim hezkym ... alespon doufam !
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 27. Duben 2007, 09:53:34 »

ale jo, to se mi stalo  Šťastný ještě kdysi dávno na střední...chodili jsme kolem sebe, pořád jsme se na sebe dívali, ale ani jeden neměl dost odvahy na to, něco začít...dodneška na to zamilování strašně ráda vzpomínám. Nikdy nic nebylo a někdy přemýšlím jaký by to bylo, kdyby něco bylo  Smějící se ...ale to už jsem hodně mimo topic.. Úsměv
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 27. Duben 2007, 10:07:36 »

Tak vidis, ze laska je i vecna Úsměv
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 27. Duben 2007, 13:26:30 »

hehe, tak si zacinam rikat, jestli chci aby ON konecne prisel k rozumu (vlastne k citu, rozum asi ma, proto vzdoruje)... kdyz se to dotahne do extremu, takhle mi aspon porad bude fajn, kdyz si vzpomenu, aby mi to ta realita nezkazila Úsměv))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 28. Květen 2007, 22:14:12 »

Ano i ne !

Tvoji byvali tvoji lasku opetovali ... prozila si hezke i smutne chvile ...

Ta neopetovana je ta, kterou nikdy nepoznas ... treba si to predstav tak, ze se zamilujes do zenateho budes s nim pracovat bude ti moc fajn, ale nikdy se to nedozvy a ani ty svoje city nijak neprojevis ... treba to za par tydnu prejde, ale uz navzdy zustane ve tvym srdci ... ovlivni te to ... ale jen tim hezkym ... alespon doufam !
Ovlivní ji to hezky jo? Pěkně ji to spíš zničí pokud ho nedostane z hlavy... Bláznivý
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 28. Květen 2007, 23:56:13 »

ne-e: Hezky receno Šťastný Ale curtis je platonik Úsměv U nej to neplati. On se nejdrive bude trapit a nasledne se bude kochat tim, jak ji krasne platonicky miluje a ma ji zidealizovanou. A navzdy zustane v jeho srdci. To jen mi realisti si ji minimalne "zracionalizujeme" kdyz nas nechce.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lost one



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Místo: world HOP center
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 30. Květen 2007, 17:13:53 »

Zdravim a pripojuju se ke kolektivni nevedomosti,jak dal po rozchodu.Musim rict,ze me zaujala Dextera.Jsme si dost podobni,az na to,ze ja uz v te Francii jsem,ale sakra nepomaha to a nepomaha.Muj pribeh je podobnej tem ostatnim.Megalaska,laska.................a ze dne na den konec.A co ted,kdyz nemuzu jist,spat ani pracovat.Jina zenska?Tezko,nemam zajem(mozna svedskej narodni tym v opalovani by mi pomoh:).Proste nevim,premejslim,jak ji ziskat zpet.Vsechno bylo skvely,pak jsme museli byt nejakou dobu kazdej sam a asi nevydrzela(pozor,nikdo jinej v tom neni).Rekl bych,ze se na ni podepsalo jeji okoli.Nema to cenu apod..A co ja ted s tim:-))))?
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 30. Květen 2007, 17:23:11 »

pokud v tom nikdo jinej není, tak ta šance, že se k tobě vrátí je větší než v mým případě...no, ale pokud jsi teď ve francii a ona tady, tak jak s tím chceš něco dělat? žádnej rozchod není na 100%...a pokud se nechala ovlivnit okolím, tak šance na to, že si uvědomí, co v tobě ztratila je velká...záleží na tom, jak dlouho budeš mimo republiku...aby nakonec v tom někdo jinej nebyl... Podivený
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
lost one



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Místo: world HOP center
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 30. Květen 2007, 18:08:08 »

Je to zamotanejsi.Ona je ve Francii,proto sem se musel sbalit a jet,doma bych to nerozdejchal.Rozesli jsme se pred mesicem a po telefonu,nechtel jsem to nechat tak a potreboval jsem neco udelat(chlastani s kamosema nepomaha).Musim rict,ze jsem ji uz dvakrat videl a mluvil s ni,ale na vetvi,ze sem tady nebyla.Ale ja byl jak u svatyho prijimani.A nic,poprve celkem dobry,podruhy vsechno spatne.Pres tejden je ve skole a tak dru francouzstinu a nechavam ji bejt.Uvidim,ale ztracim nadeji.
Zaznamenáno
lost one



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Místo: world HOP center
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 30. Květen 2007, 18:44:03 »

Bohuzel netusim co znamena ta zkratka.Duvodem(podle me)bylo to ze jsme se ted dloooouuuuuuuuuuho nevideli.Ona je tady stale a ja byl v cesku,dokud nedodela skolu,pak jsme meli bydlet tady nekde kolem spolecne.Me je 29,ji 21.Ja jsem CZ,ona FR.Vim,co si budou vsichni myslet.Moc daleko,atd.Ale predtim jsme spolu uz nejakej cas bydleli v UK(kde jsme se i seznamili)a vsechno bylo super,pak musela domu a ja kazdej mesic jezdil do Fr..Jenze neni to tak dlouho,mel jsem stupidni nehodu a perioda se zvetsila a kdyz jsem prijel neco bylo jinak.Byla chladnejsi,no a pak to uz sem byl zase v praci v CZ a volal jsem ji a ona rika,je mi to lito.
Zaznamenáno
lost one



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Místo: world HOP center
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 30. Květen 2007, 18:48:28 »

Jeste jedna vec trosku mimo.Nedivim se,ze me ted nechce,cloveka tak dole jako jsem ted ja by nechtel nikdo.Jak se ale hodit do pohody(coz si myslim,ze by pomohlo vsemu)?Kdyz ji vidim,srdce se mi zastavi a nejsem schopnej racionalne uvazovat.icq?
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 30. Květen 2007, 19:00:56 »

podle mě děláš dobře, že ji teď necháváš bejt...buĎto zjistí, že s tebou být chce a ozve se nebo, že nechce a v tom případě by stejně nic nepomohlo....hodíš se do pohody tím, že se nebudeš s ní vůbec vídat, pokud se vídate a možná ani psát, volat....tím, že ji vídáš tě to stahuje zpátky...no, je to těžký, vím...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
lost one



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Místo: world HOP center
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 30. Květen 2007, 19:39:28 »

Rekneme,ze to taky neni poprve:-)).Nedelam nic,nepisu,nevolam(ackoliv bych nedelal nic jinyho bylo-li by to mozne),proste tu jen jsem.V nedeli jsme byli spolu a docela v poho az se me zeptala,jestli si myslim,ze budeme jeste spolu ja rek,ze jo a ona,ze prej ne!
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 30. Květen 2007, 19:47:44 »

Rekneme,ze to taky neni poprve:-)).Nedelam nic,nepisu,nevolam(ackoliv bych nedelal nic jinyho bylo-li by to mozne),proste tu jen jsem.V nedeli jsme byli spolu a docela v poho az se me zeptala,jestli si myslim,ze budeme jeste spolu ja rek,ze jo a ona,ze prej ne!
Ona se te zepta a pak ti rekne, ze ne?!? To od ni neni zrovna citlive...
Zaznamenáno

Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 30. Květen 2007, 19:58:25 »

Rekneme,ze to taky neni poprve:-)).Nedelam nic,nepisu,nevolam(ackoliv bych nedelal nic jinyho bylo-li by to mozne),proste tu jen jsem.V nedeli jsme byli spolu a docela v poho az se me zeptala,jestli si myslim,ze budeme jeste spolu ja rek,ze jo a ona,ze prej ne!
Ona se te zepta a pak ti rekne, ze ne?!? To od ni neni zrovna citlive...

"Trpaslík" se má k "eufemismus" jako "Bratři Wachovští" k "akční film" Smějící se!


(sorry, trochu far-fetched, ale tomu říkám redefinice slova eufemismus)
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 30. Květen 2007, 20:40:55 »

"Trpaslík" se má k "eufemismus" jako "Bratři Wachovští" k "akční film" Smějící se!
(sorry, trochu far-fetched, ale tomu říkám redefinice slova eufemismus)
Rekneme, ze nerad pouzivam prilis tvrde vyrazy, ale mas pravdu, tohle bylo spis napresdrzku, kdyz to reknu bez obalu.
Zaznamenáno

lost one



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Místo: world HOP center
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 31. Květen 2007, 17:33:10 »

To mate pravdu a co s tim ted? Kroutící očima
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 02. Červen 2007, 13:03:21 »

Stalo se mi to a jeste se to deje...skoro to samy, co v uvodnim prispevku, akorat s tim rozdilem, ze tak ve 2/3 pribehu, tak tyden po tom, co rekla, ze bysme to meli ukoncit, ze me zklame a nechce me zklamat, ale ze se to stane...atd,  mi oznamila, ze ma asi nekoho jinyho, ale nevi, jak to bude...blablabla. Ja ted nevim, jak se k tomu mam postavit. Jsem v naprosto novy, pro me neznamy situaci a nevim, co mam delat. Chodit s ni uz nemuzu...nechci se s ni prestat bavit, hadat se s ni a tak, ale zaroven se k tomu nemuzu postavit jakoby nic, ted ze s ni budu nejlepsi kamos, pozvu ji i s novym mozna-pritelem na zahradu grilovat a budu delat, ze se nic nestalo. Jak se k tomu mam postavit? Jak se mam zachovat?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #47 kdy: 02. Červen 2007, 13:19:14 »

Záleží na Tobě. Pokud jsi ji měl opravdu rád (resp. stále máš), tak se asi nebudeš schopen ze dne na den k ní chovat jako kamarád. Pokud to nedokážeš (dokázal by to asi málokdo), raději bych se slušně rozloučil, zmizel jí ze života a přerušil veškerou komunikaci. A vidět ji, jak se cukruje s novým objevem na grilování? To bych opravdu neriskoval.
Doporučuji tedy důstojné rozloučení a ukončení komunikace. Podle mě by byla blbost předstírat, že se nic nestalo a hrát si na nejlepšího kámoše, když to tak necítíš. Rozhodně žádné podlejzání apod. - zachovat si hrdost a důstojnost.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 02. Červen 2007, 16:11:42 »

Jak se k tomu mam postavit? Jak se mam zachovat?
Nechat ji. A nechtit ji prozatim vubec videt. Udelala si to sama. A az budes v pohode, pripadne mit jinou, tak se treba videt, pokud budes jeste chtit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
morik

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 04. Červen 2007, 00:05:16 »

AHOJ.BOJUJU S PODOBNÝM PROBLÉMEM JAKO TY.JEN TROCHU DÉLE.JE TO PODLE MNĚ VŠE O  SIGNÁLECH KTERÉ K TOBĚ VYSÍLÁ.KDYŽ ŽENA CHCE DOKÁŽE HODNĚ VE VŠEM.KDYŽ JE NEROZHODNÁ MÁŠ JĚŠTĚ MALOU ŠANCI.POKUD UŽ ROZHODNUTÁ JE, TAK UŽ ŠANCI NEMÁŠ.NEJHORŠÍ NA TOM JE JAK SE S TÍM SMÍŘIT A VYROVNAT???DĚLÁM TAKY PLNO ,,PODOBNÝCH" PTÁKOVIN, ALE Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI UŽ VÍM, ŽE DÁVAT NAJVO CITY SE V TÉHLE SITUACI NEVYPLATÍ.JÁ TD DOCHÁZÍM POMALU ALE JISTĚ K TOMU CO MI RADÍ VĚTŠINA PŘÁTEL.NECHAT TO PLAVAT.POKUD BUDE MÍT ZÁJEM OZVE SE.POKUD HO UŽ STRATILA, JE TO MARNÝ.NEUDĚLÁŠ NIC.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS