Můj příběh, který možná pomůže i Vám.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:45:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Můj příběh, který možná pomůže i Vám.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Můj příběh, který možná pomůže i Vám.  (Přečteno 21208 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 27. Březen 2009, 15:36:12 »

Tyjo, tak teda, že by tu někdo poděkoval, to se moc často nestává Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
PavelS

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 27. Březen 2009, 17:44:01 »

A jak to chces resit dal, probrat to pristi tyden na te schuzce? Me se stalo pred dvema tydny neco podobneho, ale bylo to spis obracene, moc jsem nekomunikoval ja - mel jsem toho hodne a nejak jsem si nedal pozor. Pak jedna hadka a konec. Za tyden jsme se sesli, hezky pokecali ale nic neprobrali, nejak mi s ni bylo dobre a nechtel jsem to kazit. Pak jsem ji poslal dve SMS a odpalkovala me. Taky ted nevim co delat..  (sorry ze to micham do Tveho tematu ale prijde mi to hodne podobne)
Zaznamenáno
Temnyrytir

Karma: 5
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 28. Březen 2009, 11:05:01 »


Ještě bych měl dva dotazy ?

1] Je možné nějak poznat, že bych se náhodou mýlil a že je to tak, že čeká, že ji zavolám já ?..., nebo je můj přístup v každém případě správný, já věřím, že ano....
2] Pokud se setkáme (nejraději bych byl aby se na mě vrhla a tím by bylo řečeno vše) myslím, že je správné abych mluvil první já a řekl ji jasně jak to vidím - co to už jsem nastínil v úvodu - ale samozřejmě bych byl nejraději kdyby k nějakým rozhovorům vůbec nedošlo a podle jejího chování by bylo dost jasné, že první co uděláme bude že si to vášnivě rozdáme....

Díkes za případné názory...

Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 28. Březen 2009, 14:32:18 »

spis mam pocit, ze si pletete pojmy "byt hodny" a "kaslat na udrzovani napeti ve vztahu" a to jak ty tak ona.

chlap kdyz je ve vztahu spokojen a koneckoncu zenska taky po case zapomenou na obcasne skadleni, zamerne vyvolavani zarlivosti, provokace... nerikam, ze je to nutne furt, ale kdyz neni ta "kaslaci" cast aby vyvazila ty ruze (a mimochodem, take si nemyslim, ze to ze nezapomenes na jeji narozeniny nebo vyroci, znamena, ze jsi moc hodny) tak pak to neni dobry...

a to, zes ji narovinu nerekl uz kdysi, pokud se mnou nebudes mluvit na rovinu, az ti neco zacne vadit, pak nemas narok si na nic stezovat a tim ji v podstate dal najevo, ze sice o tom nemusi mluvit, ale za za to co tim zpusobi si muze sama... tak to JE tvoje chyba. podle me to proste u vas upadlo do stereotypu a ty muzes byt stastny a staci ti to, ja bych se osobne zacala mozna nudit. nepotrebuji kazdodenni vzruseni, ale pokud cas od casu nezaziju ten pocit nejistoty... tak to tak nejak jde do kytek...

vztah je celozivotni prace, kdy uz si to konecne lidi uvedomi...  Projel jsem to
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Temnyrytir

Karma: 5
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 01. Duben 2009, 10:22:45 »

Vážení přátelé, chtěl bych vám tedy sdělit konec mého příběhu. Přítelkyně se nakonec ozvala a někteří možná nebudete věřit, ale dopadlo to tak jak jsem si přál. Ani jsme moc nemluvili, krásně jsme se milovali a pak si některé věci vyříkali a zjistili jsme, že teď máme k sobě oba blíž než předtím. Hodně jsem ji chyběl a tak jsem nakonec rád, že moje víra v obyčejnou lásku zvítězila. Přestože tyto pauzy většinou nekončí dobře, chtěl bych všem, kteří podobné věci prožívají vlít naději do žil - vykašlete se na to jakou máte šanci, protože jak vidíte nikdy nic není ztracené a na to nikdy nezapomínejte. Jde o to udělat maximum pro to aby jste ji daly prostor k tomu se k vám vrátit a jednu věc musím potvrdit - vydržte to, nevolejte, nepište ji....prostě nulový kontakt. Musíte nechat ať přijde ona....máte přeci svoji hrdost a dolejzáním se ponížíte nejen sami před sebou ale i před ní a tím by si vás přestala vážit !!!!! Takže na závěr: pauza nemusí se rovnat vždy rozchod....někdy je to skutečně tak - i když se to zdá neuvěřitelné - že ta holka si to potřebuje v hlavě srovnat co chce a potřebuje vědět jaké je to bez přítele, jak ji chybí apod...tedy v tomto případě může platit že co říká tak i myslí. Takže všem děkuju, vaše názory mi v mnohém pomohly, přeji všem ať mají krásný vztah a ať si každý z vás zachová za každých okolností svou hrdost a postoj za kterým si stojí, to je strašně důležité !!!! Doufám, že jsem tím trochu pobořil mýtus, že pauza=rochod. Jak vidíte nemusí !!! Takže to nikdy nevzdávejte....! Takže nakonec věřím, že tohle byl příběh, který opravdu může pomoci i Vám.
« Poslední změna: 01. Duben 2009, 10:26:29 od Temnyrytir » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 01. Duben 2009, 12:05:36 »

Hezké. Odkázal jsem tohle téma z FAQ, protože ten tvůj postup je vážně ukázkový.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 01. Duben 2009, 19:21:46 »

noghri: nemuzu si pomoct a nereagovat. Nepamatuju si kdy jsem naposled slysel slovo stereotyp, aniz by nebyl v kontextu se vztahem. A co je jeste vic zvlastni, tak tohle slovo pouzivaji vazne snad jenom zeny. Ja ti rozumim a vim co chces rict, ale zaroven by me zajimalo, co zensky vlastne delaji pro to aby ten stereotyp nebyl. Obcas vyvolaji umelou hadku? Nebo si z nekym zaflirtuji, aby smaecek zarlil? Ja ti nevim ... vetsina zenskejch si na to stezuje, ale kdyz to tak vemu, tak vesmes vsechno je na chlapovi. Nevim, ale tisickrat se i tady resilo, ze par ma vyroci a chlap se snazi vymyslet neco originalniho pro svoji pritekyni. Nebo par ma v nedeli volno a zase se ocekava, ze chlap neco vymysli. Taky nemam rad klasickej stereotyp, ale moc rad bych potkal holku, ktera me bude porad nekam vozit a bavit a vymejslet pro me aktivity. Muj nazor je takovej, ze na stereotypu neni nic spatnyho, ale vy zensky to radi nespravne pouzivate. Pro nekoho muze byt stereotyp i to, ze kazedej den v tydnu neco dela. Stereotyp je neco co se opakuje .... ale to je zivot! Nejsem pecival a myslim, ze jsem docela napaditej a dela me radost, kdyz muzu zenu prekvapit a neco pro ni, nebo pro nas vymyslet, ale myslim, ze kazda zena, ktera nekdy vytahne slovo stereotyp by si mela dat ruku na srdce a hlavne si uvedomit, ze na tom ma stejnej podil. Nikdy nikdo neurcil, ze to ma v rukou chlap! Jenom ze se to proste od nej ocekava, protoze on na zacatku zve na rande, premysli kam pozvat na druhe rande, vybira motel nebo co ja vim .... a uz mu je to souzeny na porad ....
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 01. Duben 2009, 21:15:39 »

ja jsem rada, ze reagujes. Problem je, ze ja muzu mluvit jen za sebe. A nejsem z tech co jsou ve vztahu neaktivni. Kdyz neco chci podniknout, tak si o to reknu. Spis mam pocit, ze tim jak pusobim akcne, tak chlap ma pocit, ze nemusi pak nic delat a i kdyz nevyvijim prehnanou snahu, tak to pro me nakonec dopadne tak, jak vy si porad stezujete Mrkající

No vis co s tou zarlivosti mas pravdu, obcas se proste schvalne obleknu tak, ze vim, ze me chlapi budou obdivovat a okukovat a to ze muj chlap se podiva ale zaroven to v nem probudi majetnicky pud. Bonus pro me Mrkající

Jako zena take vyuzivam to, ze se ode me neceka ze jako prvni zacnu svadet (mluvim o situaci, kdy uz mam partnera), takze sex je pro me prostredek k udrzeni napeti.

Uprimne nevim co bude platit na ostatni holky, ale pro me by asi stacilo totez, co vy popisujete, ze hledate od zenskych - cili to abych nebyla jedina aktivni, aby i chlap prisel s napadem na cinnost. Aby mi odporoval Úsměv)) a aby mu nevadila obcasna nesmyslna debata, ktera ma za ucel jen takove to vyblbnuti se. Aby po unavnem serioznim tydnu dokazal ocenit polstarovou bitu v sobotu rano v posteli, ktera se pak muze ruzne zvrhnout  Provokatér

Jak to rict jednou vetou? Zmena je zivot a me se zmena libi a vyzaduji ji.

btw ad ta originalita, neprecenuj ji zas tolik Mrkající darek ma byt natolik "originalni" aby bylo poznat, ze jsi nesel do obchodu a nekoupil prvni vec co ti poradila prodavacka, ale zes u toho myslel na toho druheho. tak je to i s ostatnimi situacemi, kam se ma ta originalita uplatnovat. vysvetleni pro chlapy:

originalni = vymyslenou vyhradne pro me --> citim se vyjmecna, tedy pro toho chlapa vyjmecna jsem --> dukaz lasky

capito? Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Temnyrytir

Karma: 5
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 03. Duben 2009, 09:55:06 »


Co se týče těch myšlenek okolo stereotypu, tak nemohu jinak než souhlasit.....mám naprosto stejný názor. Jinak děkuju i za další větičky od noghri. Mohu říci, že teď máme k sobě s přítelkyní daleko blíže, dal jsem ji více prostoru a díky tomu je to ona, kdo volá, chce mě vidět a jsem to já kdo ji chybí a kdo ji drží v napětí...a ona najednou ví, že jsem kluk, který není tak snadno dostupný, jak si myslela, šlo o to najít tu správnou strunu a když na ní najednou hrajete, uplně vidíte, že si to ta holka užívá. Najednou mluvíme otevřeně o spoustě věcí, o sexu, co se ji líbí apod a nebojí se to konečně i ukázat, což je famozní a to se nám předtím bohužel nedařilo. Jsme k sobě hodně otevření a upřímní a najednou vidíme, že si navzájem vyhovujeme daleko více, než jsme si oba mysleli. Najednou se také poznáváme takoví, jací jsme, nijak se před sebou nepřetváříme. Připadá mi to, jakychom se ocitli ve fázi, kdy jsme spolu začínali chodit, ale je to o hodně lepší !!! Znáte-li recept, pak vám bude chutnat, problém je v tom, že na každou ženu platí jiné ingredience v určitém poměru, najít je není nikdy lehké, ale pokud je tam láska sama vám je odkryje nebo naznačí. Předpoklad je, že ta holka ví, co chce...nebavíme se tu o dvacítkách, nic proti - ale to jsme někde jinde.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS