Nechci ji ztratit

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 14:15:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nechci ji ztratit
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nechci ji ztratit  (Přečteno 6296 krát)
cross

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 10. Březen 2008, 11:15:04 »

ahoj,
nedávno jsem potkal prima slečnu (22), ale nějak to vybouchlo a zatím se s tím nedokážu srovnat a nechci o ní jen tak přijít. No, jak to vlastně bylo:
Potkali jsme se na jedný akci a pokecali až do rána a dal jsem jí na sebe kontakt. Stejně jsem to ale nevydržel a našel jí na icq a napsal jí. Pak se mi během týdne ozvala a domluvili se hned na výlet a další den jeli na lyže. Bylo to báječný, celý den jsme se pořád bavili a smáli se. Bylo mi s ní prima a seděla mi ve všem, o čem jsme se bavili. Večer jsme ještě dlouho pokecali před barákem. Za dva dny jsme šli večer na procházku a pěkně se nám protáhla a skončili jsme u líbání. Další den jsme šli na véču a vše bylo o.k.
Pak jsme se dva dny neviděli, protože jsme oba nestíhali a poté my napsala po icq, že ještě nemá vyřešenou minulost (rok předtím se rozešla s jiným a asi z toho měla i peklo a poznamenalo jí to) a že teď asi nedokáže s někým být a veškerej čas věnuje škole, koníčkům a mladšímu bráchovi. Chce, abychom zůstali kamarády. Pak jsme si týden psali smsky, ale neviděli se až včera jsem jí volal a dneska jí doprovodil do školy.
Jak to rychlo začalo, tak to ještě rychlejc skončilo Smutný Pořád se s tím nemůžu moc srovnat a dělám věci, který normálně nedělám. Je to báječná holčina, sedla mi nejvíc ze všech, co jsem kdy potkal, a dokázal se s ní bavit úplně normálně (což taky někdy nedovedu) a i když jsme spolu vlastně ani nechodili, zamotala mi hlavu a nemůžu to tak lehce přejít. U dřívějších a delších vztahů jsem se s tím srovnával celkem v pohodě, ale tohle nějak nejde a nechci o ní přijít, teď alespoň jako kamarádku a časem třeba zas něco víc.
Chci jí říct, že mi s ní bylo a je báječně a takhle mi s žádnou ještě nebylo. A když bude chtít, že jí s čímkoliv pomůžu, poradím a může se mi i svěřit. Prostě chápu, že asi měla psycho a je to pro ní zatím těžké, ale nechci o ní přijít. I když jí tolik neznám, prostě nějak cítím, že je supr a že by mi moc chyběla.

Mám jí to říct nebo se něčemu radši vyhnout? Co byste dělali Vy?    Dík moc předem
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Březen 2008, 12:15:26 »

Nerad ti kazim radost, ale "nemám vyřešenou minulost" je pro mě jasný signál, že mě nechce (myšleno za kluka). Jasně, je jí s tebou fajn,  ale jsi kamarád. Nic víc. Tak to aspoň vidim já. Jestli ti to stačí, tak není důvod nepokračovat. Buďto tě nechce definitivně, nebo si na to šel špatně. A nevzbudil si v ní ty správné pocity. Třeba si na ní šel moc rychle. Nebo moc pomalu. Nebo si působil, že jí chceš rychle "dostat". Kdo ví.

Prostě si zvykni, že holky mluví v náznacích a fakta pro ně nic neznamenají. Taky už sem to slyšel. "Chci bejt teď aspoň rok sama a urovnat si věci v hlavě. Sem hrozně zmatená, ..." a za měsíc byla s někym jiným.

Tím, co řekla vlastně naznačila: "Jdeš na to špatně. Necítím, že bych tě chtěla. "
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
waratah
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Březen 2008, 11:46:03 »

Taky jsem to zažil... Podivený asi jsi na ní šel moc rychle, když jste se tak často vídali a ona věděla, že chceš až moc být s ní - což samo o sobě holky odpuzuje...jestli máš nějakou malou šanci, tak jedině tehdy, když se jí ted delší dobu nebudeš ozývat - a  navíc by měla mít tušení, že můžeš být i s jinou(ale zas to nepřežen - stačí kdyby Tě například viděla nějaká její kamarádka s jinou jak jdeš po ulici - třeba i se sestrou 8)to je jedno... Mrkající a už vůbec jí neříkej, že je ta nejlepší jakou si kdy potkal, tím bys to ůplně zabil..chtějí nějaké napětí - vědět, že si Tebou nemůže být tak jistá...Rozhodně bych na ni ale netlačil a ozval se až po nějaké době..
« Poslední změna: 16. Březen 2008, 11:57:56 od waratah » Zaznamenáno

When the day is long and the night, the night is yours alone,
when you're sure you've had enough of this life, well hang on.
Don't let yourself go, everybody cries and everybody hurts sometimes.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Březen 2008, 16:41:31 »

hmm... pro me to ze nemam vyresenou minulost muze znamenat dve veci:
1) nechci ho a jsem srab mu to rict na plnou hubu (ale to bych se s nim nelibala)
2) libi se mi a moc, ale bojim se, ze se to zase cele podela...

A co bych chtela od nej? Asi ujisteni, ze o me stoji a take trosku pece - jen aby mi doslo, ze s nim se fakt bat nemusim. Mozna si i promluvit o bejvalym, aby vedel, ceho ze se to ma vyvarovat...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Březen 2008, 22:34:21 »

uz je to 16 dni a autor nikde Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Luci
Host
« Odpověď #5 kdy: 15. Duben 2008, 18:39:51 »

No z vlastní zkušenosti tu holku chápu...a určitě to nemusí znamenat to,že ti nechce do očí říct, že jsi jí volnej.Dej jí čas, ona se ozve sama...Věř mi  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Duben 2008, 21:07:53 »

Neni měsíc už dost dlouhá doba? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS