nedořešený rozchod

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:42:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nedořešený rozchod
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: nedořešený rozchod  (Přečteno 29498 krát)
RIOBA
Host
« kdy: 16. Květen 2010, 21:30:21 »

Ahoj všem,
ráda bych se podělila o můj rozchod a budu vděčná za vaše názory, zkrátka potřebuju poradit co dál... Vezmu to od začátku. S přítelem spolu budeme už 6 let. Asi před 3 lety jsme se už na měsíc rozešli, poslední kapka byla, když mi tvrdil, že jde za kamarádem, ale zrovna když jsme byli spolu volala mu nějaká slečna...vylezlo z něho, že měl jít za ní, ale nechtěl mi to říkat, protože bych na něho byla naštvaná a zase bychom se pohádali. On to ukončil. Bylo to dost těžký, nechtěl si o tom promluvit, byl odměřenej, tvrdil, že všechno bude pořád stejný a neví co chce, musí si to promyslet....no nakonec jsme si to vysvětlili, ale vše měl pod palcem on, jeslti mi rozumíte. Já jsem mu dala najevo, že se nechci rozejít a trvalo to měsíc než si uvědomil, že se chce dát znovu dohromady. Já jsem ho ho snažila nechat být, nepsat smsky nic, ale když mi to ujelo a třeba mu napsala vůbec se neozval. Tohle píšu jen pro vysvětlení našeho vztahu.

Nakonec se všechno dalo do pořádku a samozřejmě jsme se hádali, kdo ne, ale měla jsem pocit, že jsme šťastní. Oba zatím bydlíme u rodičů, tak přítel koupil chaloupku, kterou jsme začali pomalu opravovat na domeček, s tím, že bychom tak pak bydleli. Je fakt, že ten dům si vybral sám beze mě, což mi vadilo a i jsem mu to několikrát řekla, že mě to mrzí, že jsme nevybírali něco spolu. Ale jsem tam spokojená, jsem ráda, že máme konečně svůj klid.

Asi před 2 týdny přitel šel s děckama s práce do hospůdky. Asi kolem půl 1 mi přišla smska, která podle mě nebyla pro mě....psal v ní, že ať už budu v jakýmkoliv úboru, bude se na mě těšít, neví proč, ale je být rád se mnou a o půl 11 mě vyzvedne. Nevěděla jsem kde, navíc já jsem přes den v práci.... no nechala jsem to být a ráno mu volala, co to bylo za zprávu. On že to mělo být pro mě, ale jak byl na mol, tak tam zapomněl napsat, že mě vyzvedne o půl 11 na oběd....o půl 11 oběd, no nevím.  Každopádně ten den jsme se už neviděli, že se potkáme zítra. Druhý den mi volal, že se teprve odpoledne probudil a tím, že jde na noční už se nestihneme.... vždycky jsme si psali na dobrou noc, ale najednou nic. Psala jsem mu, že na mě prdí, on že ne, že má dost práce. Že se uvidíme tedy další den, to nakonec taky nevyšlo, ale že by se o půl 9 zastavil ke mě domů a půjdeme na procházku. Z toho nakonec taky sešlo, protože začalo pršet. On měl do půl 9 práci a říkal, že jak dojede domu, prozvoní mě. Bylo už 11 a on nic, začínala jsem mít strach tak jsem mu napsala, jestli je v pořádku. On, že musel ještě do práce. Já, že to chápu, ale když jsme domluvení, tak se mohl jen ozvat. On že mu nevěřím a položil mi telefon a volal mi z pevné linky z práce, abych mu věřila. Já se hrozně naštvala a napsala mu hnusnou smsku, že už mě to nebaví, ať si dělá co chce, že bude lepší když budeme bez sebe, když nemůže dodržet co slíbí.... chjo vím, nejradši bych si liskla, ale naštvání udělalo svoje  Smutný

nakonec jsme se měli vidět ve čtvrtek, to taky neklaplo, šel do práce, já mu psala, jestli by nemohl dorazit mezi prací na chvilku za mnou, že bych s ním ráda mluvila. Chtěla jsem se mu omluvit, za tu trapnou zprávu. On dorazil a řekl mi, že už to nemá cenu, že si zasloužím někoho lepšího než je on, že se nezmění a bude to furt stejný. Že už se náš vztah nikam nevyvíjí a nemá to cenu. Dělá to proto, abych byla šťastná. Ani se na mě nepodíval. Ptala jsem se, jestli se chce opravdu rozejít, že nechápu ty důvody. A jestli mě miluje, on že no víš....já jak no víš, to je buď ano nebo ne...on že mi to nemůže říct. Pak se otočil, poplácal mě po rameni, řekl tak ahoj a odešel....
já mu ještě psala, že mě zaskočil, vím, že ten týden nebyl příjemnej, že jsem se chovala hrozně, ale chtěla jsem si o tom promluvit a ne se rovnou rozcházet. Napsal, že ho to mrzí. A že se mi zítra ozve. Neozval se. V neděli jsem nevydržela a napsala mu, že ho nechci otravovat, ale stejně se budeme muset ještě jednou potkat. On po půl dni napsal, že mám pravdu, že musíme dořešit věci. Ale že má čas nejdřív v neděli. Písla jsem mu dobře, ale že bych s ním nejradši ještě mluvila, jestli bude chtít, ale že ho nenutím. Souhlasil a domluvili jsme se na úterý ve 4 hodiny, kdy ně vyzvedne z práce.

V úterý se ve 4 ozval, že nestíhá, že dorazí o půl hodky později. Dojel ve čtvrt na 6. Šli jsme si spolu sednout do parku.... vypadal hrozně, přišel mi smutnej,když jsem se ho ptala jak se má, řekl no jak....na pi... Asi přes hodinu jsme si o všem povídali. Ptala jsem se ho jestli je v tom někdo jiný, pokud ano, tak bych s tím, už samozřejmě nemohla bojovat, ale pokud ne, tak to co se stalo mi nepřijde jako důvod ukončit vztah po 6 letech. A jestli to už v něm je dýl, že je nespokojenej. Tvdil, že nikdo jiný v tom není, že nikdy nikoho jinýho nehledal ani nechce, spíš za to může ten poslední týden, kdy už prostě nevydržel a vybouchnul. Já jsem mu říkala, že vím, že to stálo za prd, ale doufala jsem, že si spolu promluvíme a ne, že to vyřeší takhle razantně. To že mě mrzí. Pak jsem se ptala, co mu na mě vadí, on že když mě vyzvedává z práce, tak mu hned nedám pusu a řeknu mu, teď mě chvilku nech. A jeho to pak mrzí, že když se na mě těší, tak ho pak takhle odbydu. Další věc byla, že se mu nelíbí, když se pohádám s mamkou. Na to říkám, že to je prostě normální, že se občas poštěkáme  Úsměv a nakonec, ho mrzí, že mu nevěřím. Já říkám, že ne, že bych mu nevěřila, jen mám strach, že když mi slíbí, že se ozve a neudělá to, tak mám strach a pak mu třeba píšu. Já na to řekla, že to beru, jen že mě mrzí, že mi to fakt neřekl dřív a neprobrali jsme to, já si myslím, že je všechno v pořádku a on se přitom trápí. Musí se naučit se mnou o tom mluvit. No rozloučili jsme se s tím, že se ještě musíme potkat a že mě rád viděl. Jen mi teď nemůže říct ano nebo ne, že sám neví, co chce.

Zapomněla jsem napsat, že toho má teď hodně protože v pátek má státnice....ve čtvrtek jsem mu napsala, že mu držím pěsti. Napsal děkuji. Pak jsem čekala, že mi dá vědět, jak dopadl a nic. V sobotu jsem nevydržela a zeptala se jak dopadnul a zase nic. Už je neděle a ani řádka.

A ted má prosba o radu, mám se mu ozvat nebo ne? asi ne, říkám si, že mu chci dát klid, ale je to hrozně těžký. Navíc pořád nevím, jak to mezi náma je...je to prostě nedořešený a já už z toho začínám cvokatět. Hrozně mi chybí, ale štve mě ten jeho přístup k tomu....jak dlouho mám čekat než se rozhodne??? kde se stala chyba???

co myslíte, děkuju za každý názor.

hezký večer.
Zaznamenáno
p3tula

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Květen 2010, 22:34:49 »

Ano neozyvaj sa zatial, ty si uz pisala viac nez dost, teraz je na rade on. kedze neodpisuje, tak by si sa len znizovala. Zvysok necham na muzsku cast nech sa vyjadri Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Květen 2010, 16:52:38 »

No, nějakou dobu to asi nechat uležet. Když se furt budeš doprošovat tak to neni dobrý. Dál počítám s tím, že v tom není jiná ženská a šlo prostě o neshody ve vztahu...

Ale na druhou stranu šest let je šest let a to už se tak snadno nezapomíná. Podle mého teď potřebuje něajký čas, aby vypadnul z eufórie, že je zas single... tzn. zkusit něco na nějakou holku, aby zjistil, že je to sakra těžký a že mu to už tolik nejde Úsměv Dřív si nezačne vážit toho co s tebou měl, protože to naštvání z rozchodu v něm furt je... Úsměv

A i když je to proti všem poučkám, tak si myslím, že by ses neměla přestat snažit. Vidim to tak, že třeba to po té delší době vztahu ochladlo, tak měl období, kdy se chtěl věnovat víc práci. Jenže ho totálně dožralo, že ho podezříváš (volně přeloženo "on vydělává, pracuje, ty se doma nudíš a tak ho buzeruješ").

Prostě si myslím, že má pocit (skoro možná oprávněně), že pravda je na jeho straně a že se musíš snažit ty. A že on se do žádné snahy nepožene.

Tzn.: nepřetrhnout se, ale nedělat uraženou a snažit se
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
RIOBA
Host
« Odpověď #3 kdy: 18. Květen 2010, 12:26:22 »

Plně souhlasím, i já mám pocit, že jsem se naozývala dost. Včera mi po těch dvou dnech čekání poslal zprávu, "Ahojky, děkuju za podporu, zkoušku jsem  nakonec s odřenýma ušima udělal. Zatím ahoj a klidný den v práci." Taková nijaká zpráva, že? No nechala jsem to být a budu zatím čekat. Sice to bude boj, ale zase si říkám, že to asi potřebuje. Ujasnit si co chce, a tím, že se mu budu pořád ozývat se to nestane, si myslím. Nebo prostě už nemá zájem a je to pro něho uzavřený...
Kamarádka mi radí, že bych ho měla rovnou poslat do háje, žádný čekání, napsat mu, ať vrátí věci a tečka, nad čím se rozmýšlet. No mlátí se to ve mně  Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Květen 2010, 13:11:05 »

Zůčastněné kamarádky nejsou ideální rádci, protože:
a) jsou zůčastněné -> bezmyšlenkovitě na tvojí straně a tvůj přítel je automaticky blbec největší Mrkající
b) říkají ti to co si myslí že chceš slyšet
c) což se tu pořád omílá,... že ženská kolikrát říká věci, které neodrážejí situaci,. ale pocity, které to v ní vyvolává ("chci hodného kluka" => "chci aby mi s ním bylo hezky (pocit), když bdue moc hodný tak mě bude nudit (skutečná situace)" Úsměv atp..)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
RIOBA
Host
« Odpověď #5 kdy: 18. Květen 2010, 19:47:13 »

Je to přesně tak, kamarádky na něho hodně nadávají a musím říct, že potom co jsme se rozešli se mi díky nim celkem rozšířila slovní zásoba Úsměv ale to je vedlejší, začínám mít celkem strach z toho, že se fakt nechce vrátit zpátky. Je to prostě nedořešený a já bych ráda věděla na čem jsem. Jenže on nic. Říkám si nechám ho v klidu, ale zase nemůžu přece čekat půl roku až se rozmyslí ne? nevím no....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Květen 2010, 21:12:46 »

Státnice, chlastačka, euforie. Návrat do normálního stavu podle mně i víc než 7 dní Úsměv Teď je hodně silnějších věcí, co se mu honí hlavou, než rozchod. Takže podle mého v rámci duševní pohody okolo státnic tyhel věci prostě uzavřel, jakože je vmalováno. Teprve až to odezní, tak si uvědomí (možná a možná taky ne), že to je takový neuzavřený. Pak o tom bude přemejšlet...

A nebo to bude úplně jinak a já o tom vim prd Úsměv To je taky možnost Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
RIOBA
Host
« Odpověď #7 kdy: 19. Květen 2010, 08:17:29 »

Každopádně děkuju za rady! Úsměv
Zaznamenáno
RIOBA
Host
« Odpověď #8 kdy: 19. Květen 2010, 14:40:28 »

Jak nad tím tak přemýšlím přijde mi, že se chová hrozně nedospěle, nezdá se vám? Přece musí vědět co chce, tohle jsou věci o kterých člověk musí být přece presvědčenej. Štve mě ten jeho způsob rozchodu, kvůli pár smskám Mám strach, že chlap, kterej pořádně neví jestli mě miluje nebo ne za to stojí. A že by se to jenom opakovalo....a co pak až budeme mít třeba děti a budeme řešit nějaký závažný problémy. Dneska jsem slyšela, že chlap, který neví co chce je úplně na hov...
Asi nad tím taky moc přemýšlím, ale co jinýho mi zbývá, když pořád nevím na čem jsem  Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Květen 2010, 15:56:29 »

Nedospěle? Já na tohle nějak nevěřim. Nemůžeš srovnávat rozchod bez závazků a žávžný problémy v manželství. Myslím, že chlap tohle dokáže rozumně odlišit. Teď o nic nejde (krom tebe), nebydlíte společně, nemáte děti, nevzali jste se, ... není důvod, aby to nějak krutopřísně zvažoval. O jeho dospělosti, případně nedospělosti, to IMO vypovídá velký kulový Úsměv

Na mě naopak působí, že ví co chce. Tys to chtěla sáhodlouze řešit a on věděl, že to teď nemá cenu, tak to razantně vyřešil....

Ale třeba jste každý v jiné životní etapě. Ty chceš bejt jakože "usazená" a pro něj je to hrozná představa, že by měl do konce života skončit s jednou ženskou.

IMO chlap ví vždycky naprosto přesně co chce Úsměv Dokonce i když mu nezávisle na sobě dvě stejně krásné slečny nabídnou na stejný čas, že s ním stráví noc. I v tu chvíli ví jasně co chce (chce jí strávit společně s oběma Šťastný).... jen občas situace nedovolí to zorvna mít ak jak by chtěl Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
RIOBA
Host
« Odpověď #10 kdy: 20. Květen 2010, 21:42:53 »

tak zítra bych se mu chtěla ozvat a pozvat ho na procházku...je to dobrý nápad nebo ještě počkat???????
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Květen 2010, 22:36:02 »

Narovinu říkám, že teď nemám tušení Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
RIOBA
Host
« Odpověď #12 kdy: 21. Květen 2010, 19:41:03 »

předem musím říct, že tohle forum je fakt super....je to bezva, že se člověk může vypovídat.... at si kamarádky taky trošku odpočinou. Úsměv

jinak aktuální stav je, že jsem mu dneska napsala jak se mu daří a jestli bych ho mohla pozvat v sobotu na procházku. No celkem za chvilku mi přišla zpráva. Ahojky, mám se dobře - teda aspon dneska - právě jsem udělal poslední zkoušku. Ale bohužel v sobotu nemůže, ale co v neděli po obědě nebo navečer před prací. Na to já jsem mu napsala, že to je škoda, ale bohužel v neděli nemám čas já, ale co říká na to potkat se v pondělí po práci.....no tak na to zatím neodpověděl.

no možná jsem mu psát ještě neměla nebo si přeorganizovat neděli, nevím, nevím. Uvidíme.
Zaznamenáno
p3tula

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 21. Květen 2010, 20:42:26 »

Tazko povedat, ale aspon sa snazil najst nahradny termin Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Květen 2010, 20:02:31 »

Jo podlě mě ok. Jen shoda náhod, že nemáte čas ani jeden. Nedělal bych z toho nic ... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
RIOBA
Host
« Odpověď #15 kdy: 04. Červen 2010, 15:45:00 »

Tak popíšu vám další sled událostí.... Nakonec jsme se sešli v tu neděli, bylo to celkem příjemný, rozebírali jsme, co nám na sobě vadí a co bychom každý chtěli změnit. On říkal, že se nechce rozcházet, ale že se to celý tím týdnem vyhrotilo, bylo toho na něho moc, tak to vyřešil takhle. Že by mě nejradši objal.... když jsme se loučili chtěl abychom si sepsali seznam, co nám na sobě vadí, já že bych to ráda rozšířila i o to, co na sobě máme rádi a že si to koncem týdne přečteme... no sešli jsme se v pátek, on tam vypsal že mu hlavně vadí, když se rozčílím kvůli maličkostem a že ho podezírám....
dokonce mi říkal, že začal i uvažovat o tom, že bychom si za rok mohli pořídit mimino, že by se mu ta představa líbila. No rozloučili jsme se s tím, že to zkusíme se pomalu dát dohromady, začít chodit na rande.....
další schůzka proběhla v neděli, kdy to bylo hrozně fajn, pořád jsme se líbali a drželi za ruce....nakonec jsme se spolu i pomilovali...no super a říkali jsme si, jak nám bylo smutno.... ale pak když jsem se ho zeptala, kdy se uvidíme řekl, že zatím nevím, protože v pondělí má jít s klukama do hospody a vůbec neví, kdy zkončí. Já na to dobře, tak se mi pak třeba jen ozvi....
no v pondělí po tom, co jsem mu písla jak se má, mi večer napsal, že nakonec asi nikam nepůjde, že je unavenej..... vůbec se nezeptal, jak se mám já nebo něco podobnýho....já mu pak písla, že ať si teda odpočine a že já měla hroznej den v práci a on zase nic.... takoven nezájem mi to přišlo
když jsme se viděli v úterý, bavili jsme, že bychom ve čtrvtek po jeho denní mohli jet na chalupu, on že tam potřebuje vyvést popelnici....já že to by bylo super on na to, že to bude ale jen na chvilku protože asi půjde s děckama s práce do hospody. Já na to, že tak jak bude vědět jestli půjdou ať mi dá vědět. Pokud by pak někam šli, tak s ním nepojedu a ať si pak rovnou jde....jen ať mi dá vědět, abych se pak mohla zařídit jinak.
no ve čtvrtek žádná zpráva, v 8 jsem mu psala, ať mi zavolá....nic, v 10 jsem nevydržela a písla mu jestli je v pořádku a měl vyplý mobil....doručenka mi přišla o půl 12. Já mu napsala, že co se dělo, to byl tak dlouho v práci (normálně má do 7), že jsem čekala, že se mi ozve. On že končil v 9. Já na to, a kde si teda byl. On v hospodě.....
To mě hrozně naštvalo, já celej den čekám a on se ani nemůže ozvat. Jde mi o to, že mohl písnout, že jde s děckama ať s ním nepočítám a bylo by to v pohodě....
No nechala jsem to být a dnes mu dopoledne volala.....zrovna jsem ho chytla v autě a hrozně jsme se pohádali, já že mě mrzí a naštvalo mě, že jsem celej den čekala, co teda bude a on nemůže ani zvednou telefon. On, že mi to říkal, že někam jde.....no domluva žádná. Pak jsem mu na to řekla, jestli si myslí, že to má takhle cenu....on že ne a co bych od něho jako čekala. Já no aspoň omluvu....On tak promiň....pak mi to položi.
Já mu zkusila ještě zavolat, ale už to nebral. Až odpoledne mi přišla smska, že se nemám zlobit, ale ať mu nevolám, že se mnou nechce mluvit a čím bych víc volala, tím mín by se se mnou fakt chtěl bavit a vidět mě. Že se za ten včerejšek omlouvá, ale že jsem to věděla s kým a kam jde....
no zase je to na prd..... Smutný
nevím, asi jsem to přehnala, ale fakt jsem jen chtěla vědět co a jak..... přece není takovej problém se ozvat někomu s kým chodíte. Asi je i problém, že jsem si to celý představovala jinak, že o mě projeví trošku zájem a ono nic.....
zase nevím co si o tom myslet, psát mu nechci, ale zase mám čekat????
ach jo Smutný
Zaznamenáno
RIOBA
Host
« Odpověď #16 kdy: 10. Červen 2010, 21:28:45 »

no zatím nám to moc nejde, po tom pohádání jsme se viděli v pondělí, tvářil se jako by sen nic nestalo.... v úterý mě vyzvednul z práce a odvezl domů, bylo to jen na otočku, ale i to bylo příjemný, pak šel s klukama do hospůdky. Viděli jsme se další den, já se ho ptala, jak se měli, on že to bylo fajn. Já to je dobře, že si to užil a kdo nakonec dorazil....no vyjmenoval mi i nějaký slečny....já na to, aha já myslela, že to měla být pánská jízda..... no a už to začalo....hrozně se naštval, že ho zase podezřívám a pak začal povídal o tom, že byl byl rád se mnou ale i sám, že jsem jeho budoucnost, ale že se diví, že i potom všem co mi dělá s ním chci ještě být. Že bych možná měla být s někým kdo na mě má víc času. Že mě ale pořád miluje, jen se v sobě nevyzná co přesně chce....
no pak navrhnul, at si vyberu hospůdku a půjdeme si někam sednout s tím, že ho vyzvednu v práci.
Dnes jsem se mu odpo ozvala,jak to teda vymyslíme....on mi volal, jestli bych se nemohla za ním zastavit do práce (pracujeme kousek od sebe), já copak se děje, že to zní vážně, on at se zastavím a že bych si možná měla na večer naplávatat něco jinýho....tak jsem vyběhla a on mi řekl, že bude lepší, když půjdeme od sebe, já koukala jak blázen a říkám, to mi zdělíš jen tak mezi prací, to jsme si nemohli jít sednout a promluvit si o tom večer....no nakonec že mám na něj počkat doma, že se po práci zastaví. Nepřišel, po dvou hodinách čekání jsem nevydržela a volala mu, i psala...nic. Nakonec jsem asi udělala tu největší chybu, napsala jsem mu, že si do půl hodiny sjedu pro jeho věci.... asi za pár minut mi pak volal, že jee, co se děje, že měl nenadálej výjezd a nemohl psát....byl pochopitelně naštvanej a pokud teda chci, zítra mi ty věci doveze....já pak brala zpátečku, že ty věci vlasntě nechci, jen mi prostě už po tom všem ruply nervy Smutný
ach jo, jsem ráda, že se můžu vypovídat, opravdu nevím, co s tím, asi to moc řeším a moc na něho tlačím....jenže už to taky nezvládám. ale přijít o něho nechci....
děkuju za každý názor.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 11. Červen 2010, 12:48:44 »

Já z toho všeho mám prostě pocit, jakoby mu bylo úplně jedno, jestli se rozejdete, nebo budete spolu. Jak se neozval ohledně té hospody, tak to považuju za přímo dost sprostý jednání, protože potom si člověk nemůže absolutně nic naplánovat. Prostě absolutní nezájem. Celkově mně jeho jednání připadne bez života. A když jakoby uzná svou chybu, tak je jeho omluva jenom nutná fráze bez nějakých citů. Nechci být poslem špatných zpráv, ale tohle pujde do kytek.  Podivený
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
RIOBA
Host
« Odpověď #18 kdy: 11. Červen 2010, 14:11:22 »

Děkuju za názor. Začínám pomalu souhlasit, on je naprosto bez zájmu a mám pocit, že se snažím jenom já..... a s tou hospodou to byl mazec! Akorát já pořád doufám, že se to srovná, ale musíme chtít oba, což u něho asi už není. Hlavně se v tom nevyznám, jeden den je to tak podruhé jinak.....nerozumím tomu Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Červen 2010, 14:14:07 »

Konec. Hotovka. Tohle už nemá cenu.

Je vidět, že nemá naprosto žádnou chuť se dávat dohromady. Nesnaží se, copak o to, ale on přímo sabotuje veškerou snahu. S těma věcma si to řekla náhodou dobře. Sbal si věci, rozluč se a nech ho ať je sám.

Není to jeden den tak, druhý jinak. Akorát je to sračička a nemá koule na to, aby ti řekl, že tě už nechce a chová se jak holka, která se chová horzně a tajně doufá, že tě naštve dost na to aby ses s ní rozešel, aby se nemusela cítit sama předs sebou blbě, že ti ublížila, protože "ty ses rozešel s ní" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
RIOBA
Host
« Odpověď #20 kdy: 11. Červen 2010, 14:34:04 »

taky mě to napadlo, zvlášť potom co mi řekl, že nechápe, proč s ním ještě jsem, že to co dělá mě musí hrozně trápit..... ach jo. Musím se s tím asi pomalu začít smiřovat, ale štve mě proč to neřekl teda už nazačátku a chtěl se vracet. Takhle mě ničí už přes měsíc.... no a já jsem zase hloupá, že jsem si to nechala líbit. No ale člověk ho má i přesto pořád rád, tak je to těžký.....
Navíc na houby je to, že jsem kvůli němu zrušila dovolenou s tím, že pojedeme spolu a ted budu sedět doma na zadku..... chjo..... Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 11. Červen 2010, 15:45:16 »

No vida, dovolená, to je příáležitost se odstřihnout Úsměv Tak vyjeď někam s kámoškama na poslední chvíli, ne? Úsměv To přece není problém něco sehnat. Aspoň budeš mít čas si vyčistit hlavu a tak Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
RIOBA
Host
« Odpověď #22 kdy: 12. Červen 2010, 07:06:37 »

Tak je konec, definitivní. Včera mi vrátil věci. Řekl, že to nemá cenu, že to nefunguje...já na to, že vždyt jsme to ani nezkusili, vůbec jsme spolu netrávili čas, nevíme jestli to jde...on, že to by si musel vzít dovolenou - a kvůli tomu, že jsme se nepohodli přes mobil....no nechtěl to už zkoušet. Říkal, že ted ho podráždí skoro každá věta co řeknu....no bylo to hrozný, já začala brečet už před ním a to jsem se chtěla ovládnout, ale vůbec to nešlo....on taky nevypadal nejlíp, říkal, že mu budu chybět.... a že si nedovede představit, že budu vedle někoho jinýho....
říkal, že prostě toho má hrozně moc v práci, dělá u hasičů a nejdřív byli povodně, ted spousta výjezdů z toho tepla a prostě není pořád přilepenej u mobilu aby mi psal....já to z něho úplně cítím, že je přetaženej, je to na něm vidět,ale proč to takhle rozseknul, bez snahy??? Mám pocit, že jsem si to celý posrala sama....kdybych to nehrotila a nechtěla se vidět za každou cenu. Ach jo, ted nevím co s tím, brečím a nejde to zastavit, strašně mi chybí.... myslíte je ještě šance na návrat, že až se mu to uklidní v práci, a uvolní se, že by se to dalo zachránit. A asi ho mám ted nechat, že? Prostě mi nepřijde,že by se stalo něco tak zásadního, kvůli čemu bychom se museli rozcházet, ale on to vidí asi jinak.... no jsem zoufalá Smutný
ps. ta dovolená ted neklapne, jedou mi pryč rodiče na 2 týdny, a já musím hlídat psa....takže budu sama celých 14 dní a do toho ještě narozeniny....no víc posraný to být už nemůže Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 12. Červen 2010, 10:39:44 »

Ale dyť se snažil. Třeba ho i to málo stálo hodně přemáhání... Úsměv

No, zazdili jste to oba... ty protože děláš z komára velblouda, on protože nemá nejmenší chuť něco pro ten vztah obětovat. Mě z toho teď logicky vypadává, že je to takhle nejlepší.

Co se týče práce, to je úplně jedno. Právě teď by měl být štěstím bez sebe, že když se vrátí domu po náročném dni, tak na něj někdo čeká, že si má s kým popovídato tom co se mu dělo a že se má komu svěřit. Ale jak vidno, tak tímhle způsobem pro něj prostě nefunuguješ, což je jen další důkaz, že ten vztah jako takový nemá smysl. Nepotřebuje tě, tak tě nechce.

Tak choď se psem ven ! ! Úsměv Třeba někoho potkáš, nebo aspoň budeš dělat něco jinýho, než sedět doma a koukat do zdi Úsměv A opovaž se to zkoušet dávat dohromady. Už jsi to zkusila, nevyšlo to, tak je čas se s tim smířit...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
RIOBA
Host
« Odpověď #24 kdy: 12. Červen 2010, 11:21:15 »

No fakt mě to mrzí, pořád nad tím musím přemýšlet, proč to zkoušel, proč mluvil o dítěti a společným bydlením a dovolené. O tom jak mě miluje a pak nic. Je to hrozný, po těch letech být bez něho, pořád si říkám, že mu musí být stejně....ale asi to jsou všechno planý naděje Smutný chce být sám to je mi jasný. Na co jsme si psali ty pro a proti. NEVÍM, nechápu..... help!!
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS