nedořešený rozchod

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:43:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nedořešený rozchod
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: nedořešený rozchod  (Přečteno 29497 krát)
RIOBA
Host
« Odpověď #25 kdy: 14. Červen 2010, 20:07:48 »

Tak další vývoj je takový, že já mu v sobotu napsala, že bych s ním potřebovala mluvit....no jo no, já vím, žádný kontakt, ale tak prostě jsem to nevydržela. Ozval se večer s tím, že se omlouvá, že se neozval dřív, ale není mu dneska dobře, a že se mi ozve zítra dopoledne. Dopoledne nic, ale odpolko mi psal, že se určitě domluvíme na tom abychom se potkali, ale že mají zase hodně práce kvůli té bouřce, tak klasicky nestíhá....a pokud bude mít v práci chvilku zavolá mi. Nakonec nevolal....ale když jsem se dívala na stránky hasičů, měli snad každých 5min zásahy.... co myslíte, jak Vám to přijde????? já nakonec jedu v pátek na tu dovolenou, tak jsem ráda, že aspon vypadnu, jen jsem se s ním chtěla předtím ještě potkat a říct mu to....no je to zoufalý já vím Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 14. Červen 2010, 20:25:48 »

Zoufalý vůbec. Spíš zbytečný nebo ubohý... Chceš se sejít prakticky jen proto, abys mu řekla, "vidíš nezkazil jsi mi celý život, protože nakonec jedu na dovolenou, cháchá!" (myšleno jako parafráze).

A pokud ne, tak proč? Resp. proč myslíš, že to něco změní? Jak ovlivňuje váš vztah, e jedeš na dovču? Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
RIOBA
Host
« Odpověď #27 kdy: 14. Červen 2010, 20:40:37 »

no myslela jsem to tak, že o tom za ty dva týdny popřemýšlí....a zkusit mu říct, že bychom si o tom pak mohli ještě promluvit. |No ale asi je to jedno jestli budu na dovči nebo doma....no já vím, takže to asi neovlivní nic pravda Úsměv ale tak víš jak, člověk nad tím ze začátku asi pořád přemýšlí jestli by se to nedalo ještě dát dohromady....zatím se mi to těžko stravuje. A třeba za ty dva týdny budu taky úplně někde jinde....kdo ví. Spíš je ted zvláštní, že se mnou komunikuje líp než když jsme byli spolu....
no plácám se v tom....tak to rozebírám ze všech stran furt dokola no....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 14. Červen 2010, 21:54:57 »

No, tak ho teď přece nebudeš nutit, aby to řešil, ne? Neřekneš mu nic dokud nebude čas (tj. až přijedeš), pokud myslíš, že se bez toho neobejdeš.

Teď to je tak "připrav se, že tě budu za 14 dní otravovat, že chci abysme se dali dohromady" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
RIOBA
Host
« Odpověď #29 kdy: 15. Červen 2010, 08:34:13 »

No to zní strašně Úsměv díky za radu....když se na to dívám z odstupem, tak já být na jeho místě, tak by mě to spíš vyděsilo..... no asi na to ted hodím bobek, to bude asi nejlepší.....a začnu se těšit na moře Úsměv
Zaznamenáno
RIOBA
Host
« Odpověď #30 kdy: 06. Červenec 2010, 18:20:40 »

Ahoj, ráda bych se podělila o další vývoj kolem našeho rozchodu, budu ráda za jakýkoliv názor, protože už tomu fakt přestávám rozumět Smutný než jsem odjela na dovču, tak jsme se přece jenom viděli, ozval se, že bychom se mohli potkat. Bylo to přesně den před mým odjezdem....on nevěděl, že nějak jedu, původně měli jet totiž naši a já měla být sama....i na ty narozeniny a to věděl. Tak byl celkem překvapený, když jsem mu řekla, že tady 2 týdny nebudu.....z něho vypadlo, že si taky od pondělí do pátku domluvil s děckama z práce vodu. Kam jedou jeho dvě kolegyně a 3 kluci. Mezi těma kolegyněma je i jedna s kterou rozebíral náš vztah a je taky ted čerstvě nezadaná....tak jsem z toho nebyla moc nadšená.....on že nemám důvod, že ji chtějí dát dohromady s jiným kolegou... no jinak naše schůzka proběhla dobře, říkal, že mu chybíim a že by mě nejradši obejmul atd....pak jsme si dali i pusu. Nabídnul se mi, že mi půjčí cestovní tašku, tak jsem se pro ni další den stavovala....to byl zase odtažitej....no odjela jsem a potom co jsme dorazili jsem mu písla jen, že jsme teda v pořádku na místě a jak je doma.....a nic. Ozval se až za dva dny, kdy mi přál k narozeninám.....psal, že mi i navzdory všemu okolo přeje jen to nejlepší.... a pak celý týden nic. (byl zrovna na té vodě).

Já jsem se mu pak ozvala jestli by měl další týden třeba ve středu nebo ve čtvrtek čas, že mu vrátím tu tašku....ozval se až po dni, že se omlouvá, ale zapomněl se ozvat, ale že ve středu by to šlo a že bude mít celý večer pro mě. Tak jsme se viděli a zase mluvil o tom, že by byl rád se mnou ale neví, že mu chybím a že pořád přemýšlí nad tím, že bychom měli dítě....ach jo....no já mu na to řekla, že už se musí konečně rozhodnout, že se můžeme třeba potkat v neděli a už si konečně řekneme co a jak. On že dobře a bud mi donese kytku a přijde s prosíkem a nebo mi vrátí klíče. V neděli došel sice bez kytky ale že chce být se mnou, že jsem mu chyběla. No byl milej, domluvili jsme se, že pojedeme další den po jeho práci přes noc na chalupu a že dodatečně oslavíme ty moje narozky.... měla jsem radost, akorát další den mi v 5 odpoledne zavolal, že se omlouvá, zapomněl, že mají schůzi a jestli bydhom to mohli nechat na zítra, že vyrazíme dopoledne a budeme tam spolu celý den. Já že dobře. No ted jsem se zrovna vrátila a mám z toho smíšený pocity, nevím co si o něm myslet, možná to moc rozebírám a řeším každý jeho gesto, ale přijde mi to divný. Říkal, že mě má rád i jsme se milovali a to bylo krásný i jsem měla z něho pocit, že je semnou rád. Ale pak jakokdyby jsme si neměli co říct. Jestli je to tím, že spechal do práce....no rozloučili  jsme se s tím, že ted toho bude mít hodně, ale třeba v neděli bychom mohli jít na brusle. Nevím, asi to moc řeším, ale přijde mi, že jsem se mu servíruju na zlatým podnose a nemusí se o mě vůbec snažit. Dokonce řekl, že věděl, že se nerozejdeme protože měl ještě nějakým moje věci a museli bychom se potkat
Zaznamenáno
RIOBA
Host
« Odpověď #31 kdy: 06. Červenec 2010, 18:23:29 »

Fakt jsem z toho celá zmatená....když jsem se ho ptala proč se ke mě chce vrátit, řekl, že nechce hledat nikoho dalšího a že jsem mu chyběla..... Dnes jsem mu napsala, že mu děkuju za fajn den a že doufám, že dobře dorazil do práce a stihl to..... napsal "jo, fajn, pěkný večer a hezky se vyspi"....

já fakt nevím, má to cenu, co myslíte????
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Červenec 2010, 14:59:46 »

Jó, já ho chápu, taky by mi chyběl sex. Šťastný (doufám, že tato věta vysvětluje můj názor na situaci dostatečně)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 09. Červenec 2010, 20:30:50 »

tak jsem úspěšně přelouskala celý topic (v pátek večer, jsem já to ale tragéd  Provokatér )

Shrňme si situaci:
- tvůj drahý ex je hasič a v době vašeho rozchodu zrovna státnicoval. Do toho povodně atd a ty jsi několikrát vyšilovala, že ti nevolá, na smsky neodepisuje obratem a celkově na tebe neměl celý týden (!!!) čas. No potěš  Kroutící očima K tomu snad netřeba nic psát... tvůj muž potřeboval podporu a klid a ty jsi se chovala (bez obalu) jako sebestředný rozmazlený fracek.
- průběžně ho fackuješ ultimáty typu: představovala jsem si, že to bude tak a ty se podle mé představy nechováš, tak mi vrať věci, tak půjdem od sebe... no nezlob se, ale impulzy k rozchodu šly zejména od tebe.
- víš, že svým přístupem : rozejdeme se, nerozejdeme se, a soustavným sebeponižováním (smsky, co ti na mě vadí, já to změním) ho akorát odrazuješ. Holka nezlob se, ale chováš se jako kr.va. (omlouvám se za silnější výrazivo).

nediv se, že ti teď dělá naschvály:
- nevolá v domluvenou dobu (proč taky, když ho za každou druhou delší větou zahrneš výčitkama a žárlivostí)
- ruší domluvené schůzky popř.se na ně ani nedostaví (proč by to minimum volného času zahazoval takhle nepříjemným způsobem)
-neudělá si na tebe čas (to je zajimavá jak si nechtěl vzít dovču a najednou odjel na vodu, že?)

Tvoje jediná šance na obnovení vztahu (a rovnou ti říkám, že je mizivá) je odpoutat se od něj. Chápu, že za šest let si na sebe lidé zvyknou a mají potřebu spolu vše sdílet, ale vždyť ty na něm doslova visíš jak kotva. Neznám tvůj způsob života,ale působí to dojmem, jako by ses bez něj ani nebavila, neměla svůj život a jen čekala, co řekne/udělá on. Odjelas na dovolenou, ale místo toho aby sis ji užila, tak zas jen řešila jeho. Buď si jistá, že on si tu vodu užil.
Nauč se nezávislosti. Dýchat i bez něj. Chlapi mají rádi samostatné holky s jiskrou, ne uvzdychané chudinky, které jen čekají, až si na ně ten jejich udělá čas a když jim dojde trpělivost tak ztropí histerickou scénu. Nejdřív sprav sama sebe, teprve pak můžeš spravovat vztah.

Závěrečná otázka:
proč za ten vztah tolik bojuješ? Chápu, že ho miluješ, ale ona jen ta láska někdy nestačí. Chceš přítele, který bude s tebou, bude se ti věnovat a užívat si života, ale bojuješ o zaneprázdněného hasiče, který relaxuje s kamarády v hospůdce. A tohle nějaký seznam kladů a záporů nevyřeší. Co ty jsi vlastně napsala na ten seznam "co mi vadí na našem vztahu"?

GL  Mrkající

PS - mimino problémy neřeší, jen odkládá či vyhrocuje. Větu chybíš mi a nechci nikoho hledat lze ve vašem případě přeložit jako chybí mi sex a nechce se mi investovat energie do balení jiné holky.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
RIOBA
Host
« Odpověď #34 kdy: 11. Červenec 2010, 20:47:30 »

Díky za nároz. Máš v určitých věcech pravdu. Podle mě to není zase tak jednostranný, ale pro mě je to každopádně důvod se nad sebou zamyslet. A máš pravdu v tom, že bych měla žít víc svůj život a ne pořád vzdychat nad jedním chlapem. Ono je potřeba to slyšel narovinu, takže díky za tvůj příspěvek.

Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS