nevěra po po 13 letech

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:55:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nevěra po po 13 letech
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: nevěra po po 13 letech  (Přečteno 20855 krát)
neznami

Karma: 2
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 05. Listopad 2008, 15:46:18 »

Nevím jestli dělá pro záchranu vztahu něco i ona.Chci věřit že ano ale zatím to tak nevypadá.Ano asi ze sebe dělám idiota ale ten čas ji prostě poskytnu aby si to mohla v hlavě srovnat.Samozřejmě nebudu čekat do nekonečna ,každý pohár jednou přeteče.Jsem rozhodnutej , počkám do vánoc a jak se říká jak na nový rok tak po celý rok.Buď si půjdu druhého pro rozvodový papíry nebo přes svátky až spolu budem dost dlouho doma nabudu přesvědčení že se srovnala a že se chce vrátit se vším všudy .Jsem asi divnej co??
Ne nejsem, prostě ji pořád miluju a nemůžu se toho zbavit,jsem prostě beznadějnej případ.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 05. Listopad 2008, 15:56:25 »

No, OK. Ale řekl bych jí, že co plánuješ. Tzn. dát jí čas do Vánoc a poté požádat o rozvod. Ať se podle toho rozhoduje. Protože když jí to neřekneš, tak ti o vánocích řekne, že se nechce rozvádět, že tě nechce ztratit, a že si neuvědomila, že to zajde takhle daleko a že potřebuje čas, aby si to srovnala v hlavě. A protože tím ukáže malinký zájem, tak ty jí ten čas poskytenš a budeš tam kde jsi teď, jen o dva měsíce dál. Takže vylož karty na stůl. IMO.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lucil

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 13. Listopad 2008, 09:19:22 »

 ahojky, já byla nedávno v podobné situaci.( můlj tehdy budoucí manžel se velice zamiloval do vdané kolegyně...), dal si měsíc na rozhodnutí a já musím prohlásit, že ten měsíc byl daleko horší, než teď samotný rozchod, kdy už konečně vím na čem jsem a mohu se tak s danou situací konečně vyrovnávat.. S nějakou pro ni velkou láskou nemá smysl bojovat. Postavila bych ji hned před hotovou věc-ať si hned vybere. A pokud si vybere tebe, tak bych zvážila to, zda ji budeš moct někdy ještě důvěřovat, což je pro mě základní kámen vztahu.....
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 08. Prosinec 2008, 23:11:39 »

Dospělý rozumný člověk se musí smířit s tím, že všechno nemusí být večné, tak, jak si zvyknul.
I partnera, pokud má velmi dlouho, nemusí to platit stále. Někdy stačí málo, malá chyba, někdy
to člověk vůbec neovlivní (ani podvědomě, natož pak vědomě)

Zřejmá řešení jsou dvě. Odvíjí se od toho, jaký si chlap a na co všechno máš.
Pokud nemáš problém s buchtama, vzhledem, IQ, ani netrpíš hmotnou nouzí, najdi si nějakou jinou. Vždy existuje nějaká na světě,
se kterou můžeš prožít ještě větší lásku, lepší sex, hezčí, než tvoje manželka, a taky která tě bude více milovat (=nepodrazí tě)  - jistě to samozřejmě nikdy není,
je to loterie a můžeš vesele hrát tak dlouho, dokud na to máš. Současnou optikou frustrace samozřejmě nenahlédneš, že na světě existují
po všech stránkách lepší ženské, než tvoje žena, jde jen o to je najít.  Ale po pár měsících, po roce, až vychladneš, tak na to přijdeš sám.
Výhodou tohoto řešení, že partnerka za tebou po čase stejně přileze (většinou to tak bývá), a z toho pro tebe plynou jen bonusy, že budeš moci píchat
"legálně" dvě a více buchet najednou. (Což nejsou špatné vyhlídky) Pokud tedy nezahořkneš a neodmítneš ji při jejím škemrání se žádostí o návrat.

Druhé řešení, pokud, po reálném zhodnocení situace dojdeš k tomu, že na lepší buchty nemáš, tak nezbývá, než pokorně čekat, až se manželka vyblbne
a vrátí se. Z čistě praktického hlediska je lepší překousnout hrdost, než zůstat sám, na ocet. I v tomto případě je pravděpodobné, že se manželka vrátí.
Její byvší spolužák, jak deklaroval, nechce opustit rodinu, a všechny vztahy mají svou dynamiku, a pokud není kam by se vztah vyvíjel (což občasné šukačky splňují),
tak se časem rozpadne. (~ měsíce, až nějaký rok řekněme)
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 08. Prosinec 2008, 23:48:49 »

SpeedMaster : To bylo moc dlouhý, stačilo říct že ji musí pořádně napíchnout Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 08. Prosinec 2008, 23:55:03 »

Speedmastere, to je pravda, až to bolí Úsměv Bohužel Úsměv +karma Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Emmanuelle



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 44
Místo: Vysocina
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 09. Prosinec 2008, 18:09:40 »

Myslim, ze neni mozne ji v momentalni pozici nutit do jednoznacneho postoje, kdyz ho neciti. Cim vic ji budes nutit ji rozhodnout se, tim mene pro ni budes pritazlivym. Je v obdobi zamilovanosti, takze kazdy a vsechno ji vedle noveho muze musi pripadat bezbarve a nedulezite.
Zustava ted jen kvuli diteti a kvuli tomu, ze novy partner je zadany, takze nema, kam by sla.
To se ale muze za par mesicu zmenit.
Rady, aby sis nasel jinou, jsou v Tvoji situaci nemyslitelne, urcite jsi jako v horecce a nic jineho nez Tvuj vztah nevidis. Tohle forum je vekove v prumeru tak o deset let mladsi nez jsi Ty, takze si zde vetsina vubec nedovede predstavit, co takovy dlouhodoby vztah obnasi a co to pro cloveka znamena.  Zkus si najit jiny diskusni okruh, tenhle radi dle meho nazoru v teto situaci spatne.
Zkus si zajit za dobrym vztahovym psychologem, urcite Ti vysvetli zakonite faze takoveho "rozchodu", co se odehrava v Tobe, co v manzelce, jak nejlepe pristupovat k veci. Urcite Tim nic nezkazis.
Jinak doprucuju prochazky prirodou, zkus se hlavne zklidnit a truchu stabilizovat, aby odpadly ty horecne vztahy a krkolomne akce. to ted jen nici. Taky si precti nejakou dobrou knihu o rozchodech, treba Partneri a rozchody od Jeronýma Klimese.

Hodne stesti. Emmi.
Zaznamenáno
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Prosinec 2008, 20:35:12 »

S dlouhodobým vztahem nemám zkušenosti, ale z technického hlediska se mi to zdá, jako situce jako určená na holomráz.
Ale říkam vše co teď píšu je jen můj názor.
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 10. Prosinec 2008, 11:19:33 »

Co je "holomráz"  Otázka
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 10. Prosinec 2008, 12:25:57 »

http://forum.qark.net/o-komunikaci-a-komunikacnich-tricich/aplikovat-holomraz/ tady se to rozebíralo. Je to velice účiná mysteryho metoda. Holka udělá něco špatně
(např.  ti nechce dát se ) a ty ji potrestáš. Nejčastěji tím, že se od ní odkloníš a deš pryč, s tím že děláš strašně naštvaného a dotčeného . To zvýraněné je základ této techniky. je to skvělé DHV ( podle rčení : to co máš si uvědomíš až, když to ztratíš). Funguje i naopak - za kadou dobře provedenou věc dívku odměnit. Je to trochu lajcky řečeno. Jestli má někdo zájem o lepší výklad techny, nechť použije PM.  Super!
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 11. Prosinec 2008, 17:34:30 »

Nevím, vztah trvající 13 let s jedním dítětem je něco jiného než balení pubertálních a postpubertálních holčiček.
Zaznamenáno
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 11. Prosinec 2008, 21:15:33 »

Říkám je tu jen můj názor. Vycházel jsem z toho, že lidská psychologie funguje podle vzorce : když člověku ukážete o co může ztratit, začne to bránit.
Už jsem to řikal dřive. Je mi 16 a nerozumím tomu jak to je ve vážných známostech, Bylo to jen nápad  Super!
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 11. Prosinec 2008, 21:20:20 »

Bohužel používání vzorců je prosté zjednodušování, lidská psychologie tak zcela nefunguje. Může si uvědomit, co ztrácí, ale i tak s tímto už může počítat a zkušenost ji jen utvrdí v rozhodnutí.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS