Proč se trápit rozchodama...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:08:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč se trápit rozchodama...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Proč se trápit rozchodama...  (Přečteno 13347 krát)
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« kdy: 20. Červenec 2007, 12:02:40 »

ne světě sice exituje člověk...kterej by pro nás byl ten pravej...ale...ta pravděpodobnost že ho potkáme je tak malinká...že se to drtivé věčině obyvatlestva nikdy nestane...a poznat dobře všechny lidi na Zemi v krátkym časovym úseku je celkem těžko realizovatelný...takže

jakej smysl má truchlit nad rozhodem...když je víc než jasný že na světě existuje plno dalších lidí se kterýma vám bude i líp než s tim se kterym ste to nevychytali....

že ste s někym 10, 20 let...to je hezký...ste zvyklí že ste byli spolu....ale odvyknout a zvyknout si na něco se dá vždycky a v celkem krátkym čase...pokud člověk chce...

takže lidi po rozchodu se asi chcou víc litovat...a truchlit...kupovat kapesníčky atd...než bejt normálně šťastný


chápu že pro holky to je trochu těžší...[pokud nebudu brát, že feministky maj pravdu a borec a mařka sou hermafroditi]
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Červenec 2007, 13:06:36 »

jakej smysl má truchlit nad rozhodem

Ty jsi asi nikdy nebyl do nikoho opravu osudově zamilovaný, co Otázka Jinak bys něco takového mohl jen težko napsat Tralala

Jó, kdyby dělali lidi jenom věci, které mají smysl, to by se žilo na světě... Nemocný#39;

Nezapomínej, že nejsme stroje, ale lidské bytosti, které se primárně v těhle věcech neřídí chladným rozumem a fakty...jednáme impulsivně, jsme ovládáni city, náladami, sympatiemi a antipatiemi atd.
A právě díky tomu všemu je život...láska...celý svět...takový jaký je...někdy totálně na levačku...ale někdy zase hrozně moc fajn Vykřičník A ruku na srdce - kdyby nebylo těch zlých pocitů, smutku a slz...jak by člověk dokázal poznat, ocenit a vychutnat ty pozitivní Otázka

Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 20. Červenec 2007, 14:01:28 »

jakej smysl má truchlit nad rozhodem
Ty jsi asi nikdy nebyl do nikoho opravu osudově zamilovaný, co Otázka Jinak bys něco takového mohl jen težko napsat Tralala
Tohle mě při čtení jeho příspěvku taky napadlo...

I v ostatním souhlasím s kvarkopakem.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Červenec 2007, 15:01:58 »

někdo může žít věčinu života ve smutku...druhej zas věčinu života ve štěsí....to záleží na každym jak bude žít

jinak osudově zamilovanej...nevim co si pod tim mám přesně představit
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Červenec 2007, 15:16:00 »

jakej smysl má truchlit nad rozhodem

sám sis odpověděl Mrkající

někdo může žít věčinu života ve smutku...druhej zas věčinu života ve štěsí....to záleží na každym jak bude žít


jinak osudově zamilovanej...nevim co si pod tim mám přesně představit

až to jednou přijde, tak to poznáš... Tralala
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Červenec 2007, 15:33:57 »

no já v tom smysl nevidim...takže by mě zajímalo jakej smysl v tom vidí ostatní...pokud truchlí

tys už byl osudově zamilovanej?
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Červenec 2007, 16:12:37 »

presne tak, truchlit ano, ale ne porad. Vim jak sem na tom ten mesic byla zle... ale co chodim na brigadu, pres seznamku atd sem si nasla/(byla sem  i najita) par lidi, se kteryma si povidam tak je to hned lepsi... i kdyz to boli, nechci uz kvuli tomu sedet doma na zadku a brecet, co by kdyby...
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Červenec 2007, 16:22:30 »

Ja som Riša teraz celkom pekne pochopil, sú ľudia (aj tu), ktorí sa stále vylievajú po rozchode a nič nerobia preto, aby na to toľko nemysleli.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Červenec 2007, 18:26:05 »

Člověk není stroj, aby si v hlavě něco přepnul a okamžitě přestal někoho milovat a myslet na něj. Truchlení (trápení) je způsob, jak se člověk vyrovnává s absencí citu a milované osoby. Někdo potřebuje víc času a někdo míň... ale netrápit se vůbec nebo se trápit celý život není normální Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Červenec 2007, 11:15:42 »

truchlení je určitej způsob vybíjení zlosti...pokud už se ta zlost v tobě nahromadí tak ji de rozhodně využít líp než truchlenim...ale myslim že tu zlost do sebe ani nemusíš pustit...pokud si uvědomíš že žiješ teď [můžeš tomu říkat přepínání, nebo bezcitonost...ale je to svoboda]
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 31. Srpen 2007, 22:10:20 »

Podle mě je ta otázka správna. Proč se trápit rozchodama? Když k rozchodu dojde, tak to určitě má nějakej důvod, kterej je vždycky alespoň pro jednoho v tom vztahu důležitej. Nemá cenu to lámat a trápit se kvůli tomu. Když budu citovat věty z knižní verze románu Harry Potter, kterou řekl Hagrid myslim na konci čtvrtý knihy: "Co má přijít, to příde a na nás potom je, abychom se s tím vyrovnali" - a to je pravda. Je na každym jak se s tim vyrovná.

Samozřejmě, že teď může někdo namítnout, že jsem nikdy nebyl do holky zabouchlej. Na to mu můžu odpovědět jedině, že je to pravda. Nevim nikdy jsem si nepouštěl přítelkyně k tělu (ačkoliv si oni mysleli, že jo). Žádná přes tu pomyslnou bariéru nepřešla, ale i tak mě štvalo, když jsem se s holkou rozešel nebo ona se mnou a tu holku to potom trápilo. To bylo pro mě nejhorší, že to trápí jí.
Zaznamenáno

larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Září 2007, 10:56:22 »

teda harry pottera tu myslim jeste nikdo necitoval a v otazkce rozchodu uz vubec ne .... nj proste "klasika" se pozna ...  Řekni to mé ruce
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Září 2007, 12:21:57 »

otázka je, jestli tohle fórum nejde ke dnu, když už se tady cituje Harry Potter Smějící se





(to byl vtip, já mám HP rád)
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 19. Listopad 2007, 16:42:35 »

Je samozřejmě pravda, co tu všichni píšete o tom, že kdo nikdy nemiloval, tak nemá důvod truchlit. Na druhou stranu ty řádky, co psal Ričrd jsou z těch, který pomáhají se po rozchodu trochu oklepat.
Zaznamenáno
DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Listopad 2007, 23:50:50 »

Hochu kdybys byl s nekym 10let a dostal si kopacky, chtel bych vide jak bys tohle napsal! Bylo by to spise takhle: Jsem na dne, ztratil jsem zivotniho partnera. 10let budovani a jsem zas na nule.....atd. prober se kamo, co pises je holej nesmysl. Tohle muze udelat clovek, kterej s nekym chodil ale nic k nemu necitil.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Listopad 2007, 14:58:35 »

.
 nikdy jsem si nepouštěl přítelkyně k tělu (ačkoliv si oni mysleli, že jo).
A proč jsi  s nima byl? Pokud jsem te pochopila spravne tak jsi primo ukazkovym typem chlapa, ktereho nechci vzivote potkat. Mit vztah a pritom tu druhou stranu jen obelhavat. Tak nejak tomu nerozumim.

Jinak citace jsou pekne,rady taky, ale jsem zvedava, jestli to nekdo v okamzite situaci dokaze aplikovat.
Zaznamenáno
based.on.true.story

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Březen 2008, 15:01:08 »

Rozchod ve vážé a dlouhém vztahu, je těžký vždy. Často mate pocit, že musítudělat něco a vrátit vše z5. Chyba. Je důležité si ale uvědomit, že slepované vztahy už nikdy nejsou ono. Mohou sice chvíli vydržet, ale nakonec způsobí jen více bolesti a útrap. Rada na závěr: Zas tak ten život neprožívejte.. žijte ho! je krátký. (A navíc není to jediný život co máte..)
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. Březen 2008, 16:43:06 »

No mě se každou chvíli kámoši i kámošky svěřujou, jak je hrozný, že se s někym rozešli, depka atd.....

A mě v tu chvíli napadá, jak sem na tom dobře, když jsem se nikdy s nikým nerozešel. Zatimco oni maj jen samý problémy se vztahama, já si bezstarostně žiju.... proč se trápit rozchodama Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Březen 2008, 12:48:43 »

Protože ty rozchody stojí za to co zažiješ mezi nima.

<ironie>Proč chodit na slunce, když je mi zavřenému ve sklepě hezky a na slunci bych se moh spálit? </ironie>
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10. Březen 2008, 17:14:11 »

Dyť sem si dělal srandu Úsměv.... ale mám jednu kámošku, co se mi dost svěřuje, a díky ní mám pocit, že vztahy jsou jen o rychlý frekvenci rozchodů...  Smějící se
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS