Rozchod, ale proč?!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:38:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod, ale proč?!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Rozchod, ale proč?!  (Přečteno 29400 krát)
Sabajka
Host
« kdy: 08. Listopad 2007, 17:34:31 »

Hmmm Zdravím všechny a přidávám zde, zase jeden rozchodový příspěvek Mrkající
Ani nevím, co sem napsat dříve - jak si moje city pořád ještě nezvykly na tu situaci samoty  - 25.5.2007 jsem jela na super sraz se super lidičkama, které zajímalo to, co mě - auta Překvapený) dohodli jsme se s pár přáteli, že se sejdeme na jedné benzínce a že oni vezmou pár svých přátel, a že odtud budeme pokračovat společně na sraz - zde jsem neočekávaně potkala mou budoucí, nyní už ex-lásku - když to tak nějak shrneme, abych vás tu dlouho neotravovala zbytečnými slovy - o toho člověka jsem usilovala 4 měsíce Znepokojený Znepokojený Znepokojenýchápete to?! 4 měsíce jsme byli "rádoby" přátelé, líbali jsme se atd, ale čekali jsme, až se vyřeší jeho problém a budeme moci být spolu Překvapený) a nakonec vše bylo OK a my jsme na konci září spolu začali chodit - bylo to jak z pohádky - sladká slovíčka, každou naší společnou chvíli symbolizovala rudá růže, kterou mi vždycky přinesl společně s malým dárkem, prožili jsme spolu romantický víkend v lázních v Českém ráji a pak mě seznámil i s přáteli a všechno, jak říkám, bylo jako z pohádky..ale jakoby se něco rázem pokazilo - po oslavě mého svátku s ním a jeho přáteli se něco stalo....nastávající den mi napsal SMS, že se mnou musí nutně mluvit. Pořád jsem to brala hrozně v pohodě Překvapený), nepozorovala jsem žádnou změnu, krom toho, že byl do telefonu trošku jedovatý,ale brala jsem to......Jak jsem slíbila, tak jsem se s ním sešla - byl to večer, kdy v tu dobu jsme spolu byli 3 týdny a byl to také den mého svátku (jaká ironie) a on mi řekl, že je konec (a přinesl mi rudou růži a dárek k svátku)...prvních asi 5 minut jsem byla lehce v šoku, seděla jsem v jeho autě a nechápala...ale pomalu se ta myšlenka začala dopracovávat k srdci a já začala vypadat asi takhle Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný - neměla jsem v tu chvíli vůbec na nic, ani na slovo jsem se nezmohla, jen jsem tam seděla a ukazovala slabost formou pláče - jediné na co jsem se zmohla - jediná otázka, která za mě asi za ten celý večer vypadla 20x bylo PROČ?????? a teď nastává situace, na kterou prosím, abyste popřípadě zareagovali, co si o tom myslíte - řekl mi: Miloval jsem Tě od prvních chvíle, miluji Tě a milovat Tě budu, jen nemám na to tě vídat 2x v týdnu a teď nemám na další vztah - promiň.....tohle mě vážně v tu chvíli hodně zabolelo... rozhodla jsem se v tu chvíli udělat poslední věc: Políbila jsem ho a řekla, že ho miluji...z auta jsem odešla se slzami v očích a utrhla z růže jeden okvětní lístek, který jsem mu tam nechala...na vzpomínku....Nedá mi to nyní mu nepsat, když vím, že toho člověka miluji, ale on mě ignoruje a prostě nepíše - tak jsem to vzdala a čekám, jestli se smiluje a napíše on...Trhá mi to srdce každý den, každý den si vylévám smutek do polštáře formou slz, nevím co mám dělat, chci ho zpátky.....
Toť vše přátelé, jestli můžu poprosit o vaše reakce - jakéhokoliv typu, ať už ty pozitivní, tak ty negativní - jen co si o tom všem myslíte - o jeho větách i o mých reakcích Úsměv děkuji předem všem

Vaše Sabča Stydlivý Stydlivý Stydlivý Stydlivý
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Listopad 2007, 17:50:26 »

Z toho popisu je těžké soudit. Možná mu vzkřížila cestu jiná. Nebo tě třeba chtěl jen do postele....  Kroutící očima
Zapomeň na něj, jsou lepší  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Sabajka
Host
« Odpověď #2 kdy: 08. Listopad 2007, 17:53:59 »

Z toho popisu je těžké soudit. Možná mu vzkřížila cestu jiná. Nebo tě třeba chtěl jen do postele....  Kroutící očima
Zapomeň na něj, jsou lepší  Mrkající

Právě proto, jak říkáš je těžké soudit - právě, že jiná ženská v tom 100% není a do postele - v tom to taky určitě není - jsou lepší - to se lehko říká, určitě jsou, ale ono se řekne zapomenout  - víš jak je to těžký?! Smutný Smutný Smutný Smutný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Listopad 2007, 17:55:58 »

Vim. Taky jsem zažil něco podobnýho.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Sabajka
Host
« Odpověď #4 kdy: 08. Listopad 2007, 18:07:12 »

Vim. Taky jsem zažil něco podobnýho.


Takže prostě jen zapomenout - to je lék- na všechny strasti a utrpení?! Zase na druhou stranu, stojím o kontakt s ním, i ve smyslu přátel -ale jak toho docílit? S jazykem
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Listopad 2007, 19:05:54 »

V nejbližší době nemožné! Když se s nim budeš stýkat i jako kamarádka, nezapomeneš =>budeš se pořád trápit a milovat ho => nebudete přátelé! Časem to třeba přijde samo...
Zaznamenáno
Sabajka
Host
« Odpověď #6 kdy: 08. Listopad 2007, 19:09:09 »

V nejbližší době nemožné! Když se s nim budeš stýkat i jako kamarádka, nezapomeneš =>budeš se pořád trápit a milovat ho => nebudete přátelé! Časem to třeba přijde samo...

Jinak Úsměv) jak se s ním nemám stýkat, když dělá obchodní záležitosti s mým otcem Otázka Vykřičník Vykřičník Otázka Vykřičník Otázka Vykřičník Otázka Smějící se Smějící se Smějící se to je NEMOžné : Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Listopad 2007, 19:40:20 »

Aha tak to je jiná  Šťastný taky bych potřeboval poradit, jak se nestýkat s holkou se kterou chodim do třídy a nejspíš ještě dlouho budu  Úsměv
Zaznamenáno
Sabajka
Host
« Odpověď #8 kdy: 08. Listopad 2007, 19:43:10 »

Aha tak to je jiná  Šťastný taky bych potřeboval poradit, jak se nestýkat s holkou se kterou chodim do třídy a nejspíš ještě dlouho budu  Úsměv

Aha, no tak to je takovej lehkej problém no... Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se střední co?! zavři oči a nekoukej na ní - tohle je fakt nejhorší no..v tom těžko radit... Andílek Andílek Znepokojený
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Listopad 2007, 00:06:52 »

auky, ja nevim, ja chlapum v tomhle moc neverim... na jednu stranu jsou schopni se tvarit, ze jim nejsme ukradene, na druhou stranu maji "tolik" neodbytnych veci, ze proste nemaj  na vztahy chut ani cas... ja nevim. Rikam si, ze tohle bud vyresi cas tak, ze dospeje a uvedomi si, o co prichazi, nebo to cas vyresi zapomenutim popr. jinym chlapem. No ke cti tomu Tvemu bych pricetla, ze mel aspon odvahu rici Ti to do oci...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Listopad 2007, 03:30:04 »

Pragmatický pesimistický realista s vrozenou nadměrnou podazřívavostí říká:

V něčem ti lže.

Ať už je to to, že tě miluje. Nebo to, že v tom neni jiná ženská. Nebo v tom, že nemá na delší vztah.

Můj osobní odhad je ta postel nebo to, že tě nemiluje, ale třeba se mejlim, no... Šťastný Už z těch prvních pár řádků sem měl přesně ten pocit. Přehnaná aktivita hned na začátku => staneš se závislou a hodně se zamiluješ => děláš všechno co chce => může tě ovládat. Když tě nepotřebuje, tak tě může v pohodě odkopnout, protože tě má omotanou okolo prstu. Ale jak píše deamoniack - ke cti mu budiž připsáno, že tě "neodkopnul", ale že se s tebou férově rozešel. I když o pravdivosti všeho, co v tu chvíli řekl se dá s úspěchem pochybovat.

A řešení? Zapomenout. Přesně tak. Nikdy nezapomeneš úplně. Nikdy. Ale jednou už to vzpomenutí nebude bolet.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sabajka
Host
« Odpověď #11 kdy: 09. Listopad 2007, 11:21:01 »

2 Avaranger: Právě, že než já se stanu závislou, lidi si oťukávám a neotvírám se - nedůvěřuju lidem - vážně ne a v mém okolí je jen pár lidí, kterým důvěřuju. Ano jemu jsem srdce otevřela a začala mu důvěřovat, nemyslím, že to byla chyba - ale prostě teď to bolí Úsměv,
jinak pátrat se po tom, jestli má jinou - no myslím, že mě krásně nabádáte k tomu zapomenout a normálně se vám to i daří ;-)
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Listopad 2007, 17:13:15 »

Dovolím si souhlasit s Avaranger ten chlap lže , nejspíš je to milosrdná lež třeba už kvůli kontaktům s tvým otcem . Pokud jste byli řekněme pouze "milenci" tak to pro něj mělo kouzlo - soused má vždycky sladší jablka , že jo - ale pak tě už měl pro sebe , bylo to oficiální a kouzlo bylo pryč , pravděpodobně začal bilancovat a došlo mu , že minulý vztah třeba zahodil zbytečně . Tolik moje teorie . Zapomeň na něj najdi si lepšího .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Listopad 2007, 17:22:32 »

Ještě bych chtěla dodat , že patetické gesta typu - utrhla jsem jeden okvětní lístek a nechala mu ho na památku - se u chlapů podle mě těžce míjí účinkem .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Sabajka
Host
« Odpověď #14 kdy: 09. Listopad 2007, 17:54:51 »

Jenže my na oficiální vztah přistoupili poté co poznal mou rodinu Úsměv a to s tím lístkem docela i zapůsobilo, bylo to takové zvláštní gesto na popud toho, co jsme spolu zažili a to by bylo zase na další román (prostě jenvím, že to zabralo) Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný a že to splnilo svůj účel  Mrkající Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Listopad 2007, 02:19:14 »

Sabajka: Mám pocit, že ses hodně naivní Úsměv Ale taktéž neřikám, že je to špatně Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Listopad 2007, 09:39:58 »

Ještě bych chtěla dodat , že patetické gesta typu - utrhla jsem jeden okvětní lístek a nechala mu ho na památku - se u chlapů podle mě těžce míjí účinkem .

Nejen u chlapů Nemocný#39;
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Sabajka
Host
« Odpověď #17 kdy: 10. Listopad 2007, 13:48:41 »

2 Avaranger: Já a naivita (spojeno s mým věkem) jsme nerozluční přátelé Andílek Andílek Andílek Andílek Znepokojený Tak holt si chci malovat život trošičku narůžovo a kdo z nás to nedělá, nebo aspoň nechce dělat?! Kroutící očima Kroutící očima Kroutící očima
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Listopad 2007, 15:09:16 »

Ja Smutný
(rikaji mi cyniku)

Kvarkopako: napada me otazka, kdyz nejen u chlapu - Ty jsi nekdy zkousel podobne gesto na zenskou a nezabralo?
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Sabajka
Host
« Odpověď #19 kdy: 10. Listopad 2007, 15:14:13 »

2 daemoniack: neděláš to nebo to nechceš dělat - popřípadě u obojího proč? Otázka Otázka Otázka Znepokojený

Prostě to dělá každej - někdo to holt dělá otevřeně a někdo třeba doma sám pro sebe...toho člověka budu mít pořád ráda, neztratí u mě na ceně, ale už ho budu brát jako kamaráda  Super! Super! Super! a nyní též trochu té nadsázky - kamarád taky rád kamarádku na lehátku (či kamarádka musí dát) btw vážně mi nejde o sex - já jen aby to z toho čirou náhodou nevyplynulo Vykřičník Vykřičník Vykřičník Vykřičník Vykřičník Vykřičník Vykřičník Andílek Andílek
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 10. Listopad 2007, 15:25:17 »

Některé ženy,slečny,dívky jsou fakt takové , že tyhle nesmyslné gesta vyžadujou , moje švagrová příkladně - má první lístek do kina , lahvičku od parfému , všechny dopisy , ale i třeba vzkazy / kup mlíko / , jízdenky z vlaku , tunu usušených kytek , atd ... Ta by si snad schovala i vyžvýkanou žvýkačku .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Sabajka
Host
« Odpověď #21 kdy: 10. Listopad 2007, 15:30:52 »

To mi připomíná, že bych ty usušené růže, co mám na okně mohla taky vyhodit Úsměv, ale tak zase je to příjemná vzpomínka mít některé ty věci u sebe, řekneš si za pár let..jééé a to byl první a blablabla - neberu to jako nesmyslné gesto - spíš to beru jako smysluplné připomenutí něčeho  co ve mně zanechalo, jak pozitivní, tak negativní stopu - prostě jako část reálného života Úsměv ale ovšem je to věc názor S jazykem S jazykem
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 10. Listopad 2007, 15:41:28 »

barbarela.trust: prave, jenze kdyz kvarkopako napsal, ze nejen na chlapi, tak asi potkal zenskou, ktera na to nereagovala... aspont tak bych to pochopila. Nejde u Tve svagrove torsku o fetisismus? Úsměv

Sabajka: protoze jsem o par let starsi a mam za sebou par nepeknych zklamani. Pracuji v prostredi, kde kazdy den slysim podobne smutne zivotni pribehy, potkavam lidi,kteri mi iluze spise berou nez aby je potvrzovali. Je sice pravda, ze kdyz nekoho miluju, jsem pro nej schopna udelat cokoli... a verim, ze i kdyz on me nemiluje, muzeme byt prateli. Ale na druhou stranu, omlouvat jeho maly zajem az do posledni chvile - kdyz uz bych mela takoveto sklony, mam kamarady, kteri mi vcas otviraji oci... nebo se o to aspon snazi. Ale doufam,ze takovehle stavy jsou u me stale vzacnejsi. 4 roky jsem omlouvala bejvaleho, ze mi nevola, nepise... ze mel spatny vztah s matkou... ano mel. Ale mohla tohle vyresit moje laska? Myslela jsem si to... a smula, on nechtel citlivou a chapajici... chtel takovou, co s nim bude hulit, kourit, chlastat...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Sabajka
Host
« Odpověď #23 kdy: 10. Listopad 2007, 21:01:36 »

Holt komu není rady - tomu není pomoci Úsměv Úsměv
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 10. Listopad 2007, 21:07:06 »

Tak holt si chci malovat život trošičku narůžovo a kdo z nás to nedělá, nebo aspoň nechce dělat?! Kroutící očima Kroutící očima Kroutící očima

Já to například nedělám a dělat nebudu Super!

Kvarkopako: napada me otazka, kdyz nejen u chlapu - Ty jsi nekdy zkousel podobne gesto na zenskou a nezabralo?

Ne, ale znám několik málo slečen, které by chlapa praktikující takové "komédije" hnaly svinským krokem...bohužel pro mne, jsou už zadané stejnými cyniky jako jsou ony samotné...ale alespoň jsou to moje kamarádky když už nic víc Mrkající

Prostě to dělá každej - někdo to holt dělá otevřeně a někdo třeba doma sám pro sebe...

Tohle je nesmysl...zkus vynechat to podle sebe soudím Tebe Podivený Jedním ze základních problémů dnešního světa je neschopnost empatie, zde třeba konkrétně ten přístup, že pokud si Ty nejsi schopna představit, že by to mohlo být jinak než to vidíš Ty, prostě to podle Tebe není možné a hotovodvacet.

Některé ženy,slečny,dívky jsou fakt takové , že tyhle nesmyslné gesta vyžadujou , moje švagrová příkladně - má první lístek do kina , lahvičku od parfému , všechny dopisy , ale i třeba vzkazy / kup mlíko / , jízdenky z vlaku , tunu usušených kytek , atd ... Ta by si snad schovala i vyžvýkanou žvýkačku .

Tento přístup nazývají mé výše uvedené kamarádky slovem demence...a to je ještě ten nejmírnější výraz, který v této souvislosti používají Mrkající


A jinak, abych se k tomu vyjádřil - bývám nazývám cynikem, pesimistou ,bručounem, kacířem atd. atd. atd....ale již jsem si zvykl příliš mi to nevadí. Vzhledem k dosavadním životním zkušenostem jsem se naučil krom jiného řídit se heslem hoping the best, but expecting the worst...sice sebou nese mnohá negativa, ale ve výsledku bývám občas ušetřen problémů daleko větších a mnohem bolestivějších Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS