Rozchod, ale proč?!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:59:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod, ale proč?!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Rozchod, ale proč?!  (Přečteno 29402 krát)
Sabajka
Host
« Odpověď #25 kdy: 10. Listopad 2007, 21:18:40 »

Ale no tak neříkej, že sis někdy život do růžova aspon trošičku nezabarvil Úsměv Úsměv Úsměv Jinak necítím, že bych lidi brala podle Překvapený) dle sebe soudím Tebe - jen to beru z praktického hlediska z mého okolí ;-)
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 10. Listopad 2007, 21:23:24 »

Ale no tak neříkej, že sis někdy život do růžova aspon trošičku nezabarvil Úsměv Úsměv Úsměv

Četlas ten můj post vůbec celý? A vnímala jsi jej?

Právě že zabarvil a nejednou...a můj současný "stav" je toho důsledkem Tralala
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Sabajka
Host
« Odpověď #27 kdy: 10. Listopad 2007, 21:32:15 »

Jéžíš, promiň, mám sobotu večer- tak se omlouvám Úsměv a myslíš, že někdy ten postoj změníš? (čistě hypoteticky) Andílek
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 10. Listopad 2007, 21:37:32 »

Osobně se domnívám, že tak otázka nestojí  Směrovka spíše jde o to, zda-li mám důvod jej měnit...a na takovou otázku odpovídám: NE, nemám Vykřičník
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 10. Listopad 2007, 22:23:38 »

musim se pridat na kvarkopakovu stranu a to moc velky cynik nejsem, spise realista se spetkou optimismu s tim, ze verim v to nejlepsi a kdyz to nevyjde no tak priste. jenze gesta o kterych mluvis mi prijdou pateticka a preruzovela (a to je ruzova jedna z mych oblibenych barev...). verim tomu, ze cokoliv clovek udela, nemel by to delat proto aby to ti druzi videli, ale proto, ze dane jednani ma pro nej smysl a ucel. bohuzel mi takove odtrzeni okvetniho listku prijde spis jako prazdne gesto nez cokoliv jineho...

2kvarkopako: navic bychom nemeli zapominat ze Sabince je 18, i kdyz nevedet to tipuji ji 14...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 10. Listopad 2007, 22:53:43 »

spise realista
Takto se také někdy klasifikuji...realista...pak taky ještě jako pragmatik Podivený

2kvarkopako: navic bychom nemeli zapominat ze Sabince je 18, i kdyz nevedet to tipuji ji 14...
No ono je to jedno, protože uváděný věk je zřejmě kalendářní, jehož vypovídací hodnota je mizivá...dále já osobně rozlišuji věk biologický a pak také věk duševní...jehož hodnota už o něco zajímavější Nemocný#39;
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 11. Listopad 2007, 09:28:20 »

Některé ženy,slečny,dívky jsou fakt takové , že tyhle nesmyslné gesta vyžadujou , moje švagrová příkladně - má první lístek do kina , lahvičku od parfému , všechny dopisy , ale i třeba vzkazy / kup mlíko / , jízdenky z vlaku , tunu usušených kytek , atd ... Ta by si snad schovala i vyžvýkanou žvýkačku .
 

taktez sem si u prvni velke lasky schovavala vsechno pamatecni (veeelika krabice) ... laska skoncila, krabici sem zakopala a jak sem tak vyhazovala vsechny susene ruze od NEJ, dosla mi ta "prava" symbolika meho pocinani, ty ruze byly stejne suche a hnusne jako nas vztah  Kroutící očima
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 11. Listopad 2007, 09:58:27 »

dosla mi ta "prava" symbolika meho pocinani, ty ruze byly stejne suche a hnusne jako nas vztah  Kroutící očima

Vítej do našeho klubu cyniků Super!
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 11. Listopad 2007, 12:24:57 »

Růžové brýle jsou k životu nepotřebné , protože kdo je připraven není překvapen . Jediné relikvie minulých vztahů , které stojí za to aby ji člověk nechal , jsou drahé kovy , auta , elektronika atp.
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Sabajka
Host
« Odpověď #34 kdy: 11. Listopad 2007, 12:29:33 »

2 noghri: Tak každý jsme nějaký ne, i když tvé tipování mě překvapilo - ono se na to lépe dívá s několikaletým náskokem, že Úsměv btw ve 14 bych ani nevěděla, co to růže od chlapa pomalu je - já vím, že mé gesto většina z vás nechápe a nebo ho chápe jako patetické či prázdné gesto, ale pro mě v ten okamžik smysl mělo...vůbec nezáleželo, co si on v té chvíli myslel... Jinak odhadovat mi věk, podle gest a pár vět - to se přeci nedělá....jsme rozdílných věků, názorů a zkušeností - jsme tu, abychom si sdělovali zážitky a žádali o rady a ne shazovali věkovou hranici, že noghri?! Super! Super! Super!
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 11. Listopad 2007, 12:43:00 »

protože kdo je připraven není překvapen

Jak že to je na těch samolepkách v metru better safe than sorry Mrkající Otázka

Jediné relikvie minulých vztahů , které stojí za to aby ji člověk nechal , jsou drahé kovy , auta , elektronika atp.

Jasně...a taky oblečení, nemovitosti, cenné papíry...tomu se říká ryzí pragmatismus Provokatér
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 11. Listopad 2007, 12:46:58 »

Ještě jsem zapoměla na děti ty taky stojí za to aby si je člověk nechal .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 11. Listopad 2007, 12:57:52 »

jsme tu, abychom si sdělovali zážitky a žádali o rady a ne shazovali věkovou hranici, že noghri?!

rady jsi dostala ale urputne si trvas na svem --> tudiz pro me z toho plyne, ze vlastne zadnou radu nechces, ale jen "zaruceny navod" jak sveho vyvoleneho ziskat zpet.

ad ten vek, jen jsem napsala, jak tve prispevky na me pusobi. a ac jsem vzdy byla dospelejsi mentalne nez byl muj momentalni fyzicky vek, ani lide kolem me se v 18ti podobne nevyjadrovali. ale uznavam, ze ma reakce byla trochu prilis rejpava a neprimerena... je to vtipne, ale na to jak obvykle byvam spise tolerantni clovek, tak se otevrene priznam, ze me tvuj projev trochu rozciluje. je to vsak muj problem a budu se snazit ho priste jiz do svych prispevku neventilovat...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 11. Listopad 2007, 13:01:47 »

Poslední post autorky topicu jsem raději nekomentovall, protože už bych měl problém se udržet v určitých "mezích" Super!

Ale noghri to udělala za mne...čili jí tímto děkuji za provedení "špinavé práce" a vyjadřuji absolutní souhlas a ztotožnění se s jejím postem Úsměv
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Sabajka
Host
« Odpověď #39 kdy: 11. Listopad 2007, 13:04:37 »

Z toho příspěvku je to taky cítit, že jsem Ti nesedla Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se btw - to, že si zde stojím za svým ještě neznamená, že si z vašich rad neberu potřebné věci a že je nerealizuji, ba naopak  Mrkající Mrkající Mrkající..pokud to na tebe, ale působí jinak, mrzí mě to, ale je to čistě tvá věc...(jak už si říkala)..jen jednu poznámku - pokud se zde vypíšu  z toho nejhorší, napíšu jak mi je, a co jsem udělala, tak tady je to to jediné místo, kde to mohu ventilovat - neb je to anonymní, nemusím se s vámi vidět a sdělovat tyhle věci cizím lidem je občas mnohem snažší, než lidem v mém okolí - opakuji podruhé, že nelze soudit ze zde napsaných řádků charakter člověka  S jazykem S jazykem

Btw 7 let rozdílu dělá hodně  Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 11. Listopad 2007, 16:44:19 »

Citace: Sabajka  2007-11-10, 13:48:41
Tak holt si chci malovat život trošičku narůžovo a kdo z nás to nedělá, nebo aspoň nechce dělat?! Kroutící očima Kroutící očima Kroutící očima

Já to taky nedělám a dělat nebudu!

Ne, že bych nebyl romantik a nedokázal ocenit hezké gesto. Ale je rozdíl mezi hezkým romantickým gestem a patetickým pokusem vzbudit něco, co je dávno mrtvé Úsměv

hoping the best, but expecting the worst - svata pravda Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 12. Listopad 2007, 11:59:21 »

Taky jsem zrejme cynik Super! Na ruzovo si nic nemaluju a ani nechci. Presne jak psal kvarkopako.

Sabajka: Pokud jde o vek, tak treba to, ze pises za kazdou vetou deset stejnych smajliku zrovna neutvrzuje ctenare, ze bys byla nejak zvlast dusevne vyspela, ale spis na to, ze sis to tu spletla s xchatem Úsměv Tak se nediv, ze ti pak hadame 14 Mrkající
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 12. Listopad 2007, 12:58:12 »

Cynici jsme tu asi vetsina, nejspise kvuli podobnym zkusenostem s lidmi Úsměv

@Sabajka: vsichni jsme tu byli takovi idealisti a snilkove jako ty, ale zivotni zkusenosti nas naucily, ze to neni ta spravna cesta k udrzeni dusevniho zdravi a spolecenskych vztahu.
Zaznamenáno

hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 12. Listopad 2007, 13:36:01 »

Vypadá to, že duševní zdraví muže a vztah se ženou jsou dvě vzájemně neslučitelné věci Provokatér
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 12. Listopad 2007, 13:44:57 »

Pakliže nenajdeš tu správnou, tak bohužel ano...ovšem pokud má člověk štěstí, jsem přesvědčen, že se nejen nejedná o věci neslučitelné, ale dokonce vzájemně se skvěle doplňující Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 12. Listopad 2007, 14:56:29 »

ba ba, protoze nebyt to tak, lidsky rod by davno vymrel... nebo ztmavnul S jazykem
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 12. Listopad 2007, 15:03:19 »

spíš je to tím, že my muži máme ocelové........ nervy S jazykem
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 12. Listopad 2007, 15:21:16 »

2 hustejdym: no ty mas teda...nervy  Super!

byt zastupce populace, kde chlapi i zenske vedou ve statistikach podvodu a rozpadajicich se manzelstvi Smutný ja se ani nedivim, ze je tu tolik cyniku panove a damy Úsměv)) ale precijen se tu spravni chlapi najdou, ja jich fakt znam peknou radku Smějící se nechapu, ze je jich dokonce statisticka prevaha v mem vyberovym efektem ovlivnenem vzorku Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 12. Listopad 2007, 21:01:44 »

Kdybych já miloval ženu, nikdy bych ji neopustil. Nic by mi nemohlo zabránit být s ní. Protože když někoho miluju a nejsem s ním, nic mě nebaví a netěší. Takže věta, že tě miluje, ale není na to připravenej je podle mě nesmysl. Budem v tom jiná věc. Příkláním se spíše k několika názorům výše, že je v tom jiná žena nebo tě nemiluje a rozhodl se to ukončit, aby z tvé strany nevzniklo ještě větší pouto k němu. Možná to bral jako hru, ale když zjistil, že to bereš vážně, tak zařadil zpátečku. Těžko říct. každej je individuální a nemůžu nikoho soudit, takhle to vidím já.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 13. Listopad 2007, 08:49:04 »

jeste maly OT:   cynikem je clovek od narozeni anebo se jim stava, vetsinou v sebeobrane .... nikoho z vas sice neznam osobne a duverne, ale rekla bych, ze tu vetsinou zastupujeme ten druhy pripad... vsichni sme cynici a drsnaci, ale jak nam do cesty vleze laska, stavame se zvatlajicimi miminky srsicimi optimisem a duverou  Mrkající no a pak to tak dopada  Kroutící očima
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS