Rozchod!Celý divný.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:47:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod!Celý divný.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Rozchod!Celý divný.  (Přečteno 37389 krát)
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 17. Květen 2015, 18:43:54 »

Zdravím.

Opět Mám takový problém. A opravdu nevím co to je. obou nám je 26, a oba máme už delší vztahy za sebou.
S přítelkyní jsme se seznámily na seznamce. Prvních pár dní jsme se bavily a poznávali na oko. Zjistily jsme i po těch zprávách, že toho máme dost společného. Nejvíc jí překvapilo, že mám rád stejnou hudbu jako ona. A dřív jsem tančil tance co ona teď. Tak nabídla první schůzku, ta dopadla neuvěřitelně. Hned jsme si sedli, jak prdel na hrnec, oblezli město, kecali o všem a dál jsme zjištovali, že máme na svět, vztahy, uplně stejný pohled. Takhle to šlo asi měsíc, kdy jsme si řekli že do toho praštíme. I když už to bylo víceméně jasný. Uběhli 5 nádherných měsíců, bez jediné hádky, problému. Každý den jsme se viděli, a když ne tak jsme si volali. Sex nadherný. Z předchozích vztahů sem si bral ty chyby, které jsem nasekal, a tudíž tenhle vztah jsem chtěl vzít uplně jinak. Na nic nespěchat… Občas překvapila ona mě, pak zase já jí… To co ona neměla v bývalým vztahu jsem jí dával. Prostě to co neznala. Že její přítel taky může něco darovat, nebo jen tak pro ní udělat protože chce. Jezdily jsme na akce. Chodily do města, ven na procházky. Prostě jsme měli stejnou nápln života. CCA po 4 měsících už mi na ní bylo jasný, že mě má o dost víc jak ráda. A sama se asi bála mi říct. A čekala na mě. Já jsem to cítil, tak jsem počkal na dobrý okamžik a ty slova jsem jí řekl. Byla štastná, bylo to na ní vidět. A i nasledně odpověděla co tak dlouho chtěla říct. Vztah dál pokračoval krasně. Seznamila mě z rodinou, přáteli. Já se svojí a s mými kamarádi. Všechno plynulo krásně. Až do teď.
Prostě na ní přišla depka a všechno to na ní asi padlo. V práci to má naprd a bůh ví kde ještě. Par dní jsme se neviděli ale i tak jsme si volali a i tak jsem jí říkal že jí ve všem podpořím, ať má problémy jakýkoliv, že jí chápu. V týdnu mi říkala jak mě moc chce vidět, v pátek mi píše že jsem pro ní moc důležitý, a že mě nechce dávat na druhou kolej. Tak jsem jí řekl, ať víkend stráví s přáteli, s rodinou a vypustí trochu páru od všeho. No a to byla asi chyba. V neděli mi píše jak to s náma vidím. Já uplně opařený co se děje. Natož napsala že od vztahu očekávala víc, a že se nezamilovala za celou dobu, a že teď není štastná. WTF LOGIC? Chápete to. Ona mi celou dobu říká jak mě miluje, jak mě nechce ztratit a pak tohle? Ještě 3 dny předtím mi při odjezdu dala velkou pusu a moc tě miluju. A teď že se rozhodla ze dne na den takhle.
No nedělal jsem z scény "nechápal jsem byl jsem jak puk". Prostě 5 Měsíců mi něco říká, nějak se chová a pak ze dne na den tohle, a ještě po facebooku, co tvrdila že to nesnáší řešit problémy. No večer mi to nedalo sebral jsem špetku hrdosti, a koule, a jel jsem za ní si to vyříkat na ferovku. Nečekala to. Nebyla nadšená, ale jinak bych to nedal, kdybych nevěděl co za tím je… Celou dobu říkala co to napsala, že myslí važně a nic jiného tam není (Prý to psala s kamarádkou) Nemyslím že by v tom byla ta kamarádka vycházíme spolu dobře i když jí moc neznám ještě. , no moc jsem tomu nevěřil, ale dobrá. Bylo vidět že jí něco trápí a né jedna věc. A přes všechno jsem se k tomu prokousal.
Očividně má problémy i někde jinde než jenom v práci. Já jí říkal, že po celou dobu vztahu jsem za ní vždy stál. Že tohle ona ví. Ale stejně z ní lezlo, že o ní ještě spoustu nic nevím (divný sotva jsme spolu 5 měsíců) Za to prostě ten člověk nejde poznat celý, a to jsem jí taky řekl. A musí to vědět. Dál říká že není štastná nic jí neděla štastnou momentálně. Asi se to na ní celý sesypalo. Jenže já nechci aby to řešila takhle. O problémech se musí mluvit. To jistě ví. Natož jsem podotknul, že pokud mi něco nechce říct sama, tak to z ní přece páčit nebudu. Prostě až bude chtít, sama mi to řekne. Ví že za ní stojím ať se děje co se děje, v problémech ne problémech, a když si nebude vědět rady rozseknu to… Naznačovala nějaký problémy, a to že jí ještě hodně neznám. A, že prý neříká že to nedáme dohromady, ale klasika, že to chce vyřešit sama, a být teď sama. Bylo vidět že celkem asi nechce abych odešel. Ale už bylo pozdě večer. Domluvily jsme se že jí dám ještě věci. Až jí napíšu, kdy jí to přivezu. Pak jsme zase řešily, co a jak, chtěl jsem vědět co jí trápí nebo co se stalo. Samozřejmě říkala furt to stejný. Při odchodu mi sama od sebe řekla že si určo napíšeme. Ne kvůli tim věcem. A já dodal. Že číslo, facebook, mobil na mě má. Až sama bude chtít, tak se ozve… No jel jsem domu a za půl hodky sms. Že doufa, že neudělám nějakou blbost (Nemyslela sebevraždu, to bych v životě neudělal a ona to ví) … Nechápu asi se bojí abych neojel půlku vesnice. No napsal jsem, že to nemám v plánu, a šel spát. Pak jsem si akorát přečetl že je moc ráda.

A teď co stím. Asi nic co? Prostě čekat až napíše, ozve se sama… Jenže já nechci aby to takhle skončilo. Zaležími na ní. A celý to je divný. A jestli se stydí, kvůli tim problémům. Nebo se bojí mi je říct, že bych to nechápal. Nebo nechce problémy házet i na mě. Nechápu to celý absolutně… Já přece za ní stojím, ať jsou problémy jakýkoliv… Nebo se něco o tom víkendu stalo v tu sobotu? Co jí trápí a myslí si třeba že bych jí to neodpustil nevěru atd, a vymýšlí tohle? Co myslíte? Ona mi tam napíše, že chce chlapa, který se sní bude chodit bavit a bude se na těch akcí bavit celkově. Odůvodním prostě jednou jsem na akci řekl, že mě ty songy moc neberou, a teď to vytáhla? Přitom sama řekla že ta akca byla tragédní. Nechápu. Na všech ostatních jsme se báječně spolu a s kamarádily bavily. A nebo že jí občas zarazilo že jsem něco řekl blbě. Ale tak jsem člověk, že jo to se stane, ale to mi má říct. Já si teď uvědomil, že pár slov byli špatně. A teď bych je neřekl. No nenapsala přímo co. Takže jsem to bral jako okecávání toho všeho. A vymýšlení zbytečných prkotin… Já fakt nevím co teď…

Těm kdo to přelouskal gratuluji píšu fakt v afektu, a za každou radu budu vděčný.

Jen dodám že sama od sebe semnou chtěla jít bydlet. Že se tak rozhodla. I pro to aby jsme za sebou nemusily každý den dojíždět a bylo by to tak o dost lepší. A mohli být spolu víc. Já s tím souhlasil byla to fakt první holka s kterou jsem chtěl jít doopravdy bydlet protože jsme si prakticky ve všem rozuměli a ten pohled na vše jsme měli stejný. Hledali jsme byty všechno okolo.
Nebo že do svých ex se vždy zamilovala po roce a víc až. A u mě to šlo prostě snadno a takhle do toho spadla a je to krasný. A pak mi píše tohle?  

Rozumíte tomu?

SMS rozprava!Dva dny potom.
 
… Jak se mám. Napsal jsem dobře, že jsem dělal to a to. Tak odpověděla, že je ráda, když to takhle beru. Odepsal jsem,  Koplo mě do zadku ten pocit, když semnou někdo nechce být, a já jen sám na tom nic nezměním. Takže život jde pro mě .
 
Ona, že se to může změnit časem třeba (asi naznačovala, že by jsme to mohli zkusit znova)
 
Pak psala že jí to vše moc mrzí. Natož říkam, že mě taky. Měla asi nějaký důvod a že to nechci řešit po facebooku.
 
Pak jsme ještě řešily, že to není jen o mě ale i o ní co chce apd. A že prý ted chce být jen sama. Odpověděl jsem, že to respektuju a do ničeho jí nutit nebudu/nechci. Pokud sama nebude chtít. A tím to končí.


Já vím tady sem to trochu pokazil asi. Tím kopancem do zadku. Když o ní stojím.
 
Co teď? Já fakt nevím. A nechci promrhat nějakou šanci. A nechat to uležet. To né. I když vím že ted krok je na ní. Jenže psát = dolejzání nechci nic pokazit.



Jinak abych poodhalil nějaké problémy u ní.

Díky za názor… Ano i já si říkal, že tam něco je… Já si říkám že mám v mnoha tich problémech pravdu. A ještě o nějakých nevím. Prostě se mi je bojí říct. Trapně. Nebo nechce abych s tím si lámal hlavu i já. Jánže já sem šel do toho vztahu, s tím že kdykoliv něco bude. Tak se za ní postavím. Samozřejmě ta důvěra proč sem to tak chtěl se nevybudovala za měsíc ale buduje se furt… Všechny její minulý vztahy skončílo tím že jí partner podvedl. A ona to pak ukončila… S tím posledním byla 2 roky a poslední 1 rok jí podváděl. A od začátku vztahu ve všem lhal. Ve všem jí přitakával. A přitom to byla prostě jen lež. Další problém bych viděl i doma. Její mamka je fantastická hodná, vtipná, ale prostě jí dává sežrat všechno. Vodu, sprchu, jí kontroluje, jídlo, dává tuny pouček. Peníze co si od ní pučila chce tolik a tolik vrátit. A tak to je. Tady bych viděl taky silný problém… Na druhou stranu táta je opak mamky… Protože to mají tak asi naprogramované. Ze kdyz sla zpet k rodicum bydlet nez si najde jiný byt. Tak tam musí trávit i cas. Ne furt, ale víc… Její mamka má o ní hodně strach, takže když jela ke mě vždy jí volala. Dřív se jí stala taková jedna nemilá věc. A od te doby je to takhle. A ted když její sestra měla problémy s přítelem, tak brala sestru jako zpovědnici a nejlepší kamarádku. Na tom nic není zvláštního kdyby jí furt nepsala, že je semnou, a to samé možná takhle podávali přátelé. Ale na druhou stranu já s ní neměl problém ani s jejími rodiči, přáteli nikde, a když přidáte tu práci kdy jí všechno sypali na hlavu (i když jsem jí říkal at dá výpověd že tu práci vždy sežene) … A pak to takhle dopadlo. Možná jen usuzuji. Ale chci aby jste v tom bylo co nejvíc zasvěcený. Já to psal prostě v afektu kdo mi co poradil. Nemyslel jsem to tak hrozně. Ale chtěl jsem aby viděla že jsem se z toho nesložil. … ASi máš pravdu, že by to měla vědět. A já bych měl aspoň pocit toho že jsem proto něco udělal. A ona by to taky viděla. ŽE to nejsem jen JA JA JA JA v tom vztahu… I když si říkám že i tak už jsem pro to udělal. Ale prostě ten pocit kdy nevím jestli napsat nenapsat… Nejradši bych si to vyříkal z očí do očí. Ale. Bude chtít jít ven? Není ještě brzo? Chci aby trochu vypustila od toho… Ale zároveň nechci aby to co ke mě cití vychladlo. Prostě nepromarnil čas. Nechci aby to takhle skončilo. O to mi jde. Snad jsem trochu ty problémy objasnil… Záležími na ní.  


Dnes mi psala..Kdy jí vrátím půjčený tel. Tak jsem jí napsal že dnes nemůžu, že už něco mám, ale že zítra po práci bych za ní dojel před dům. A předal tel. + Bych jí řekl co prostě citím(Samozřejmě to jsem neřekl). Na to už neodepsala....Navíc už smazala i fotky společný a to tam byli ještě 2 dny zpět..Fakt jsem z toho na palici.....A nevím co...Mám jí říct co cítím? Až tam pojedu? Nebo ne?...

« Poslední změna: 17. Květen 2015, 19:05:50 od Cizinkx » Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Květen 2015, 18:45:00 »

Jinak ten předposlední odstavec byl na tuhle odpověď z jiného fora.

Četla jsem si to tady i jinde, kam jsi psal ten samý dotaz. Já si myslím, že jádro pudla bude v tom, jak Ti říká, že: "jí ještě hodně neznám… " Jenže, co si pod tím představit, netuším - to ví jen ona sama. Možností je mnoho, třeba i takové, které ani netušíš, protože se znáte krátce. Částečně to může být vše, o čem dedukuješ, ale částečně to tipuji i na něco, co zatím netušíš, s čím se Ti ještě nesvěřila. Třeba to nějak souvisí i s jejími minulými vztahy, když se do každého zamilovala až po roce a více - něco asi bylo někdy špatně, když se dokázala zamilovat až po roce a déle, což mě přijde zvláštní, proto uvažuji, že v minulosti bylo u ní něco špatně ve vztazích, případně doma v rodině. S Tebou to bylo sice mnohem dříve, ale možná na ní nezvykle moc rychle + pokud se jí do toho nakupily nějaké jiné ostatní problémy - práce, doma rodiče, sestra, pak známí, přípaně kamarádka, se kterou to prý psala… Taky mi přijde zvláštní, proč mají rodiče, sestra, tedy její rodina problém s tím, že jí málo vidí, když je jí už 26 let, že už je přeci jen velká holka, tak je jasné, že nebude každý den doma s rodiči jako dítě. Prostě si myslím, že ta slečna má nějaký problém, pro který to neustává a ten odhaduji možná pramení už z rodiny, nebo minimálně z nějakého nevydařeného vztahu, ale stejně je mi tam je divné i to, že rodina ji vyčítá, že tam s nimi není, proto odhaduji, zda-li tam není začátek jejího problému. Bohužel, jak není zvyklá, že by takhle někdo při ní ve všem stál, jako Ty, tak jí nedochází, že jsi její šance na překonání toho nějakého problému, případně ne jen jednoho. Zkusila bych zpomalit, ale já osobně bych jí zároveň nenapsala to, že: "Koplo mě do zadku ten pocit, když semnou někdo nechce být, a já jen sám na tom nic nezměním. Takže život jde pro mě dál… ",  hlavně tu poslední větu, jak jsi psal v jiné diskusi. To je takové nějaké, jako kdyby jsi jí řekl nebo dal najevo, ok, beru to, přijímám to, je mi to jedno, tak jdu dál. Já vím, že Ti na té druhé diskusi všichni radí, že máš dělat to a to, aby Tě neměla jistého, ale já si myslím, že momentálně, pokud o ní opravdu stojíš, není toto na místě, že by minimálně měla vědět, ať už to dopadne jak chce, co k ní cítíš a tak. Samozřejmě, že pak už je to jen na ní, ale Ty budeš alespoň vědět, že jsi udělal vše proto, aby to mělo šanci dopadnout dobře. Nemyslím, že by to byla z Tvé strany jakákoliv slabost či kontraproduktivní. Naopak, maximum toho, co jsi mohl udělat. Tak to vidím já a nejen proto, že jsem žena. Jednala bych tak, i kdyby se jednalo o muže - kdybych o něj stála, chtěla bych, aby to věděl, i kdyby to nakonec nedopadlo - pak teprve bych šla dál. To je můj osobní názor. 






Já vím je to delší, ale tak abych nějak zasvětil do celého problému.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Květen 2015, 08:46:24 »

Třeba na ní padla ta opravdová deprese, ne teen deprese z toho, že má beďar, ale pravá deprese a v tu chvíli potřebuje podpořit, zkus s ní být, udělat jí radost. Pokud ti za to stojí a není to jen hysterka, která mění nálady podle počasí, tak si za tím jdi....

Já byl šíleně zamilovaný do ex, která byla přesně tou hysterkou, jsou to ženské, které tě totálně pohltí, miluješ je extrémně a pak je zase chvíli extrémně nenávidíš stejně jako ony tebe. S takovou to nikam nevede, ale pokud je to ženská, která není hysterická, třeba čeká jen a jen na tu podporu...

Velkej problém ale je ve vaší nekomunikaci... buď ji nedáváš činama dostatečně najevo, že jsi připraven zvládnout vše nebo si prostě spolu málo povídáte.... mnoho vztahů funguje tak, že se lítá pořád někde za kámošema, na akce, kouká na filmy, ale když se spočítá, kolik se toho namluví, je to špatně.

Každopádně místo toho, abych ji nechal být, tak bych jí řekl, že jí naopak nemůžu nechat být, protože ji miluju a každý, KAŽDÝ, problém s ní zvládnu!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Květen 2015, 11:07:21 »

Třeba na ní padla ta opravdová deprese, ne teen deprese z toho, že má beďar, ale pravá deprese a v tu chvíli potřebuje podpořit, zkus s ní být, udělat jí radost. Pokud ti za to stojí a není to jen hysterka, která mění nálady podle počasí, tak si za tím jdi....

Já byl šíleně zamilovaný do ex, která byla přesně tou hysterkou, jsou to ženské, které tě totálně pohltí, miluješ je extrémně a pak je zase chvíli extrémně nenávidíš stejně jako ony tebe. S takovou to nikam nevede, ale pokud je to ženská, která není hysterická, třeba čeká jen a jen na tu podporu...

Velkej problém ale je ve vaší nekomunikaci... buď ji nedáváš činama dostatečně najevo, že jsi připraven zvládnout vše nebo si prostě spolu málo povídáte.... mnoho vztahů funguje tak, že se lítá pořád někde za kámošema, na akce, kouká na filmy, ale když se spočítá, kolik se toho namluví, je to špatně.

Každopádně místo toho, abych ji nechal být, tak bych jí řekl, že jí naopak nemůžu nechat být, protože ji miluju a každý, KAŽDÝ, problém s ní zvládnu!



Právě, že vůbec nebyla hysterická ani za celou dobu našeho vztrahu nebo randění....Žádný výlev nebo něco..Však píšu ani jedna hádka, výtka. K mé osobě nebo ode mě k ní..
Zaznamenáno
Dredwerkz



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Kladno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Květen 2015, 22:54:36 »

Právě, že vůbec nebyla hysterická ani za celou dobu našeho vztrahu nebo randění....Žádný výlev nebo něco..Však píšu ani jedna hádka, výtka. K mé osobě nebo ode mě k ní..

Zkusím to pojmout trochu jinak.
Poslední dobou koukám, že kdo se div né chlubí, že nejsou jak ostatní, ani jedna hádka a jsou skvělí, tak pak tvrdě narazí a diví se. Ono je blbost, že jste dokonalí a že si sedíte na 100%. Podle mě je právě ten čerstvej vítr říci si, co se mi na druhém nelíbí, nebát se to hlavně dát najevo, když mně něco vadí. Nakonec jsou to i první měsíce, kdy se formujete a vytváříte si mantinely, kde se navíc v návalu zamilovanosti dá leccos změnit k lepšímu, pak už to jde hodně těžko.
Očividně i tahle situace ti vadí, asi i sere natolik, že to řešíš na internetu. Řekl si jí ale, že tě to od ní mrzí, že si nečekal, že se takhle může zachovat a jak se cítíš ty? Ono je na jednu stranu hezký podpořit, ale to se dělá tím, že se podpoří, né to ve dvou dnech napsat stokrát a když ona něco udělá špatné, tak to omlouvat vším kolem, jen ona za to nemůže. Úsměv
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Květen 2015, 08:22:50 »

Právě, že vůbec nebyla hysterická ani za celou dobu našeho vztrahu nebo randění....Žádný výlev nebo něco..Však píšu ani jedna hádka, výtka. K mé osobě nebo ode mě k ní..

Zkusím to pojmout trochu jinak.
Poslední dobou koukám, že kdo se div né chlubí, že nejsou jak ostatní, ani jedna hádka a jsou skvělí, tak pak tvrdě narazí a diví se. Ono je blbost, že jste dokonalí a že si sedíte na 100%. Podle mě je právě ten čerstvej vítr říci si, co se mi na druhém nelíbí, nebát se to hlavně dát najevo, když mně něco vadí. Nakonec jsou to i první měsíce, kdy se formujete a vytváříte si mantinely, kde se navíc v návalu zamilovanosti dá leccos změnit k lepšímu, pak už to jde hodně těžko.
Očividně i tahle situace ti vadí, asi i sere natolik, že to řešíš na internetu. Řekl si jí ale, že tě to od ní mrzí, že si nečekal, že se takhle může zachovat a jak se cítíš ty? Ono je na jednu stranu hezký podpořit, ale to se dělá tím, že se podpoří, né to ve dvou dnech napsat stokrát a když ona něco udělá špatné, tak to omlouvat vším kolem, jen ona za to nemůže. Úsměv


Nikdy to není dokonalý. Možná sem to tak pojal, a napsal. A tím vším bylo myšleno, že nám to klapalo v tich důležitých věcech..Však píšu, že jsem někdy řekl něco blbě co ona vzala jinak Úsměv protože v některých věci bere jinak než já..Tak to je a bude.........Ale jak píšeš nikdy to nebude 100% a kdyby to bylo 100% moc by to časem za nic nestálo. Máš pravdu. Tohle jsme prostě šidily. Že jsme si nesedli, a neřekli naplno co na tom druhém vadí.. Ale prostě je to daný tím jak psal Joei...Spoustu zážitků.. Furt někde. Když doma tak prostě filmy, vaření, mazlení, sex.....A tohle jsme tím vším prostě vypustily...Já vím chyba...Řeším to na internetu abych to co nejvíc pochopil a viděl co nejvíc názorů na to,  a rad. ikdyž vím že je to na mě a na ní.....Úsměv...Ano tohle jsem řekl, když jsem tam za ní jel ten večer.....Že mě to celý mrzí, a že to je pro mě jako kdyby na mě půl roku hrála divadlo/přetvářka, a bůh ví co ještě..To máš pravdu. Že by si člověk neměl nic namlouvat, když to ten druhý prostě z koní. Ale jsme lidé chybujem. A když je to poprvé a třeba tam jsou opravdu ty problémy někde. Tak není myslím na místě jí ještě víc podlamovat nohy.....Samozřejmě beru i to že psát neustále o podpoře je na nic...Proto jsem jí to řekl do očí...Jak to celý citím....
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Květen 2015, 09:19:09 »

Proč se ti nechce otevřít? Už se ti někdy stalo, že se u něčeho zarazila a nechtěla o tom mluvit? jak jsi se v tu chvíli zachoval... já místo toho, abych té své řekl, že ať si to teda nechá, tak jsem to z ní vypáčil, protože pro mě je komunikace důležitá a vědět o tom druhém skoro vše taky. A nepotřebuju, aby měla zábrany, protože to vytváří problémy.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Květen 2015, 14:57:07 »

Proč se ti nechce otevřít? Už se ti někdy stalo, že se u něčeho zarazila a nechtěla o tom mluvit? jak jsi se v tu chvíli zachoval... já místo toho, abych té své řekl, že ať si to teda nechá, tak jsem to z ní vypáčil, protože pro mě je komunikace důležitá a vědět o tom druhém skoro vše taky. A nepotřebuju, aby měla zábrany, protože to vytváří problémy.

Nestalo. Vždycky jsme o tom pokecali, ať to bylo cokoliv(ale ne stylem že by jsme si prostě nějaký volný čas sedli a promluvily si)Vždy to vyplynulo ze situace, že jsme se o tom bavily, mluvily. . Bývalí vztah, problémy okolo. Rodina, zdravý...Vždycky jsem si všímal. Jak o tom mluví, a když já něco řekl, tak jak se zachová. Já nevím proč, protože má možná nějaký blok z minulých vztahů, kde to dopadlo jak to dopadlo. Ztráta důvěry, podvádění apd Nevím co tam je.....Já jsem s ní byl včera venku. Chtěl jsem jí dát ten mobil protože bude(Slava) končit nejspíš v té práci. Tak aby měla nějaký tel. Sama od sebe mě pozvala na drink, chtěla být se mnou... Večer probíhal normálně. Prostě nemáme problém se sebou, sranda, doteky, náznaky, škádlení..Ale ona sama prostě neví co se to s ní děje. Nikomu nic neřekla, nesvěřila se. Její máma sama nevím proč to takhle utla se mnou, líbil jsem se jí...  Za tich 14 dní nasekala kupu chyb, o kterých se mi svěřila(sama od sebe), když jsme o tom mluvily. Že chtěla pomoct prostě letitým kamarádům od fetu. A uplně se to obrátilo proti ní. Byla prý uplně mimo, a chtěla takhle ten svůj stav přejít.. Ten člověk jí dokonce uhodil(vědět to tak ho asi přerazím)totální smažka!.Ale prostě to byli letitý přátelé které znala 7-10 let. A v tu chvíli si prý uvědomila co dělá. Jak moc chybuje. A že si to uvědomuje. Natož dodala že už chce být jen v kontaktu s lidmi na který jí moc záleží, a má je ráda...Jsem tam i já dodala. Zeptal jsem se, jestli si myslí, že budeme kamarádi? Ona, jestli mi připadá, že tohle celý, to jak se k sobě máme,chováme vypadá jako kamarádství.Že nikdy nebudeme kamarádi. Když nás to k sobě tak táhne...Já odpověděl, že já bych ani nechtěl být kamarád. Že to nejde. Když k sobě cítíme to co cítíme. Ale ani jeden teď neodpověděl co jsme momentálně..Já řekl jen, že jsme dva lidi, který si v hodně věcech rozumí a přitahuje je to k sobě...V průběhu večera se už ke mě dost měla. Naše společná kamarádka(a její nejlepší) jí tam neustále říkala ať neblbne. A jako by mi pomáhala, ať spolu jsme.Ona tam pak říkala že to nejde ze dne na den, takhle udělat........ Teď se s ní sejdu abych vyjistil info, a třeba mi něco poví. Jinak za celý večer se mě dotýkala, mluvila v množném čísle o nás ! Ne o sobě...Chtěla se dokonce líbat, jenže to já nechtěl, z důvodů trochu napitého. Když už, tak chci aby to bylo v normálním stavu.


No šli jsme si lehnout a tady to prostě nešlo udržet. Prostě jsme se dotýkali, hladily. Sama mi brala ruku a dávala si jí k sobě....Tiskla se ke mě uplně na kůži. Já jí k sobě prostě silnějším objetím přitiskl ke mě....Hladil, trochu líbal části těla, silněji stisknul rukou, tam kde to má ráda. No měla z toho husinu, dost se jí to líbilo, bylo to vidět. Už jsme byli v normálním stavu, jen se nám motala hlava krapet....Řekla, že jí to chybělo. Tenhle pocit, těch doteků, toho kontaktu. A začala to rozebírat. Že prostě dělala chybu za chybou. Že to ví, ale jen teď nevím co to s ní je...Řekla že věděla, že to bude mít dohru že tam přijedu, tenkrát ten den, a že jí to zbořilo. Říkala, že kdyby tomu nechtěla dát šanci, tak by mi už tenkrát řekla konce šlus apd. A vůbec by mi neříkala něco o tom slepení. To mi řekla asi 5x jo od té události......Že to není ztracený, a že by to chtěla dát časem dohromady, kdybych i já chtěl, a jí odpustil pak teda. Že by jsme mohli být spolu. Že ví že udělala chyby. Že mi ublížila.....No řekl jsem jí prostě, jak to cítím. Že nikdy jsem druhou šanci nedal (ona že taky ne). Ale dodala že prostě chybujeme, a že nic není ztracený. Já akorát řekl že mi na ní prostě moc záleží, a že bych si připadal, pak jako kdyby mi na tom vztahu nezáleželo nikdy, na ní taky ne. Jako kdyby mi to bylo vlastně jedno. A prostě tomu tu šanci nedal. Že za ní stojím at je problém jakýkoliv. Že to zvládnem a já s ní..


Jen abych dodal ptala jsme mě proč jsem jí nepsal, proč jsem jí ignoroval trochu, jestli mi chyběla. Odpověděl jsem, že jsem se chtěl zachovat jak idiot. Nechat to plavat, a jít dal. Řekla jestli si myslí že by to bylo správný. Ne nebylo uvědomil jsem si počas té odluky, že mi za to k**** stojí, ta holka, a že nechci aby to skončilo, takhle blbě, bez šance, ignorem.. A že chci být s  ní....Pak jsme šli spát, ještě několikrát za noc se ke mě tulila i ráno kdy jsme byli už normální mi říkala kde jsem ať jdu k ní.  Ráno uplně ko. Doprovodil jsem jí k busu, a při odjezdu jsem jí dál dlouhou pusu na tvář(Tady asi moje debilita měl jsem to zkusit na pusu), a pohladil po boku a dolních partií(zadek).

Takže takhle do dopadlo naše schůzka.
« Poslední změna: 19. Květen 2015, 15:28:35 od Cizinkx » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Květen 2015, 14:47:50 »

Takže je to na dobré cestě, ne? on opravdu každý dokáže udělat chybu a pokud si ji uvědomí a poučí se z ní, tak je to přece super!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Květen 2015, 16:07:51 »

Takže je to na dobré cestě, ne? on opravdu každý dokáže udělat chybu a pokud si ji uvědomí a poučí se z ní, tak je to přece super!


Ne!! Dávám si odstup. Uplně jsem k ní změnil přístup.... Od té kámošky jsem si mnohé dozvěděl. A i když je to ženská tak radí kupodivu opravdu dobře...Ani se nedivím 35 let a už vdaná a x vztahů za sebou....Říkala mi že jsem ted typickej " zadná vrátka"..Ze neví absolutně co chce ta holka, na jednu stranu ten vztah chce moc, na druhou na ní prostě přišlo jaro a musí furt pařit pařit a pařit bla bla, a neví co se to s ní děje, dělá kraviny za kravinou...Prý se vrátilo její staré já. O kterým nechtěla abych znal..Radši jsem se neptal..Asi si musí pořádně nabít hubu........Kámošce říka něco jiného, mě zase něco jiného...Když mi ukazovala, co jí psala. Jak mě právě odkopla. A jak nejsem chlap prý pro ní. Tak se mi dělalo špatně..A po týdnu má pro ní nějaké novinky škoda, že je nevím. Mohl jsem to utnou hned......No S tou kámoškou jsme byli na kafi, víně...6 hodin jsme to řešily.....Říka, že jednou už takovýhle stav měla no. Nejlepší  co ted  můžu udělat je to, že nemám nic dělat, a musím se pro ní udělat vzácným. Prostě jí musím šrotovat v hlavě, jinak jí to prostě do té hlavy nekopne. Všechno teď musím ukončovat já, schůzky apd s tím že třeba ještě něco mám..Vůbec neřešit naší budoucnost dokud to nebude řešit sama... Je to jediná šance. Jak to zvrátit pro mojí stranu....No ty dva dny jsem to udělal...Ráno jsem jí vzal tel v poho jsme pokecali. odpo už jsem jí tel ignoroval....Za 1 hodinu od ní asi 15x tel. a 2 zpravy pro jí to jako neberu co se stalo.....No večer jsem jí to zvedl..A už to jelo, že jsem nějaký divný, že jsem jí to vždycky bral, že jsem tajemný apd apd apd...Vždy odpovídám nebral jsem to protože jsem prostě něco měl...Večer jsem s ní šel na drink. Tady kupodivu bylo vidět že chtěla mě vidět.. Řekl jsem proč ne....No kdyby jste to viděli 2 hodiny v kuse mi říkala, jak jsem se změnil, že k ní asi moc už necítím. Jak si u mě stojí apd apd..Že není nic ztraceno..A proč by mě jinak zvala na drinky kdyby to nechtěla zase časem zkusit....A furt chtěla vědět to co sem jí říkal v té posteli před x dněmi jestli to platí. Prostě se obávala....Já se choval pořád normálně vždy tak nějak odpovědl. S klidem. Aby jí to šrotovalo v hlavě. Jasný každý udělá chybu, a pokud to není nic co by se nedalo změnit ta šance tu je! A jak říkám já tu šanci bych dal. Mám jí rád, záleží mi na ní...Ale to si ona musí uvědomit..Bod jedna byl že jsme si přiznali, že naše komunikace v tomhle trochu vázla...A souhlasily jsme, že tohle není nic co by se nedalo změnit.......No šli jsme pařit a pořádně to rozjeli doteky, oční kontakt, prostě mega zábava....Ona proč jsem takovýhle nebyl dřív, že by spoustu bylo jinak..Já říkam já takový jsem možná mě ještě nezná...No kdyby jste to viděli tu noc.. Šli jsme spát a zase obejmeš mě apd..Říkam ne, nejsme spolu.( Jsem snad pes když ona něco řekne, tak já to udělám?) Když mě chce obejmout nebo něco tak at uděla tu aktivitu, ten krok k tomu ).. Tak smutně hmm...A šli jsme spát...Do 5 Minut říkám byla  u mě, jak klíště, hladila mě, držela pevně za ruku......Ráno, kdy jsme byli normální uplně to samé. Přisátá na mě, hlazení. Spala mi v objetí pomalu...Jen doplním neudělal jsem žádnou aktivitu, to ona sama.


No ukončil jsem to tím že musím jít. Ona hmm ještě chvilku říkam jdu...Tak jsem odešel usmál se na ní zamával a šel. Pryč....Pak mi volala ta kamrádka, že s ní mluvila a prý jsem si zvykl na parták na pití, že jsme si to vyříkali!! AHA !! joke....Vidíte to.....No za hodinu od ní tel. Zvedl jsem ho. Že to bylo moc fajn se mnou bla bla bla...Tak jsem jí nahodil, že mi kamarádka říkala že jsem si zvykl na parták na pití. A už víte asi jak to dopadlo. Neee to bylo jinak ona to blbě pochopilaa, tak jsem to nemyslela...Šťastný.....Odpo ještě 5x volala nezvedal jsem.. Až večer. A zase to samý co jsem dělal, že je to divný, a pak píše, ještě tu noc, že to bylo semnou moc fajn, že jsem moc fajn a že si je tím jistá...Takže takhle to dopadlo....


Jinak dneska spolu jdeme na oslavu té kámošky...Tak se uvidí...Pak hodím info....Říkal jsem že budu zase hrát tu hru, budu v pohodě, bavit se...Nebudu se bránit jejím dotekům...Ale z její iniciativi, a když to večer půjde zkusím trochu přitvrdit(nemyslím, sex ale pořádný mazlení, tak jak to milovala ode mně, a pak přestanu) Prostě aby to v ní něco vyvolalo.....Uvidíme.
« Poslední změna: 22. Květen 2015, 16:20:02 od Cizinkx » Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Červen 2015, 13:19:03 »

Přicházím po tejdením reportu co se vše událo...


Takže ta oslava dopadla katastrofálně...Záčátek a průběh paráda. Sešli jsme se dřív, šli jsme kupovat ten dárek. V obchodě mě brala za ruku, neustále opakovala(zlato, můj milý, můj drahý)Já jsem to nechával bez reakce) Když jsi zkoušela spodní prádlo, tak jsme oba naráželi že by to bylo v té kabince supr si to vy víte co...Byla sranda, bylo to fajn..Na narozkách se to podělalo. Ta kamarádka tam měla dost nudnou atmošku, a má přítelkyně musela odejít za sestrou jí s něčím pomoct ohledně jejího přítele..No domluvily jsme se že se vrátí a pak se spolu vypaříme, nebo půjdem do města...No po 2 hodinách nic..Pak telefon, že už na tu oslavu nejde že to tam je katastrofa. Tak říkám paráda. + Má teda že mě ukecávala ať za ní přijdu, že na mě počká bla bla..Bohužel mě to samotnýmu bylo hrozně trapný odejít nebo se vymluvit. Když jediná ta kámoška se mi tam věnovala..No urazila se a klapla mi telefonem.. Říkám ok tak si trhni. Druhý den se mi omlouvala. A trochu žárlila co s tou kamarádkou mám nebo s ní zamýšlím..Že jsem tam radši zůstal než abych přišel za ní. Vysvětlil jsem jí že mi to prostě bylo blbý a že mi říkala že přijde, a pak se vypaříme..Divný....No štvalo nás to oba ještě pár dní. Bylo to na ní vidět že jí to mrzí.

No ten další týden tu probíhal majáles. Tak za tu celkovou snahu, co ke mě měla celý ten týden. Jsem si řekl, že taky trochu vyvinu snahu a navrhnul jsem, že by jsme na něj mohli. Souhlasila..A divila se že jsem najednou tak příjemně akční.  Líbilo se jí to. Majáles jsme si mega užily. Oba bavily jsme se. I bez pití. Pařily jsme...Neustále mi psala jak to bylo semnou moc fajn a bomba. Neustále mi psala, že jí to všechno co jsme dělali chybí(Jen podotknu ona mi furt píše volá a sama řekla že je to teď ve větší míře než jsme se seznámily, byli spolu)Já nevyvíjím v tomhle iniciativu, aby jste si nemysleli, že jí já bombarduji, a snažím se jak mezek. Samozřejmě když vidím, že chce tak se taky posnažím......... No teď k jádru pudla. Uvědomil jsem si co jsem v tom vztahu dělal špatně. A dá se říct, že ten rozchod nebo ta kritická chvilka její, byla i mojí chybou, a ne jen prací rodinou apd..Že jsem se( i když to z mé strany, nebylo myšleno špatně, a na nic jsem nechtěl spěchat) Tak jsem to celý prostě špatně řešil..Prostě jsem se té holce strašně málo otevřel, a i když to brala na povrch normálně ve vnítř jí to žralo..Že jí nemám rád a nezáleží mi na ní, a takové myšlenky(Ikdyž jsem jí tohle dával najevo dost, tak přeci jen ten červík z minulých vztahů, že jí jenom lhali apd jí hlodal). Samozřejmě já jsem to tak nebral. Ale tady je její chyba, že mi to prostě neřekla na rovinu, že jí to štve(hned bych se k tomu postavil jinak).Bohužel tich pár náznaků jsem prostě nemohl pochytit, i když vím že mi je dávala. Tu chybu jsem si uvědomil sám bez její iniciativy mi to říct. A byla to pravda, že tohle byl ten největší problém....No uvědomil jsem si to...Teď spolu dost často trávíme čas. Připadá mi to jako naše první schůzky. Prostě sranda, dorážení. Dokonce mě dlouze objala před jejím domem. Vím že tohle je pro ní hodně objetí. Doteky rukou, držení, když jsme spolu šli. Víc zážitků. A hlavně je to teď hodně upřímný. Než předtím...


Poslední dva dny jsem se fakt kousnul, a vlastně to co sem měl dělat za tich 6 měsíců ve větší míře a ne v té mojí sobecké míře, dělám teď. Protože ona to chtěla vědět. Dva dny jsme se venku bavily, jaký jsem, co jsem dělal. Moje vztahy. A i když to je pro mě těžší než pro ní se takhle otevřít. Protože jsem měl dost zklamání..Tak chci aby viděla, že jí mám strašně moc rád, a záleží mi na ní, a chci jí pustit do svého života. I když jsem jí v ničom nelhal nebo tak. Měl jí celou dobu dost rád, záleželo mi na ní. Tak jsem touhle kravinou(ač z mé strany ne branou špatně dělal přešlapy)...Je to teď dost upřímný. Jako by se bála. Ale na rovinu mi do očí řekla, že tohle pro žádného chlapa nikdy neudělala, že by to sním takhle řešila a byla s ním, že mě má strašně strašně moc ráda, hrozně jí na mě záleží, že máme společných tunu věcí, hlavně, že jsem nekuřák jako ona......Píše mi volá mi víc. Píše mi jak jí to všechno chybí. Venku je sranda plánuje semnou tisíc věcí, že mě naučí na kolečkáčích, že jí musím naučit anglicky..Posílá mi třeba fotky jako dřív na messenger..Dokonce po mě chtěla zpět mojí mikinu, kterou jsem jí co jsme byli spolu půjčoval, nosila jí venku, u mě, do práce, že jí chybí....Když jí píšu že se koukám na Hry o trůny, tak píše, že by se chtěla koukat moc semnou a ne sama, i malinko žárlí...Občas řekne, že na ní pěkně prdím, nebo, že už na ní nemyslím(znáte to)...Ale prostě ten krok další neudělá, bojí se, nevím....Já to nechci uspěchat. Ale zase nic nezmeškat. Nechci na ní tlačit(ale zase to nechci posrat tím mým netlačením) Přemýšlel jsem že ve středu má volno, tak něco naplánuji já, nějaký výlet, aby se pořádně odreagovala a bylo jí semnou ještě víc fajn...


Co si myslíte? Jak postupovat? Dá se to dát dohromady?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Červen 2015, 18:21:27 »

Podle mě na to jdeš dobře. Tvoje příspěvky jsou strašně obsáhlý, tak se mi nechce všechno číst, ale mám jasno v tom, že když děláš teď to co děláš, tak ti to zase začíná vycházet. Takže jen tak dál. Minimálně můžeš mít jistotu, že pokud se vídáte skoro pořád, tak nemá příležitosti ani pomyšlení hledat někoho jinýho. A jelikož holka vztah potřebuje, tak má tenhle s tebou a stačí to správně budovat.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Červen 2015, 08:33:13 »

Podle mě na to jdeš dobře. Tvoje příspěvky jsou strašně obsáhlý, tak se mi nechce všechno číst, ale mám jasno v tom, že když děláš teď to co děláš, tak ti to zase začíná vycházet. Takže jen tak dál. Minimálně můžeš mít jistotu, že pokud se vídáte skoro pořád, tak nemá příležitosti ani pomyšlení hledat někoho jinýho. A jelikož holka vztah potřebuje, tak má tenhle s tebou a stačí to správně budovat.


To že jí píše tucet jiných kluků. Vím. Ona mi to vždycky říká co kde apd. Ve více případech, ne všechny samozřejmě, a vždycky si z toho děláme srandu..A Kdybych tohle hrotil, tak bych udělal ze sebe akorát blbce, a ještě bych se shodil, a možná jí odpudil..Navíc když zve neustále ven, a na schůzky, či procházky mě, tak chce ten čas asi trávit se mnou. Kdyby přeci chtěla, tak to tráví z kluky co jí nabalují a zvou na kafe apd, a co bych zmohl "nic"..Je pravda, že když jsme spolu, tak nikdy nezačínám konverzaci o nás dvou do budoucna..Vyhýbám se tomu, jak čert kříži. A snažím se z té chvilky vytřískat maximum, fajnové nálady, srandy, doteků, špetku škádlení apd i pod třeba nějakou záminkou znáte to, ale na polibek jsem se neodvážil teda, nechci být hrr hrr.. Včera mi zase volala jestli na ní počkám v práci. Říkala, že jí tam nabalovali dva chlapy na kafíčka apd Šťastný venku 40 stupnů a kafe....Prý z toho má už jen srandu, jak jsou trapní a vlezlý, a že jí to začíná pěkně štvát tohle...No chtěl jsem to pojat vtipně. A odlehčit jí. Přišel jsem tam. A tak, jako bych jí neznal, jsem dorazil do její prace, a zahrál jsem to ve stylu slečno Vám to dnes sluší, mám na Vas dvě prosby, nefunguje mi od Vás internet, a ta druhá závažnější, ehm nevím, jak to říct, přijala by jste pozvání na zmrzlinu. Šťastný Ten její dlouhý nekonečný usměv za to stál..Pak jsme šli na brusle, a prostě zase parádní den. Spousta smíchu, zážitků. Celou cestu zpět jsem jí držel za bok, a vezl jí na bruslích až domu...Při každé zprávě co mi přišla to bylo jen hm hmm zase ti píšou ty tvoje milenky...Šťastný Natož jsem narazil, že mi nedávno jedna moje známá psala, že mě zve k sobě na sbírku motýlů a film Šťastný...A že jsem se tomu musel smát. Neřešil jsem to, ale jen jsem se letmě zmínil, aby jsme se zasmáli spolu....To jste měli vidět, hmm hmm prý no vidíš to, tak s ní běž ven ne, když se ti líbí Šťastný..Ona jí viděla. A ví, že je hezká. Jenže pro mě (bez zájmu) to asi víte..No prostě sranda...Teď jedem na ten výlet. Celou dobu byla nervozní co budem dělat, apd, že to musí vědět, že takhle jsem se nikdy nechoval, takhle akčně mile, že na to bude furt myslet apd...Nic jsem neprozradil.... Vymyslel jsem cestu do Krumlova...Zabookoval jsem studenták, ve studentáku si pustíme společnou hudbu(Trancový sety). Jen jsem jí ten večer naznačil, že se jí zase trochu otevřu, to svoje já. V tom městě jsem žil 5 let. Takže je to nejlepší možný způsob, jak o sobě něco sdělit. Že to tam projdem + odreagování od našeho města. Vymyslel jsem ještě nějaký, aktivity návštěvy bludišť zrcadlových, který mění postavy. Možná Voskový figurýny. Ale jinak večer pak jako na dotuknutí navrhnu znova na brusle. Teda ona já si dám pěkně běh Šťastný...Tak se uvidí. Snad to dopadne fajn..

Jinak děkuji za komenty......Mě vlastně jde o to. Jestli je nějaká rovina, kdo udělá ten krok(já na to nechci tlačit spěchat, proto na to jdu takhle) Snažím se jí ukázat že vím, že to byla i moje chyba ve větší míře, a že mi na ní záleží, a myslím to sní vážně.. Nerad bych skončil jako nějaký Kamarád. Tohle taky musím ještě zmínit/naznačit, že nehodlám být kamarád nějaký..
« Poslední změna: 03. Červen 2015, 08:41:15 od Cizinkx » Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Červen 2015, 14:38:00 »

Jinak abych doplnil....Výlet dopadl senzačně. Celý den fajn. Nálada fajn. Aktivity bomba. I ten Studenták s telkou zabral...Ve městě skvělý, škádlení vzala zmrzlinu a když mi dávala líznout tak mě  v tom vymáchala.. Prostě sranda, udělal jsem jí to taky, když chtěla zmrzku, a pak jsem jí to jemně usty(jako by po políbením rtů vyčistil) Prostě taková záminka...Nevím jestli si vyložit jestli polibek chtěla nebo ne..Jednu chvilku by snad i jo a pak couvla..No dojeli jsme domu vezme brusle a zase skvělí všechno..A na molu to přišlo

Ptala se mě co dělám o víkendu. Říkam že zatím nemám nic naplánovaného, tak že mě může pořádně naučit na bruslích a už to jelo. Já tu asi nebudu..Na otázky kde bude "nic"..Říkam ok..Víkend tu nebude..Už to mi bylo divný...No včera jsme se neviděli byla dlouho v práci..Po telefonu super....A že dnes pojedem zase na brusle...Říkam ok vymyslela to, přijedu.. Dnes mi volá že jí to v práci opět štve..Tak jsme kecali. A najednou z ní potichu vypadlo, že pojede na víkend na festák do Příbrami. A já cože? Tak říkám ok. Pojede tam se svojí partou nej kamarádu tady z města..Ona že ne, že ty by nejeli..Už to mi bylo divný. Že by jen tak jela na festák někam na dva dny. Sama ? 130km od domova. Aha. No koukal jsem na face a ona si před pár dny přidala borce z Příbrami. Že jo Šťastný Největší džouk. Takže mi to bylo jasný, že jede za borcem, který jí slíbil jeden volnásek, když tam s ním bude, a bude u něj spát, to je jistota...Takže paráda..Věc co nikdy neudělala. A najednou tohle? Začínám si připadat, jak totalní zadní vrátka všeho...Borce si přidá před týdnem do přátel, Bůh ví jestli ho zná déle. A hned jede na Festák za ním? Navíc se mě ani nezeptala, jestli bych třeba nejel s ní, když(jak tvrdí) chce všechno dělat semnou? Nejde mi o to jestli bych jel nebo ne, nebo nedejbože že bych jí něco zakázal. Ale spíš jen o to zeptání. Jenže borec je lákavější, tak proč by se mě na něco ptala.. Ale absolutní nezájem. Ani přátel se nezeptala...No mám pocit že semnou vorá jak blázen.....A tím jak furt říka že jí to vše chybí si mě vlastně jen omotává co kdyby..Tak tu pořád budu já...Jako já to nechci přehánět, ale tohle? Navíc po tom co se jí v minulosti stalo..Mám pocit, že ten člověk je z Badoo...na kterým tráví od rozchodu all time...Ale to zase trávila i semnou, a vždy jsme se těm blbcům tam společně smáli.


Ještě doplním:

No když jsem odcházel domu tak jsme asi 45 minut řešily to co se stalo. Ta chyba. Prostě jsme si to vysvětlovali. Že já si to uvědomuji. Že to byla moje kravina ač nechtěná, tak špatně řešená. A ona furt, že když jí někdo zklama tak jí to hodně dlouho trvá než se dostane do normálu. Ale zase já jsem tolik nepotentil. Prostě to bylo o té komunikaci, kde byla chyba i u ní a to ví.. Oba jsme se shodli, že to byla kravina prostě....Furt mluvila že jsem se ted zmenil, že jsem víc akční spontánní, jdu do všeho po hlavě. Že se jí to líbí, proč jsme to nedělali dřív..No byla zima, hnusně, tak se taky moc vymyslet nedá..Ale vždy dodám, že tohle nemění nic na tom, že bych to nedělal i kdyby jsme se dali dohromady, že to tak budu dělat furt....A takový ty věcí, že to co napsala tenkrát po facu nemyslela celkově tak. A že když toho člověka má druhý rád a záleží mu na něm, tak si tu šanci zaslouží a dají...Nebo že jestli jí budu mít rád i potom všem co se stalo...Na to jsem odpověděl, že pokud si té šance co ti dám budeš vážit, a já to na tobě uvidím. Tak ano...A takovýhle věci. Ale ani jeden větší náznak toho že to dáme dohromady..Na co se čeká? Až si to uvědomí ? Už je to měsíc po rozchodu. To je myslím dlouhá doba na to. A navíc poslední 2 týdny spolu trávíme všechen čas. A ona vidí na mě, že mě to mrzí. A že chci aby byla v mém životě...Dyt kdyby to nechtěla, tak přece semnou netráví čas, nevymýšlí věci, nevolá mi, nepíše mi. Neřeší to semnou. Tady zase vidím tu snahu na ní....Ale mě už , ale fakt nebaví čekat. Další týdny. Když se přeci dva mají rádi, a záleží jim na sobě, jak tvrdí. Tak si tu šanci dají. Zkusí to. Jako chápu že se může bát, ale myslím, že ted dostatečně ukazuji, že jí chci ve svém životě. A že mi na ní záleží, a stojím za ní.

Jinak ještě po tom výletu psala, jak moc děkuji, že si to mega užila, že tohle musíme dělat víc, že si vyčistila hlavu, a jak to bylo semnou skvělí a moc fajn celý den, že jsme měli vyrazit dřív aby jsme stihly všechno...

Co si o tom myslíte? Díky moc za komenty.. Nepřijde Vám to taky divný?
« Poslední změna: 05. Červen 2015, 14:57:39 od Cizinkx » Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Červen 2015, 15:42:06 »

Jinak abych doplnil....Výlet dopadl senzačně. Celý den fajn. Nálada fajn. Aktivity bomba. I ten Studenták s telkou zabral...Ve městě skvělý, škádlení vzala zmrzlinu a když mi dávala líznout tak mě  v tom vymáchala.. Prostě sranda, udělal jsem jí to taky, když chtěla zmrzku, a pak jsem jí to jemně usty(jako by po políbením rtů vyčistil) Prostě taková záminka...Nevím jestli si vyložit jestli polibek chtěla nebo ne..Jednu chvilku by snad i jo a pak couvla..No dojeli jsme domu vezme brusle a zase skvělí všechno..A na molu to přišlo

Ptala se mě co dělám o víkendu. Říkam že zatím nemám nic naplánovaného, tak že mě může pořádně naučit na bruslích a už to jelo. Já tu asi nebudu..Na otázky kde bude "nic"..Říkam ok..Víkend tu nebude..Už to mi bylo divný...No včera jsme se neviděli byla dlouho v práci..Po telefonu super....A že dnes pojedem zase na brusle...Říkam ok vymyslela to, přijedu.. Dnes mi volá že jí to v práci opět štve..Tak jsme kecali. A najednou z ní potichu vypadlo, že pojede na víkend na festák do Příbrami. A já cože? Tak říkám ok. Pojede tam se svojí partou nej kamarádu tady z města..Ona že ne, že ty by nejeli..Už to mi bylo divný. Že by jen tak jela na festák někam na dva dny. Sama ? 130km od domova. Aha. No koukal jsem na face a ona si před pár dny přidala borce z Příbrami. Že jo Šťastný Největší džouk. Takže mi to bylo jasný, že jede za borcem, který jí slíbil jeden volnásek, když tam s ním bude, a bude u něj spát, to je jistota...Takže paráda..Věc co nikdy neudělala. A najednou tohle? Začínám si připadat, jak totalní zadní vrátka všeho...Borce si přidá před týdnem do přátel, Bůh ví jestli ho zná déle. A hned jede na Festák za ním? Navíc se mě ani nezeptala, jestli bych třeba nejel s ní, když(jak tvrdí) chce všechno dělat semnou? Nejde mi o to jestli bych jel nebo ne, nebo nedejbože že bych jí něco zakázal. Ale spíš jen o to zeptání. Jenže borec je lákavější, tak proč by se mě na něco ptala.. Ale absolutní nezájem. Ani přátel se nezeptala...No mám pocit že semnou vorá jak blázen.....A tím jak furt říka že jí to vše chybí si mě vlastně jen omotává co kdyby..Tak tu pořád budu já...Jako já to nechci přehánět, ale tohle? Navíc po tom co se jí v minulosti stalo..Mám pocit, že ten člověk je z Badoo...na kterým tráví od rozchodu all time...Ale to zase trávila i semnou, a vždy jsme se těm blbcům tam společně smáli.


Ještě doplním:

No když jsem odcházel domu tak jsme asi 45 minut řešily to co se stalo. Ta chyba. Prostě jsme si to vysvětlovali. Že já si to uvědomuji. Že to byla moje kravina ač nechtěná, tak špatně řešená. A ona furt, že když jí někdo zklama tak jí to hodně dlouho trvá než se dostane do normálu. Ale zase já jsem tolik nepotentil. Prostě to bylo o té komunikaci, kde byla chyba i u ní a to ví.. Oba jsme se shodli, že to byla kravina prostě....Furt mluvila že jsem se ted zmenil, že jsem víc akční spontánní, jdu do všeho po hlavě. Že se jí to líbí, proč jsme to nedělali dřív..No byla zima, hnusně, tak se taky moc vymyslet nedá..Ale vždy dodám, že tohle nemění nic na tom, že bych to nedělal i kdyby jsme se dali dohromady, že to tak budu dělat furt....A takový ty věcí, že to co napsala tenkrát po facu nemyslela celkově tak. A že když toho člověka má druhý rád a záleží mu na něm, tak si tu šanci zaslouží a dají...Nebo že jestli jí budu mít rád i potom všem co se stalo...Na to jsem odpověděl, že pokud si té šance co ti dám budeš vážit, a já to na tobě uvidím. Tak ano...A takovýhle věci. Ale ani jeden větší náznak toho že to dáme dohromady..Na co se čeká? Až si to uvědomí ? Už je to měsíc po rozchodu. To je myslím dlouhá doba na to. A navíc poslední 2 týdny spolu trávíme všechen čas. A ona vidí na mě, že mě to mrzí. A že chci aby byla v mém životě...Dyt kdyby to nechtěla, tak přece semnou netráví čas, nevymýšlí věci, nevolá mi, nepíše mi. Neřeší to semnou. Tady zase vidím tu snahu na ní....Ale mě už , ale fakt nebaví čekat. Další týdny. Když se přeci dva mají rádi, a záleží jim na sobě, jak tvrdí. Tak si tu šanci dají. Zkusí to. Jako chápu že se může bát, ale myslím, že ted dostatečně ukazuji, že jí chci ve svém životě. A že mi na ní záleží, a stojím za ní.

Jinak ještě po tom výletu psala, jak moc děkuji, že si to mega užila, že tohle musíme dělat víc, že si vyčistila hlavu, a jak to bylo semnou skvělí a moc fajn celý den, že jsme měli vyrazit dřív aby jsme stihly všechno...

Co si o tom myslíte? Díky moc za komenty.. Nepřijde Vám to taky divný?


Jo a víte co je největší džouk? Já nenašel ani jednu zmínku nějakého Festivalu v Příbrami tento víkend..6.6-7.6 2015...A ani lidi z Příbrami o žádném festivalu neví.
« Poslední změna: 05. Červen 2015, 15:47:27 od Cizinkx » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Červen 2015, 21:05:49 »

Jó chlape, nemáš to jednoduchý.
Normálně bych se jí narovinu zeptal za kým tam jede, resp. můžeš dělat, že si myslíš, že festival bude a zeptat se jí s kým tam jde a proč nejde s tebou, že bys tam rád byl. Jelikož se s ní asi do odjezdu neuvidíš, tak nevím, jestli má cenu to řešit po telefonu - můžeš jí akorát naštvat a ona natruc odjede a kdoví co se tam stane. Ale normálně buď žárlivej a ptej se jí, takhle by to vést fakt neměla.
No a ještě mě napadá, že když se jí tak líbí, že jsi spontánní, tak se víc spontáně pusť i do ní. Měl bys víc zabrat, to s tou zmrzlinou a pusou je jak olizování štěňátek. Já na tvým místě bych jí prostě začal líbat, trochu ji přidržel a zkoušel to znovu a znovu. Když to jde tak pomalu a ty s přístupem "nechci to pokazit, budu opatrnej" váháš a možná jí to nebaví. Ale jinak dobrej pokrok, jen se do toho pusť naplno, aneb žij, jako by byl tento den poslední.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Červen 2015, 10:10:29 »

Jó chlape, nemáš to jednoduchý.
Normálně bych se jí narovinu zeptal za kým tam jede, resp. můžeš dělat, že si myslíš, že festival bude a zeptat se jí s kým tam jde a proč nejde s tebou, že bys tam rád byl. Jelikož se s ní asi do odjezdu neuvidíš, tak nevím, jestli má cenu to řešit po telefonu - můžeš jí akorát naštvat a ona natruc odjede a kdoví co se tam stane. Ale normálně buď žárlivej a ptej se jí, takhle by to vést fakt neměla.
No a ještě mě napadá, že když se jí tak líbí, že jsi spontánní, tak se víc spontáně pusť i do ní. Měl bys víc zabrat, to s tou zmrzlinou a pusou je jak olizování štěňátek. Já na tvým místě bych jí prostě začal líbat, trochu ji přidržel a zkoušel to znovu a znovu. Když to jde tak pomalu a ty s přístupem "nechci to pokazit, budu opatrnej" váháš a možná jí to nebaví. Ale jinak dobrej pokrok, jen se do toho pusť naplno, aneb žij, jako by byl tento den poslední.

No nakonec do té Příbrami nejela, ten člověk ty lístky nesehnal..Navíc co mi říkala, tak o tom věděla její mamka, segra, a měla snad jet s někým tady z CB ze známých. Navíc ten festival jsem tam nemohl ani najít, protože to byla taková ta nelegální party na poli. Něco jako dřív Czechtek apd...Takže to není nikde na netu..Takže jsem nejspíš přeháněl. Ale to s tím klukem to byla nejspíš tutovka..Skvělí nápad...Joo snadno se to řekne, hůř se to dělá..Ale už jsem nad tím uvažoval. Že to zkusím, a bud dostanu facáka nebo ne, nic víc se mi stát nemůže. Třeba na to vyloženě čeká až něco zkusím. Popravdě jakýkoliv můj dotek k ní, ať pohlazení tváře, vlasů nebo lehké/silnější obejmutí, doteky. Za jakoukoliv záminkou, neodmítá..... Včera jsme spolu trávily 8 hodin, na bruslích, pak jsme vzali psa a dali si výlet, a pak jsem navrhnul drink ve městě..Tam jsem měl na konci takovou příležitost myslím a já hlava dubová nic..Prostě jsem jí přejel rukou po vlasech, tváři a rty(Chyba tady jsem jí prostě měl políbit stůj co stůj)..Usmál se otočil, a šel na bus( Musel jsem jinak bych to nestihnul)Ona čekala že tam s ní počkám do té doby než přijede ten její, byla tak zvyklá ode mě. A teď tam stála, jak opařená, smutný obličeje na mě, když jsem odcházel. A prý ach joo, tak jdi no teda Šťastný....Přijedu domu a sms. Opět moc jsem si to užilaa, bylo mi celý den skvěle. A hned, že zejtra spolu něco podnikneme musíme..Ze by jsme mohli k vodě, nebo když bude zataženo přijela by ke mě na byt, na hry o trůny....Teď přemýšlím, jak bych to udělal. Ale za zkoušku nic nedám..Teď to budu podle tvé rady stupnovat víc a víc...Víc doteků, polibky(zkusím) a uvidíme..


On ten velký problém je ta její blbá práce.....Furt mi to říká. Že díky ní přišla absolutně o osobní život. Každý den jí tam někdo nasere, vedoucí je kráva, jde tam ráno a domu jde večer. Pokaždé jinak směny od vedoucí, která si to tam dělá jak holubník. Málo volno.. A ona se pak nemůže z ničeho radovat když ochází. Prý jí ani maličkost nedělají radost..Proto mi furt říká že by chtěla to co bylo než tam začla chodit. Opravdu to jsme byli oba štastni, měli na sebe tunu času. I na ostatní. A všechno co jsem pro ní udělal, z toho se tešila. A i to že udělala něco pro mě. I to jí těšilo...A ta práce to uplně zabila...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Červen 2015, 01:57:37 »

Jezisi, uz ji polib.... po takove dobe a takovem stravenem case je absolutne nezdrave na ni nic nezkusit. Sam se hrabes do pozice kamose, ty ji uzdravis dusi a pak skoci po jinem, ktery bude mit tah na branku. Ona na to ceka, potrebuje to.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Červen 2015, 12:19:40 »

Jezisi, uz ji polib.... po takove dobe a takovem stravenem case je absolutne nezdrave na ni nic nezkusit. Sam se hrabes do pozice kamose, ty ji uzdravis dusi a pak skoci po jinem, ktery bude mit tah na branku. Ona na to ceka, potrebuje to.


Já vím, máš pravdu....Už je to potřeba, po tich 2 týdnech.....Na nic už čekat nebudu, a ani nechci, stejně už to déle nevydržím jí nepolíbit....Ted až se s ní uvidím, jí prostě vezmu, a políbím jí ať je situace jakákoliv...Tak snad to dobře dopadne. A nebude pozdě..Pak napíši.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Červenec 2015, 13:00:19 »

No napíši souhrn po 2 týdnech..


Párkrát(2) u mě spala. Nic nebylo. Bylo to takový, že nikdo nezačal, ale prostě tulení a všechno tam bylo. Druhý den ráno jsem jí při odjezdu políbil. Neucukla, čekala pusu na tvář, a já jí vlepil na ústa. Smála se, že prý mě zabije. No od té doby to šlo skvěle. Večer na drinku jsme spolu MLUVILY fakt jako mluvily co se stalo apd, proč nikdo nic v té posteli nezačal. Že by to taky mnoho vyřešilo. No oba jsme měli prostě strach. Z reakce druhého(shodli jsme se). No ten večer u mě spala znova. Ale jelikož měla své dny, zahrál jsem to trochu víc jinak. Líbání po těle, tam kde to má ráda. Líbání dole, přes spodní prádlo no znáte to. Byla z toho hotovson doslova. Vše klapalo. Scházeli jsme se, měli jsme i první ofic rande, zakončené sexem(nedomluveném), a to dost vášnivým. To šlo z jejích úst. Před mými kamarády říká, jak mi odpustila, a že tímhle vším mi dává šanci. Ale že prý jí hodně dlouho trvá než začne zase důvěřovat pořádně, a že prostě nechápe proč se tohle nedělo dřív, taková skvělá změna. Já jsem takový byl, bohužel ne víc spontálnější a akčnější.... Spoustu času jsme spolu strávily, spíme spolu. Výlety, města, koupání, prochajdy.....Dokonce si už i na rozloučenou líbáme. Ale pořád nechápu, proč pořád ofiko nejsme spolu. Proč to teda se mnou nezkusí pořádně...Já vím asi se bojí, ale za ten čas jsem udělal jednou botu. A od té doby nic. A ona to vidí. Říká to i...V sobotu teď dokonce řekla. Že pokaždý když za ní nehlášeně přijdu do práce, tak se jí rozbuší srdce, a tělo. A to po každé, když jí tam přijdu vyzvednout nebo za ní jen tak...

Teď jsme se dva dny neviděli. Trochu mě naštvala. V sobotu říkala jak něco v pondělí podnikneme, když má v úterý volno. Vemem psa apd....A v pondělí pak přijede domu, že jde do vany(údržba) a udělat véču, a po 2 hodinách napíše, že je KO...Že se uvidíme zítra. Říkám ok. Však se nic neděje, tomu rozumím, šel jsem ze sousedem na pokec...Druhý den mi volá a na klid řekne, že pily se sestrou na bytě, a že byla ještě pít u někoho na bytě(Nejspíš ještě se sestrou, nebo bez to nevím)a že šla spát v půl 12.. Říkám aha..Nejdřív mi řekne z prvu, že spala, a pak se vymáčkne takhle?... Však o nic nejde, mohla říct byla jsem pít se sestrou. U ní, a pak u někoho. A šla jsem spát pak. Pohoda jazz jedeme dál neřeším...A ne já celou dobu spala. A pak když se zeptám, že zní jako kdyby pila, se vymáčkne, že vlastně jo pila sem, jak blázen. Však mě nevadí, že to nevyšlo, když byla tuhoň, ale že neměla potřebu mi na fera říct "jdu pít se sestrou".


Co myslíte mám se jí zeptat? Proč vlastně ofiko spolu ještě nejsme? Jako já beru, že to chce čas, ale čekat na to 10 let nechci taky...A už mi to snažení a ukazování, že na to mám změnit ten problém u mě. ubírá síly do všeho. Pořád sem v nejistotě. Protože spolu prostě nejsme. Ani kámoši tomu nerozumí.

V takovéhle situaci jsem vlastně ještě nebyl za tu dobu co jsem měl vztahy. Absolutně teď nevím jak reagovat, postupovat.

Děkuji.
« Poslední změna: 07. Červenec 2015, 13:03:28 od Cizinkx » Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Červenec 2015, 14:44:58 »

Normálně se scházíte, ledacos spolu podnikáte, líbáte se, spíte spolu, ale ty máš dojem, že spolu "ofiko" nejste? Ty čekáš, že ti řekne: "Odteď spolu chodíme"?
Podle toho co píšeš to je normální chození. Z minulosti se pouč a dál ji neřeš. A no a co, tak si s kamarádkama jeden večer popila...trošku si z ní třeba udělej srandu stylem "KO je nějaká zkratka pro kamarádskou opilost, jo? S jazykem" a nedělej z toho drama Úsměv
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Červenec 2015, 15:54:48 »

Normálně se scházíte, ledacos spolu podnikáte, líbáte se, spíte spolu, ale ty máš dojem, že spolu "ofiko" nejste? Ty čekáš, že ti řekne: "Odteď spolu chodíme"?
Podle toho co píšeš to je normální chození. Z minulosti se pouč a dál ji neřeš. A no a co, tak si s kamarádkama jeden večer popila...trošku si z ní třeba udělej srandu stylem "KO je nějaká zkratka pro kamarádskou opilost, jo? S jazykem" a nedělej z toho drama Úsměv


Tak zrovna takhle to nečekám. Ale přece, je normální vědět jak to je mezi dvouma. Dřív jsme si taky prostě řekli po nějakém čase, že spolu chceme být, protože nám spolu je fajn. A pak jsme to akorát stupňovali, a všichni to o nás věděli.. Teď to tak není, něco sem potentil. Ukázal jsem, že mám na to to napravit, pomalu jsem si získal její důvěru, to že si našla ke mě zase cestu(jak tvrdí), ale pořád tam není to dokončení(Být spolu ve vztahu)Ano tohle je vztah, nebo budování jej Ale když jeden neví jak to je, tak ty myšlenky tu prostě jsou.....Všechno to co si napsal o našich aktivitách je pravda..Jen to " Jsme spolu" "Zkusíme to" nevidím, možná ona to dává najevo tím, jak semnou tráví čas,a všechno okolo...No kdyby to bylo normální chození, jak píšeš, tak se vodíme za ručičku, apd..Při setkání se políbíme a tak dále, jak jsme to dělali vždy, a jak to má ráda. Myslím že by jsme si i jinak psali.Teď je to jen utržkovitě....Ale pořád tu je odstup. Pořád se prezentuje nejspíš jako "free". Jasný nikomu do toho nic není. Tak se každému něco kvákne.

To mi nevadí, že popila. Nikdy mi to nevadilo. Jen mi vadilo, ten styl jakým to podala. Celý víkend, že něco podniknem(půjdem na Muzy na vodě). A pak mi napíše, že je uvidíme se zítra jsem KO (což v pohodě, normální), a druhý den mi řekne, že chlastala jako duha někde u někoho. To zní jako nechtěla jsem být s tebou, tak jsem ti radši napsala, že jsem KO. Mimochodem ani dneska to nevidím valně. Jak nečekané..
« Poslední změna: 07. Červenec 2015, 15:58:56 od Cizinkx » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Červenec 2015, 16:29:13 »

Když to čtu, tak jsem musel nalistovat na stránce, kolik že jí vlastně je. 26, no ale chová se teda dost "puberťácky".
Zkus se lehce zamyslet nad tím, co očekáváš od vztahu ty a co ona? Je to kam posouvat? Bydlíte už spolu?
Jinak bych ale tvrdil, že spolu chodíte. Nevím co za tím hledat, asi k tomu ještě nedospěla, aby ti třeba řekla, že tě muluje. Když se nevodíte za ruku, tak to zkus ty. Uvidíš jak to dopadne.Prostě dělej to, co očekáváš.

Jak už jsem psal dřív, normálně se jí zeptej proč ti neřekne na rovinu že jde chlastat a tvdí ti, že jde spát. V normálním vztahu by si lidé měli věřit a říkat si tak nějak pravdu. Tak to buď vůbec neřeš nebo to řeš, ale pořádně. Asi za tím toho tolik nebude, nejspíš z ní vypadne, že ji kamarádky přemluvily někam jít a ona je nemohla odmítnout z nějakýho pro tebe pitomýho důvodu a tobě to neřekla, protože by se cítila blbě, protože věděla, že jste byli domluvení. Ty to z ní ale dostaneš a proto se bude cítit blbě stejně a nakonec budeš za idiota ty. Ale fakt bych se jí na to zeptal  Šťastný.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Červenec 2015, 17:20:43 »

Když to čtu, tak jsem musel nalistovat na stránce, kolik že jí vlastně je. 26, no ale chová se teda dost "puberťácky".
Zkus se lehce zamyslet nad tím, co očekáváš od vztahu ty a co ona? Je to kam posouvat? Bydlíte už spolu?
Jinak bych ale tvrdil, že spolu chodíte. Nevím co za tím hledat, asi k tomu ještě nedospěla, aby ti třeba řekla, že tě muluje. Když se nevodíte za ruku, tak to zkus ty. Uvidíš jak to dopadne.Prostě dělej to, co očekáváš.

Jak už jsem psal dřív, normálně se jí zeptej proč ti neřekne na rovinu že jde chlastat a tvdí ti, že jde spát. V normálním vztahu by si lidé měli věřit a říkat si tak nějak pravdu. Tak to buď vůbec neřeš nebo to řeš, ale pořádně. Asi za tím toho tolik nebude, nejspíš z ní vypadne, že ji kamarádky přemluvily někam jít a ona je nemohla odmítnout z nějakýho pro tebe pitomýho důvodu a tobě to neřekla, protože by se cítila blbě, protože věděla, že jste byli domluvení. Ty to z ní ale dostaneš a proto se bude cítit blbě stejně a nakonec budeš za idiota ty. Ale fakt bych se jí na to zeptal  Šťastný.


Jo tohle je pravda, že v některých fázích se chová na 15 Šťastný..ale tak to já taky. Občas...To každý bych řekl...Ona od vztahu očekává kluka se kterým bude furt, bude mu věnovat svůj čas. Ať by s ním měla dělat i to co jí nebaví, prostě to tak chce.. Chce upřímnýho kluka co nelže. Bude mu důvěřovat a mít s ním otevření vztah. Hlavně ta důvěra. Po těch praštěních vztazích co měla..Ale zároven třeba nechápu že mě vadí, že by si vyšla s někým jíným. Prostě by šla s ním na schůzku pro ní by to bylo kamaradství nic víc, aby jí přestal opruzovat třeba. I kdyby on jí chtěl ošustit. Tak pro ni by to nic neznamenalo jen friend. Říkam ok když si dva důvěřují, tak se to dá, a ví o tom, mluví o tom, proč ne. Ale i tak je to vcelku zajímavý...To je asi ta volnost, důvěra mezi obouma...Ona to z nevěrou ma stejně jak já. Nesnáší jí. Nikdy by jí neudělala. A nesnáší ze srdce ty podlejzače na face, badoo co by jí nejradši vy víte co..A že jich tam má......Já chci až na to poslední což mi v důvěře nedělá zas takový problém..Podobné věci. Mít vybudovaný s přítelkyní vztah, na důvěře a společných zájmech, zážitcích. Chci s přítelkyní cestovat objevovat, žít život, a ne být usedlý doma. Tohle všechno splnuje do písmene . Což i tady bylo... Jasný potentil jsem to, ale měsíc, víc jak měsíc ukazuji, že to byl prostě zkrat. Který sem prostě změnil a budu jí to dokazovat i dál...Protože mi na tom záleží...Ale když mám tyhle myšlenky. Navíc jednou se zmínila, že ve vztahu potřebuje mít trochu strach???????A tohle nevím jak si vysvětlit...Jako o toho kluka se bát, že ho ztratí nebo něco takového?


Jo tohle je za tím, nejspíš. Ale zarázilo mě tam to K NEKOMU, že jo(Pily jsme se sestrou u ní na bytě, a nejenom u ní ptám, a kde ještě? No ještě jinde. Řikam ve městě? Ona to ne, ale třeba u někoho jiného, říkám aha) ...A netvrdila mi že tam šla se sestrou....A to mě štve. Takový styl....Jinak abych nastínil na dnešek se samozřejmě vysrala už taky...Ve 12 říká já ti zavolám. A domluvíme že dnes něco podniknem..6 Hodin po tom ani písmenko, ani telefonát..Takže to je znak toho, že po ty dva dny nemá zájem. Tak já ho teď třeba na nějakou schůzku mít taky nebudu. Jak jsem psal když vidím, že se snaží, tak se snažím i já a zároveň se obdarováváme navzájem společnými chvilkami. Ale tohle je naprd tenhle styl....Možná přeháním, ale pak mě nic nebaví....


Navíc po rozchodu šla s egem trochu nahoru že jo, což mi trošku vadilo, ale dělali jsme si z toho srandu...
« Poslední změna: 07. Červenec 2015, 17:28:54 od Cizinkx » Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 09. Červenec 2015, 20:38:58 »

Tak já fakt nevím.


Připadá mi to, že jsme se vrátily zase o měsíc back na začátek. Nevím...

V to uterý byla s rodiči na zahradě a grilovaly. A myslela si že se stejně někam nepojede. Ale napsat fakt mohla....Ve středu jsem za ní jel, prostě překvapit, udělat fajn, změnu aby jí nehráblo z práce. Když jsem přijel..Udivená se slovy ty mě jdeš zkontrolovat do práce, řekla..Už to si říkám wtf...Ještě v sobotu byla celá štastná, když to udělam z vlastní iniciativy a teď tohle. Ne jako kdyby jí to vadilo, ale vyloženě nadšená nebyla. Večer pak proběhl vcelku pohotově pár škádlení apd. Sem tam se zasmála..Pusa samozřejmě nic, celkově se chovala odtažitě, aspoň jsem se dozvěděl, že to má v práci total na psyndu, a že jí to vysává a nedává to....Samozřejmě ráno nezavolala, jak dělávala. Odpo napsala, že už jí to nebaví, říkám ok je total v psycho sranci, dojedu tam budu opora... Dnes už to bylo lepší byla sranda, rejpali jsme do sebe. Sem tam nějaký pohlavky/pěstičky, když si s zní dělám srandu, to znáte, když Vás holka mlátí ze srandy/škádlení třeba. Ale celkově odtažitá. Žádný náznak. Na konci když jsem si říkal, že jí políbím furt couvala zpět....

(Mínus) Samozřejmě už ráno nevolá, tak jak dělávala. Na rozloučenou už nelíbá. Jak dělala ještě před nedělí. Nemá ani tak velký zájem něco podnikat. Ještě před pár dny jsme vymýšleli apd. A teď no možná budu mít volný víkend uvidím jak zítra, ty bys chtěl něco podniknout? To byla jako otázka jak Brno...Musí bydlet 3 týdny u sestry, kde je to taky naprd. Práce total(I když tam světla naděje, že příde nový vedoucí lepší) Celkově bez zájmu, kamarádský hrozně fuj...
(Plus) Nic. Jedině ten vedoucí nový. To by tam prý i zůstala a vzduch se vyčistil.

To že je jízlivá, a nepříjmná z práce chápu. To že jí sere, že se nemůžeme vidět víc, taky chápu. I když mi to dávala najevo dost divně. Ale mě nevadí tam prostě přijet vyzvednout jí a bejt s ní aspon chvilku. Driv jsem tohle nedělal právě, nebo dělal, ale ne z vlastní iniciativy nebo víc..Ale když prostě to "nejde"(ono by to šlo, ale ona asi moc nechce spíš je unavená, nasraná, tak si myslí, že by do té nálady zátáhla i mě, ale já jsem povahově jinde v tomhle), tak pořád lepší nez FB kde stejně píše slova typu jo jo a stroze.... Ale nerad bych aby ta práce zase něco potentovala. Když už jsme ten měsíc a půl něco vybudovali.


No psycho. Opravdu..Když už jsem sí říkal, že už fakt budem pár jako fakt PAR. Tak tohle...

Já už nevím jak se mám chovat. Postupovat.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS