Rozchod!Celý divný.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:57:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod!Celý divný.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Rozchod!Celý divný.  (Přečteno 37392 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 10. Červenec 2015, 20:34:43 »

Pokud máš mentálně navrch, tak to s ní rozeber.... řekni jí, jak to vydíš ty a vyzvi ji, ať mluví o sobě, o pocitech. pokud jsi empatický, přečteš z toho mnoho informací, proč se třeba v danou chvíli chová tak, jak se chová....

Poznej ji, nalaď se s ní někdy na vážné téma.... může to být brané veselou formou, nemusíš se u toho tvářit, že ti umřel děda, ale nauč se s ní mluvit i o tématech, která jsou klíčová pro pořádný vztah. A pokud se ti nedokáže otevřít, poznáš, že je potřeba ještě budovat důvěru, dokud se ti ženská neotevře, nemyslí to s tebou vážně... chce to ale naslouchat, ne jen slyšet. Vezmi ji třeba na odpolední piknik.... netlač na to od začátku, vlastně tam jeď si to užít a pokud se ti bude zdát uvolněná, zeptej se na to, co tě zajímá, co jí brání v tom se ti poddat?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 10. Červenec 2015, 22:38:09 »

Pokud máš mentálně navrch, tak to s ní rozeber.... řekni jí, jak to vydíš ty a vyzvi ji, ať mluví o sobě, o pocitech. pokud jsi empatický, přečteš z toho mnoho informací, proč se třeba v danou chvíli chová tak, jak se chová....

Poznej ji, nalaď se s ní někdy na vážné téma.... může to být brané veselou formou, nemusíš se u toho tvářit, že ti umřel děda, ale nauč se s ní mluvit i o tématech, která jsou klíčová pro pořádný vztah. A pokud se ti nedokáže otevřít, poznáš, že je potřeba ještě budovat důvěru, dokud se ti ženská neotevře, nemyslí to s tebou vážně... chce to ale naslouchat, ne jen slyšet. Vezmi ji třeba na odpolední piknik.... netlač na to od začátku, vlastně tam jeď si to užít a pokud se ti bude zdát uvolněná, zeptej se na to, co tě zajímá, co jí brání v tom se ti poddat?



Já si myslím, že ona je si mnou až příliš jistá, jistá tak že ví. On se snaží a já sem ta co má navrch. Teď v tuhle chvíli..Ještě před pár dny týdny. Jsme se viděli, snažila se, byli jsme spolu.. Když si vezmu, že xkrát před kamarády, že mi odpustila, a že mi už důvěřuje, našla si ke mě tu cestu. A pak promítne, že spolu nejsme. Tak opravdu nevím. Začíná to smrdět víc a víc. Přece kdyby semnou vážně chtěla být a zkusit to semnou, tak to není jen v takové fázi. Já chápu že to nejde ze dne na den. Ale už to začíná být dlouho, a teď co se stalo tenhle tejden to je WTF!!!

 Však to se snažím, nebo aspoň zkouším. Teď když to měla nahoubelec celý týden, tak sem tam prostě jezdil, sám iniciativně, a říkal/ptal co se stalo, ať se mi otevře, svěří, co jí tam sere v práci, nebo kde to má blbý. Ona mi řekne co se stalo, proč je tak nepříjemná. Ona to furt shazuje na tu práci. Že ta jí vysává, nemá osobní život pak. Málo času.  Pak je na každého nepříjemná. Ale tohle je už divný. Když přijde problém s prací. Ona uplně otočí o 180 stupňu. A vůbec si asi neuvědomuje, že já se jí snažím být ta opora. A ten odrazový můstek.

Jako ona teď poslední tejden uplně otočila o 180, jako kdyby se to pondělí večer něco stalo. Od úterka jí nepoznávám..Jak říkám ráno nevolá, venku se chovala prostě odtažitě pusa neexistuje. Nejeví zájem něco podniknout. Na facu píše stroze. Někdy ani neodpoví.

Dnes mi psala. Ptal jsem se jestli má ten víkend volný. Prý ano. Říkám že by jsme po mohli něco podniknout. A odpověď ? Uvidíme a mrkající smajl. To je pro mě náznak nezájmu nebo slušně poslano do zadku. Tak jsem jí psal, že by jsme mohli vzít psa udělat výlet, večer do letnáku na film, a zakončit to drinkem, odreagovat jí od té práce apd....Před týdnem by z toho byla na větvi, že jsem tak akční šla by hned. A teď odpověď nemám peníze. Další negace nechci s tebou něco tvořit. Tak píšu, že Letnák je zadarmo a na ten jeden drink třeba, to mě nezabije.. Odpověď " Já nemám peníze " Ty to asi nechápeš stále. Nejdu nikam bez peněz. Já: Píšu já vím že nemáš peníze, ale to neznamená hned, že se něco nemůže podniknout. Odpověď : No nejde mi o to ze nebudu nic podnikat ale bez penez nepodniknu nikde nic když se budu chtít odreagovat. A věř že jeden Jack to nespraví. WTF!!!!! Na to sem napsal. Že podle ní je odreagování pouze v chlastu, když to tak čtu. Že jinak se odreagovat asi nedá. Ale o to mi nešlo, tam bylo to podstatný gro SE MNOU, že jo. Navíc já jí celou dobu zval což musela pochopit, a chápala. A to sem jí psal. Že tu nejde o jednoho jacka nebo 10x malinový pivo nebo 10x čupíto. Samozřejmě to si přečetla a ani se neuráčila odepsat...Dřív(No dřív ještě před týdnem) by šla a vůbec by prachy neřešila. Protože jsme je nikdy neřešily. Jednou pozvala ona mě. Pak zas já jí, když ona neměla. A teď tohle...


Tak jak si tohle mám vysvětlit. To prostě smrdí, hrozně. A já už fakt nevím.

« Poslední změna: 10. Červenec 2015, 22:45:20 od Cizinkx » Zaznamenáno
Dredwerkz



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Kladno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 11. Červenec 2015, 13:33:27 »

Mně už přijde, že v téhle situaci žádné povídání a vysvětlování nepůjde. Respektive jak říkal joei, máš naslouchat a né jen slyšet.
Koukni se, kolik ti za poslední dobu dala signálů a co sis z toho vzal ty, jak si vše pochopil? Jak čtu asi tak, že za vše může její práce a ona pak nemá na tebe náladu, aneb na něco se to svádět musí... I ti pak říká, že se musí trochu strach o tebe! Má tě prostě na háku, hraje si s tebou s přehledem, vždycky přiběhneš a přitom jako kdyby zkoušela co ještě vydržíš. Stále přiostřuje, zkouší a ty nikdy neuděláš gesto, že toho máš dost, že to bude podle tebe a celkově se rozhodnout jako chlap.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 11. Červenec 2015, 13:53:32 »

Já bych se stáhnul, začni to chvíli praktikovat jiným způsobem - jejím.
Třeba přileze.
A přečti si na qarkovi nějaké tipy ke vztahům, sám jsem se divil, když to čtu, že ty poučky sice znám, ale nepraktikuju je tak, jak bych mohl.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 11. Červenec 2015, 14:09:48 »

Mně už přijde, že v téhle situaci žádné povídání a vysvětlování nepůjde. Respektive jak říkal joei, máš naslouchat a né jen slyšet.
Koukni se, kolik ti za poslední dobu dala signálů a co sis z toho vzal ty, jak si vše pochopil? Jak čtu asi tak, že za vše může její práce a ona pak nemá na tebe náladu, aneb na něco se to svádět musí... I ti pak říká, že se musí trochu strach o tebe! Má tě prostě na háku, hraje si s tebou s přehledem, vždycky přiběhneš a přitom jako kdyby zkoušela co ještě vydržíš. Stále přiostřuje, zkouší a ty nikdy neuděláš gesto, že toho máš dost, že to bude podle tebe a celkově se rozhodnout jako chlap.


Já už si to taky začínám při smyslech uvědomovat. Ale pořád tomu nechci v některých chvílích věřit a to mě brzdí v radikálním řezu. Vždycky si řeknu budu za ní stát, ukážují tu oporu, když je jí naprd přijel jsem vyslechnul jsem jí.. A pak na druhou stranu mám v hlavě červíka. Že kdyby kruci chtěla, tak už se mnou dávno je. A žádné "dlouho mi to trvá než si najdu tu důvěru, nebo ti budu zase věřit, a takovýhle náznaky toho "mám tě na vodítku a budu zkoušet kolik toho vydržíš". Dokud si nenajdu někoho jiného. Přece už jsem jí za tu dobu ukázal hodně krát, že to byl pouze zkrat, jasný nějaký týden to trvá. To jí věřím, že když se zklame. Ale Protože vlastně od konce května do tohodle pondělí to bylo prostě hrozně fajn. A xkrát jsme se o tom bavily. A teď před týdnem. Už jsem ti odpustila, zase jsem si k tobě našla cestu, důvěřuju ti. Začnu s tebou spát, líbat tě na rozloučenou apd...Prostě jakoby vztah. Důvěřuje mi že mi na tom fakt záleží. Ale když se jí zeptá kámoš jestli spolu jsme, tak odpoví my spolu jsme? Nejsme..A pak příde pondělí jde v noci kalit a druhý den jako vyměněná.

Kámoška co jí trochu zná z mé strany. Mi radí ať jí ukážu co může ztratit, párkrát jí srazit na zem z tich oblak, kde líta, když se o ní každý zajímá a chce jí, píše jí apd. Aby si nebyla jistá, že já jsem ten co tráví s ní čas, ona si pak povečerech vypisuje z jinými, beztak tvrdí že je sama a vlastně je, že jo. Proč by říkala, že má mě. Ten kdo se jí na mne zeptal, tak odpověd byla, že máme kamarádský vztah, ale dokud nepocítí tu nejistotu, že muže něco ztratit, tak to bude do té doby jen takováhle srajda mezi námi..A nikam se to nepohne. I když už to vypadalo.. A věřím, že když se jí zeptám bude to stejná písnička. Netlač na mě, me to hrozně dlouho trvá. Než si vybuduji tu důvěru apd...Jí nejspíš tenhle stav vyhovuje, když já se snažim víc jak ona. Jí obletují ještě další. Tak proč by chtěla měnit. ŽE?


Nebo se taky mýlím ona je prostě psychicky vydeptaná. Fakt jí všechno sere. Nemá na nic náladu. Nechce mě do toho táhnout. Ale tich náznaku jak píšete už tu začíná být víc a víc k té první variantě.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 17. Červenec 2015, 11:25:19 »

Jinak abych dal po tejdnu zase udpade.

Dal sem tady na Vaše rady. O víkendu jsem se jí neozval. V neděli večer dvě zpravy(Ahoj, co jsem dělal dneska, včera apd) zajímala se. Říkal jsem to a tamto, že jsem se nenudil byl venku s přáteli byl na drinku apd...Ona jestli se nechci sejít, jít třeba do toho letnáku. No nešli jsme nakonec. Protože pak se na hodku odmlčela a nakonec si šla lehnout...Předem říkám, že celou dobu sem jel tím jejím stylem psaní. Takže jo jo hm hm, to je fajn apd...Když jsem musel jít ven(za přáteli) Tak jsem jí prostě jen napsal už musím zatím pa. A ona hned Kam musíš? Kam? No tak si jdi ať ti něco neuteče. Přijdu v 1 v noci domu. Ona se znova přihlásí a zpráva, tak už jsi doma? No napsal jsem ano. A šel sem spát....

Druhý den v pondělí jsem nevěřil, ona mi zavolala. To co týden nedělala teď udělala. A začali jsme se vysvětlovat ten celý týden. Ona, že jsem jí pekně o víkendu poslal do prdele apd. Že kdyby se neozvala, tak ani nenapíšu. Já zase, že z celého týdne mi jasně dávala najevo nezájem, tak proč bych jí měl jako psát?..No došli jsme k závěru že jsme se dost nepochopily oba. Ona celý víkend čekala až se ozvu, a já díky jejímu chování v tejdnu a v pátek, zase opak... A vzniklo z toho tohle...Ten den jsme se ještě viděli. Celou cestu jsme si ještě vysvětlovali naše nepochopení. A źe mě celý týden neposílala někam, nebo neignorovala. Ale víme své. A že tedy z mé strany to vypadalo, jako kdyby jí poslal do prdele. Až pak jsme se dostali k tomu pátku, že prostě nechtěla nějaký zvaní jenom protože nemá peníze. Že by jí to štvalo. Takhle kdyby to ten pátek napsala, tak ok. Ale ne tím jejím stylem. No furt psala, že jí nepochopím, nebo tak. Přitom celou cestu jsem jí chápal a snažil pochopit.  Ale furt, ty mě nechápeš, ty si to pochopil špatně. Nemá to cenu vysvětlovat. O maj gát...No dopadlo to tak, že jsem to pochopil naprosto normálně. Tak jak to myslela. Samozřejmě pusa na rozloučení nic. Další den opět ráno volala. Bylo fajn. S tím že jsme se bavily o bytech, že by jsme šli bydlet. Hned. Chce po mě byty, kam jsem šel, posílá mi byty který se jí líbí. No já v jednu chvilku trochu ujel a plánoval, jako že spolu ne, takový ty věci okolo toho, kdyby jsme tam šli.apd...A ona počkej počkej já někde už říkám že s tebou chci jít bydlet, že mluvíš tak jistě. ANO VIM DALSI NAZNAK...No večer jsem tam chtěl na ní počkat, ale jela hned dom a pak k rodičům.

Druhý den znova ráno telefonát(Světe div se). Chvilku jsme se bavily o bytech, a pak co dělám ve čtvrtek, že by jsme se mohli sejít třeba už odpo bejt celý den spolu a večer jít spolu na drink..Já říkám ok v plánu nic nemám, tak proč ne. Ona že mi teda dá vedět jestli se sejdem odpo hned, nebo večer. Říkám paráda něco se v ní hnulo, a píše volá, zase sama od sebe. Navrhuje společný chvíle...JENZE.


DNES JSOU TO PRESNE 2 DNY CO SE MA SLECNA NEOZVALA. HAHA!...Od středy ráno ani čárka, ani telefonát....Na včerejšek se absolutně vybodla. Ani na mojí zprávu, jestli to teda platí, nereagovala. A dnes ráno opět nezavolala...Nejhorší je, že ona byla celou dobu na FACU. Jak tu středu. Tak čtvrtek do 16:00 pak tam 5 hodin nebyla a pak znova v noci....Mění si tam fotky apd.. Dnes tam byla znova...ráno i teď odpo. Vidím to kvůli tomu, že je tam jen na telefonu, takže se mi tam ukazuje kdy tam je čas, a kdy ne taky čas. A zajímavost, ve čtvrtek tam byla na PC(WEB ikonka na facebooku) což je divný, jelikož ona pc ani notas nemá. U jejích rodičů bejt nemůže, ty předělávají byt. Takže byla u někoho doma..

Takže jak se tady psal slečna to má asi silně na háku. A mně taky. Já jsem si na ten čtvrtek nic neplánoval teda. A takhle sem dopadl. Tady je to nejspíš asi ukončený z její strany. Nebo absolutně nechápu.

Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 17. Červenec 2015, 13:19:35 »

Přesně tak jsem to čekal.

Podle mě se to ještě trochu vrátí. Pár věcí bych pak upravil: jdi si víc za tím, co chceš. Teď jsi zvládl to, že když je ti to jedno, tak se na ni vykašleš. Teď se zkus víc ponořit do toho, když spolu máte něco naplánovaný a ona se neozve, tak to nenech plavat, ale zavolej jí, napiš jí ještě jednou (s nějakou výčitkou, že "ty na mě kašleš nebo co"?).
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 17. Červenec 2015, 14:35:36 »

Přesně tak jsem to čekal.

Podle mě se to ještě trochu vrátí. Pár věcí bych pak upravil: jdi si víc za tím, co chceš. Teď jsi zvládl to, že když je ti to jedno, tak se na ni vykašleš. Teď se zkus víc ponořit do toho, když spolu máte něco naplánovaný a ona se neozve, tak to nenech plavat, ale zavolej jí, napiš jí ještě jednou (s nějakou výčitkou, že "ty na mě kašleš nebo co"?).

Čekal?
Jak myslíš jako vrátí? To jsem nepochopil teď.

To ano, teď je mi to jedno, nebo aspoň na takovými myšlenkami se snažím uklidňovat. Protože prostě vím, nebo jsem si jist, že to má na háku. Protože kdyby to neměla na háku, tak mi napíše i blbou zprávu na FCB. Nebo na mobil. Či druhý den. Omlouvám se bla bla bla....Ale ona nic. A to tam ten čas tráví 80% dne..Je sice pěkný, že to navrhla, ale co z toho když to takhle dopadne, nebo jak dopadlo moje navrhování......Tohle mi drží tu hlavu nad vodou. Jinak bych se v tom plácal. Už tak z toho mám náladu pod psa, a nic mě nebaví, na nic nemám chuť.. Uvidím jestli se ozve. Jako nechci jí psát, když včera sem jí jasně napsal, jestli to platí a nebyla schopná napsat slovo NE. Po dalších sms, bych si připadal jako v těrka nebo needy.  Jako rozumím jak to myslíš. Jenže to jsem měl takhle napsat včera no. + Tu výčitku.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 17. Červenec 2015, 14:52:35 »

No čekal jsem to přesně tak, že zase začne dolézat. To, že něco navrhla a zase se na tebe vykašlala je její aktuální chování, to nebylo jisté, ale nebylo nečekané.

Podle mě se ti zase za nějakou dobu ozve, tak jak minule. Zase ahojky, a co a jak se máš, cos dělal atd. Tady bych dal do hry nějakou výčitku.

Že jí zavoláš nebudeš needy, to kdybys jí psal 5 SMS denně, na který neodpoví, tak jo. Ale pokud jste domluvení na schůzce a ona není schopná se vyjádřit, jestli to platí a ty sis kvůli tomu dělal čas, tak bych jí zavolal a kdyby nezvedala, tak znovu napsal nějakou tu výčitku ve stylu "Ty jsi mi posledně vyčítala, že na tebe kašlu, což není pravda. Ale když jsme teď domluvení a ty mi ani nezvedneš telefon se ti zdá v pořádku?".
Zde bych podotknul, že samozřejmě správný "alfa samec" nemá potřebu se někomu doprošovat byť jen druhou SMSkou. Ale ty teď nejseš v té situaci, kdy to můžeš takto udělat. Kdyby ti zobala z ruky, tak jo, ale na tuhle situaci mi to nepřijde vhodné (možná mě ale někdo opraví). Jak to ale už není aktuální, tak to neřeš. Později bych se k tomu vrátil, ale psát jí jen kvůli tomu je zbytečný.

Do budoucna by bylo nějaké drastické řešení, nejlépe když odjedeš na týden-dva na dovolenou a nebudeš jí ani psát, volat či zvedat telefony podle mě úplně nejlepší.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 17. Červenec 2015, 15:50:31 »

No čekal jsem to přesně tak, že zase začne dolézat. To, že něco navrhla a zase se na tebe vykašlala je její aktuální chování, to nebylo jisté, ale nebylo nečekané.

Podle mě se ti zase za nějakou dobu ozve, tak jak minule. Zase ahojky, a co a jak se máš, cos dělal atd. Tady bych dal do hry nějakou výčitku.

Že jí zavoláš nebudeš needy, to kdybys jí psal 5 SMS denně, na který neodpoví, tak jo. Ale pokud jste domluvení na schůzce a ona není schopná se vyjádřit, jestli to platí a ty sis kvůli tomu dělal čas, tak bych jí zavolal a kdyby nezvedala, tak znovu napsal nějakou tu výčitku ve stylu "Ty jsi mi posledně vyčítala, že na tebe kašlu, což není pravda. Ale když jsme teď domluvení a ty mi ani nezvedneš telefon se ti zdá v pořádku?".
Zde bych podotknul, že samozřejmě správný "alfa samec" nemá potřebu se někomu doprošovat byť jen druhou SMSkou. Ale ty teď nejseš v té situaci, kdy to můžeš takto udělat. Kdyby ti zobala z ruky, tak jo, ale na tuhle situaci mi to nepřijde vhodné (možná mě ale někdo opraví). Jak to ale už není aktuální, tak to neřeš. Později bych se k tomu vrátil, ale psát jí jen kvůli tomu je zbytečný.

Do budoucna by bylo nějaké drastické řešení, nejlépe když odjedeš na týden-dva na dovolenou a nebudeš jí ani psát, volat či zvedat telefony podle mě úplně nejlepší.


Jo takhle, to potom jo..No já jsem to teda popravdě moc nečekal. Pochopil bych kdybych to navrhoval já. Ale mohlo mě to napadnout když už, takhle jednala v tu neděli. Kdy se pak taky nešlo. Ale tam byla už noc, takže se to dalo chápat. Navíc ráno do práce.

Zkusím, to. Teď jí stejně nebudu psát a uvidím jestli napíše. Když napíše nějak tam tu výčitku, co to jako mělo znamenat zahraji. Ale samozřejmě ne hned, třeba během konverzace. Když nenapíše, tak je to asi jasný už..

To z ní rozumně bohužel, já jsem napsal. Pouze jestli to platí? A za to předpokládám, že teda ne...A to bylo všechno. Měl jsem tam dát nějakou výtku nebo trochu přitvrdit...No to je jedno...Jako já si nehraji na alfu, takhle sem to nějak už nebral. Ale prostě když se domluvíme, a jasně mi napíše/řekne já ti zavlolám napíši. Pak nic a ani na mé napsání nereaguje. Tak prostě se něco ve mně cvakne a řeknu si OK nemá zájem. Nemá potřebu. Tak už jí do třetice psát a doprošovat nebudu..A možná to je taky ta chyba. Měl jsem na to včera asi víc přitlačit. Napsat, když neodepisuje, zavolat a pak už jen napsat tu výčitku a čauvajs...

No to nevím kdy..Nastupuji do nové práce, ale to až za 14 dní. Teď si chci zařídit ten byt, chci si do měsíce koupit auto. Dovolená nepřichází moc v úvahu. V rámci financí.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 18. Červenec 2015, 18:32:06 »

Jinak abych doplňil.

Včera volala psala, že bude končit v práci(Sláva). Vůbec se nezmínila o tom včerejšku promiň něbo tak...A s tím co sem opět dělal apd. A jestli mám dneska něco v plánu. No chtěla jít pít. Já říkám půjdu ležet byl jsem unavený.. Tak ona že to stejně bude lepší, když půjdem zítra(dnes)..Dnes ráno zavolala. Že večer se uvidí co a jak. Celou dobu sem s ní jednal normálně ale ne tak jako vždy. A ona to už mi jako nebudeš říkat bla bla bla(Tím co jí vždy říkám)..Z dáš se mi nějaký zaražený, odsekáváš.  A že by jsme mohli zajít na oběd. No ten zas tolik nevyšel. Viděl jsem jí chvíli. A tam pronesla že mi dá vědět co večer. A já jako ve čtvrtek? Kdy si mně měla na háku? To fakt nechci. Radši mi to řekni teď. A ona to je jako výčitka? A já říkám, to si poznala ne..A ona usměv a to naše já tě asi zabiju. No uběhl den a večer zavolala.. Dozvěděl jsem se že začla hulit(WTF)kupovala si OCB papírky..Takže asi s nějakým kámíkem, nebo partou. A že neví co večer. Jestli to platí. Říkám to je hustá změna za tich pár dní. A ona hold prostě sem to neměla potřebu říkat. Jako mě hulení zas tolik nevadí, když se de pít tak 1-2 joint je ok pro srandu za měsíc třeba. Ale předpokládám že ona teď hulí denně..A to mi už u holky vadí dost..A ještě mi řekne, tak jsem hold měla ve čtvrtek něco jiného na práci. Říkám aha. A proto si mi nenapsala nic a měla mě na háku jasně...A ona to si jako uražený, tak jsem řekl ne jen zklamaný. Od čtvrtka jsem si hodně věcí uvědomil, a mám to prostě na háku, už je mi to jedno..A ona Aha, zajímavý. Vysvětli mi to. A já říkám prostě to, že ty něco chceš podniknout a pak se na to vybodneš, už mi nebude dělat starosti. Mrzí mě to, ale je to tvoje rozhodnutí. A proč by mě mělo srát, že to máš na háku. Prostě jsem  jednal jako kdybych to měl na salámu ted už. Že se tak budu chovat. A ona že mi teda napíše večer sms, jestli pudem pít. A já říkám ne to mi to řadši řekni teď. Stylem DADO mám už něco lepšího, tak na drink s tebou prdím, apd. A ona kdybych něco měla, tak je to lepší ? A já říkám ano, protože by jsi nešla semnou na drink. Tak to je zákonitě lepší věc než se mnou. Hmm hmm, a pak jsem jí řekl, víš co napiš mi jestli to platí nebo ne.. Toť vše..Akorát jsem v jednu chválí, řekl že absolutně nechápu její jednání poslední týden..


100% napíše že to neplatí!!! 100% půjde radši s kamarádem/ novým objevem hulit...A 100% to okecá spánkem nebo něčím.....A druhá varianta nenapíše vůbec(Tím bych to měl za uzavřený, a napsal bych si akorát o věci na zpět)...A třetí varianta, napíše že chce jít...A tam si s ní promluvím co se děje nebo proč se tak chová....Ale tomu dávám 10% šanci že půjde.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 19. Červenec 2015, 10:45:10 »

Jinak abych doplňil.

Včera volala psala, že bude končit v práci(Sláva). Vůbec se nezmínila o tom včerejšku promiň něbo tak...A s tím co sem opět dělal apd. A jestli mám dneska něco v plánu. No chtěla jít pít. Já říkám půjdu ležet byl jsem unavený.. Tak ona že to stejně bude lepší, když půjdem zítra(dnes)..Dnes ráno zavolala. Že večer se uvidí co a jak. Celou dobu sem s ní jednal normálně ale ne tak jako vždy. A ona to už mi jako nebudeš říkat bla bla bla(Tím co jí vždy říkám)..Z dáš se mi nějaký zaražený, odsekáváš.  A že by jsme mohli zajít na oběd. No ten zas tolik nevyšel. Viděl jsem jí chvíli. A tam pronesla že mi dá vědět co večer. A já jako ve čtvrtek? Kdy si mně měla na háku? To fakt nechci. Radši mi to řekni teď. A ona to je jako výčitka? A já říkám, to si poznala ne..A ona usměv a to naše já tě asi zabiju. No uběhl den a večer zavolala.. Dozvěděl jsem se že začla hulit(WTF)kupovala si OCB papírky..Takže asi s nějakým kámíkem, nebo partou. A že neví co večer. Jestli to platí. Říkám to je hustá změna za tich pár dní. A ona hold prostě sem to neměla potřebu říkat. Jako mě hulení zas tolik nevadí, když se de pít tak 1-2 joint je ok pro srandu za měsíc třeba. Ale předpokládám že ona teď hulí denně..A to mi už u holky vadí dost..A ještě mi řekne, tak jsem hold měla ve čtvrtek něco jiného na práci. Říkám aha. A proto si mi nenapsala nic a měla mě na háku jasně...A ona to si jako uražený, tak jsem řekl ne jen zklamaný. Od čtvrtka jsem si hodně věcí uvědomil, a mám to prostě na háku, už je mi to jedno..A ona Aha, zajímavý. Vysvětli mi to. A já říkám prostě to, že ty něco chceš podniknout a pak se na to vybodneš, už mi nebude dělat starosti. Mrzí mě to, ale je to tvoje rozhodnutí. A proč by mě mělo srát, že to máš na háku. Prostě jsem  jednal jako kdybych to měl na salámu ted už. Že se tak budu chovat. A ona že mi teda napíše večer sms, jestli pudem pít. A já říkám ne to mi to řadši řekni teď. Stylem DADO mám už něco lepšího, tak na drink s tebou prdím, apd. A ona kdybych něco měla, tak je to lepší ? A já říkám ano, protože by jsi nešla semnou na drink. Tak to je zákonitě lepší věc než se mnou. Hmm hmm, a pak jsem jí řekl, víš co napiš mi jestli to platí nebo ne.. Toť vše..Akorát jsem v jednu chválí, řekl že absolutně nechápu její jednání poslední týden..


100% napíše že to neplatí!!! 100% půjde radši s kamarádem/ novým objevem hulit...A 100% to okecá spánkem nebo něčím.....A druhá varianta nenapíše vůbec(Tím bych to měl za uzavřený, a napsal bych si akorát o věci na zpět)...A třetí varianta, napíše že chce jít...A tam si s ní promluvím co se děje nebo proč se tak chová....Ale tomu dávám 10% šanci že půjde.



Docituji NENAPSALA ANI Ň!!
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 19. Červenec 2015, 13:55:43 »

To, že jsi po ní chtěl rozhodnutí hned bylo správně. A asi ji to docela vyvedlo z míry. Očividně žije z minuty na minutu, nezajímá ji minulost ani budoucnost.
Vidím to, že by sis s ní měl ještě jednou promluvit oč tu vlastně běží. Ale jinak to s tou holkou moc nevidím, nebo se ti snad zdá, že by se ti s takovou holkou (taková, jaká je teď) chtělo být, žít (a třeba i zplodit dítě)? Beztak mě připadá že to jde do kopru, žádné finty nefungují, v 80% času ji vůbec nezajímáš.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 19. Červenec 2015, 15:17:05 »

To, že jsi po ní chtěl rozhodnutí hned bylo správně. A asi ji to docela vyvedlo z míry. Očividně žije z minuty na minutu, nezajímá ji minulost ani budoucnost.
Vidím to, že by sis s ní měl ještě jednou promluvit oč tu vlastně běží. Ale jinak to s tou holkou moc nevidím, nebo se ti snad zdá, že by se ti s takovou holkou (taková, jaká je teď) chtělo být, žít (a třeba i zplodit dítě)? Beztak mě připadá že to jde do kopru, žádné finty nefungují, v 80% času ji vůbec nezajímáš.


Taková perlička. Dnes psala. Zase co sem dělal co dělám. Apd. Říkam snídám. Ona že taky. Já říkám jo jo. Prostě jedu furt její styl. Ona asi ti hodně vadím viď nebo otravuju tě ? Říkám ne proč? Ona tak mi to tak přijde. Odpověď, tak to potom jo. Když myslíš. Ona proč se takhle chovám, že mě nechápe. Moje chování. JEDNO VELKY WTF !!! Tak sem zareagoval. Jednou si mi řekla, že ne všechno je růžový. Tak jsem si ty růžový brejle v tomhle čase sundal, a začal vnímat skutečnost a realitu. A podle toho se budu chovat. No začala se v tom štourat, říkam nebudu nic řešit po facu. Ona že jí přijde jako kdybych se uzavřel do sebe( Jenom proto že se jí po facu nesvěřím) Říkam ne. Ale jen chci svoje pocity a věci co ti chci říct sdílet s tebou venku FACE TU FACE. A ne po facebooku kde se můžem snadno oba nepochopit. Ona souhlasím. Nabídnul jsem jí ten drink. Že můžu dnes večer nebo zítra po práci na ní počkám a půjdem. Ona že teď je u rodičů. Říkam to neva teď stejně nemůžu. A zdůraznil jsem, že nemám zájem o nějaký UVIDIME, MOZNA, JA TI NAPISU. Prostě buď půjde nebo nebude chtít a bude mít přece něco lepšího v plánu..Klasicky NEODEPSALA.


S tou holkou co jsem chodil ANO! S tou holkou co jsem měsíc a půl po rozchodu tvořil a bylo to skvělí z obou stran. ANO! Ale s touhle holkou, která se chová, jako kravka, to opravdu NE...Ona si potřebuje vždycky namlít hubu jinak absolutně neví o co přichází. Ona si to podle mě teď vůbec neuvědomuje. Netankuje jí to. Nebo nevím..Ale jak píšeš ve větší míře jí absolutně netankuji. Nebo nemá potřebu. Je obletována jinými borci, je svobodná. Takže tak.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 20. Červenec 2015, 11:17:04 »

Jinak dneska mi volala. Nečekaně včera se vylila jak dobytek prý. Takže samozřejmě semnou jít nechtěla. Ale šla radši z někým jiným.


Ptala se jak sem to myslel ty růžový brejle. Vysvětlil jsem jí to....Prý sem si to vsugeroval do hlavy hrozně špatně, že když mi neodepisuje, tak semnou nechce trávit čas, nebo má něco mnohem lepšího.Že to tak není. Neustále jsem se jí ptal. Pokud mi na každé naše setkání neodepíšeš, tak to asi znamená, že nemáš potřebu se semnou vidět ne? A ona hned, že si myslela, že bych jí poslal do zadku apd. Prostě okecávačky. Že jí teď tady vyčítám věci, zvyšuji hlas(to bylo jen kvůli mému telefonu). Jasně jsem jí daval najevo, že se chci vidět, celý 14 dní jsem se snažil, jezdil tam psal, jestli nikam nepůjdeme, nezajdeme. I ona furt psala jestli se neuvidíme apd, jak jsem tu psal...No ke konci konečně pochopila oč tu vlastně běží. O ty blbý slova. Mám něco jiného, nemám náladu, nechci tě vidět. Apd. Že mi celou dobu šlo jen o ten blbý zájem. A že pak bych nic neřešil. Že mi nevadí když bude čas trávit s rodinou, přáteli, nebo nebude na mně mít naladu nebude mě chtít vidět. Ona se myslela, že bych jí to hrozně vyčítal. Že kdybych jí jednou neviděl, nebo jednou mi nenapsala. Bylo by peklo... A ona tak teď už to chápu, a jestli už jsem klidný.... Jinak sem se dozvěděl. za A nechce se mi svěřit!!!!!!! Nikomu se nechce svěřit!!!! Prý....Ona mi řekla, že když se takhle změnila, tak to asi má nějaké důvody, že. A já tak mi je řekni. A ona, že to nechce řešit po telefonu. Ale prý doma to má naprd, segra je na ní naštvaná(kvůli mně, že jsme asi před týdnem nás dva řešily, před okny baráku a všichni to slyšeli) Nevidím v tom zase nějaký peklo(řešily jsme jednu věc, ohledně pozvání a gesta v baru třeba), jako ano může být na mně naštvaná, ale zas tolik se nestalo... Prý neví kde bude spát. Že u segry tolik nespí. U rodičů to taky nejde....Že spí všude možně po kamarádech. Kde se co vyskytne. To je prý problém se kterým se mi může svěřit..Hrozný ona moc dobře ví, že u mně může spát, jak bude dlouho potřebovat, mám tu velký pokoje, sem tu sám. Vedle je akorát sestra s dětmi, ale tu by ani nepotkala. Ale radši spí kde se co vyskytne, chlapi, kamarádi apd.....No a pak naznačila, že je tu ještě větší problém o hodně(říkám si takže se s někým vychrápala, nebo něco provedla)...Říkam tak mi ho upřímně řekni, o co jde, co se stalo.. A ona, že jsem pěkný detektiv, a že to po telefonu nechce řešit a zakecávala to....No neřekla mi to.....Ten problém bych rád věděl teda..


Jo a ještě dodala. Že prý teď vztah nechce. Hlavně kvůli té práci prý!!! A že až tam skončí, tak bude nejštastnější, a třeba se to změní...Že by semnou mohla být !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nice job...

Tak a teď co si o tom myslíte. Protože já nevím co mám dělat. V tomhle fakt ne..
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 20. Červenec 2015, 11:37:00 »

Sám jsi napsal, že s holkou, co se takhle chová, být nechceš. Zdá se mi, že tě má trochu na háku a představuje si to způsobem "Až budu chtít, tak písknu a on přiběhne. Mezitím si můžu dělat co chci". Zkus se s ní sejít a narovinu si promluvit, vytáhnout z ní, co ji tak trápí. Možná se pak bude cítit líp a pookřeje, možná ne. A pokud se s tebou nebude znovu schopná dohodnout ani potom co řekla, že to nechce řešit po telefonu, tak máš jasno. Připravil bych se na vycouvání a zkusil se poohlídnout jinde, docela si s tebou hraje.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 20. Červenec 2015, 13:10:40 »

Sám jsi napsal, že s holkou, co se takhle chová, být nechceš. Zdá se mi, že tě má trochu na háku a představuje si to způsobem "Až budu chtít, tak písknu a on přiběhne. Mezitím si můžu dělat co chci". Zkus se s ní sejít a narovinu si promluvit, vytáhnout z ní, co ji tak trápí. Možná se pak bude cítit líp a pookřeje, možná ne. A pokud se s tebou nebude znovu schopná dohodnout ani potom co řekla, že to nechce řešit po telefonu, tak máš jasno. Připravil bych se na vycouvání a zkusil se poohlídnout jinde, docela si s tebou hraje.


To se ti nezdá. To je prostě pravda...Akorát to okecává, a neřekne to. Furt bude říkat, že to co říkám já nechápe, nerozumí tomu, přitom moc dobře ví jak to myslím. Furt se mně snaží držet pod nějakou kontrolou podle mě. Abych já měl neustále myšlenky, že to dopadne dobře, a že teď se jen něco stalo, že semnou bude chtít být apd, že na mě neprdí apd...Jasný neprdí píše mi, volá mi. Říká mi kdybych to měla na háku nevolám ti nepíšu. Okey, to beru. Ale to že to má na háku je fakt (celkově)....Ano to bych strašně rád, ale mi se nedomluvíme..To by z její strany bylo furt uvidíme, možná, napíšu ti...Ale v konečném cyklu půjde radši z někým jiným si zahulit vylít hlavu a bůh ví co ještě, a když jsem se jí zeptal kdy se teda uvidíme, a fakt tlačil na nějaký datum.Aby se z toho nevykroutila.. Odpověď teď mám samé odpolední v práci, a když budu mít volno, tak budu ráda když se uvidíme. Thats all!....

To bych taky rád...Co jí trápí tolik, pak mě zajímají ty důvody té změny...Ano jeden mi řekla, že neví kde bude spát. Musí spat po kamarádech a bůh ví kde ještě...Segra se s ní nebaví kvůli mně. A tady je první věc co mě po klapnutí telefonu zarazila. Ona mi před cca 5 dni volala, kde mi oznámila, že sestra jí poslala dlouhý sms sloh do práce, kde se jí moc omlouvá, za ten výstup, před barákem, apd. A že pro příště, ať řešíme své problémy dál od baráku, a že se jí omluvila vše v pohodě.. A najednou po 5 dnech je její setra kvůli mě na ní naštvaná? WTF AGAIN!!! Cítím lež.... A pak by mě zajímal ten větší problém, důvod, co provedla. Nebo co se stalo....A tam citím nějakou fakt hnusotu......Vyspání jinde s někým, možná tvrdší drogy, nová známost. Znovunavázání kontaktu s tím fetujícím kokotem co jí mlátil. A ještě horší vyspání s ním....Protože nevím  jaký horší důvod mohla mít provést..Možná zapletení z blbými lidmy. Fakt nevím.. Je to divný. Ale jak píše vztah teď nechce...Sama mi to vlastně řekla, že jo..
« Poslední změna: 20. Červenec 2015, 13:17:05 od Cizinkx » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 20. Červenec 2015, 16:25:51 »

Měl bys ji přestat řešit. Tahle holka pro tebe nemá budoucnost. Tebe to trápí a jí je to úplně jedno. Nejseš v dobré situaci, zachraň se, dokud to jde.

Co provedla, že ti to nechce říct? Já bych věděl. Určitě se s někým vyspala.
Jestli chceš mít klid v hlavě, tak se sejděte, pořádně si promluvte a vytáhni z ní všechny informace co chceš. Po telefonu ti toho moc neřekne. Nečekej ale žádnou baladu a připrav se na to, že hodně věcí bys raděj ani neslyšel.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 20. Červenec 2015, 19:21:12 »

Měl bys ji přestat řešit. Tahle holka pro tebe nemá budoucnost. Tebe to trápí a jí je to úplně jedno. Nejseš v dobré situaci, zachraň se, dokud to jde.

Co provedla, že ti to nechce říct? Já bych věděl. Určitě se s někým vyspala.
Jestli chceš mít klid v hlavě, tak se sejděte, pořádně si promluvte a vytáhni z ní všechny informace co chceš. Po telefonu ti toho moc neřekne. Nečekej ale žádnou baladu a připrav se na to, že hodně věcí bys raděj ani neslyšel.



Proč každého napadne že se s někým vyspala. Ale fakt jak moji kamarádi, tak naše společná kamarádka tohle řekla.Asi na tom něco bude...Ale nevěřím že by mi to vyklopila. Spíš by mi řekla jen to co by chtěla, že jo Úsměv. Všichni mi to říkáte vybodni se na to. Tohle nemá cenu. A já si to furt nechci přiznat...Ale teď bych si měl kruci říkat. Že mi to vlastně sama řekla, že ted nechce vztah Úsměv. To by pro mně měl být ten odrazový můstek. Jí přestat řešit.

Ano ten klid bych měl, kdybych to věděl. I kdyby to bylo humus, tak bych si řekl, že to za to nestojí. A duše by se uklidnila a zamával bych jí....Jenže bojím se toho, že ona mi to nevyklopí nebo jen to co se jí hodí, a vlastně v tich sračkách se budu brouzdat dál. A to už fakt nechci. Nechci si nic namlouvat. Ale je to fakt těžký.. Ta zakoukanost je u mně očividně hodně vysoká...
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 25. Červenec 2015, 11:03:26 »

Jinak abych se dopsal co se vše stalo.


Tak moje milá mi ve středu psala. Zase jak se máš apd.. Končí v práci příští týden. A bude nastupovat hned do jiné. Prý se cítí ode dne líp jak se blíží ten konec..Ptala se mě co sem dělal. Říkal jsem že jsem hodně byl ve městě, na drinku apd..Ona a s kým.. Tak jsem jí na tvrdku řekl s tou naší společnou Kamarádkou(hodně jí štve jak po mně vyjíždí, a i když já bych s ní nikdy nic neměl, je zadaná apd, tak má milá ví že ona by mně z fleku ojela), no naštvala se brutálně. Prý vy jdete na drink a mně jako nenapíšete ? Odpověď ani jeden ti neměl potřebu psát. Prý tak to je dost chabý. Já říkám a co? Byla si stejně v práci, tak proč bych ti měl psát nebo ona? Zase to je slabý..Hned a to jste si jako museli psát ale. Hned se v tom štourala..Říkám no v pondělí jsme si napsali. A ona to se mi vůbec nelíbí tohle...No pak hned na to, kdy se uvidíme, že bude přemýšlet kdy by to šlo. Moje odpověď, tak přemýšlej já musím už jít pa..

Hned druhý den ráno telefon od ní. Šťastný to je neskutečný. Zase ptala se mně jak jsem se vyspal, apd jestli mě nebudí. Co ten byt. Jestli tam půjdu. A hlavně viděla na mým fcb profilu, auto co si budu kupovat. Je to Alfa 159, a dal jsem si jí nadherně vyfocenou na timeprofil. Prý to si děláš srandu, já čekala, že si koupíš nějakou starou rachotinu. Alfu. A ty takovou káru. To budeš teď velký frajer. Hmm hmm jako je krutá no líbí se mi dost...A takovýhle řeči..A zase já ti hned odpo zavolám kdy se uvidíme. APD.. No ptala se mně na bundu co sem jí dřív objednával, nepřišla, přisli mi zpět peníze. Tak říkala, že bude chtít peníze, protože nechce čekat než jí ta bunda přijde. A jestli se večer uvidíme. Říkám ok můžem. Využil bych to na to promluvení. No nakonec to nepotvrdila, jak se rozhodla. Říkám ok chce ty peníze nejspíš, dojedu tam....KOMEDIE !!!!! Přijedu tam. Vejdu do prodejny. A tam už týpek na ní čekal Šťastný Prostě 21 letý kolega už tam na ní čekal, že jí odveze domu Šťastný..Mimochodem ten co jí zval do kina na jídla apd Šťastný....Ona ne aby mi řekla, že jí ten kluk poveze domu. Přitom mi to bylo jasný hned, jak jsem tam přišel...Ona mně tam nechá čekat ještě 30 minut, kdy já se tam musel zabavit s uklízečkou. A až pak na mně ukázala ruku, že chce ty peníze. Jako ze srandy, ale pro mně dost blbá sranda....Dal jsem jí je, tak mně ještě chvilku podezřívala, že sem jí lohnul o 100kč(Určitě jsem to měl zapotřebí no)Ale prý jí pamět teď moc neslouží..Největší komedie byla při odchodu. Ona když zavřela krám, a kluk šel pro auto. Mi na pohodu asi po 40 minutách řekne, že jsem měl napsat, že přijedu, že si před 10 minutama zařídila odvoz. 10 minutama!!!!!!!!!! Já už tam čekal 40 minut....No prostě trapárna největšího kalibru. Týpek kdykoliv mohl odjet stačilo mu říct. Bydlí tam kousek. Ale tady bylo vidět, že to se mnou prostě nechtěla trávit, tak jela s ním...Ještě na konci jsem se usmíval, a ona to se mi jako směješ do ksichtu WTF!! Říkám to se mám na tebe radši mračit? A ona připadá mi to jako ne upřímný usměv. Řekl jsem měj se hezky. A ona co to jako je. To se už jako neuvidíme? TO se vidíme naposled?...Říkám pa. A odešel jsem. Ještě řekla ať jí napíšu až přijedu domu. No nenapsal jsem jí.


Ta uklizečka která nás zná oba, mně pak vezla domu. A říkala, že tohle bylo teda dost trapný. A je jedno jestli jsme byli nebo nebyli domluvení. Kdybych jí za něco stál, tak klukovi řekne, on by to pochopil. Autem to má za pár minut domu. Prostě jí šlo jen o ty prachy v podstatě. A i když říkala, že kdyby tu bundu chtěla, tak aby mě tam do práce netahala, tak stejně. Chtěla mě vidět. A v podstatě šlo jen o ty blbý prachy..A když je dostala, na klídek odjela. A mně tam bez problému nechala. Na klídek..
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 25. Červenec 2015, 16:59:18 »

HIMYM s05e16... Zrovna na to koukám, tak mě napadlo, že se to sem hodí.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 25. Červenec 2015, 21:26:22 »

HIMYM s05e16... Zrovna na to koukám, tak mě napadlo, že se to sem hodí.


Skoda že HIMYM mně nikdy nechytil..Ale předpokládám, že tam je něco ve stylu... Prostě na to peče, má to na háku, všichni mi to říkají, mají pravdu a já stejně nevěřím, že? Úsměv
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 26. Červenec 2015, 16:30:10 »

Tak obětuj 20 minut Šťastný ... Ale ano.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 26. Červenec 2015, 16:57:39 »

Ženy se bít nemají, ale tahle by potřebovala vyliskat.
BTW Nedivil bych se, že za jejími neúspěchy v práci může to, že praktikuje podobný systém i v zaměstnání. Aneb sice si stěžuje na debilní kolegy, debilní práci atd., ale jediným důvodem, proč se jí nedaří, je právě ona a její lži a volnomyšlenkářství.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 26. Červenec 2015, 20:17:48 »

Ženy se bít nemají, ale tahle by potřebovala vyliskat.
BTW Nedivil bych se, že za jejími neúspěchy v práci může to, že praktikuje podobný systém i v zaměstnání. Aneb sice si stěžuje na debilní kolegy, debilní práci atd., ale jediným důvodem, proč se jí nedaří, je právě ona a její lži a volnomyšlenkářství.


Je pravda, že v práci to měla dost nahovno. Vedoucí mladší kravka, svalovala veškeré kraviny firmy, že za to může má milá. A tu to akorát vysávalo. Neměla náladu na nic. Osobní život ta tam apd, všichni na ní naléhaly, rodiče segra, kamoši..A pak se to projevovalo... Ale vždycky jsem tam byl, přijel. A vždycky byla strašně ráda. Když jsem to brával iniciativně akčně po svým..Bohužel se z toho sesypala, a první na ráně jsem byl já. Vlastně ten člověk co jí z toho pomáhal a držel od tich sraček(narozdíl od rodičů, kamarádl, sestry) Tak jsem to koupil..Ale ta změna potom tu už jsem nechápal. Jak se z hodného člověka, stalo to co tady celou dobu už řeším, to nechápu..Ale to bylo k tomu rozchodu v květnu. Že sice jsem nahlodaný tím vším dost. Ale tu story o práci jí i věřím. Ae k dnešku.

Za dva dny napsala proč jsem se jí neozval... Že čekala, třeba včera, že napíšu. No kdo by měl zájem o napsání, kde ona pojede ten styl jednoho slova apd. Bez žádného efektu. Napsala že byla u své kamarádky, pro lístky na Let it Roll. Říkám tak to je paráda. Ona že nechápe moje vyjadřování. Říkám, že je skvělí když máš už lístky na ten festák(Samozřejmě už neodepsala)..Ano ona by potřebovala opět přes držku a padnout na hubu aby si něco uvědomila... A mým dolejzáním si toho moc neuvědomí..Oficiálně to vzdávám, jakékoliv snažení o ní. Řekl jsem přátelům, že kdybych měl nějaký splín jí psát apd. Tak ať mi jí radši vrazí..Na probrání. První kroky byli přepsání jména v telefonu, vymazání fotek z facu, vymazání fotek z pc a řekl jsem si, že od čtvrtka minimálně týden pauza od facebooku.......Jestli se mamé k sobě vrátit, tak musí chtít obě strany stejně a ne jedna strana víc(já). Takhle to prostě nefunguje a já si nabil tlamu..Ona to má na háku, protože to vidí. Že sem to chtěl řešit apd.  A že já jsem ten co je z toho víc na hoven, jak moc jí chci.. Ona je teď v rauši..Samý nápadník apd, festák Let it roll za humny..Hulení, chlastání nejspíš..Jiná parta, kluk. Tak proč by se upínala na vztah, a řesila ho....Tak jsem zvědavý, jak dlouho jí tenhle amok/styl vydrží. Ono to taky neni věčný chlastací styl apd........ Je mi jasná, že si teď neuvědomuje vůbec, že i ona ztrácí, nejenom já. A jestli si to uvědomí vůbec? Bůh ví. Třeba jo, třeba ne.....Ale na to čekat nesmím. To bych si akorát zabouchával další hřebíky do své rakve...

Už 3 týdny cvičím jak blázen. Potřebuji se někde zabavit. Snad mi vyjde ten byt. A auto.. Je pravda, že na jiný holky nemám náladu, a to mi jich píše celkem dost(nejvtipnější obě ex a ex ex bejvalky taky, jedna na to že bychom si spolu mohli občas vyspat, a druhá jestli někoho mám, a že by se chtěla vidět(no prostě klesají níž a níž), absolutně mě to spíš otravuje než povzbuzuje..A náladu jít do města, nebo mezi lidi, a nezávazně lovit holky nemám už vůbec..
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS