Zase jeden rozchod

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:42:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zase jeden rozchod
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Zase jeden rozchod  (Přečteno 39266 krát)
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« kdy: 04. Červen 2007, 22:20:08 »

Ahoj lidi,
chci vám napsat můj první velký rozchd po 9 letech.Náš vztah byl krásný od první chvile našeho setkání.Všechno bylo užasné, až na ten konec.Divný konec.S mojí bývalou přítelkyni jsme začli bydlet někdy v zaří minuleho roku ,pořád bylo všechno užasný,takový to starání se o byt ,nakupování věcí do bytu atd.V listopadu si našla praci.Pořád vše super byl jsem rád ,že pracuje časově jak já.A budeme spolu ještě víc než předtím.Bohužel v dubnu nastal zlom.Odjel jsem na hory do Itálie (upozorńuju ,že mi chodily zprávy typu ahoj lásko ,ahoj broučku, už te´d se na tebe těším atd) na návrat domů jsem se hrozně těšil.Smutný Přijel jsem ona nebyla doma byla u své kamaradky a přijela domů taxíkem.Přišla dala mi pusu a šla se umýt a spát.Objala mě a spolu jsme krásně uslii.Ráno jsem šel do práce ona taky zase klasická pusa při odchodu.Přes den normální zpravy.A te´d to přijde!!!!!  Přišel jsem domů ,přítelkyně už byla taky doma .Zeptala se mě jestli si nedám něco k jídlu já řekl že ne v pohodě.A začla brečet!!! Ptám se jí co je .Ona na to že už mě nemiluje ,že v práci poznalanové lidi a že se rozejdem. ŠOK ,vůbec jsem nechápal co se děje opravdu vůbec,myslel jsem si ,že jsem někde v kómatu a že se probudím ,bohužel.Prostě to nechápu.Jó a to všechno.kvúli cizímu člověku s kterým byla 7*na kafi.Říká ,že ho ASI miluje atd.A svým kamarádkám říká ,že náš vztah nefungoval.Nedala vůbec nic najevo,nepovídali jsme si spolu o ničem,že jí něco vadí atd.Všechno v pořádku.A pak tohle.Vůbec mi neodpovídá na sms ,a kdž jsem ji potkal v jedne hospudce(a já ji rekl že ji nešpehuju ,že tam mám sraz s kamošem)tak mi řekla :TAK JDI DÁL.totální ignorace.Samozřejmě jsem navštivil psychologa,kamarády ale pořád na ni musím myslet a doufám,že pozná co měla.prostě jsem zoufalej co mám dělat
« Poslední změna: 08. Červen 2007, 22:06:57 od Pítr » Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Červen 2007, 09:37:06 »

Co mi to jen připomíná? Zdá se že některé věci se neustále opakují podle podobného klíče.

Dlouholetý vztah, ve kterém nejsou žádné viditelné problémy. Slečna začne pracovat. Vše funguje, plánuje se svatba, rodina, společné bydlení a v tom......... já už tě asi nemiluju.
Tak mě napadá že pro holku ideální kluk (studia) se možná nerovná ideální muž/manžel (rodina, děti).

O rozchodech tady už bylo napsáno hodně, tak přidám jen něco málo z vlastní zkušenosti. Vím že srdci neporučíš, alespoň prozatím a devět let života taky nemůžeš vymazat jen tak z paměti. Po takové době prostě vztah zevšední a navíc se do něj dostane rutina. Nediv se, že ji pak lehce omámí pozlátko nepoznaného.

Zkus se na to podívat z jiného úhlu. Tvoje slečna asi udělala chybu, je dost pravděpodobné že toho časem olituje a bude se chtit vrátit. V tuto chvíli ale nic nevyřešíš, protože ti nebude naslouchat. Ber to tedy jako dočasné prázdniny a svobodu. Děvět let si žil s jednou ženskou a teď máš možnost poznat i jiné. (Jen jim dej šanci a nesrovnávej je s ní). Až slečna pozná že udělala blbost a bude se chtít vrátit. Bude na tvém rozhodnutí, jestli o to ještě budeš stát.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Červen 2007, 11:19:34 »

Nejhorší je ,že ona vlastně pracuje od listopadu.Dá se říct když se postavila na vlastní nohy tak hůrá do světa.Spíš to vypadá jakoby mě využila nebo tak něco.Je to strašně smutný od ní jsem to nečekal.Po našem rozchodu si našla do týdne podnájem a odstěhovala se.Všechno pryč.Nevím jestli by se dokázala taky tak rychle vrátit.Nikdo to nechápe ani z její rodiny.Dokonce jí její máma říkala bez Petra se nevracej a že prostě u mě bude.Tak jsem ji to jel vysvětlit ,že to není správné řešení.Hrozně jsem se těšil jak si budem užívat toho sluníčka a hezkých dní.Bohužel jsem se toho nedočkal. Smutný
« Poslední změna: 05. Červen 2007, 11:28:35 od Pítr » Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Červen 2007, 12:00:39 »

neostava ti nic ine, nez samoliecba. ozaj sa cez to musis len preniest. je to vsetko rovnake. ja uz by som jej nepovedal ani slovo... revala vtedy preto, aby na teba zahrala. plakala skor pre obranu, ako zo sucitu. je to mrcha... a ty by si kvoli takej zene nemal trpiet uz ani minutu. mozes si gratulovat, ze je tomu koniec, lepsie ako nevedome trpiet taku falos.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
quiticka



Karma: -1
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Červen 2007, 13:20:37 »

Ach jo, to je tak smutný. Tak se drž, ono to časem třeba přejde.  Kroutící očima
Zaznamenáno

"Love is the name and sex is the game. Forget his name for one play the game."   (nevim, kde jsem to slyšela, ale moc se mi to líbí)
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Červen 2007, 14:01:51 »

A taky je tu věc,že on měl přítelkyni která se s ním rozešla někdy koncem února když byl na služební cestě.Někdo říká ,že si našel berličku.Nevím co jí mohl říct,že na to naletěla.Nejdřív mi napsala zprávu ,že by se to jednou stejně stalo a čím dřív tím líp pro oba.A že nechtěla ,ale musela.Chápe to někdo? Musela!!!  Samozřejmě ,že at si jde a kafe já jí v tom nkdy nebránil (třeba řešit něco ohledně práce),ale podruhý to už je divný když sem jí řekl proč šla na to kafe podruhé řekla ,že chtěla ,že to tak cítila. No (pardon) ty voleee co to je?  A podle mě jsem si zasloužil aspon nějakej z normálních rozchodů typu hádky ,hádky a zase hádky abych se mohl aspon naštvat.Prostě to nejde ted myslím jenom na to krásné a to bolí.A to všechno ještě řeší z její kamaradkou s kterou se její přítel tyky rozešel.Podle mě nebyla jistá jestli to má uděltalekdyž si holky popovídaly tak do toho šla. Ted je s mamčou a sestrou na dovolené a snad poprvé bude taky slyšet názor mamči a možná zjistí ,že kamarka nemá pravdu.Podle mě totiž záviděla její život a partnera tak tomu trochu přihřála kašičku.A pak mě její kamaradka klidně řekne jestli nepůjdem na squash nebojestli si taky nemůžem povídat o něčem jiným.No prostě na hlavu
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Červen 2007, 19:25:17 »

no, klasika, no....nový lidi, euforka, přitažlivej kolega a bum.... máme tu rozchod jak z praku...9 let je fakt síla, ale na druhou stranu, podle věku je ti 27, tzn. že jsi od 18-ti  Šokovaný neměl jsi i ty chuť poznat někoho jiného???...přesně jak tu psal Lasendou, využij svobodu, která se ti naskytla...druhá taková šance třeba pak už nepříjde  Smějící se přesně jak se tu psalo, teď to musíš nechat bejt, nic neřešit a prostě jet dál...i když máš pocit, že to nejde...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
mathews
*


Čo chcem v živote dosiahnuť ? skromne : Všetko !!

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: stejne me navštivit neprijdete,nač by vam to bolo ...
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Červen 2007, 20:09:42 »

no, klasika, no....nový lidi, euforka, přitažlivej kolega a bum.... máme tu rozchod jak z praku...9 let je fakt síla, ale na druhou stranu, podle věku je ti 27, tzn. že jsi od 18-ti  Šokovaný neměl jsi i ty chuť poznat někoho jiného???...přesně jak tu psal Lasendou, využij svobodu, která se ti naskytla...druhá taková šance třeba pak už nepříjde  Smějící se přesně jak se tu psalo, teď to musíš nechat bejt, nic neřešit a prostě jet dál...i když máš pocit, že to nejde...

mno ja mam 18, a o neco takoveho se snažim, ale ak to skonči po 9 letech, asi si skočim z Pražskeho Orloje ( nech to ma štýl  Provokatér Super! Šťastný Šťastný )
Zaznamenáno

Ak nič neočekavaš, nemužeš byt ani sklamaný !nikdy niesi tak dobrý, aby si nemohol byť lepšii,preto nikdy nehovor nikdy !
Rozdiel medzi Genialitou a Bláznovstvom je vyjadrený Uspechom ( => : 90% ťažkej prace na sebe, 5% štastia , 5% talent)
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Červen 2007, 20:22:39 »

Věřte mi ,že holky jsou krásné ,milé a přítažlivé ale já jsem si třeba užil flirt (takový to pokukování a maximalně líbání ale to bylo na začátku) nic víc a pak jsem si řekl proč bych to dělal ztratit takovej krásnej vztah kvůli jiný.Pro mě byla prostě vším.Miloval jsem ji a zatím ještě miluju.Nechtěl jsem poznávat nové (třeba i lepší).Jenom něco udělaám a všechno mě jí připomíná.I v tom autě si nějak nemůžu pustit písničky.Prostě třeba jsem byl teď cvičit a když jsem se vracel do bytu tak mě hned popadlo takový to boleční na srdci "prostě nikdo na mě nečeká nebo nepřijde". Chtěl bych věřit ,že to jsou jenom prázdniny,že někam odjela a že zase přijede. Podivený
« Poslední změna: 20. Červen 2007, 08:54:15 od Pítr » Zaznamenáno
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Červen 2007, 21:11:51 »

Ach jo, to je tak smutný. Tak se drž, ono to časem třeba přejde.  Kroutící očima
   


Ale kdy to přejde?
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Červen 2007, 21:24:23 »

Ale kdy to přejde?

Tak za půl až 3/4 roku.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Červen 2007, 21:30:26 »

Ale kdy to přejde?

Tak za půl až 3/4 roku.
 
No tak to je strašný.Nejhorší je ,že můj kamrád chodí s jejím dvojčetem a když se začnem bavit tak to stejně skončí u ní.A zase a zase to probíráme.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Červen 2007, 22:03:30 »

Njn, je to holt těžký. Z toho posledního rozchodu jsem se vzpamatovával půl roku. Jestli jste byli spolu dlouho, tak to taky dlouho bude trvat přestat na ní myslet. Rozhodně je nejlepší zbavit se co nejvíc věcí, který ti jí připomínají a ty hezký věci skovat někam, kde je uvidiš až třeba při úklidu skříně nebo šuplíku. A najít si jinou, to pomáhá nejvíc  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Červen 2007, 22:19:03 »

Njn, je to holt těžký. Z toho posledního rozchodu jsem se vzpamatovával půl roku. Jestli jste byli spolu dlouho, tak to taky dlouho bude trvat přestat na ní myslet. Rozhodně je nejlepší zbavit se co nejvíc věcí, který ti jí připomínají a ty hezký věci skovat někam, kde je uvidiš až třeba při úklidu skříně nebo šuplíku. A najít si jinou, to pomáhá nejvíc  Mrkající



Jinou?  Ted to asi opravdu nepůjde .Jestli osud bude chtít aby jsme byli zase spolu tak to nikdo nepřekazí Úsměv
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Červen 2007, 23:48:34 »


Jinou?  Ted to asi opravdu nepůjde .Jestli osud bude chtít aby jsme byli zase spolu tak to nikdo nepřekazí Úsměv

[/quote]

Možná máš pravdu...... pokud jste si souzeni, tak se vrátí. Tak co řešíš? Jenže.....nebude to hned.
Vím jaké to je když ji vidíš všude a když její hlas slyšíš ze všech stran. Jenže teď máš dvě možnosti.
Buď se budeš litovat, sedět v prázdném bytě a představovat si její stín na zdi.
Nebo chytíš život za pačesy a budeš se rvát jako správný chlap.

Není ostudou spadnout na "hubu" ubohé je odmítat se zvednout.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Červen 2007, 07:35:03 »


Jinou?  Ted to asi opravdu nepůjde .Jestli osud bude chtít aby jsme byli zase spolu tak to nikdo nepřekazí Úsměv


Možná máš pravdu...... pokud jste si souzeni, tak se vrátí. Tak co řešíš? Jenže.....nebude to hned.
Vím jaké to je když ji vidíš všude a když její hlas slyšíš ze všech stran. Jenže teď máš dvě možnosti.
Buď se budeš litovat, sedět v prázdném bytě a představovat si její stín na zdi.
Nebo chytíš život za pačesy a budeš se rvát jako správný chlap.

Není ostudou spadnout na "hubu" ubohé je odmítat se zvednout.
[/quote]


Je vidět ,že jsi rozumný,nebo máš více rozchodů za sebou.Každopádně se v tom plácám,doufám že o tom aspoň přemýšlí.
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Červen 2007, 08:45:44 »

Jen jsem chtěl prostě říci. Že ty, já ani nikdo jiný nemůžeme vědět jakou budoucnost vám osud přichystá. Co ale vím je, že míru toho jak se budeš trápit a prožívat nejbližší období, můžeš z velké části ovlivnit ty sám.

Měj se a....... no vždyť víš.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Červen 2007, 17:13:38 »

Jen jsem chtěl prostě říci. Že ty, já ani nikdo jiný nemůžeme vědět jakou budoucnost vám osud přichystá. Co ale vím je, že míru toho jak se budeš trápit a prožívat nejbližší období, můžeš z velké části ovlivnit ty sám.

Měj se a....... no vždyť víš.



Připádá mi,že každou minutou jí ztrácím čím dál víc  Smutný
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Červen 2007, 17:21:37 »

Smiř se s tím, že teď hned se k tobě nevrátí...pokud se k sobě máte vrátit, bude to spíš později, až ona se vybouří a snad si uvědomí, co v tobě měla....btw: kolik je let té tvé slečně? pokud je stejnýho věku jak ty a byla s tebou od 18 let, je možný, že třeba to fakt chce jen zkusit s někým jiným...budeš se přes to muset přenést a překousnout to...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
GIZMO



Karma: 2
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Červen 2007, 17:47:44 »

Ahoj...   Mrkající

kdyz jsem si procital ten tvuj pribeh, tak me docela zamrazilo. To same, ten samy scena,r potkal i me. Sice ne po 9 letech, ale po 3, coz taky neni malo a neco to znamena.
 
V listopadu nastoupila do prace, teda musela travit 3 mesice v jinem meste kvuli zauceni, takze jsme se vidali jen o vikendech, nebyl jsem z toho nadseny, ale chapal jsem to, cca...po mesici takoveho odlouceni se mnou prestavala chtit spat, byla porad unavena a zacinala byt odtazita...moje nervozita se stupnovala, nevedel jsem se co se deje...cim vice jsem se chtel priblizovat, tim vice se ona oddalovala, z toho plynuly samozrejme jen neshody a hadky, ja vycital ji, ona me, takhle asi dva mesice...

no a nakonec to dopadlo tak, ze kdyz zase prijela v patek domu (2 roky jsme spolu bydleli) tak se posadila na zidli a rekla, " za tyden se stehuju, oba dva se trapime a ja uz to takhle nechci"  Byl to pro me sok, vubec jsem nechapal, zeptal jsem se jestli je to v tom nekdo jiny, rekla, ze ne...(nevim jestli mluvila pravdu) Snazil jsem se ji racionalne vysvetlit at to nedela, ze je to chyba, ale byla pevne presvedcena o tom, ze je to spravne....Z milujiciho devcete se stala flegmaticka, necitliva osoba, ktera ikdyz videla jak moc mi z toho je zle, jen me prehlizela...odstehovala se...nebranil jsem ji v tom....

Taky se za posledni 2 mesice naseho vztahu dala do kupy s nejakou "kamoskou" taky po rozchodu, takze si myslim, ze ji taky pekne naockovala, navic i jeji nejlepsi kamoska se prave rozesla, takze inklinovala k teto socialni skupine hezkych, chytrych, svobodnych devcat, ktere prece maji na vic nez na to co mely do te doby doma  Ďábelský Hrozne moc me zklamala...moc...bolelo to silene, opravdu jsem se hodne trapil ...je mi to lito porad, ale bolest ustoupila... jsem cca 3 mesice po rozchodu, kdyz to srovnam se situaci pred 2 mesici neda se to srovnat.

Od te doby s ni nekomunikuji, zadne telefonaty ani sms, videli jsme se jen jednou asi pred mesicem, potrebovala nejaky dokument, 10 minut jsme si zdvorilostne vykladali o rodinach.. (jak se kdo ma a co dela Šťastný) Je to hodne tezke, mel jsem velke nutkani ji zavolat nebo napsat, ale vydrzel jsem to... ted uz tu potrebu nemam....

Pokud mam v necem poradit, zkus se zacit venovat sam sobe, kup si novy hadry, cvic, chod ven, vim, ze to neni ze zacatku jednoduche, ale mej TRPELIVOST!!! Hlavne se ji nedoporosuj, par dni po rozchodu jeste ze sebe muzes delat chvili pitomce, ale nemelo by to trvat dlouho...stahni se...prestan ji jakkoliv kontaktovat, nech ji uplne byt, priprav se na to, ze je to moc tezke, ale je to ta nejlepsi cesta. V dohledné dobe (nekolik nasledujicichh mesicu) ji zpatky urcite nedostanes. Priprav se na pro tebe asi smutne leto, ale neboj, neni to tak horky jak to hned po rozchodu vypada, postupne se uklidnis a zacnes to snaset lepe. Novou zenskou taky nehledej, je to blbost, stejne bys porad myslel na bejvalku a te nove jenom ublizoval, a to prece nechces.

Cekej, bud trpelivy, ona se vratit uz nemusi, takze pocitej s touto variantou, prestan v neco doufat (hezky se to rekne), postav se zase na nohy a jdi dal... bez ni...Mozna ji to za nejaky cas dojde, tohle se stava celkem casto, pak uz bude zalezet opravdu jenom na tobe, ale to uz muzes byt nekde uplne jinde a o navrat uz mozna nebudes stat..

drz se, bud silny a trpelivy...

GIZMO
Zaznamenáno
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Červen 2007, 18:02:23 »

Ahoj...   Mrkající

kdyz jsem si procital ten tvuj pribeh, tak me docela zamrazilo. To same, ten samy scena,r potkal i me. Sice ne po 9 letech, ale po 3, coz taky neni malo a neco to znamena.
 
V listopadu nastoupila do prace, teda musela travit 3 mesice v jinem meste kvuli zauceni, takze jsme se vidali jen o vikendech, nebyl jsem z toho nadseny, ale chapal jsem to, cca...po mesici takoveho odlouceni se mnou prestavala chtit spat, byla porad unavena a zacinala byt odtazita...moje nervozita se stupnovala, nevedel jsem se co se deje...cim vice jsem se chtel priblizovat, tim vice se ona oddalovala, z toho plynuly samozrejme jen neshody a hadky, ja vycital ji, ona me, takhle asi dva mesice...

no a nakonec to dopadlo tak, ze kdyz zase prijela v patek domu (2 roky jsme spolu bydleli) tak se posadila na zidli a rekla, " za tyden se stehuju, oba dva se trapime a ja uz to takhle nechci"  Byl to pro me sok, vubec jsem nechapal, zeptal jsem se jestli je to v tom nekdo jiny, rekla, ze ne...(nevim jestli mluvila pravdu) Snazil jsem se ji racionalne vysvetlit at to nedela, ze je to chyba, ale byla pevne presvedcena o tom, ze je to spravne....Z milujiciho devcete se stala flegmaticka, necitliva osoba, ktera ikdyz videla jak moc mi z toho je zle, jen me prehlizela...odstehovala se...nebranil jsem ji v tom....

Taky se za posledni 2 mesice naseho vztahu dala do kupy s nejakou "kamoskou" taky po rozchodu, takze si myslim, ze ji taky pekne naockovala, navic i jeji nejlepsi kamoska se prave rozesla, takze inklinovala k teto socialni skupine hezkych, chytrych, svobodnych devcat, ktere prece maji na vic nez na to co mely do te doby doma  Ďábelský Hrozne moc me zklamala...moc...bolelo to silene, opravdu jsem se hodne trapil ...je mi to lito porad, ale bolest ustoupila... jsem cca 3 mesice po rozchodu, kdyz to srovnam se situaci pred 2 mesici neda se to srovnat.

Od te doby s ni nekomunikuji, zadne telefonaty ani sms, videli jsme se jen jednou asi pred mesicem, potrebovala nejaky dokument, 10 minut jsme si zdvorilostne vykladali o rodinach.. (jak se kdo ma a co dela Šťastný) Je to hodne tezke, mel jsem velke nutkani ji zavolat nebo napsat, ale vydrzel jsem to... ted uz tu potrebu nemam....

Pokud mam v necem poradit, zkus se zacit venovat sam sobe, kup si novy hadry, cvic, chod ven, vim, ze to neni ze zacatku jednoduche, ale mej TRPELIVOST!!! Hlavne se ji nedoporosuj, par dni po rozchodu jeste ze sebe muzes delat chvili pitomce, ale nemelo by to trvat dlouho...stahni se...prestan ji jakkoliv kontaktovat, nech ji uplne byt, priprav se na to, ze je to moc tezke, ale je to ta nejlepsi cesta. V dohledné dobe (nekolik nasledujicichh mesicu) ji zpatky urcite nedostanes. Priprav se na pro tebe asi smutne leto, ale neboj, neni to tak horky jak to hned po rozchodu vypada, postupne se uklidnis a zacnes to snaset lepe. Novou zenskou taky nehledej, je to blbost, stejne bys porad myslel na bejvalku a te nove jenom ublizoval, a to prece nechces.

Cekej, bud trpelivy, ona se vratit uz nemusi, takze pocitej s touto variantou, prestan v neco doufat (hezky se to rekne), postav se zase na nohy a jdi dal... bez ni...Mozna ji to za nejaky cas dojde, tohle se stava celkem casto, pak uz bude zalezet opravdu jenom na tobe, ale to uz muzes byt nekde uplne jinde a o navrat uz mozna nebudes stat..

drz se, bud silny a trpelivy...

GIZMO


Děkuji za zprávu.Právě jsem si myslel ,že po 9 letech se to stát ani nemůže ,že ví co chce.Bohužel jsem netušil jaké je těžké období když nastupuje do práce (jiný lidi ,jiné chování).Ještě v autě když jsme jeli z hor tak kluci říkali ,že je divný že je u tý kamarádky když se na mě tak těšila. Kamarád mi říkal jestli nemá jinýho (ve srandě) říkám blbost a usmál jsem se. No a boooom . Cituji ze Zoufalych manželek:Hrozny je kdyz se musis vzdat neceho co si mel rad,ale uplne nejhorsi je kdyz to udela nekdo za tebe.
Zaznamenáno
GIZMO



Karma: 2
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 06. Červen 2007, 18:20:19 »

To já si taky myslel, ze ji prece nemuze rozhodit to, ze nekde zacne pracovat. Je to pohodova a inteligentni holka, o to vic mi neni jasne, co se v jeji mysli odehravalo. Jestli opravdu nova situace a prostredi dokazi cloveka takhle rozhodit, a donutit ho k takovym "fatalnim" rozhodnutim, neda se nic delat... navic je tady dalsi vyznamny faktor, a to kamaradky...divil by ses co dokaze jeden takhle straveny vecer s kamaradkou...i kdyz si rikas, prece ma svuj rozum, neni to tak...pokud zacala vahat s tim jestli te opoustit nebo ne a vysla si nekam s kamaradkou, ktera nikoho nema, je z toho rozchod jak vysitej...

btw: ten citat, ano pravda  Smějící se
Zaznamenáno
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 06. Červen 2007, 18:28:35 »

To já si taky myslel, ze ji prece nemuze rozhodit to, ze nekde zacne pracovat. Je to pohodova a inteligentni holka, o to vic mi neni jasne, co se v jeji mysli odehravalo. Jestli opravdu nova situace a prostredi dokazi cloveka takhle rozhodit, a donutit ho k takovym "fatalnim" rozhodnutim, neda se nic delat... navic je tady dalsi vyznamny faktor, a to kamaradky...divil by ses co dokaze jeden takhle straveny vecer s kamaradkou...i kdyz si rikas, prece ma svuj rozum, neni to tak...pokud zacala vahat s tim jestli te opoustit nebo ne a vysla si nekam s kamaradkou, ktera nikoho nema, je z toho rozchod jak vysitej...

btw: ten citat, ano pravda  Smějící se



Ona je teď  právě na tý dovče s rodinou.Je to 7 týdnů (přesně) po rozchodu a tak trochu doufám,že dostane do hlavy i jiný názor než od té kamarádky.
Zaznamenáno
GIZMO



Karma: 2
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 06. Červen 2007, 18:39:17 »

Psal jsem, že nemáš doufat, takhle jenom přiživuješ tu naději, která tě ničí. Nevím jestli se něco spraví, když do ní bude máti hustit. Na to aby přehodnotila své postoje a názory, aby začala přemýšlet jinak potřebuje člověk několik měsíců (uvádí se min. 6 měs.) chodíš k psychologovi tak se zeptej. Jestli to má mezi váma zase někdy fungovat je NUTNE byt bez sebe delší dobu a ani to není záruka, že to dobře dopadne. Chápej, ona je teďka myšlenkama a pocitama uplně jinde než ty, ty truchlíš a jsi ve sračkách, ale ona si užívá znovunabyté "svobody" a bude si takhle užívat několik měsíců než jí to přestane bavit, než se zastaví, posadí se na prdel a řekne si "a co dál", jen ji nechej, ať se vyblbne, možná, že uvidíš to, čeho sis dříve nevšímal...
Zaznamenáno
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 06. Červen 2007, 18:49:20 »

Psal jsem, že nemáš doufat, takhle jenom přiživuješ tu naději, která tě ničí. Nevím jestli se něco spraví, když do ní bude máti hustit. Na to aby přehodnotila své postoje a názory, aby začala přemýšlet jinak potřebuje člověk několik měsíců (uvádí se min. 6 měs.) chodíš k psychologovi tak se zeptej. Jestli to má mezi váma zase někdy fungovat je NUTNE byt bez sebe delší dobu a ani to není záruka, že to dobře dopadne. Chápej, ona je teďka myšlenkama a pocitama uplně jinde než ty, ty truchlíš a jsi ve sračkách, ale ona si užívá znovunabyté "svobody" a bude si takhle užívat několik měsíců než jí to přestane bavit, než se zastaví, posadí se na prdel a řekne si "a co dál", jen ji nechej, ať se vyblbne, možná, že uvidíš to, čeho sis dříve nevšímal...


Nejhorší je ,že je to všechno na ní a já nemůžu dělat vůbec nic.
« Poslední změna: 07. Červen 2007, 07:24:43 od LordAli » Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS