Zase jeden rozchod

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:46:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zase jeden rozchod
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Zase jeden rozchod  (Přečteno 39268 krát)
tralali



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 06. Červen 2007, 19:05:55 »

  Ahoj Petr, takze uprimnou soustrast.Mrzi mne co se ti stalo,avšak ak ti to pomože,ver že niesi sám.Prečetl jsem si to tu všechno a ty pocity,myšlenky,otázky jsem mel taky.UPLNE, ače vztahule uplne stejne.Co poradit?Hodne veci ti kluci uz napsali a všechno je pravda.Mne jenom napada odpoved na to jak pišeš,že mysliš jenom na ty hezke veci,že i to se zmeni.Mel jsem to tak taky,všechno bych ji odpustil, i kdyby me snad zabila.Prešel čas a zmenilo se to tak,že ji primo nesnašim.Asi je to tým,že človekovi sa po čase otvoria oči a vidí veci aj z ineho pohladu.Nesnaším ji a zaroven miluju.
  Ty si teraz v stave,kedy nedokažeš racionalne rozmyšlat.Myslím čo sa tyče vztahu a nej.Nesnaš sa niečo chapat,rozmyšlaj kolko chceš,nič teraz nevymyslíš, takže len ži a prečkaj toto obdobie.Nič nevzdavaj,ozaj bude líp.Ak tomu pomožeš tym že budeš trebars plavat,behat proste akokolvek sa zatažovat, tym skor začneš racionalne uvažovat.Nechcem ti davat nadeje,ale do mesiaca by si mohol kopu veci vidiet už inak ako teraz.
  Jo a schovaj vsetko co by ti ju pripomenulo a taky sa nestykaj s ludmi,ktorý ti ju hodne pripominaju.Proste to na čas obmedz.Povedz im ,že sa necitiš dobre a hotovo.Rozumný pochopí a s hlupakom sa nemusíš kamaradit.
  Pocit,že ju strácaš,som mal tiež a všetci mali.Nič s tým neurobíš.Ozaj nič.Vnucovat sa jej nebudeš,prenasledovat ju tiež nie.Asi je to blbé,ale ty si ju už stratil,lenže ona tak rozhodla za teba.Výčitky,že to som mal urobit inak,tam sa zachovat lepšie, atd...sú tiež k ničomu.V danej situacii si urobil vždy to najlepšie,alebo si to urobil tak ako si zrovna citil.Už to nevratiš,len nabuduce to mozes zmenit,avšak najprv musiš prekonat toto.
  Inu nehladaj,ona pride sama.Ci ina,alebo ta stará.Ty sa potom rozhodneš,ktorú.Avšak nevyhybaj sa ženskej spoločnosti.Nevešaj im hned na nos,čo sa ti stalo,kludne bud smutny,pretože ak sa aj budeš usmievat,rozumný ludia z teba vycitia,že niečo nieje v poriadku.Neviem,kde žiješ,ale skus sa nahlasit do dajakeho kruzku(volejbal,basket,atd.),kludne niečo čo si pred tým vobec nerobil.Ide o to,že tam stretneš nové lidi,kterí nevedi nic o tvých problemech a proto se s tebou budou bavit akoby se nic nestalo a ty se budeš citim mezi nima celkem v pohode.Aspon na okamžik.
  Takže už žadne smsky,maily,telefonaty,navštevy proste NIC!!! Ona se takhle rozhodla,i za tebe,takže se uč žít sám.Jo a nikdo te nečeká doma?Kup si papouška,maleho pejska,skratka nekoho,kto te bude doma cekat a vitat te s radosti i po deseti letech. Hodne stesti,pevné nervy a moc trpezlivosti se sama sebou. A možna jsme se pro tuhle chvili narodili. 
Zaznamenáno
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 07. Červen 2007, 17:38:47 »

Taky se ptám jestli se někomu stalo ,že se ona s ním rozešla a vrátila se zpátky.Pořád si říkám ,že u nás je to jiný.Přeci jenom 9 let je 9 let.Všechno co jsme spolu prožili se přeci jentak nedá zahodit.Ale tuhle větu si asi říká každý když to nastane.
Zaznamenáno
GIZMO



Karma: 2
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 07. Červen 2007, 17:52:45 »

Ano tuhle větu jsme si říkali všichni, ale postupem času ztrácí na významu, a tvoje touha po návratu poněkud zhořkne a začne se vytrácet, teď tomu nevěříš, ale časem to zjistíš....
Zaznamenáno
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 07. Červen 2007, 18:04:12 »

Ano tuhle větu jsme si říkali všichni, ale postupem času ztrácí na významu, a tvoje touha po návratu poněkud zhořkne a začne se vytrácet, teď tomu nevěříš, ale časem to zjistíš....

 Smutný   
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 07. Červen 2007, 19:25:57 »

Jsem 4 měsíce po rozchodu, dnes jsem potkala jednu naši společnou známou (od bývalýho), vykládala mi jak byli společně s bývalým i s jeho novou přítelkyní (odešel ode mě k ní) na nějaké akci...už to tak nebolelo, jak kdyby mi to řekla hned po rozchodu...byla jsem na tom tak špatně jako ty...uvidíš, bude to lepší...ono to totiž nejde se pořád trápit, po čase tě to přestane bavit  Úsměv
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 07. Červen 2007, 20:41:04 »

Jé, to mě ale mrzí, upřímně....9 let je nezanedbatelná doba a to já blbec tady truchlil, že ode mě odešla holka po půl roce, taky jsem to nemohl pochopit...směšný....nicméně nejsem tak starý jako ty, ale já si myslím, že jí to po čase začne vrtat hlavou a vzpomene si na ty krásné chvíle a třeba se k tobě vrátí Mrkající snaž se být co nejmín doma, chod ven s kámošema, jdi si zatančit, atd....ale snaž se nenajít nějakou berličku, je to těžký, ale jak už tady bylo řečeno, tý holce by to pak jen ublížilo...tak hodně štěstí!
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Červen 2007, 10:08:50 »

Jé, to mě ale mrzí, upřímně....9 let je nezanedbatelná doba a to já blbec tady truchlil, že ode mě odešla holka po půl roce, taky jsem to nemohl pochopit...směšný....nicméně nejsem tak starý jako ty, ale já si myslím, že jí to po čase začne vrtat hlavou a vzpomene si na ty krásné chvíle a třeba se k tobě vrátí Mrkající snaž se být co nejmín doma, chod ven s kámošema, jdi si zatančit, atd....ale snaž se nenajít nějakou berličku, je to těžký, ale jak už tady bylo řečeno, tý holce by to pak jen ublížilo...tak hodně štěstí!


Taky bych si přál, aby jí to vrtalo hlavou a chtěla se vrátit.Já bych jí to odpustil,ale pouze kdyby od něj odešla ona a né,že ji nechal on.Ale to se nestane hned jak píšete,ale moooooc bych si to přál.Připadám si jak maly dítě co brečí když mu někdo vezme oblíbenou hračku a chce to hned zpátky.Je mi stašně smutno.A venku je tak hezky.
Zaznamenáno
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 08. Červen 2007, 10:59:08 »

Smiř se s tím, že teď hned se k tobě nevrátí...pokud se k sobě máte vrátit, bude to spíš později, až ona se vybouří a snad si uvědomí, co v tobě měla....btw: kolik je let té tvé slečně? pokud je stejnýho věku jak ty a byla s tebou od 18 let, je možný, že třeba to fakt chce jen zkusit s někým jiným...budeš se přes to muset přenést a překousnout to...


Bude jí v srpnu 26 . Ona po mě toužila už od 14 ,ale ja jsem vedel ze kdyz to dame dohromady tak to prave brzo skončí.A byla ještě opravdu mladá. A nebo bych tu psal ze se to nestalo po 9 ale po 12 letech

« Poslední změna: 08. Červen 2007, 11:06:44 od Pítr » Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Červen 2007, 11:07:56 »

měla vůbec někoho jinýho, když po tobě toužila od 14-ti? to se prostě stává, někdy tomu druhýmu hrábne a má pocit, že mu něco uteklo, chce poznat nový lidi....prostě změnu...třeba za čas, až se vyhrabeš z toho nejhoršího, tak to taky uvidíš jinak...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 08. Červen 2007, 11:20:07 »

měla vůbec někoho jinýho, když po tobě toužila od 14-ti? to se prostě stává, někdy tomu druhýmu hrábne a má pocit, že mu něco uteklo, chce poznat nový lidi....prostě změnu...třeba za čas, až se vyhrabeš z toho nejhoršího, tak to taky uvidíš jinak...

Měla jenom takový klasickýprazdninový kluky.Já jsem byl její první. A si si myslí ,že s ním to bude jiný to žití. Moc mi chybí.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 08. Červen 2007, 12:54:16 »

Nejhorší je ,že je to všechno na ní a já nemůžu dělat vůbec nic.
Njn. To by ses s ní musel rozejít ty, aby to bylo opačně.

Teď je nejhorší to, že ona je děsně v pohodě, free, spokojená a ty jsi v prdeli. To se těžko snáší, to znám. Ale má to i pozitivnum, časem, čím ona má lepší náladu a ty horší, tím víc na ní začneš být naštvaný. A to je první krok k odmilování Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 08. Červen 2007, 14:55:12 »

Nejradši bych jí napsal jak moc jí miluju strašně moc.Vim ž je ted na dovolený,ale je to taky stašný pocit,že až přijede tak nepůjde za mnou ,ale do svého podnájmu nebo za ním.
Zaznamenáno
GIZMO



Karma: 2
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 08. Červen 2007, 17:14:36 »

Hele, moje ex se přestěhovala k mému kámošovi (pronajímal pokoj ve svojem bytě). Ani nevíš jak jsem vyšiloval a trápil se kvůli tomu (co když oni dva, spolu, večer, u televize, u flašky vína) oooo jaký jsem to byl hlupák  Znepokojený Mohl jsem se kdykoliv toho kámoše se kterým jsem se za tu dobu i několikrát potkal, jak se mojí daří (páč s ní od rozchodu nekomunikuju), ale neudělal jsem to, veděl jsem, že mi to nepomůže, vydržel jsem to a teď, teď jsem si na to, že bydlí u něj už zvykl, a že spolu třeba spí??? NO A CO! TOHLE UŽ PŘECE NENÍ MOJE VĚC!!! Pochop, potřebuješ jen čas, na to aby ses dopracoval to takové "apatie" vůči bývalé jakou mám teď já:)  Drž se a bojuj, nepolevuj, nepiš!!! nevolej!!! buď silnej!!! dokázal jsem to já, dokážeš to i ty!
Zaznamenáno
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 08. Červen 2007, 17:29:43 »

Mám strach ,že sice nevím proč ,ale tuhle "apatii" má ted ona ke mně.Ale tohle není moje přítelkyně taková není to musí od někoho mít a to sice od své kamarádky.Uplne ji vidim jak ji radi jak se ma chovat
Smutný
« Poslední změna: 08. Červen 2007, 17:32:49 od Pítr » Zaznamenáno
tralali



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 08. Červen 2007, 20:08:31 »

Nazdarek Pitr, je to blbe, ale vsetci maju pravdu. Tiez som tomu neveril,ked som si to čital po rozchode,alebo teda aj veril, ale hlava si robila svoje.Srdce mi išlo roztrhnut a bolest mam este aj dnes. Rana sa zahoji,ale jazva ostane. Nehádž na nikoho ineho vinu. Urobila to ona a zrejme by to urobila tak ci tak. Ja viem, je to tazke. Ozaj len skus tuto dobu prekonat,preckat,pretrpiet. Plač vždy ked ta to chytí,kludne i stale. Avšak potom sa zober a skus sa ist prejst.Skus ist plavat,alebo nieco robit.Nesed tu!!! Dobre , tak sed a hledej si na netu, neco , co te uklidni, ale skus si naplanovat, ze zitra pujdes nekam a udelas neco pro sebe,anebo nekoho jineho. Ach jo chlape, jen čas pomuže. Bolest nezmizi. Skus porozmyslat ci ozaj nieje nieco co by ta trocha rozptylilo, aspon na chvilu. Jo a tiez ta upozornujem, ze ak sa nahodou budes citit dobre casom,nenechaj sa oklamat. Bud rad za tu chvilku pohody a teš sa z nej, ale hned si pripomen, že sa to moze za chvilu zmenit a ty budes chciet znova vykopnut si hlavu na mars. Tak co, ozaj nieje niečo , alebo niekto, kto by ta zamestnal. Ach,ach....Jo a taky nehledej vinu v niekom inom , nesud inych, ty máš problém a ty sa s tym musiš popasovat sám. Proste bud sam sebou a bud tvrdý na seba, seš ve valce.Valka jmenem život.Skus ist este hlbšie,aby si sa mohol odrazit od dna a začat plavat smerom hore,tak ako mi tu všetci. Kua , si chlap, tak podla toho spravaj.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 09. Červen 2007, 11:39:42 »

Zdar Pítre. Pokud chceš aby ty rady, co ti tady všichni dávaj, měli pro tebe nejakej význam, tak se jima začni řídit! Lasendou, GIZMO aj tralali ti jasně napsali, jak by ses k tomu měl postavit..

ta holka co tě opustila se teď čim dál víc utvrzuje v tom, že udělala dobře a jakákoli snaha ji to vyvrátit ji v tom utvrdí ještě víc.. takže takovýhle fňukání s nadějí ti nikdy nepomůže!

záleží jen na tobě jak se k tomu teď postavíš..můžeš dál fňukat a nechat to hojit čas, nebo to vezmeš do vlastních rukou a ukážeš tý holce, že takhle teda ne! zkus to zklamání a bolest přetavit do energie, tim že ji ukážeš , že udělala chybnej krok(ne, že ji to budeš říkat:D..myslim činama)!

ještě jednou si pročti celou diskuzi, naposledy se vybreč..dostaň všecku lítost ze sebe..a di do toho!! nejseš sráč ne?
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 11. Červen 2007, 10:49:27 »

Ale kdy to přejde?

Tak za půl až 3/4 roku.
 
No tak to je strašný.Nejhorší je ,že můj kamrád chodí s jejím dvojčetem a když se začnem bavit tak to stejně skončí u ní.A zase a zase to probíráme.

Ujelo mi pár sprostejch slov, když jsem to četl! Kroutící očima Jaký to je, vídat její dvojče?
Zaznamenáno
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 11. Červen 2007, 11:42:09 »


Ujelo mi pár sprostejch slov, když jsem to četl! Kroutící očima Jaký to je, vídat její dvojče?

Její dvojče je povahově uplne jina.Drsna ,prubojna a vi co chce. Videl jsem ji akorat dvakrat po nasem rozchodu,ale nejak mi to nevadi.Ta moje byla proste jina.
« Poslední změna: 11. Červen 2007, 14:01:45 od LordAli » Zaznamenáno
GIZMO



Karma: 2
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 11. Červen 2007, 17:05:20 »

Nějakej čas to určitě s kámošma řešit budeš, ale ta doba by neměla být moc dlouhá (týden, max 2) Pak totiž kámoše už začneš nudit a brzdit sám sebe v procesu rekonvalescence.

Nemusíš hrát jak si v pohodě a dělat ze sebe reklamu na štěstí, klidně buď smutný, ale chovej se normálně, nikomu se nevyplakávaj na rameni, postěžuj si, rozeber to, ale nepižlej se v tom. Musíš se k tomu postavit jako chlap, nejsi žádnej chudáček, nebo jo? Než dojde k obnově tvého seběvědomí, které je teď dost pošramocené, uplyne nějaký čas, a právě v tvojí moci je ten čas k tomu nutný zkrátit na minimum. A jak? přečti si naše rady výše. Průser je, že musíš začít přemýšlet, že žádná šance na návrat již není, přijmi tuhle bolestivou myšlenku, a máš napůl vyhráno.

Howg... Super!
Zaznamenáno
Pítr

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 19. Červen 2007, 15:08:55 »

Tak teď jsou to 2 měsíce, stále to moc bolí.Neuvěřitelný jakse něko¨do takhle může zachovat po 9 letech Smutný.  Já jsem asi úplná sračka nebo co.Volala mi její máma asi jsem to nemel zvedat.Zase jsem se dozvedel pár veci ktery me uplne polozili.Pripadam si jak na zacatku.Nechapujak me mohl nekdo nahradit za tech par dni.Vzdycky kdyz jsem s kamosema tak se uz o tom nebavim,ale uvnitr to vzrusta a ja pak doma kdyz jsem sam tak to nejak nezvladam. Velmi smutný
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 20. Červen 2007, 10:25:56 »

Zkus se stýkat víc s jinýma ženskýma....třeba pak pochopíš, že ta tvoje bývalá taky není jediná na světě...jak ale vidím, rozchody mají u každýho stejný průběh  Podivený....sračka nejsi, akorát ty 2 měsíce po 9-ti letech je málo, bohužel......
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 20. Červen 2007, 13:27:54 »

Se přestaň litovat a začni s tím něco dělat. Než tě to přejde, tak to bude trvat ještě tak 5 měsíců. Běž si zasportovat, něco fyzicky náročného - tam nebudeš mít čas na něco jinýho myslet. Nebo tancovat či co jiného tě baví. Naučit hrát na kytaru se taky nenaučíš za čtvrt roku.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 24. Červen 2007, 12:09:51 »

maj rad predovsetkym seba. nemozes byt sracka. ja som bol tiez sedem mesiacov v srackach a zbytocne. potom vzdy zistim, ze je to hydina. taketo dievca na teba mozno ani nema pravo a ja hovorim, zeny su take, ze zacnu lutovat, az ked je neskoro. a prva laska takmer vzdy vyhori, to je pravidlo. pozri sa do zrkadla, povedz si: som uspeny a v pohode, nic mi nechyba, amozes to okorenit tym, ze: nik na mna nea Úsměv a vijdi von, s usmevom a uvidis konecne tie diercata okolo seba, ktore si predtim kvoli tej ... ignoroval. aj ked zeny su... nejdem tu kydat na zeny, ale zasluzia si iba riadne vysukat, tech curaju puder a ni viac im netreba. uz by si mohol mat konecne radsej seba ako ju, nezasluzi si to. to ty by si mal vyhrat zajazd na makarsku rivieru Úsměv ver mi vela ludi si lame hlavu nad hlupostami, ale len preto, ze sa tym nechaju zuzovat. problemy nie su. to my si ich vymyslame.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
jenik

Karma: 1
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 14. Červenec 2007, 15:01:41 »

Jo hochu, me opustila manzelka po 15 letech,  je to uz pul roku, ale jsem stale na zacatku,
a co nadelam?, jako kazdy, proste nic.  Chtela zacit novy zivot a bavit se, tak uvidime,  vzdy je to 50/50, mit se lepe/hure...
ale 50/50 je to i unas opustenych.....
Jen kazdy na to musi prijit sam
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 14. Červenec 2007, 18:18:29 »

pitr: vim jake to je, me se to stalo po 6ti letech (ale nebydleli jsme spolu). Ale jako bonbonek ma tedka muj ex fotky jak se liba se svou novou holkou...no, mozna uz je tam i neco vic, ale radeji jsem nekoukala... a zacal si s ni hnedka po rozchodu (mozna i pred)
jinak, 9 let je velke prd. Dennodenne  (jak se to pise?) se setkavam s lidma, kteri se rozchazeji po 10, 15, 20 letech manzelstvi, maji deti, maji spolecny byt a ja nevim co vsechno. A nekteri v pohode, jini se k smrti nenavidi. Bud rad, ze se to stalo, kdyz jste nemeli spolecne zavazky, zbylo Ti "jenom" to bolave srdce, ale aspon ji nemusis vidat u soudu, nemusis s ni resit deti a psa a tak...
Ja stale po temer roce po rozchodu nemam chlapa, ale mam teprve tedka pocit, ze se ucim zit sama se sebou... trebas v sobe objevis nake nove  moznosti a schopnosti o kterych jsi nevedel
kazdopadne hlavu vzhuru a hodne stesti
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS