5 věcí na klukách

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:51:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  5 věcí na klukách
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: 5 věcí na klukách  (Přečteno 178075 krát)
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 25. Červen 2007, 21:54:50 »

presne tak, podle me tak akorat... me mamka vzdycky v makru koupi baleni tri kremu za cca 70 korun a mam na pul roku vystarano:)
chlap co by se o sebe staral vic nez ja by u me nemel sanci
Tam jsem miril. A proc?

protoze zenska potrebuje chlapa a pokud je chlap zzenstilejsi nez ona, nema to moc sanci... takovej chlap muze mit uspech u vymetacky drogerii, ale tezko napriklad u me


Hmm, já ti nevím..ale už nejsme ve středověku...taky mi kdysi stačila nivea a namazal jsem si stím ruky i ksicht a i ten zadek by stím šel natřít i když nevím k čemu. jenže teď už vím a vyzkoušel jsem různé krémy a gely...jakože kolem očí je potřeba oční krém..pak je třeba rozlišovat denní a noční krém. Na ruce potřebuješ něco jiného. a na suchou pokožku jinde zase něco special. Jako..s balením tří krémů za 70kč na mě nechoď... Řekni to mé ruce
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 25. Červen 2007, 22:01:39 »

v klidu ne-e, u me by takovy chlap uspech mel... na tom, ze se o sebe stara, nevidim pranic zzenstileho... jo to kdyby zacal nosit me ruzove kalhotky, uz bych se asi trochu divila Šťastný
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 25. Červen 2007, 23:21:33 »

ja teda vim, ze existujou ruzne druhy kremu, ale ja mam jeden krem, ktery se jmenuje "na ruce" a tim natru cele telo po koupani, protoze mam strasne vysusenou kuzi a pak kdykoli se me zda, ze mam suchy ruce. Jinej krem doma nemam a nikdy sem si nevsimla, ze by me to nejak omezovalo.

Rikam to ze sveho hlediska. Ja bych nesnesla chlapa, co by mel 20 druhu kremu na jinou prilezitost, pokud by to zrovna nebyli napr. kremy na lupenku nebo jine kozni choroby. Kazdej sme jinej, tobe neco vyhovuje, spouste zenskejch bys tim imponoval, ale ja jen rikam, ze u me by takovy chlap sanci nemel.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 25. Červen 2007, 23:24:39 »

Nevím, krémy nepoužívám a zatim si nikdo nestěžoval,pleť mám celkem pěknou...ale možná to bude tím že žiju celkem zdravě tak se to na tom podepisuje
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 26. Červen 2007, 07:40:00 »

Souhlas s tím, že chlap by krém používat měl, pže v zimě (ale i v létě) se ta pokožka doooooost vysušuje....ovšem aby používal krém na noc, na den a krém určený speciálně na kůži kolem očí jako já, to je na mě asi taky moc  Smějící se A chlap, kterej by toho věděl víc o krémech než já a ještě by mi radil, jakej krém se hodí nejlíp na mou pokožku.... Šokovaný nevím no....pečujte o sebe, ale s mírou  Smějící se
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 26. Červen 2007, 09:58:16 »

Ale tak trochu přehled by mít mohli, ten můj blbeček na sebe v klidu natřel pealig a pak se divil, co to mám za zkažený krém, že se tam udělaly hrudky Šťastný
Zaznamenáno
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 26. Červen 2007, 14:12:23 »

Souhlas s tím, že chlap by krém používat měl, pže v zimě (ale i v létě) se ta pokožka doooooost vysušuje....ovšem aby používal krém na noc, na den a krém určený speciálně na kůži kolem očí jako já, to je na mě asi taky moc  Smějící se A chlap, kterej by toho věděl víc o krémech než já a ještě by mi radil, jakej krém se hodí nejlíp na mou pokožku.... Šokovaný nevím no....pečujte o sebe, ale s mírou  Smějící se

třeba narazíš na dermatologa (teda pokud sem se nesplet... )  Šťastný
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 26. Červen 2007, 14:14:05 »

v klidu ne-e, u me by takovy chlap uspech mel... na tom, ze se o sebe stara, nevidim pranic zzenstileho... jo to kdyby zacal nosit me ruzove kalhotky, uz bych se asi trochu divila Šťastný

ale jin trošku viď?  Mrkající 
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 26. Červen 2007, 15:52:03 »

presne tak, podle me tak akorat... me mamka vzdycky v makru koupi baleni tri kremu za cca 70 korun a mam na pul roku vystarano:)
chlap co by se o sebe staral vic nez ja by u me nemel sanci
Tam jsem miril. A proc?

protoze zenska potrebuje chlapa a pokud je chlap zzenstilejsi nez ona, nema to moc sanci... takovej chlap muze mit uspech u vymetacky drogerii, ale tezko napriklad u me


Hmm, já ti nevím..ale už nejsme ve středověku...taky mi kdysi stačila nivea a namazal jsem si stím ruky i ksicht a i ten zadek by stím šel natřít i když nevím k čemu. jenže teď už vím a vyzkoušel jsem různé krémy a gely...jakože kolem očí je potřeba oční krém..pak je třeba rozlišovat denní a noční krém. Na ruce potřebuješ něco jiného. a na suchou pokožku jinde zase něco special. Jako..s balením tří krémů za 70kč na mě nechoď... Řekni to mé ruce

to si asi delas jen legraci ne??
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 26. Červen 2007, 16:27:06 »

Pleťový, očný, denný, nočný...?? Šokovaný Si si istý, že to sú krémy pre mužov? Smějící se
Ak nemám zdravotné problémy, tak jediné čo používam je nechtíková indulóna (ruky a nos cez zimu), jelení loj na pery (zima) a opalovací krém  a krém po opalovaní (jar-leto).
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
The_Black_Jack



Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 26. Červen 2007, 17:20:47 »




..Vzpomínám, jak jsme se spolužákem zašli do parfumerie v ulici Champs Elysées a na papírky jsme zkoušeli pánské parfémy. To jsme ale sehráli vážné náročné zákazníky a pak jsme dělali gesta, že to je slabý a tak..Těch asi 25 navoněnejch proužků jsme vzali do autobusu a teď ta delegátka: Jéžiš, co to je za smrad?(myslela ty moje sýry, co jsme měl na sedadle) a pak jéžiš, co to zas je? (myslela tu naši vůni). A řekla: Kluci, nezbláznili jste se? Celej autobus dělal, že jsme magoři.. :-D.
[/quote]
jjj, tam sme se s holkama přišli taky jen tak podívat(nechali sme se přemluvit), fakt kalej kramek Super!
Zaznamenáno

I hovno ma sve mouchy.
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 26. Červen 2007, 17:46:59 »

Jsou určitý partie, který si chlap může holit/ depilovat, některý ale ne. Když si holí nohy, je to buď teplouš, metrosexuál (skrytej teplouš), nebo cyklista (důmyslně skrytej teplouš). Stejně tak s obočím; Depilace obočí, to je teda ponižující záležitost, je upllně cítit jak špatné od jádra to je  S jazykem

No to je teda pitomost já si obočí upravuju ( i některý mí známí) a teplej teda rozhodně nejsem Šťastný a ponižující mě to taky nepřijde... navíc kámoška mi řekla že mi to víc sluší...
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 26. Červen 2007, 19:47:41 »

tak akoze tych pat veci na chalanovy by mali byt tie kremy? uz ste tusim troska odbehli od temy. ale dodam, ze moja plet nie je ako detsky zadok, pze mam na kxichte strasne vela milii (podkozny tuk, take male biele bodky, ktore treba vypichovat) ale niekto si to vsimne napr az po dvoch rokoch... aj tak ma to dost stve, ale nic sa s tym neda robit... vypichovat to by bolo zbytocne ai, chodil by som ako datlom podobany a aj tak by sa mi robili dalej. napriek tomu kremy na xicht nekydam. nepomohlo by to. mozno nejaky existuje. ale o tom pochybujem. to by slo iba flexkou Šťastný ale pri mori mi toho dost pomizlo.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 27. Červen 2007, 09:30:05 »

Je tezky kategorizovat, protoze mnohdy vas zaujmout uplne jiny kluci... ale prece jen upravenost, vtipnost sou asi jedny z dulezitejch veci na prvni pohled
Zaznamenáno
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 27. Červen 2007, 17:14:03 »

Jsou určitý partie, který si chlap může holit/ depilovat, některý ale ne. Když si holí nohy, je to buď teplouš, metrosexuál (skrytej teplouš), nebo cyklista (důmyslně skrytej teplouš). Stejně tak s obočím; Depilace obočí, to je teda ponižující záležitost, je upllně cítit jak špatné od jádra to je  S jazykem

No to je teda pitomost já si obočí upravuju ( i některý mí známí) a teplej teda rozhodně nejsem Šťastný a ponižující mě to taky nepřijde... navíc kámoška mi řekla že mi to víc sluší...

mě by spíš zajímalo, které partie si teda holit můžu a které ne...nejsme už ve středověku Vykřičník  Mrkající ale depilovat...au au.. to sem ještě nezkusil...
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 27. Červen 2007, 17:46:08 »


mě by spíš zajímalo, které partie si teda holit můžu a které ne...nejsme už ve středověku Vykřičník  Mrkající ale depilovat...au au.. to sem ještě nezkusil...

 Ktery chces:D kdyz si muzes obarvit hlavu ,tak proc by sis nemohl vytrhat par chlupu? Ale je to na kazdym jak chce ,kdyz chce nekdo bejt zarostlej jak opice ,tak at je:D nikoho nepresvedcuju...Šťastný
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 28. Červen 2007, 20:06:34 »

holim všechno a jsem spokojenej... S jazykem rozhodně je to pohodlnější,příjemnější,hygieničtější a dokonce to (samozřejmě podle některých ne) líp vypadá... Úsměv a depilace? sakra teď si furt pletu epilaci a depilaci ale když sme se s klukama vožrali zkoušeli sme ten strojek na vytrhávání chloupků i na intimní partie a po tý zkušenosti by sem si neholil tim strojkem ani nohy... Smějící se
Zaznamenáno

Diplo

Karma: -1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 04. Červenec 2007, 16:41:42 »

Paul Denton:Nic proti ale o posilovani vis asi uplny ho*no pac rict ze 175cm a 84kg musi byt tezkopadnej nebo co je pekna hovadina kamos co se mnou cvici ma 180 cm a 90 kilo vyrysovanejch!!!! Ale tak jo chapu no na holky se to machruje...
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 04. Červenec 2007, 17:10:55 »

Paul Denton:Nic proti ale o posilovani vis asi uplny ho*no pac rict ze 175cm a 84kg musi byt tezkopadnej nebo co je pekna hovadina kamos co se mnou cvici ma 180 cm a 90 kilo vyrysovanejch!!!! Ale tak jo chapu no na holky se to machruje...

no ja souhlasim s dentonem.. ja merim 178 a vazim 63-64kg a mam normalni hubenou postavu (zadny kosti mi fakt z hrudniku necumej Šťastný) a to mi chces rict, ze kdybych posiloval, tak ztloustnu pres petadvacet kilo a stejne nebudu mit zadnej tuk navic?? jako sorry ale to ti nezeru.. videl si toho kamose nekdy nahatyho? Šťastný nebo si to jen namlouvas, protoze taky posilujes a zacinas pribirat, hmm? Super!
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 04. Červenec 2007, 17:19:18 »

No to je teda pitomost já si obočí upravuju ( i některý mí známí) a teplej teda rozhodně nejsem Šťastný a ponižující mě to taky nepřijde... navíc kámoška mi řekla že mi to víc sluší...

Já jsem v tomhle nerozhodnej. Na jednu stranu mi přijde takový zženštilý nebo metrosexuální holit si obočí, ale na druhou stranu si říkám, jestli by se mi to přece jen nehodilo. Mám totiž poměrně mohutný černý obočí (ne úplně srostlý, alem pár chlupů aj přímo nas nosem) a teď sem si pořídil módní brýle se silnýma černýma obroučkama. Si říkám jestli výslednej dojem nepůsobí příliš jako imigrant z Rumunska Smějící se
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 04. Červenec 2007, 17:20:43 »

tak vyfot oboci a posli Mrkající ale za sebe muzu rict, ze ani u muzu chlupate oboci nemusim... kor ne cerne k tomu...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 04. Červenec 2007, 17:22:26 »

muj kamos dela uz nekolik let zavodne lehkou atletiku, hodne posilu, na cca 180 cm vazi nejakejch 90 kg a postavu ma stihlou a svalnatou a nemuzu rict, ze mi od pohledu mel jedinej gram tuku

A taky svalova hmota je mnohem tezsi nez tuk, takze to nemuzete brat tak, ze "ztloustnete" protoze ta vyssi hmotnost bude prave v tech svalech
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 04. Červenec 2007, 17:36:46 »

to J/R : Pár chlupů mi mezi obočím roste a holím si je...a za metrosexuála se kvůli tomu rozhodně nepovažuju
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Diplo

Karma: -1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 04. Červenec 2007, 18:01:00 »

Mave ma pravdu a afi ne jednoduchy  Šťastný

Kamarade kolik myslis ze vazi Ronnie Coleman Marcus Ruhl a dalsi kulturisti??? V objemu jdou pres 150 kilo a vyrysovani maji od 115 do 130 kilo podle vysky!!!! Vyrysovani to znamena min ja 4% tuku!!!
Zaznamenáno
Diplo

Karma: -1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 04. Červenec 2007, 18:01:48 »

Promin Mawe za skomoleni ale sem tu novej Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS