Chtějí být ženy dobývány?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:37:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chtějí být ženy dobývány?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Chtějí být ženy dobývány?  (Přečteno 37965 krát)
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« kdy: 25. Září 2007, 22:50:45 »

Ženy si docela často stěžují, že dnešní muži jsou málo aktivní. Rády by byly více dobývány. I tady na fóru se občas takový stesk objeví. Uvědomil jsem si, že vlastně nevím, co přesně slovo "dobývání" znamená.

Když muž ženu osloví, pozve na schůzku a ona hned přijme - je to dobývání nebo ne?
Musí to být nějaký dlouhodobější proces?

Už jsme se tady několikrát shodli, že zvát opakovaně ženu na rande, pokud ona neustále odmítá, asi není to pravé.
Co tedy ženy po nás mužích chtějí? Šťastný
Zaznamenáno
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Září 2007, 23:46:35 »

tak tohle by mě taky docela zajímalo....někdy moc holky nechápu, dle reakcí apod... Eh?
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Září 2007, 05:38:14 »

taky nevim, co si pod tim mam predstavit:) me by ke stesti stacilo, kdybych jednou nebyla ja ta, ktera musi kluka zvat na rande, dat mu prvni pusu atd...
Zaznamenáno
Emmanuelle



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 44
Místo: Vysocina
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Září 2007, 12:00:43 »

souhlas. Jde hlavne o to ukazat zajem, nekam pozvat, dat pusu jako prvni, a tak. Proste prevzit na uplnem zacatku iniciativu. Nenechat vsechno na holce, at se rozhodne, az bude neco chtit, ale trochu nalehat, to je velmi prijemne.  Úsměv
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Září 2007, 13:38:28 »

Jj, take by mi stacilo, kdyby me pozval na rande, popr. doprovodil nekam, prvni chytil za ruku, prvni polibil...
ale jinak bych si pod dobyvanim predstavila takovou hru, kdy muz zene "dokazuje" ze mu za tu namahu stoji...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Září 2007, 16:55:33 »

Já zkusím upřesnit svůj dotaz.
Nejde mi o situaci, kdy holku někam pozvu a ona příjme. Od té doby, co čtu qarka Šťastný tohle nějak zvládám i s tím políbením a braním za ruku.

Já si (pod vlivem literatury) vždycky představoval dobývání jako situaci, kdy žena nejprve odmítne a muž ji "přesvědčuje" - psaním básní, zpěvem pod oknem, únosem na svůj hrad a podobně.

A právě o to mi jde. Weby jako tento, obecně doporučují, že když žena odmítne pozvání na schůzku, muž má na ní zapomenout a hledat jinde. Předpokládá se, že když dnešní žena řekne NE (respektive po žensku = ráda bych tě příští týden viděla, ale zrovna děláme v práci na jednom projektu a nebudu mít dva měsíce čas), tak to opravdu znamená NE. Myslíte, že je tento předpoklad správný?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Září 2007, 17:07:40 »

mas spatny predpoklad. cert vem to, ze rekla ano na rande, ani kdyz spolu chodite uz mesic, to neznamena ze mas vyhrano... cili drivejsi dobyvani se tematicky spis presunulo do souslovi "prace na vztahu"...

prestan cist romantickou literaturu!
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Září 2007, 17:28:24 »

To už je dávno, co jsem naposledy četl něco romantického, já si jen vzpomínám, co jsem četl za mého mládí Šťastný

Tohle vysvětlení - "práce na vztahu" - by šlo.
Tedy, když mě žena odmítne, tak se jí nebudu zabývat, ale když pozvání přijme, tak ji neustále budu "dobývat". Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Září 2007, 18:32:28 »

Ale jo,
nekdy reknu ne - napr. myslim si, ze miluju nekoho jineho - pak ma sanci me ziskat dobyvanim.
Kdyz reknu ne, protoze me nepritahuje, tak proste smula... s timhle nejspis nehne, aspon teda ne hnedka, mozna za naky cas

prace na vztahu, dobyvani - otazkou asi je, co budeme dobyvat, myslela jsem, ze jde o dobyti tela a srdce. Vztah uz bude spis o dusi (sakra, tohle bude ode me chtit hlubsi zamysleni, kdyztak to pozdeji rozvedu)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Září 2007, 20:14:42 »

Zamyslet se nad slovem dobyvani, pozvani na randem rekla ne, presvedcovani atp... ok, ale aby to zase nebylo vnucovani, rekne 2x ne, ok tak pockam az se ozve ona, kdyz bude chtit. Nesmi se to prehanet, dnesni dobyvani  Šťastný Co to je?  Šťastný Dobyvani muze byt brano i jako to, ze spolu nezacnete hned chodit, ale budete se navzajem otrkavat, chodit spolu ven, ale porad jeste budete balancovat na hrane chozeni spolu a nechozeni... V takovy situaci vetsinou kluk nekam zve holku, vymysli neco ujima se iniciativy a snazi se ji ziskat..... Holka samozdrejme dela hrzone endostupnou i kdyz by mu nejradsi skocila treba kolem krku  Šťastný No to je dnesni dobyvani podle me...
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #10 kdy: 26. Září 2007, 21:12:55 »

myslim, ze skull to teraz presne vystihol. hra sa na nedobytnu, pritom ma zaujem
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Září 2007, 23:40:38 »

Dobyvani muze byt brano i jako to, ze spolu nezacnete hned chodit, ale budete se navzajem otrkavat, chodit spolu ven, ale porad jeste budete balancovat na hrane chozeni spolu a nechozeni... V takovy situaci vetsinou kluk nekam zve holku, vymysli neco ujima se iniciativy a snazi se ji ziskat..... Holka samozdrejme dela hrzone endostupnou i kdyz by mu nejradsi skocila treba kolem krku 
To by možná šlo s tím balancováním....  Trochu mě jen mate jedna věc. Po tu dobu, co se ti dva rozhodují, zdali spolu chodit nebo nechodit, dneska většinou stihnou všechno od polibku až po sex. Po stránce tělesné je dáma už dobytá (pravda dnes je někdy muž tím dobýtým Šťastný). Takže zbývá asi to dobytí srdce, jak píše daemoniack
Jen mi není jasné, co přesně myslíš tím, že holka dělá nedostupnou.  Asi jsem to nikdy nezažil. Buď jsem neměl odvahu jít dál, takže nemohla hrát nedostupnou, nebo jsem odvahu měl a pak holka udělala, co jsem chtěl.
 
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 28. Září 2007, 05:48:23 »

Nekdy, kdyz holka ze zacatku ani nepomysli na to, ze by s tim chlapem neco mela a chlap se s tim nedokaze smirit, tak ji treba muze "ukecat" - az holka proste zjisti, ze toho kluka chce:)

Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #13 kdy: 28. Září 2007, 08:03:26 »

myslel som to tak, ze nedava najavo zaujem a tym ta zmatie Mrkající
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Září 2007, 08:17:02 »

Vcera jsme se bavili s kolegou. Zacalo to tak, ze jsem psala memu "kamaradovi"... a zda to neprehanim s uhanenim. Kolega o nakych 10 let starsi mi rekl, ze ne, ale ze je to s tema dnesnima klukama desne. Drive mu mamka rikala, ze kdyz chce holku a ta mu rekne ne, tak to tak nemysli, at to zkusi znovu - 2x, 3x... a ze se holka pak da ukecat... Dneska jsme vsechny velmi emancipovane, takze se od nas castecne ocekava, ze si toho sveho klido i ulovime. NA jednu stranu chceme ve vsem rovnopravnost, na stranu druhou si nektere z nas moc moc preji byt dobyvany a hyckany. I kdyz navenek muzeme byt desne tvrdacke a chlapske...pak ovsem je zde otazka, jak to ma ten chlap poznat
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
p@lo
Host
« Odpověď #15 kdy: 28. Září 2007, 09:14:47 »

"pak ovsem je zde otazka, jak to ma ten chlap poznat"

presne to iste sa aj ja pytam a ked som sa jednej kamosky opytal, ze ako mam zistit ci ma zaujem alebo nie, tak mi povedala, ze to ani nemam vediet. no nie je to hlupost?
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 28. Září 2007, 18:09:16 »

Cele to je hloupost Úsměv
Chces ji? Tak to proste zkousej, dokud Te neodradi natolik, aby Ti bylo jasne, ze za tuhle cenu, ji nechces. Pak urcite jinde najdes nejkaou  lepsi, ktera nebude delat takove problemy. Mozna, panove, premyslime vsichni moc obchodnicky...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
p@lo
Host
« Odpověď #17 kdy: 28. Září 2007, 18:46:11 »

jo. jedneho dna to omrzi kazdeho. vratane mna. aj ked, ja to mam tak trochu inak Kroutící očima
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Září 2007, 13:08:18 »

Chtějí být ženy dobývány?
Podle mě jak kdy. Pokud je pro holku dotyčenej dost přitažlivej, tak se žádný dobývání nekoná. Prostě stačí, když to přeženu, aby se ten idol usmál a má vyhráno.
Na druhou stranu existují situace, kdy kluk holku až tak nepřitahuje, ale jí dělá dobře to, že o ni vytrvale projevuje zájem. Potom se může stát, pokud to ten kluk nevzdá, že slečna začne začne mít zájem taky. Jednak protože je dostatečně přesvědčená, že ji má rád a že mu může věřit a druhak se vytvoří citová vazba, protože je pro ni onen nápadník "poskytovatelem" příjemných emocí souvisejících s tím, jak je v jeho očích úžasná.
Čili dobývání = masáž ženského ega a taky šance pro kluky kteří nejsou žádní Bradové Pittové (ovšem za tu cenu, že ze sebe děláte kašpary a riskujete, že se hodně spálíte)
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 29. Září 2007, 20:22:50 »

to J/R 
No nevím, ale z tvého příspěvku mi připadá, že podle tvého názoru kluk, který nevypadá jako Brad Pitt, nemůže být pro žádnou holku přitažĺivý. A když už holka z takovým klukem chodí, tak rozhodně ne proto, že by ji přitahoval.

Z vlastní zkušenosti vím, že takhle to vůbec ve skutečnosti není Šťastný


Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 29. Září 2007, 23:50:19 »

Z vlastní zkušenosti vím, že takhle to vůbec ve skutečnosti není Šťastný
Tak to nás teda, doufám, poučíš jak to ve skutečnosti je Úsměv Protože já pevně věřím, že problém je právě v té přitažlivosti (=není to samé jako vzhled). Pokud nejsi (nějak) přitažlivý, tak se nic jiného než "dobývání" IMO nekoná...

Jo... a NO FLAME o tom, že každý je něčím přitažlivý - NENÍ ! Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 30. Září 2007, 00:49:01 »

Tak to nás teda, doufám, poučíš jak to ve skutečnosti je Úsměv Protože já pevně věřím, že problém je právě v té přitažlivosti (=není to samé jako vzhled). Pokud nejsi (nějak) přitažlivý, tak se nic jiného než "dobývání" IMO nekoná...

Jo... a NO FLAME o tom, že každý je něčím přitažlivý - NENÍ !
Právě proto jsem reagoval na předchozí příspěvek od J/R. On pokládá rovnítko mezi vzhled a přitažlivost. Zásadní rozdíl je v tom, že vzhled moc nezměníme, ale přitažlivost máme do značné míry pod kontrolou.
Máš pravdu, že není každý přitažlivý. Ale každý se jím může stát. A o tom jsou stránky, jako je qark.
Na několika podobných zahraničních webech jsem našel, že přitažlivost u mužů je především záležitost sebevědomí, dále úsměvu a s tím spojeného humoru a teprve někde zatím je vzhled. A to ještě velkou roli v tom vzhledu hrajou prvky, které člověk ovlivní (oblečení, čistota atd.)

A ta moje osobní zkušenost? Několikrát jsem si dodal odvahu a oslovil neznámou slečnu na veřejnosti. Osobně se nepokládám za nějak atraktivního, na druhou stranu si nemyslím, že jsem nějak přehnaně ošklivý. Řekl bych že tak 4/10 Šťastný. Přesto jsem měl při oslovování překvapivě velké úspěchy. Oslovil jsem jen ty slečny, se kterými jsem si vyměnil úsměvy. Takže jsem působil dvěma hlavními prvky atraktivity - úsměv a sebevědomí (že jsem je oslovil). Dokonce některé to usmívání nevydržely a oslovily mě samy Šťastný. V téměř polovině případů z toho bylo rande a se zbytkem jsem si příjemně popovídal.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 30. Září 2007, 01:08:00 »

Galileo: Ale já tam nikde neřekl, že kladu rovnítko mezi vzhled a přitažlivost. To sis trochu domyslel. Jistě k tomu svádí to přirovnání s Bradem Pittem, ale to jsem myslel spíš jako takovou humornou nadsázku (i když teď vídím, že to bylo spíš zavádějící).

Jinak k tomu cos napsal (zkusím stručně, protože jednak už to je trochu OT a druhak se to tu řešilo už hodněkrát): Máš pravdu, že není každý přitažlivý. Ale každý se jím může stát. Ano je to pravda, ale to pořád tam ten vzhled hraje roli. Ne moc pohlednej kluk může mít rozhodně úspěch u holek, ale musí na sobě hodně pracovat nebo mít komunikační talent etc. Zatímco typický hezoun může mít IQ<80, tragikomický chování, naprosto dementní smysl pro humor (viz Boratův vtip o chodící židličce Smějící se) a přesto si své obdivovatelky najde.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 30. Září 2007, 12:04:28 »

Boratův vtip o chodící židličce
Ten neznám! Úsměv Povidej Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 30. Září 2007, 13:15:26 »

http://www.youtube.com/watch?v=vCi3xjUZS9I Je to v téhle scénce.  Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS