Chtějí být ženy dobývány?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:16:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chtějí být ženy dobývány?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Chtějí být ženy dobývány?  (Přečteno 37964 krát)
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 30. Září 2007, 14:49:25 »

Ano je to pravda, ale to pořád tam ten vzhled hraje roli. Ne moc pohlednej kluk může mít rozhodně úspěch u holek, ale musí na sobě hodně pracovat nebo mít komunikační talent etc. Zatímco typický hezoun může mít IQ<80, tragikomický chování, naprosto dementní smysl pro humor (viz Boratův vtip o chodící židličce Smějící se) a přesto si své obdivovatelky najde.
Jenže u 95% kluků (kromě těch 2,5% nejhezčích a 2,5% nejošklivějších) je ten vzhled tak málo důležitý, že ho lze klidně zanedbat. U holek po pětadvacítce se to číslo blíží 100%. Chlapů, kteří by celý život neměli ženskou kvuli svému vzhledu je určitě méně, jak jedno promile.

Podle mého názoru prostě otázka vzhledu s dobýváním vůbec nesouvísí.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 30. Září 2007, 14:54:20 »

Jojo, souhlas. Já jsem pěkná držka, takže teoreticky bych neměl mít na slečnu nárok, ale opravdu důležitější než vzhled jsou jiný prvky, imho hlavně to sebevědomí.
No a s těma holkama 25+ můžu jen potvrdit - kamarádka říkala, že většinu kluků, co za něco stojí, jsou v tomhle věku už rozebraný...
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #27 kdy: 30. Září 2007, 14:55:50 »

jj. je to hlavne o sebavedomi, ak ho mas vysoke, tak dosiahnes vsetko co chces a ak si k tomu este aj vtipny, tak nemusis ani vyzerat ako brad pitt. aj ked...vacsina zien sa peknych chlapov boji Šťastný. chcel som tym povedat, ze vzhlad nie je az taky dolezity ale dolezite su skor charakterove vlastnosti, ktore som uz spominal Mrkající
« Poslední změna: 30. Září 2007, 14:59:28 od p@lo » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 30. Září 2007, 16:19:16 »

B2T - diskuze o vzhledu je jinde Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 09. Listopad 2007, 12:53:32 »

Dobývat - nedobývat ? Vždyť jde hlavně o to co z ní chlap cítí , jestliže na pozvání na kafe řekne ne nejdu , tak je to marné , marné , marné , ale pokud řekne moc ráda , ale dnes se mi to nehodí co takhle příští týden , tak potom ano zkus to znova . Ale taky oceníme , když jsme pochváleny jak nám to dnes sluší , jak krásně voníme , všimnout si nového účesu to je maximálně ceněno atd.
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 10. Listopad 2007, 19:02:20 »

Dobývat - nedobývat ? Vždyť jde hlavně o to co z ní chlap cítí , jestliže na pozvání na kafe řekne ne nejdu , tak je to marné , marné , marné , ale pokud řekne moc ráda , ale dnes se mi to nehodí co takhle příští týden , tak potom ano zkus to znova . Ale taky oceníme , když jsme pochváleny jak nám to dnes sluší , jak krásně voníme , všimnout si nového účesu to je maximálně ceněno atd.

Jj pozvat na kafe, zalichotit, to jsou docela základní věci, to nám tu nemusíš vysvětlovat Úsměv
Tady go o to, jestli má cenu v tomto chování pokračovat po uplynutí nějaké doby bez "hmatatelnýho" výsledku.
"Dělat nebo nedělat té mařeně kašpara? Toť otázka."
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 10. Listopad 2007, 20:53:22 »

Jedna starsi pani mi vypravela, kterak se s manzelem dala dohromady: Uhanel ji pul roku a ona porad nechtela.... a jsou spolu stastni 30 let. Takze trpelivost asi nejen ruze, ale i zeny prinasi Úsměv)) (minimalne pred 30ti lety tomu tak bylo)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 10. Listopad 2007, 21:42:52 »

s tim muzu souhlasit, znam jeden stastne zenaty par, kde zene se ten chlap moc nepozdaval, ale uhanel ji tak dlouho, ze sou spolu asi 30
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 11. Listopad 2007, 12:16:43 »

J/R - žádné Mařeně kašpara nedělej , já beru jako dobývání to , že ji párkrát zalichotíš , dáš najevo zájem a následně zaútočíš , pozveš ji , to je pro mě dobývání  ! Ale nechat se domítnout a znova a znova a nazývat to dobýváním je podle mě blbost , beru podle sebe , číslo dám jen tomu od kterého následně skutečně čekám , že zavolá a je mi jasné , že pokud zavolá tak nebude chtít recept na lasagne , ale schůzku a na tu schůzku půjdu , jestliže tam teprve zjistím , že je to blb je už jiná věc .  Nějaké dávání falešných čísel , nebo dávání čísel a následné výkruty považuji za nedostatek asertivity a nedospělost . Pokud by chlap chtěl mít jistotu zda je o něj zájem mělo by potom tedy pozvání znít asi - nevrhuji úterý a pátek a můžeme jít na bowling nebo na večeři , dáš jí tím možnost výběru a pokud chce čas si udělá , pokud nechce tak je to podle mě marné , marné , marné .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 11. Listopad 2007, 13:00:36 »

2 barbarela.trust: Já si myslím to samý a taky se tak chovám, ale spousta lidí mě přesvědčovala, že bych mohl mít větší úspěchy pokud bych měl větší "trpělivost". Tak teda nevím. Ale do něčeho takovýho, jako tu popisuje Mawe a Daemoniack bych fakt nešel, nelibuju si v sebeponižování  Super!
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 12. Listopad 2007, 12:11:36 »

Já si teda těžko dokážu představit, že bych potkal nějakou "současnou" slečnu, která by stála za takové dlouhodobé dobývání. Ale před 30 a více lety takové zřejmě byly, takže proč ne? Mrkající
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 01. Listopad 2015, 19:12:31 »

Taky nerozumim tomu, jak bych měl ženu dobývat. Básničky a písničky se snad psali v minulým století. Bonbonieru jí asi na 1. rande nedám, možná pozdji. Pozvat holku na víno nebo pizzu je samozřejmost. Ale lichotit? To spíš tu holku odradíš, protože lichotí jí každej den 5 kluků a jeden prodavač v samoobsluze.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS