Co je na mně, sakra, divného?!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:57:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co je na mně, sakra, divného?!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Co je na mně, sakra, divného?!  (Přečteno 26147 krát)
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 04. Květen 2011, 20:45:24 »

Ještě koukám, že jsem popletl pořadí těch fotek. Tak ještě jednou. Víc tlapkatelná seš bez brýlý s rozpuštěnými vlasy.
Zaznamenáno
Nameless

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 04. Květen 2011, 20:51:23 »

Moc díky za názory, tohle jsem teda nečekala  Úsměv Takže problém bude asi trochu jinde, než jsem myslela.

Tlapkatelná  Smějící se moc pěkný výraz   Šťastný

btw doufám, že koukáte na hokej a pořádně fandíte! Šťastný
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 04. Květen 2011, 20:51:40 »

jo presne ty bryle mě dost dráždí, ale spise se mi libi ze sem zacinji chodit holky samy, rozesilat fotky prezentovat sve přednosti, a vůbec.... snad konecne nadesla doba kdy se budu vést na výhodách členství v širším social-circle tolika skvělých alpha-males ... akorát že je tu pořád naprostý přebytek  O-> nad O+

nemají někde pickuperske forum nadržené needy kulturoložky, že bych skusil opačný postup?
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 04. Květen 2011, 22:22:59 »

Tak zaručeně mě odpudí, když vidím holku s cigaretou. To už se pak znovu ani nemusím dívat. Aneb http://www.agresori.com/13411-nekur-pico.html  Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 05. Květen 2011, 06:44:57 »

Já chci taky fotky, abych mohl kritizovat.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 05. Květen 2011, 15:32:50 »

V podstatě nikdy mě žádný chlap neosloví a už vůbec ne něco víc, takže hádám, že problém bude někde ve vzhledu. Nemyslím si, že bych byla vyloženě nějaká ohera, proto mě to trošku zaráží, ale podle všeho mám na sobě NĚCO, čím vás děsím/odpuzuju/nelíbím se/whatever, co bych ráda našla a zbavila se toho. Šťastný
No neviem, možno je môj belief úplne mimo, ale nemyslím, si, že by baby bežne boli oslovované na ulici alebo hocikde počas dňa, closované v škole. Maximálne tak niekde vo vlaku alebo čo, ale nemyslím si, že by sa väčšine stávalo, že by ju niekto NCčkoval a potom nejako ďalej rozvíjal smerom ku vzťahu. Nepoznám nikoho nepickuperského, kto by to v mojom okolí urobil, ani žiadna kamoška mi o tom nikdy nevravela.

Bežne počúvam o otravovaní na chatoch, ale na ulici? Podľa mňa sa ti to nestáva, lebo priemerný guy na ulici je AFC a je to preneho nemyslitelné, pokiaľ nie je pickuper. Podľa mňa by si sa nejakého oslovenia dočkala najskôr na diskotékach a v kluboch, len mám dojem, že to nie sú lokality, v ktorý sa vyskytuješ.

Ľudia okolo mňa sa do vzťahu dostali byť niekde na kluboch, alebo vrámci social circlu, takže nejaké oslovenie na ulici by som neočakával, je dosť možné že sa ti to nestane viac ako 1x ročne Šťastný
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Nameless

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 05. Květen 2011, 19:16:01 »

@Maxx: Jasně že nepočítám s tím, že mě někdo bude "lovit" na ulici. Spíš jde o to, že i když jsem někde, dejme tomu třeba na té diskotéce, tak nepociťuju žádný zájem ze strany chlapů a přičítala jsem to právě vzhledu. Popravdě na diskotéce jsem se nikdy s nikým neseznámila, i když je to takové klasické seznamovací místo a většinou jsem tam šla přímo za tímhle účelem  Šťastný









Zaznamenáno
Nameless

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 11. Květen 2011, 13:21:40 »

Tak vypadá to, že příčina problému je nalezena Šťastný Prý jsem spíš chlap, než ženská, myšleno tím bylo chování. Takže asi informatiku vyměním za práva, nechám za sebe platit a doprovázet se domů přes celé město, naučím se ženskou logiku, přestanu sledovat hokej a jiné "chlapské" sporty a možná bych i měla přestat nosit kalhoty  Smějící se Ale teď vážně: to je to fakt až takový problém? Nikdy mi nepřišlo, že bych byla nějaká mužatka a to, že mám spíš chlapské zájmy mi přišlo přirozené vzhledem k tomu, že jsem v podstatě vyrůstala mezi samýma chlapama... Eh? Takže má otázka na vás zní: ženská s chlapským myšlením a zájmy = neatraktivní?  Šokovaný
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 11. Květen 2011, 13:31:01 »

ženská s chlapským myšlením a zájmy = neatraktivní
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 11. Květen 2011, 13:33:14 »

Aj keď neviem či existuje niečo viac sexy ako žena v hokejovom drese Šťastný
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 11. Květen 2011, 13:54:50 »

ženská s chlapským myšlením a zájmy = neatraktivní

Hovor za seba. To su naj sexi kosti vobec / pokial im nerastie brada a nechlastaju hektolitry piva Smějící se /. Hokejistky su super, bojovnicky tiez / okrem tahiboxeriek/, tenistky, plavkyne,...
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 11. Květen 2011, 14:27:57 »

Myslím, že každý na to bude mít jiný názor, někomu se "pochlapený" holky líbí, někomu ne. Mě osobně se víc líbí holky se kterýma si pokecám o sportu, než, abych si s nima povídal o šatičkách Úsměv. Neviděl bych v tom problém, pokud nemluvíš sprostě, nevykouříš kartáč cigaret denně(to mi na holkách vadí, když kouří) a nevypiješ ty hektolitry piva  Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 11. Květen 2011, 14:30:28 »

Určitě tím, že ti někdo řekl, že jsi spíš chlap než ženská, myslel tvoje zájmy? Úsměv

Možná by neškodilo hodit sem fotku, ať můžeme posoudit Šťastný nebo aspoň do PM
Zaznamenáno

0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 11. Květen 2011, 14:34:36 »

chlapske zajmy jsou podle me super pritazlive pokud jsou kombinovane s zenskym (nebo spise holcicim) chovanim vystupovanim.
Holky ktere si hraji na drsnacky, nebo i v nejakem ohledu drsne jsou, jsou taky dost pritazlive, pokud je to ale jen cast jejich osobnosti, a je zaroven videt i ta roztomila holcici.

ale chlapske vzoce chovani (emoce/temperament) celkem pochopitlen dost odpuzuji. Vem si treba gesta / vyrazy v obliceji ktere dela Bruce Willis, videt neco podobneho na holce tak me to dost znechuti. Rozhodne mi prijde dost hnusne kdyz holky prebiraji vzorce chovani takove ktera se jim libi na klucich - napr. "holka ostrilena zivotem" ale 80-ta leta s chraplavym hlasem ... to je fakt humus

Artist > nemuze brat Xenu a herecky ze Star Ship Troper 3 jako etalon, stejne to beres jako roztomile divadlo a pod balistickym pancirem vidis holcicku Úsměv
(teda nevim - libi se ti Riplayova z vetrelce nebo Sarah Conor z terminatora?)

EDIT:
heh, fakt si predstavuju kdybych videl holku delat neco takoveho
http://bloodfilms.websnadno.cz/informace_o_nas_foto/qoae-bruce-willis.jpg
a nebylo to divadlo.
Neco jineho jsou holky s nalepenym knirem prevlecene za cowboye Úsměv
« Poslední změna: 11. Květen 2011, 14:53:18 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 11. Květen 2011, 15:33:12 »

D9: Fotku už jsme posoudili Úsměv

Holka, která se chová jako chlap rozhodně není přitažlivá. Myslím, že pro většinu, kromě Artista. Chlapské zájmy nejsou na škodu, horší je chlapské chování a myšlení.
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 11. Květen 2011, 15:52:17 »

Lucaso: ale já fotku ještě neviděl Úsměv
Zaznamenáno

Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 11. Květen 2011, 17:20:47 »

Heeej! Čo považuješ za chová sa ako chlap? Ja sa vtom rozoberať ani nebudem, povedzme, že ženy ako tá s veľkou hubou v straship trooper 3 alebo tá z votrelca sú mi príťažlivé,pretože sú silné. nemám rád pasívne, naivné, totálne krehućké kačenky, pretože ich človek nemože brať vážne. Ja sa na ženu pozerám aj ako na človeka, nie len na sexuálne objekt a pokiaľ v nej nie je vnútorný oheň alebo ako to nazvať a nemám z nich rešpekt, nie sú príťažlivé. To ale nemá mič spoločné snejakými mužatkami a inými pomýlenými ženami. Presne ako napísal 0254: pod pancierom krehké ženské telo.

Jo,ripriova je sexi. Na sarah Connor si moc nepametam, ale ta vojanda čo sme na starship trooper kukali bola svojim spravaním fakt cool. Zatiaľco ostatní chlaci plakali ako infantilní buzici Kroutící očima, ona sa ujala velenia a doviedla / večśinu/ mužstva do ciela. Thats a spirit! Šťastný A mala krásne oči.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 11. Květen 2011, 21:18:28 »

Žena může být sexy, pokud má určité chlapské chování, například je ovlivněna výchovou otce apod.
Ale měla by být stále ženou.... třeba moje přítelkyně je vychovávána otcem a chodí do školy, kde je to dívčí kolektiv a díky tomu je silná mentálně jako chlap, ale zároveń nezapomíná na svou ženskost. Její zájmy jsou taky často spíš "chlapské", ale má trochu i těch ženských. a je to super baba, takže nevidím důvod, proč by nemohla být i nameless podobná... spíš bych ti, nameless, poradil, aby jsi místo brýlí zkusila čočky:-) vyniknou tak daleko víc tvoje krásný oči.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 11. Květen 2011, 22:08:09 »

Já jsem fotku taky neviděl, takže nemůžu přesně posoudit tvůj potenciál, pokud budeš chtít, klidně mi ji pošli. Nejvíc se mi líbí odpověď od Lukasa a myslím, že to taky nejlépe vystihl.
Joei: Takových holek je jako zlata v Sázavě, gratuluju, že jsi narazil na Lucku, musí to být úžasná a zajímavá osoba, už jen kvůli tomu, co tady o ní píšeš, většinou jsou ty holky tou vychovou otce až přehnaně ovlivněné a chybí ji ta ženskost, alespoň u těch, se kterýma jsem se setkal. A navíc mi příjde, že u těch holek jsou ty rozdíly tak nějak víc vidět.
Určitě se shodneme, že každej má úplně jinou míru toho, jak moc "mužská"/"ženská" holka se mu líbí.
Mě se třeba nelíbí, když je holka přehnaně nalíčená a rozumí číselným označením laků na nehty, hodinu stráví před zrcadlem než výjde ven a při odchodu jen oznámí, že někam jde, atd. Radši ocením, když chce naučit jezdit na motorce, pomůžu mi venku s řezáním dřeva, zajímá se o společné povinnosti a koníčky, má zájem na společném trávení času, koníčkem mým, nebo jejím. Má to nějaký vývoj a někam to směřuje, částečně zastane mě, když nemůžu v tak nějak mužsko-ženských rolích, jako je třeba poklidit zvířectvo a naopak, já se zase dokážu postarat o kuchyň a domácnost, když ona není doma(uvařit, oprat, atd.) A co se týká mých koníčků, dává najevo o ně skutečný zájem, ale dává mi v nich i volnost a chápe to, co mě baví a že to k životu potřebuju.
A to je pro mě sexy a může být klidně v teplákách...

Artist: Podle toho, co jsi tady psal a jak tě tady všichni známe, si myslím, že v tomhle nám docela neříkáš pravdu:
...Ja sa na ženu pozerám aj ako na človeka, nie len na sexuálne objekt
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 11. Květen 2011, 23:38:03 »

Tiez by som si rad pozrel fotku. Co napisat k spravaniu? Je fajn, pokial ma zena aspon nejake muzske konicky. Napr. sport je super. Ja by som vedel ocenit, keby moja priatelka so mnou pozerala futbal alebo hokej. Nemuselo by to byt stale, ale sem tam velmi rad. Musi si vsak zachovat svoju zenskost, jemnost, porozumenie, pritulit sa k chlapovi, nekomandovat ho, nebyt prilis dominantna vo vztahu. Na to, aby si sa s niekym zoznamila sa naozaj skus usmievat, vysielat pozitivne signaly. Podla vsetkeho si pekna, takze len sa uvolni a ono to pride. Tym, ze myslis na to, ze ta nikto neoslovil, vysielas presne take signaly. Ty to nevidis, ale na tych chlapov to z nejakeho neznameho dovodu tak posobi. Takze radsej zapracuj na tom, aby si bola v pohode, kludne niekedy povedz nejakemu chalanovi iba obycajne ahoj, ako sa mas a budes na dobrej ceste. Je pravda, ze niektorych to moze zaskocit, ze sa k nim prihovara pekna zena, ale to tiez prekusnes. A nezabudni aj na to, ze ked sa o nieco snazis, musis ratat s neuspechom. Uspech sa urcite dostavi, len to chvilu trva.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 12. Květen 2011, 08:10:30 »

Citace
Artist: Podle toho, co jsi tady psal a jak tě tady všichni známe, si myslím, že v tomhle nám docela neříkáš pravdu:
...Ja sa na ženu pozerám aj ako na človeka, nie len na sexuálne objekt
no podle toho jak ho znam ja tak tomuhle verim, a naopak mi prijde ze to jak se prezentuje v deniku je treba brat trochu s rezervou Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 13. Květen 2011, 19:57:41 »

Myslím, že chalpy neodpuzují ženy s chlapskými vlastnostmi. Resp. ženy s neženskými vlastnostmi. Já jsem například rád, že můžu svoji drahou polovičku vzít na tůru s báglem (sice si stěžuje ale jde) a ne jak jsem teĎ zažil, že týpek nese 40kg a borka jde jak na fialky bez batohu. Stejně jako když holka neni oddělaná z každý maličkosti, žer se na ní někdo ošklivě podíval. Na druhou stranu ale nasnášim, když ze sebe ta holka dělá takovou tu "co nic nepotřebuje a všechno zvládne sama".

Když ti někdo nabídne, že tě doprovodí, tak správná odpověd je "to je v pohodě, já to zvládnu sama, ale jestli chceš...". A ne "tyvoe to snad dojdu ne?". Nedělá to proto, že si myslí, že jsi nesvéprávná a nedojdeš sama domu, ale protože tím dává najevo, že mu záleží na tom, abys došla v pořádku (ono kdyby přišlo tvrdý na tvrdý, tak by ti stejně moc nepomoh).

Takže jestli se chováš úplně jak chlap (tj. furt si musíš něco dokazovat a usvědčovat se v tom, že na něco máš), tak se nedivím, že je to odpuzující. Fakt by mě hodně zajímal tvůj vzhled (jestli odpovídá tomu, jak se chováš) - pošli mi taky PMku Mrkající

Ale co ti především myslím bude chybět (s chlapskou výchovou) bude taková ta samoprezentace - to, že se chceš líbit, chceš aby tě někdo chváli a chceš aby tě někdo okukoval. Ta poznámka s kalhotama je typická - přece nebudu nosit nějakou sukni jak holka, no ne? Šťastný

CHlapi jsou přirozeně přitahováni k těm křehounkým holčičkám, které můžou na ulici dávat na odiv, ve společnosti chránit, v životě vést a v posteli zkazit. Jenže je to (stejně jako u ženskejch, který naopak maj vzor agresivního válečnického typu s přebujelým sebevědomím) v praxi nefunguje a velmi rychle zjistí, že to je splněný (zlý) sen.

Takže bych se těch chlapských vlastností nebál, ale namixoval bych to trochu s nějakou tou ženskostí. I když sou spolu dva gayové, tak jeden z nich hraje toho "slabšího" kterého ten druhý "chrání". A když budeš furt chtít bejt "nahoře" tak ti IMO nezbyde nic jiného, než si najít nějakého úplného tragéda, který bude mít problém se postarat sám o sebe. A ten tě za to možná bude obdivovat (ale velmi pravděpodobně tě nechá hned jak se mu ve vztahu trochu spraví sebevědomí).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 14. Květen 2011, 21:59:24 »

Celkem se divim, ze ani na diskotece nic. To musi byt chyba nejspis i v obleceni, na diskotece se seznami snad kazda. Nevyrazis se treba bavit s kamaradama? To bys mela spatny, protoze na holku, ktera je obklopena klukama, to asi nikdo nezkusi.
 
To chlapsky chovani si moc predstavit nedovedu. Treba na hokej se diva spousta holek, ale snad zadna nevi, co je to zakazany uvolneni, ofsajd, kolik je za klasicky situace na lede obrancu a utocniku, ale hlavne ze fandi Šťastný Chlapsky mysleni nemusi byt na skodu, naopak si myslim, ze tim muzes treba zaujmout. Jinak vzhled bude nejpspis minimalne prumerny, podle komentaru tech, co videli tvou fotku. Na fotku bych se taky podival.

Jeste k tomu obleceni- nejhorsi varianta je, ze bys nosila maskace, nejaky horolezecky boty, proste takovy obleceni zamereny ciste prakticky bez ohledu na vzhled.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS