Co žena chce?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:59:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co žena chce?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Co žena chce?  (Přečteno 45711 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 13. Leden 2010, 02:10:51 »

Vedl jsem zajímavej rozhovor s bývalou přítelkyní. Probrali jsme vztahy a já vyzjistil dost užitečných rad pro tohle fórum. Tak se podělím. (něco možná znáte, ale myslím že takhle přehledně a jasně to tu zatím nebylo). Tak aspoň to, co jsem nezapomněl....

Co žena do vztahu chce?
- aby ji muž balil, hýčkal, snažil se o ni, bojoval
- bude dělat otočenou, ale stejně musí muž pořád bojovat
- když se žena rozejde, chce aby se o ni muž znovu snažil a bojoval
- když se žena rozejde a muž se nesnaží, myslí si že je to hulvát, který za to nestál (nikoliv to že ona rozbila vztah a muž se trápí)
- žena se nebude snažit o muže, který se chová jako žena (on očekává, že ona ho bude balit)
- chce od muže slyšet věci, které ona očekává
- nezajímá jí, že muž neví na co se ptát, on to musí vycítit
- očekává, že muž bude vést konverzaci tak, kdy oba o sobě hovoří vyrovnaně - žena chce být vyzvána k tomu něco říct, sama nechce začínat
- chce, aby se jí muž ozýval a věnoval se jí, někdy v neurčité okamžiky, kdy je zrovna sama a myslí na muže
- muž se jí musí ve společnosti věnovat, bavit ji, představovat, nesmí odcházet, nechat ji samotnou atd...

Já na to koukal taky jak na sci-fi, nesplnitelné věci, ale je to čistá realita. Máme to pěkně těžký...Navrhuji upevnit topic na pevné pozici v kategorii a postupně přidávat do hlavní message další rady.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Leden 2010, 13:15:20 »

I když platí, že žená má problém vědět, co si myslí, natož aby to dokázala nějak rozumně vyjádřit, tak je pravda, že některé z těhle rad jsou platné. Speciálně ta "porozchodová", že se chlap má snažit. KDyž ten fakt, že ho holka  nechce prostě přijde a vyrovnává se s ním, tak má holka pocit, že je ten rozchod dobře, protože jí stejně ani neměl rád, když se nesnaží Šťastný

Hodil jsem tenhle topic sticky, ale budem se to tu snažit udržovat bet OT, ok? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ezeldin

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Leden 2010, 14:50:56 »

jedna chce byt s tebou kazdy den, druhe to staci jednou za dva tydny. jedna chce abys ji psal kazdy den sms, jina na to moc neni. jedna si tu roli slabsiho pohlavi vychutna, jine prijde trapna... jak nekde pise kundera:
"Ovládání ženského smýšlení má svá neúchylná pravidla; kdo se rozhodne ženu přemlouvat, vyvracet jí rozumnými argumenty
její stanovisko, sotva kam dojde. Daleko moudřejší je vystihnout ženinu základní autostylizaci (základní ideál, zásadu,
přesvědčení) a snažit se pak uvést (pomocí sofismat, alegorické demagogie apod.) žádoucí ženino jednání v soulad s touto
základní autostylizací v harmonický vztah."

Úsměv
« Poslední změna: 14. Leden 2010, 20:38:33 od Ava » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Leden 2010, 12:42:49 »

ehm, takže... chcete vědět, co DOOPRAVDY ženy chtějí?... udělal jsem pro vás malej seznam:

- chtějí kvalitní sex (často snižován význam, ale je to opravdu prakticky jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu)
- chtějí, aby pro vás nebyly jediné na světě
- chtějí si myslet, že vás můžou kdykoliv ztratit
- chtějí, abyste měli vlastní život a je neměli na prvním místě před vším ostatním
- chtějí, abyste byli profesně úspěšnější než ony
- chtějí, abyste byli v životní fázi dál než ony (tj. např ona je studentka vejšky, tak chce, abyste vy už pracoval a měl vlastní byt atd... zatimco třeba holka v prváku na střední chce, abyste byli ve vyšším ročníku než ona, nebo třeba už na vejšce... nejde o věk, ale o tu "životní fázi" i pokud se jedná jen o studijní ročníky - je to proto, že ona se nechce cejtit, že je zkušenější než vy a že ten vztah vede... vždycky chce bejt ona vedena a to platí i pro ty rádoby drsný emancipovaný dominantní slečinky, který sice tvrdí a zdánlivě se chovají uplně jinak, ale nakonec stejně skončí s dominantnějším klukem)... Pokud umíte vést, můžete být i ve stejný fázi jako ony, ale nikdy ne v nižší
- chtějí od vás upřímnost... to znamená, že když jdete na kafe s nějakou kolegyní z práce, tak jí řeknete, že jdete na kafe s kolegyní z práce (!)
- chtějí si myslet, že když se na vás vykašlou, bude vám to uplně jedno a najdete si v pohodě jinou
- chtějí, aby jim vás známí a rodiče vymlouvali a ony, aby vás před nima musely hájit
- chtějí, abyste kritizovali to, co se vám na nich nelíbí uplně otevřeně a hned
- když mají vážný problém nebo jsou v těžké životní situaci, chtějí si myslet, že se na vás můžou spolehnout a že bez problémů jejich problém vyřešíte za ně a nebudete kolem toho dělat divadýlko později (tj. nebudete se k tomu vracet třeba v hádce s tim, že "já jsem ti pomohl s timhle a timhle, takže mi to dlužíš!" <- to je ubohost)
- chtějí si myslet, že vás milují víc než vy je
- chtějí se od vás učit nové věci... ať už v sexu nebo jinde... chtějí být vámi nějakým způsobem psychicky obohacovány

Kdyby mě ještě něco napadlo, tak to sem přidam...

Jinak bych chtěl dodat, že tyhle věci opravdu chce drtivá většina holek a žen, přestože většinu těch věcí popírají (neni to proto, že by lhaly, ale protože si to samy neuvědomují)... samozřejmě, jako všude, existují i velmi speciální výjímky...
« Poslední změna: 14. Leden 2010, 13:09:18 od D9 » Zaznamenáno

johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Leden 2010, 12:45:10 »

Ja by som to zhrnul všetky tie tvoje body do jednej vety. Žena chce od muža aby bol jasnovidec/veštec.Úsměv

Ale súhlasím hlavne s tým, že žena očakáva od muža aby bol muž a taktiež očakáva, že on urobí prvý krok (minimálne). A potom už len hlavne očakáva, že sa bude o ňu zaujímať a dávať jej "lásku"
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Leden 2010, 12:52:47 »

D9: Souhlasím hned s tím tvým prvním příspěvkem v tomhle tématu... a s tím druhým taky. Šťastný

petanx: Má to jeden docela velkej nedostatek. Když muž udělá přesně tohle, co po něm žena chce, ten vztah se rozpadne! Vždyť jak jsem to četl, tohle je přesnej recept na známý styl chování "hodný blbec". Ten ji po čase přestane bavit, protože "to už nějak nebylo ono". Holky sice říkají, že je chtějí, ale pak jsou stejně s námi - s těmi lepšími a nehodnými. Provokatér
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Leden 2010, 13:07:26 »

taky si mysim, ze je (mnohem) lepsi to co napsal D9 nez Petanx..
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Leden 2010, 14:41:38 »

D9: kam ty na to chodíš Úsměv
Já se obhájím: přepsal jsem názory konkrétní holky, která má samozřejmě zkušenosti i od kamarádek. A úplně mi to pasuje i na můj poslední vztah. Přesně tyhle chyby jsem dělal a přitom jsem NEBYL hodnej blbec, kterej jí udělá první poslední.

S většinou názorů D9 taky souhlasím (s výhradami), ale pár věcí už je moc:
- chtějí, aby pro vás nebyly jediné na světě - ano, mám i svůj život, ona není jediná, ale je to typické pro party girl, hrozí nevěra
- chtějí si myslet, že když se na vás vykašlou, bude vám to uplně jedno a najdete si v pohodě jinou - dobrý pro nějakou potvoru, která si tě neváží. Úplný opak mého názoru
- chtějí, aby jim vás známí a rodiče vymlouvali a ony, aby vás před nima musely hájit - pro rodiče musíte vypadaj jako neseriózní "týpek", připomíná mi to italskou rodinu, hádky apod.
- chtějí, abyste kritizovali to, co se vám na nich nelíbí uplně otevřeně a hned - vlastní názor ano, kritika ano, ale holka se chce líbit a i přes váš názor musí platit její pravda (mimochodem by vám asi těžko prošlo, že ji otevřeně zkritizujete, že má tlustej zadek apod.)
...toto mi přijde takové dost puberťácké a navíc od holky, kterou nechcete na vztah, ale jen sex (což vysvětluje, že to psal D9).

Je to prostě typ od typu, vyberte si to svoje co potřebujete. Já si za svým názorem stojím.
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Leden 2010, 15:07:14 »

- Z vlastních zkušeností VÍM, že je to tak jak D9 píše. Opravdu nádherně shrnuto. Tenhle frejm jsem si držel dost dlouho - bylo to naprosto v pohodě, holka podle svých slov cítila lásku a euforii, v okamžiku kdy jsem se do ní zamiloval stejně jako ona do mě, se to začlo sypat a tam taky začly první problémy... Takže pokud by se mělo něco sticknout, určitě D9nův post...  Úsměv

- Sám bych se radši choval podle petanx- ale každopádně bych ztratil úctu, lásku a přitažlivost, kterou tím, že se chováme maskulině máme...
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Leden 2010, 15:54:29 »

petanx: ne, špatně jsem tyhle body vysvětlil... neni to tak, že to ty holky "chtějí" tím způsobem, že by si řekly "chci, aby, když se na něj vykašlu, mu to bylo uplně jedno"... holky by ve skutečnosti řekly přesnej opak...
myslim to spíš tak, že takhle se máte chovat, aby do vás holky byly zamilovaný a pořád vás chtěly.... tj. např u tohohle bodu je to tak, že když vám třeba řekne, že je konec, tak vy na to máte říct "ok, jak chceš" a ne žádný ubrečený přemlouvání... timhle totiž dokážete, že pro vás je nic a že ona vás potřebuje, ne vy jí...
mimochodem petanx:
kterou nechcete na vztah, ale jen sex (což vysvětluje, že to psal D9).
tohle si vyprošuju Šťastný
« Poslední změna: 14. Leden 2010, 20:40:01 od Ava » Zaznamenáno

Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 14. Leden 2010, 20:21:12 »

taky si mysim, ze je (mnohem) lepsi to co napsal D9 nez Petanx..
Oboje je dobrý - obecný povědomí (petanx) vs. realita (D9). Hezky vedle sebe. Vynikající topic. Potlesk
Zaznamenáno

Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Leden 2010, 20:47:45 »

Já myslim, že nejde udělat nějakej seznam, co žena chce. Každá je jiná. I když musim uznat, že s nějakýma bodama souhlasim. Nicméně mi některý přijdou jako totální blbost Mrkající
« Poslední změna: 22. Leden 2010, 15:42:58 od Qark » Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Leden 2010, 20:58:13 »

Nerefu: Konečně ženský názor. Můžeš se rozepsat konkrétněji, který body ti přijdou dobrý a který jako blbost? Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Leden 2010, 21:09:29 »

Trochu jsem to tu promazal...

Za mě? Úplnou pravdu nemáte ani jeden. Když někdo ať jednu nebo druhou radu bude aplikovat bezmyšlenkovitě, tak neuspěje. Ty rady co popisuje D9 jsou ideální na začáteční sbalení a udržení zájmu. Jenže když neaplikujete ani maličko z toho toho "hodný blbec" principu, tak není naprosto šance, že byste v tom vztahu mohli být šťastní, pokud tedy toto chování není vaše přirozenost (což není, jinak byste tu nebyli). Je třeba najít optimální rovnováhu mezi tím, že všechno jede podle vás a na jejím rozhodnutí tolik nezáleží (zařídim se nějak i bez tebe) a tu a tam jí dát šanci, aby viděla, že je pro vás důležitá a nepostradatelná (stále mě překvapuje, že ženy naprosto neudivý logický paradox tohoto chování, alepsoň v mém případě).

To co píše D9 je rada "jak si najít holku a udržet si jí", jedinou stinnou stránkou tohoto přístupu je to, že musíte chladně kalkulovat a nikdy se do toho vztahu celkově neponoříte a budete vlastně jen plout po povrchu a třeba ne hned, ale jednou to ztroskotá na neschopnosti se k ženě citově připoutat. Pak s vámi možná holka stále bude, ale pravděpodobně jen díky tomu, že jí neustále udržujete v iluzi, že když nebude s vámi nemá šanci. A alespoň pro mne, tohle není ideální životní cesta.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Leden 2010, 21:42:47 »


- chtějí kvalitní sex (často snižován význam, ale je to opravdu prakticky jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu) - maximální souhlas
- chtějí, aby pro vás nebyly jediné na světě - co se týče mě, tak já chci být "jediná na světě" (ve smyslu, že chci, abych byla jediná přítelkyně a aby měl rád jako přítelkyni jenom mě  Šťastný)
- chtějí si myslet, že vás můžou kdykoliv ztratit - no, to zas tak úplně ne. Ale zase nechci, abych měla kluka moc jistýho. Tohle musim mít v nějaký "rovině", což teď nějak nedokážu popsat.
- chtějí, abyste měli vlastní život a je neměli na prvním místě před vším ostatním - Chci, aby měl kluk vlastní život, ale chci do něj taky patřit, když už mám budovat nějakej vztah.
- chtějí, abyste byli profesně úspěšnější než ony - s timhle úplně nesouhlasim. I když někdo na levelu o hodně nižším než jsem já, by mě asi moc nezaujal.. Jde o to, že by to v budoucnu dělalo problémy (vyzkoušeno v praxi Šťastný)
- chtějí, abyste byli v životní fázi dál než ony (tj. např ona je studentka vejšky, tak chce, abyste vy už pracoval a měl vlastní byt atd... zatimco třeba holka v prváku na střední chce, abyste byli ve vyšším ročníku než ona, nebo třeba už na vejšce... nejde o věk, ale o tu "životní fázi" i pokud se jedná jen o studijní ročníky - je to proto, že ona se nechce cejtit, že je zkušenější než vy a že ten vztah vede... vždycky chce bejt ona vedena a to platí i pro ty rádoby drsný emancipovaný dominantní slečinky, který sice tvrdí a zdánlivě se chovají uplně jinak, ale nakonec stejně skončí s dominantnějším klukem)... Pokud umíte vést, můžete být i ve stejný fázi jako ony, ale nikdy ne v nižší - u tohohle souhlasim jen s tim, že se nechci cítit o moc zkušenější než ten kluk. Myslim si, že by se to vedení mělo tak nějak střídat. Vim, že to nejde nějak pravidelně, ale prostě by jeden měl umět občas ustoupit druhýmu. A to nejsem tak přehnaně emancipovaná dominantní slečinka, jen si chci prosazovat svoje názory Mrkající.
- chtějí od vás upřímnost... to znamená, že když jdete na kafe s nějakou kolegyní z práce, tak jí řeknete, že jdete na kafe s kolegyní z práce (!) - s timhle maximálně souhlasim.
- chtějí si myslet, že když se na vás vykašlou, bude vám to uplně jedno a najdete si v pohodě jinou - tohle je v mym případě taky pravda. Když se na někoho vykašlu, mrzí mě, že jsem s tim klukem zamávala a jsem ráda, když si najde jinou holku.
- chtějí, aby jim vás známí a rodiče vymlouvali a ony, aby vás před nima musely hájit - tak tohle ne. Chci, aby ho měli rodiče rádi, resp.aby jim nevadil. Navíc i kdyby ho neměli rádi, nevymlouvali by mi ho, jen by čekali, až si na svou "blbost" přijdu sama (tak jak to udělali kdysi) Šťastný
- chtějí, abyste kritizovali to, co se vám na nich nelíbí uplně otevřeně a hned - tohle je pravda, ale s tim velkym zadkem měl pravdu petanx. Mám na mysli říct na rovinu třeba "hele, teď se mi nelíbí, že ses zachovala tak a tak..."
- když mají vážný problém nebo jsou v těžké životní situaci, chtějí si myslet, že se na vás můžou spolehnout a že bez problémů jejich problém vyřešíte za ně a nebudete kolem toho dělat divadýlko později (tj. nebudete se k tomu vracet třeba v hádce s tim, že "já jsem ti pomohl s timhle a timhle, takže mi to dlužíš!" <- to je ubohost) - tady souhlasim s tim, že bych chtěla mít nějakou oporu, ale rozhodně ne, aby za mě řešil problém, to umim sama. Jinak potom výčitky typu "dlužíš mi to" je ubohý, to je fakt.
- chtějí si myslet, že vás milují víc než vy je - tak to ne
- chtějí se od vás učit nové věci... ať už v sexu nebo jinde... chtějí být vámi nějakým způsobem psychicky obohacovány - jak se to vezme. I když... párkrát jsem se přistihla, jak chci obdivovat jeho "chytrost" (ne žádnej přehnanej intelektuál, ale prostě ne žádnej blbec) a to mě vlastně svym způsobem táhlo k tomu být taky "chytrá" a neflákat tolik školu Šťastný Šťastný No ale vlastně učit se můžeme od kohokoliv, záleží na tom, jak moc a co nás zajímá

Jinak bych chtěl dodat, že tyhle věci opravdu chce drtivá většina holek a žen, přestože většinu těch věcí popírají (neni to proto, že by lhaly, ale protože si to samy neuvědomují)... samozřejmě, jako všude, existují i velmi speciální výjímky...

ano, musim přiznat, že u některých bodů jsem se musela na chvíli zamyslet, jak je to vlastně v mym případě


Co žena do vztahu chce?
- aby ji muž balil, hýčkal, snažil se o ni, bojoval - pravda.
- bude dělat otočenou, ale stejně musí muž pořád bojovat - otočenou?
- když se žena rozejde, chce aby se o ni muž znovu snažil a bojoval - nesouhlasim (jak jsem psala výše)
- když se žena rozejde a muž se nesnaží, myslí si že je to hulvát, který za to nestál (nikoliv to že ona rozbila vztah a muž se trápí) - taky nesouhlasim. Že je hulvát bych si myslela jen tehdy, kdyby mě třeba podvedl.
- žena se nebude snažit o muže, který se chová jako žena (on očekává, že ona ho bude balit) - tohle je pravda.
- chce od muže slyšet věci, které ona očekává - to zas ne. Jasně že nějaká lichotka potěší, ale my chytrý holky stejně víme, že je to jenom fráze Šťastný
- nezajímá jí, že muž neví na co se ptát, on to musí vycítit - to taky ne. Sice je na to plno vtipů, ale nejsme zas tak hloupé a víme, že co neřekneme přímo, to chlapa nenapadne Šťastný (viz. "co ti je?" - "nic!" - tohle bych snad nikdy neřekla Šťastný Jo a pozor, to dělal i jeden můj "kámoš" Šťastný)
- očekává, že muž bude vést konverzaci tak, kdy oba o sobě hovoří vyrovnaně - žena chce být vyzvána k tomu něco říct, sama nechce začínat - s timhle taky nesouhlasim. Jsem občas docela hovorná, takže se o slovo přihlásit umim a mluvim ráda Šťastný.
- chce, aby se jí muž ozýval a věnoval se jí, někdy v neurčité okamžiky, kdy je zrovna sama a myslí na muže - na tomhle něco bude. Potěší, když si na ní někdo během dne vzpomene Mrkající
- muž se jí musí ve společnosti věnovat, bavit ji, představovat, nesmí odcházet, nechat ji samotnou atd... - s timhle taky úplně nesouhlasim. Když mám někde svoje kamarády a on zase ty jeho, tak se ráda věnuju i těm mým. Takže přijít spolu, moct odcházet (protože ona tam má i svých kamarádů dost), samozřejmě nebýt pryč celý večer, a odejít spolu.

Vim, že je každá žena jiná. Tohle jsem popsala tak nějak podle sebe.
Jinak, někdy mám pocit, že si většina mužů myslí, že je špatný mít ženu rád a jakoby se za to styděli. Jako by ztráceli ten jejich těžce vydobývanej status lovce. Pak to dopadá přesně, jak zmiňoval Ava ke konci svýho posledního příspěvku.
« Poslední změna: 14. Leden 2010, 21:49:40 od Neferu » Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 14. Leden 2010, 22:10:22 »

- chtějí kvalitní sex (často snižován význam, ale je to opravdu prakticky jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu)
ano pravda, ale kdyz neni ale jsou vsechny ostatni kvality, tak to casto nijak zvlast neresim, krom snahy to zlepsit pochopitelne Úsměv (nakolik se to pak vymsti to uz je jina)

- chtějí, aby pro vás nebyly jediné na světě
- chtějí si myslet, že vás můžou kdykoliv ztratit
ano i ne. chapu co tim myslis. na jednu stranu si preji aby tomu tak bylo, na tu druhou i kdyz svym partnerum duveruji, vim, ze jsou to jen lidi a ze city se s casem muzou zmenit, cili jistotu nemam. nikoliv z duvodu, ze bych si myslela, ze budu podvedena, ale z duvodu, ze laska muze vyprchat. takze se snazim, aby se tak nestalo. jenze to je proto, ze vim ze i me city se muzou zmenit a jako obvykle mam tendenci usuzovat dle sebe samotne.

- chtějí, abyste měli vlastní život a je neměli na prvním místě před vším ostatním
vlastni zajmy ano zcela urcite. cas od casu chci mit cas na sebe tak je zcela vhodne aby se partner v tuto domu mel taky jak zabavit a by na me nebyl zavisly.
ja na prvnim miste byt nemusim porad, ale z hlediska zavaznych zivotnich rozhodnuti bych zcela urcite tam byt mela. takze tady s tebou souhlasim tak napul. nechci nekoho kdo na me bude viset, ale nechci ani partnera, ktery nebude brat ohled na ma prani. od toho je to partnerstvi. Mrkající

- chtějí, abyste byli profesně úspěšnější než ony
ano to je pravda. netrvam na tom, ale je fakt, ze by kluk, ktery je na tom profesne hur mel nevyhodu pri seznameni. pozdeji uz ne, osobne mi staci, ze je na stejne inteligencni urovni jako ja (pokud mozno i lepe - ne ve vyznamu vedecky geek ale spis humanitne zalozeny, se vseobecnym rozhledem a schopnosti argumentace - rada debatuji Úsměv )

- chtějí, abyste byli v životní fázi dál než ony (tj. např ona je studentka vejšky, tak chce, abyste vy už pracoval a měl vlastní byt atd... zatimco třeba holka v prváku na střední chce, abyste byli ve vyšším ročníku než ona, nebo třeba už na vejšce... nejde o věk, ale o tu "životní fázi" i pokud se jedná jen o studijní ročníky - je to proto, že ona se nechce cejtit, že je zkušenější než vy a že ten vztah vede... vždycky chce bejt ona vedena a to platí i pro ty rádoby drsný emancipovaný dominantní slečinky, který sice tvrdí a zdánlivě se chovají uplně jinak, ale nakonec stejně skončí s dominantnějším klukem)... Pokud umíte vést, můžete být i ve stejný fázi jako ony, ale nikdy ne v nižší
absolutni souhlas. tim ze mentalne driv vyspivame v puberte a srovnava se to az mezi dvacitkou a tricitkou, tak tohle zcela urcite souhlasim. pokud ja uz chci rodinu a dite, nemuzu chodit s madym uchem co si chce jeste uzivat. ale tohle mi panove prijde jako logicky fakt, ze partneri z tohoto hlediska musi od vztahu chtit totez a v cca podobnou doba, jinak to ztroskota nebo je vzdy jeden z paru dlouhodobe nestastny.

- chtějí od vás upřímnost... to znamená, že když jdete na kafe s nějakou kolegyní z práce, tak jí řeknete, že jdete na kafe s kolegyní z práce (!)
hm, tohle je dvojsecna zbran. ano, tohle je lepsi rict na rovinu - pokud o nic nejde, tak kdybych prilsla na lez videla bych v tom vic nez jen kafe. Mrkající

ale tohle je treba neco, co uz bych ve vztahu skousavala hur. ve me uz by to zacalo vyvolavat podezreni, ze je pruser na obzoru. ja s kolegy taky nechodim na kaficko ve dvou, neni duvod aby on chodil s kolegynema. kdyz by se jednalo o setkani vice kolegu nereknu, ale ve dvou uz to zavani schuzkou. tohle je zabihani do nebezpecneho teritoria, kdy si oba zahravaji s duverou, kterou do vztahu vklada druha strana. vsichni dobre vime, ze kdyz travime vic casu s nekym s kym je nam dobre, tak se tam naklonnost vyvine, drive ci pozdeji. nevidim duvod proc dobrovolne riskovat vztah. na druhou stranu dokazu si predstavit, ze jednou za cas si budu s jednim ze svych dobrych kamaradu chtit o samote popovidat (jako ze uz podobna situace i nastala). vzdy jsem na rovinu rekla kam a skym jdu a od druhe strany cekam totez. pokud mam tu moznost, tak se snazim je oba seznamit. ale je ve me zakorenene to, co jste mi tu na foru casto potvrdili - jsou chlapi, kteri maji jen kamaradky, ale neni to vetsina Mrkající zatimco hodne holek ma mezi klukama spis ty kamarady Mrkající

- chtějí si myslet, že když se na vás vykašlou, bude vám to uplně jedno a najdete si v pohodě jinou
ani omylem, pak bych mela pocit, ze jsem udelala fakt poradnou botu s vyberem. ale ja nechodim s nikym "jen tak", na poznavani se je "pratelska faze". kdyz uz s nekym spim A chodim, beru to jako vazny vztah. jiank je to bud jedno nebo druhe, nikdy ne oboji. taky v mem veku uz jsem trochu jinde a premysim spis o manzelstvi a detech, takze si davam bacha do ceho jdu.

- chtějí, aby jim vás známí a rodiče vymlouvali a ony, aby vás před nima musely hájit
chtela jsem napsat, ze blbost, ze tohle chceme, ale... ono je to jinak. vezmem nejprve pratele. za tema si nebezim kdyz se mam dobre, ale tem si jdu postezova (zadny vztah eni idealni). je pak pochopitelne, ze mam tendenci pritele i obhajovat, aby treba daemoniack nemela pocit, ze jsem jen nestastna Úsměv) u rodicu tam asi mas pravdu. kdyby z nej byli uplne nadseni, asi bych se minimalne divila Úsměv ale ze by mi ho meli vylozene vymlouvat, tak to bych si neprala taky. respekt, to mi staci. cili to, jak to konecne s nasima mam ted. je to muj zivot a me rozhodnuti, oni ho za me nezijou, ja musim vedet s kym budu stastna. cili ani jeden extrem, spis odstup s respektem. to se mi libi Úsměv

- chtějí, abyste kritizovali to, co se vám na nich nelíbí uplně otevřeně a hned
eh...ale s taktem Úsměv protoze pak bych si rikam, a proc kua se mnou jsi, kdyz te na me takovyc veci stve??? (ano pak se postavim do jeho role a zjistim, ze mu delam uplne totez) ale boli to. cili ja se pak snazim byt taktni a cekam to i od druhe strany. chci to vedet, ale nemusim to dostat primo pesti do ksichtu tim nejosklivejsim zpusobem jaky jde pouzit.

- když mají vážný problém nebo jsou v těžké životní situaci, chtějí si myslet, že se na vás můžou spolehnout a že bez problémů jejich problém vyřešíte za ně a nebudete kolem toho dělat divadýlko později (tj. nebudete se k tomu vracet třeba v hádce s tim, že "já jsem ti pomohl s timhle a timhle, takže mi to dlužíš!" <- to je ubohost)
tohle nesnasim a sama se to snazim nedelat. jakmile se neco jednou probere, povazuji to za uzavrene a odmitam se k tomu vracet. horsi jsou veci neprobrane a nevyrcene. tam se pak vraceji s nekolikanasobnym pocitem krivdy v tu nejhorsi chvili. ale!! ja od partnera necekam reseni v tom se mylis. ja vetsinou chci jen obejmout a treba pet minut drzet. sve problemy si stejne nejlip vyresim sama, jen potrebuji mit pocit, ze na to nejsem sama. a kdyz to reseni potrebuji, tak si o nej reknu. vetsinou spis potrebuji psychickou podporu nic vic, nic min.

- chtějí si myslet, že vás milují víc než vy je
hm...chteji si to myslet na stridacku aby nemely za nejakou chvili pocit, ze tomu vztahu jen davaji a nic nedostavaji. takze ano i ne. pokud se ve vztahu nestridaji obdobi vic a min tak, ze z toho vychazi miluji se oba vicemene stejne, tak to nedela dobrotu pri behu na dlouhou trat. proste je potreba udrzovat push-pull vztah (ac v mnohem mensi intenzite nez ve fazi baleni) cely zivot a to z obou stran. ale ver mi ze tak kolem 55ti uz ti to zacne byt jedno pokud budes stale s nekym s kym ti to bude klapat a zazijete toho spolu hodne.

- chtějí se od vás učit nové věci... ať už v sexu nebo jinde... chtějí být vámi nějakým způsobem psychicky obohacovány
ano, ano, ano

Jinak bych chtěl dodat, že tyhle věci opravdu chce drtivá většina holek a žen, přestože většinu těch věcí popírají (neni to proto, že by lhaly, ale protože si to samy neuvědomují)... samozřejmě, jako všude, existují i velmi speciální výjímky...
tady bych to tak lehkovazne nerikala, to bys vic nez jen trochu generalizoval. navic nerikas ani v jake vekove skupine ani v jake socialni tride. Mrkající

tot osobni nazory noghri Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Leden 2010, 22:13:57 »

Když chcete vědět, co ženy chtějí, poslední, co by vás mělo zajímat, je názor ženy... to jentak mimochodem... znovu opakuji, v tom mym seznamu "chtějí" neni myšleno tak, že by si řekly "chci tohle"... většinou si opravdu řeknou dokonce OPAK... ale to, co píšu jako "chtějí" jsou věci, který jsou třeba proto, aby vás milovaly...

Ava: hrozně se pleteš... tohle neni návod "najít si holku a udržet si jí"... vim, že mýmu postoji nevěříš, protože na tomhle fóru jsi přesvědčen o tom, že jsi sežral všechnu moudrost, co se týče žen a to i přesto, že jsi sexualně aktivní asi tejden a měls jednu holku (j/k Úsměv)... tak, jak to popisuju, to opravdu ženy chtějí i v dlouhodobym vztahu... pokud je tohle chování vaše přirozenost, tak budete spokojený, ony nebudou, ale bude vás milovat a proto vám odpustí to, že se necejtí jako princezny... a pokud ten vztah ztroskotá, bude to proto, že vy se rozejdete s ní... jinak pokud ti připadá, že je to vlastně všechno jen "buďte na ní hnusnej," tak takhle to opravdu neni (doufam, že to tak nevyznělo teda) --> všechno tý holce vynahrazuješ tim kvalitnim sexem, občasně projevenou něhou + jejím pocitem bezpečí a toho, že se na tebe může spolehnout... to je ta část toho "hodný blbec," o který mluvíš... já jsem jí v tom příspěvku trochu zanedbal, promiň...

Jinak bych chtěl ještě říct jednu důležitou věc, takovej můj celkovej osobní názor:
Já doopravdy věřim tomu, že existují páry, který tyhle hry nehrajou... nemusí předstírat zájem/nezájem, nevyčkávaj, než odepíšou na smsku.... neřeší, kdo je na koni a kdo miluje toho druhýho víc a podobný píčov*ny... věřim tomu, že vážně existujou vyrovnaný dvojce, který si nikdy nemusí lhát... ale prostě jich je hrozně málo... a je to obrovská rarita, když se takhle dva lidi najdou... mýmu 3x rozvedenýmu strejdovi, kterej má 6 dětí, se to povedlo až v 52 letech - seznámil se s tou pravou na internetu a teď spolu žijou a oba dva prožívaj nejšťastnější období v životě (po padesátce! Úsměv)......
Zaznamenáno

noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Leden 2010, 22:42:48 »

tak ted petanx Úsměv musim souhlasit s ostatnima, ze ta slecna ti rekla spis to co si mysli ze chce, nicmene to se muz jen domnivat. treba by to tak vazne chtela Úsměv

Co žena do vztahu chce?
- aby ji muž balil, hýčkal, snažil se o ni, bojoval
ano, chci byt dobyvana, ale ne obletovana Úsměv cili jak jsem jiz predtim rikala, preferuji oboustranny push-pull v rozumne mire. rozumej "ne, jeden den ruze, druhy den totalni ignorace" Mrkající spis jemne negy, dobirani si jeden druheho, ale pritom nic zavazneho v balici fazi, spis otukavani se a poznavani, nechci rikat pratelstvi, abyste si to nevylozili jako "skatulka kamarad" ale dejme tomu pratelstvi se sexualnim napetim, ktere pak vyusti ve vztah. ale ano, kluk by mel udelat prvni odvaznejsi krok a pak se stahnout a nechat dalsi krok na me a tak na stridacku.

- bude dělat otočenou, ale stejně musí muž pořád bojovat
hele ne, nebudu delat acela nedobytnou pokud ho chci. ale dam mu najevo, ze neni jediny ve hre a ze musi ukazat co je zac Úsměv (dokud s nekym nespim nebo nechodim a vse se odehrava v platonicke rovine, tak vetsinou mivam nekolik objektu s kterymi paralelne flirtuji)

- když se žena rozejde, chce aby se o ni muž znovu snažil a bojoval
pokud ho opustim ja a ze zavaznych duvodu, pak ne, nepreji si to. pokud jsem hloupa pubertacka, co tohle udela v afektu, aniz bych si dalekosahle uvedomila nasledky svych cinu, pak by to zcela jiste lichotilo memu egu. ano kdyz jsem ublizena, tak se mi libi predstava, ze dotycny se doplazi a prosi o moji milost. ale je to jen predstava pro uchlaholeni ega, ve skutecnosti bych pak k tomu klukovi ztratila respekt. jina vec je, pokud je rozchod zpusoben necim, co se da vyresit. ano pak bych asi uvitala kdyby se ten kluk snazil ve smyslu "prijit si situaci probrat a vycistit stul". ale to zase si myslim, ze bych ten prvni krok mozna udelala i ja. nebo kdyby neco vazne po*ral a pak se snaizl to napravit (ale to bych se osobne hned nerozchazela, dokud bych mu nedala sanci to napravit nebo vysvetlit, takze tak).
s tou tvoji vetou muzu souhlasit pouze v pripade, ze se rozejde on. a i pak je to proto, ze by to bylo jen a jen kvuli memu egu a slepeny vztah by nevydrzel.

- když se žena rozejde a muž se nesnaží, myslí si že je to hulvát, který za to nestál (nikoliv to že ona rozbila vztah a muž se trápí)
nesouhlasim

- žena se nebude snažit o muže, který se chová jako žena (on očekává, že ona ho bude balit)
jak kdy, ale nas to prestane brzo bavit. pokud vidime, ze nejste ochtni investovat do nas cas, city a penize odpovidajici nasim investicim do vas... (zase pisu obecne, ale mluvim ted jen za sebe) nesmim mit pocit, ze ve vztahu tratim ani ze vydelavam. musim mit pocit rovnovahy.

- chce od muže slyšet věci, které ona očekává
hm, bohuzel pravda. jedin lek je uvedomovat si to a muzi nenapadne tyto myslenky podsouvat. on se to s casem nauci Úsměv))

- nezajímá jí, že muž neví na co se ptát, on to musí vycítit
no thle je nepresne receno, ale ano ocekavame, ze se do nas aspon SNAZITE vcitit Mrkající a verte mi, jak leta plynou, tak to umite aniz byste se o to moc snazili. jednoduchy fakt vyplyvajici ze souziti s danou osobou. plati i pro stejna pohlavi, pratele, kohokoliv s kym travite hodne casu a jste si blizci. pak se naucite vhodne reagovat na odpovidajici situace. tohle tudiz neresit, chytra holka vi, ze tohle nejde samo a chytry chlap vi totez (tudiz vi, ze se o to musi snazit)

- očekává, že muž bude vést konverzaci tak, kdy oba o sobě hovoří vyrovnaně - žena chce být vyzvána k tomu něco říct, sama nechce začínat
LOL, ROFL, OMFG. ale zase na druhou stranu ja jsem drzka drzkata Úsměv souhlasim s pulkou prvni pulky - konverzace by mela byt vyrovnana. oboustranny zajem o konverzacni tema je nutnosti. povidat si se zdi, ktera mlci je prijemnejsi nez s chlapem na kterem vidiet, ze je fuk co rikate, pac on si mysli neco jineho a jeho nazor je nej/je mu jedno co rikate, pac vas stejne neposloucha. (mezi nama holkama, chlapi nas pry stejne moc neposlouchaji a filtruji az 70% toho co rekneme, pamatuji si tak posledni tri vety. recept je mluvit strucne a k veci a pokud je to neco duleziteho, tak chlapem pry zatrast, aby me vnimal Šťastný rada meho brachy Šťastný )

- chce, aby se jí muž ozýval a věnoval se jí, někdy v neurčité okamžiky, kdy je zrovna sama a myslí na muže
mno jo Úsměv uznavam tohle je nefer Úsměv ale kdyz jste zamilovani, tak vam to jde a to vsem z meho bezvyznamneho statistickeho vzoku, takze tohle neresim Mrkající

- muž se jí musí ve společnosti věnovat, bavit ji, představovat, nesmí odcházet, nechat ji samotnou atd...
zalezi na spolecnosti.

jeho znami, kolegove, sef, spolecenske akce a udalosti, plesy... - ano, tohle se vyzaduje
jeho pratele, parta - predstavit, uvest do spolecnosti, pockat nez se aklimatizuji a pak prubezne se venovat. na druhou stranu, ja se docela rada s lidma seznamim a posloucham co povidaji, takze mi neva, ze je chvili nekde jinde nez ja.
nasi spolecni pratele - to at si dela co chce, tady vetsinou jen vnimam, ze je kolem a obcas se spolu bavime taky Úsměv

Já na to koukal taky jak na sci-fi, nesplnitelné věci, ale je to čistá realita. Máme to pěkně těžký...Navrhuji upevnit topic na pevné pozici v kategorii a postupně přidávat do hlavní message další rady.
zase soudis dle maleho vzorku, lide si hledaji lidi sobe podobne v tech zasadnich vecech. slecna je jen tva kamaradka, asi bys s ni nechodil, nebrala bych to tak moc vazne. navic zena kdyz miluje. tak vsechny jeji idealy a prani se hrouti jak domecek z karet a muze zcela obratit. teprve pak pozna, jakna tom skutecne je. retrospektiva je uz castecne zkreslena casovym odstupem a teprve s pribyvajicim vekem lze postupne pridavat na objektivnosti vlastniho pohledu na minulost. a stejne to nikdy zcela objektivni nebude, cili to co rikame brat jen jako doporuceni nikoliv bernou minci. vcetne toho co rikam ja Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Quadarq



Pravda osvobozuje, ale nejdříve pěkně nasere.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Únor 2010, 00:20:59 »

Já bych to shrnul zcela úplně jinak:
V šestnácti něco jiného než ve dvaceti, pětadvaceti, třiceti a pětatřiceti Úsměv.
Nehledě na to, že je to odvislé od předchozích partnerů, lásek, jejich zájmů a tak podobně.

Takže co chce od muže opravdu?
Žena chce od muže to, co jí zrovna chybí.
Předchozí partner neuměl hrát na kytaru a jí kytara chybí? Fajn, teď si najde kytaristu.
Předchozí partner byl nemehlo v posteli? Fajn, najde si postelového boha.
Předchozí partner byl extrovert, který se otáčel za každou sukní? Fajn, najde si tichého introverta.
Nebo...
Vystřídala moc partnerů a začíná se cítit jako děvka? Fajn, najde si nějakého nevinného ťunťu, u nějž se může zase cítit čistá.
A nebo naopak - cítí se nezkušená, tak leze do ONS.
Učí se anglicky? Najde si angličana. Učí se japonsky? Zamiluje si japonce.
...atd.

Chápete kam tím mířím?
Ženy do určité úrovně (které bohužel dosahuje celkem málo současných žen), mají tendenci získávat to, co jim chybí, od mužů (bohužel mužům od žen většinou chybí jen sex, takže to ženy s tímhle mají snadnější  Smějící se ). No a profi balič se vyznačuje tím, že vědomě či nevědomě dokáže vystihnout u té konkrétní ženy právě to, co ona zrovna potřebuje, takže on jí najednou přijde naprosto dokonalý, i když je to jen pozlátko z jeho strany. Ale ženy se dokáží v iluzích udržovat celkem dlouho. Možná se tím snaží vyhnout pocitu, že zase naletěly :-D.

A zde budu apelovat na zkušenější alfy, aby mne podpořili v tom, že se kolem nich vyskytují různé ženy, které konkrétně u nich samých hledají stále stejné věci. Proto může mít pravdu zároveň pentax i D9, stejně tak hromada jiných mužů a při tom každý bude říkat, že podle nich ženy hledají úplně něco jiného.

Co to znamená pro nás muže?
Že je hloupost se přizpůsobovat ženám a hledat to, co je osloví a zaujme. Důležité je, jít svou vlastní cestou, mít svou vlastní hodnotu, vizi a životní cíl (tím v určitém věku může být i co nejvíce zářezů na pelesti postele). Před rokem jsem se o tom bavil s kamarádkou a nakonec jsme zavedli termín "nasát esenci konkrétního muže", respektive něco, co dané ženě chybí a co objeví u nějakého muže.
Buďte sví, nestyďte se za to a nebojte se to prezentovat (nebavím se o úchylkách a společensky nepřijatelných věcech). Vždy se najdou ženy, kterým to v danou chvíli přijde zajimavé. A čím větší máte záběr, tím více žen to bude. Čím upřímnější a zaujatější v něčem budete, tím přitažlivější budete.
Zaznamenáno

"Sex between a man and a woman can be absolutely wonderful - provided you get between the right man and the right woman." — Woody Allen

“Love is the answer, but while you are waiting for the answer, sex raises some pretty good questions.” — Woody Allen
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 12. Červenec 2010, 14:59:56 »

Přidám zde jeden článek z osla, názor si na to udělejte každej sám...
http://osel.cz/index.php?clanek=4671
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Desperanto



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Praha 6
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Srpen 2010, 09:51:03 »

Nemůžu najít vhodný vlákno, tak to prásknu sem Úsměv. Je dobré znamení, když vám holka po (aspoň z mého pohledu povedené) první schůzce napíše za 2 dny sama od sebe? Já se rozhodl dělat mrtvého brouka a napsat ji dneska večer, ale teď ráno mě už předběhla a ptá se, jestli jsem pořád pro někam dál zajít?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Srpen 2010, 14:08:20 »

ne, je to znamení, že na tebe 2 dny nemyslela:-D

jasně, že je to dobré znamení a navíc když napíše to, co napsala:-D to seš takovej troubelín nebo se chceš pochlubit?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Desperanto



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Praha 6
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Srpen 2010, 14:35:23 »

ne, je to znamení, že na tebe 2 dny nemyslela:-D

jasně, že je to dobré znamení a navíc když napíše to, co napsala:-D to seš takovej troubelín nebo se chceš pochlubit?
Po mých excesech, trapasech a neúspěších z posledních měsíců bych se označil spíš za toho troubelína Úsměv. Nějak už nedokážu odhadnout, co za mechanismus mají ty holky vlastně v hlavě. Jsou hrozně nevyzpytatelný. Ok, tak to jsi mě potěšil... teď jen vymyslet něco originálního pro 2. rande Úsměv.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Srpen 2010, 15:50:08 »

nejsnadnější věc... nevymýšlej nic originálního... buď originální

no ono to zase tak snadný není:-D si protiřečim:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 11. Duben 2011, 11:57:32 »

Hodně toho tady bylo popsáno v příspěvcích výše. Myslím že by se mělo zdůraznit ještě finančně materiální zázemí a především umění hrát na city. Ano, určitě jsou takový který do tohoto klišé nezapadaj, ale těch je menšina.

Pobavila mě jedna ( věk < 20 ), která vyzdvihovala jak je upřímná, když na rovinu řekne že neví co chce Úsměv
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS