Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 15:25:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk
Autor Téma: Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...  (Přečteno 145134 krát)
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 24. Listopad 2007, 11:13:09 »

ne-e, spíš si myslím, že to je to bájné zapovězené téma, na které se s holkama nemluví. vy si vždycky připadáte moc mladé nebo moc staré  S jazykem

kdepak, nejedna se o otazku veku jako takoveho, ale proste o to, ze uz ted zacinam vnimat hracky jako darek na ktery se usmeju a hodim ho do kouta. proste nemam rada zbytecne darky a plysak uz mi do teto kategorie s pribyvajicimi lety pomalu zacina spadat. na druhou stranu ja JSEM trochu nestandardni. kdo si jeste pamatuje na hracky, ktere jsme tu s Ondrashem ukazovali z thinkgeeku - tak ja jsem proste typ, kteremu udelaji radost podobne kravinky jako penovy raketomet a tak Mrkající nasi mi ted k petadvacetinam chteli dat neco hodnotneho = cti masivni, zlaty nahrdelnik. a ja celou dobu premyslela, ze novy mobil nebo pdacko by se mi hodily vic...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 25. Listopad 2007, 16:40:35 »

jde to resit i rucne malovanym hrnkem, trickem, polstarkem... vetsinou, kdyz cloveka znas, dokazes vystihnout, co mu namalovat... delas si ze slecny srandu, ze je vysoka jak zirafa? (predpoklad, ze slecna ma smysl pro humor a bere to s usmevem) neni nic jednodussiho, nez koupit 2 barvy za par korun, stetec se doma najde, obslehnout nekde z knizky nebo z netu jednoduchy nacrtek zirafy (ano, mohou to zvladnou i antitalenti), namalovat a je to...

 
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 26. Listopad 2007, 08:10:59 »

Souhlasím s noghri, plyšáci jsou až moc univerzální... Já se soustředím na to, pamatovat si veškeré detaily o tom, co má slečna ráda a následně, po čase, ji tím překvapovat - oblíbené květiny, hudba a tak podobně. A nejinak to udělám i na Vánoce, jenom ještě musím vymyslet co Úsměv.
Takže co třeba hudební CD nebo film, který se jí líbí?
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 26. Listopad 2007, 20:28:12 »

Jak to tak čtu musím se taky pochlubit, o prazdninach jsme neměl co dělat a tak jsem prolejzal starý věci v dílně. Najednou jsem objevil kufřík po strejdovi, ve kterym jsem našel starý olůvka, a tak mě napadlo že do těch olůvek začnu mlátit kladivem (  Šťastný Kroutící očima , to sem prostě já ), no a vymlátil jsme z toho pejska a pak udělal 3D růži. Pejska jsem dozdobil cínem a bylo to. Nakonec jsme to dal mamce k narozeninam a měla z toho ohromnou radost  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 27. Listopad 2007, 13:28:55 »

joobvykle mam stejny problem co koupit ( vyrobit ) pritelkyni ale i rodine. Pro mamu i mladsiho brachu je to v poho mame dycky kouknu do kremu a "mazatek" ktery pouziva a neco z toho koupim sice to nejni moc originalni ale co se da delat . Brachovi hlavolam nebo komix asterixe nebo neco tak. Tatovy to je dycky boj na zivot a na smrt ale zvladam to. prinejhorsim dycky nakej ten balzam po holeni ( da se koupit 24.12. v tescu treba i ve 16:00  Šťastný

Pritelkyne je ale nejvetsi porblem zvlast kdyz jsme spolu kratce pak pomuzou kamaradky ( jak moje tak i ty jeji pokud je znam je to dobry informacni zdroj ) neco vymyslime ale nejdulezitejsi je ta originalita na plysaka stara nejni zena v zadnym veku to je jasny ted jde jen o to kolik takovych plysaku uz dostala aby ji to pomalu nezacalo nudit plysaka je dobre doplnit o nakou tu malou pozornost kterou ma slecna rada ( napr. jahody v cokolade ). No a nebo je moznost premyslet a premyslet na vymyslet neco co je opravdu originalni a taky jsou dobre vtipne veci ( ale ne ze zajded do ptakovin ) Myslim ze loni jsem darek vyresil uplne uzasne byly jsme spolu asi tak pul roku a rodice odjizdeli ke znamym na silvestra hned po stedrem dnu. Skvela prilezitost skoda ji nevyuzit. Pritelkyne dostala plyskaka s obalkou s dopisem ze na ni cekam u me doma ze nasi jsou pryc...

tak snad jsem ti poradil
LOL, tak tos trefil upe presne. tatu a blazam (23.12. po martyriu vymysleni zakoncemem rezignaci) a slecne plysaka s jahudkama xD Ale nejak mam pocit, ze bych mel vymyslet neco "vic" Úsměv)))
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 27. Listopad 2007, 21:59:55 »

No rada cte a ac nemuzu pochopit proc, tak se ji libi HP ... tak sem zjistil, ze prodavaji v knihkupectvi darkovy poukaz na odber HP... a jeste to vyjde o neco levnejsi nez samotna knizka Úsměv Tak sem to asi vyresil Úsměv
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 03. Prosinec 2007, 18:42:20 »

Zdravím, začal som rozmýšlať nad darčekom na narodeniny (16), a vyšiel mi z toho hrnček a náramok (kúpim obidve - je to OK?).
Ohladne náramku mám ale niekoľko problémov:
- hľadám niečo takéto (nechcem nič zlaté, strieborné alebo podobne). Všimol som si, že také náramky nosieva na zápästí, tak mi to príde ako dobrá voľba.
- Chcem náramok (podobný ako je na obrázku) ale na gumičke. Jednak preto, že neviem ako je to z odhadnutím šírky zápästia - je to s tým zapínaním nejako univerzálne? Smějící se, a aj preto, že aj tie náramky ktoré nosieva sú na gumičke (možno kvôli praktickosti).
- A hlavným problémom je konečný výber, skúšal som googliť, a prezerať nejaké online obchody z ČR a SR, ale nenašiel som - respektíve všetky boli na klasické zapínanie... Keby ste mali nejaké linky, s niečím zaujímavým budem iba rád. Potlesk Zrejme budem musieť zájsť aj do nejakého kamenného obchodu u nás v meste, ale nemám ani šajnu kde by niečo také mohli mať (no flame). chleba v potravinách, plyšáka v hračkárstve, hrnček (ktorý tiež chcem) v nejakej čajovni alebo porceláne (máte lepšie nápady?) ale náramok? Kde?

Edit:
Možno som už vybral niečo takéto 1-môj favorit 2 3 - čo by ste brali z toho? Vyzerá to byť na gumičke nie? Pohľadám ešte niečo v SR.
« Poslední změna: 03. Prosinec 2007, 19:01:45 od Maxx » Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 03. Prosinec 2007, 20:30:23 »

Já sem kupoval náramek jako je tenhle: http://www.vse-pro-radost.cz/index.asp?menu=877&record=6638 V jednom ethno-shopu v LBC - meli tam takovy ty kycovity africky sosky, vodni dymky, veci z kuze atp.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 05. Prosinec 2007, 15:40:28 »

http://krasna-bizuterie.webgarden.cz/

mozna zkus tohle, myslim, ze slecna by ti udelala na prani i na gumicce, ale ja od tam teda nic nekupovala
Zaznamenáno
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 12. Prosinec 2007, 21:41:22 »

No mě tak napadá že zajímavé téma by mohlo být co koupit svojí drahé polovičce za dárek na vánoce atd... myslím že nejeden zadaný kluk a nebo holka řeší právě tohle dilema co vy nato co kupujete, případně co je vhodné a co není vhodné koupit za dárek?
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 12. Prosinec 2007, 21:57:52 »

Nekupujeme si nic Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 12. Prosinec 2007, 23:23:33 »

Nekupujeme si nic Úsměv
Ooooooh what a lucky man, he was Úsměv [ link ]
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Altik

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 15. Prosinec 2007, 18:39:30 »

Chlapi,poradte mi pls,co k vanocum pro 14ti letou holku?Vim ze je docela mlada,ale podle me je psychicky vyspela,urcite vna vic nez 14,hodne povolna,zadna brzda.Napadlo me nejaky pekny spodni pradlo(neco, ne detskyho) jen bych rad znal par nazoru jestli je to vhodny ci ne a nebo uplne blby.... Úsměv
diky Úsměv
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 15. Prosinec 2007, 20:35:49 »

Sice to nesouvisí s tématem, ale tento post si nemohu odpustit:

Vim ze je docela mlada,ale podle me je psychicky vyspela,urcite na vic nez 14,hodne povolna,zadna brzda.

Tohle je dneska kritérium psychické vyspělosti Šokovaný Šokovaný Šokovaný ???

Jo a můžu vědět, kolik je jako Tobě let?

jen bych rad znal par nazoru jestli je to vhodny ci ne a nebo uplne blby.... Úsměv

Hlavně si pamatuj...když je teda tak povolná a tedy i psychicky vyspělá...že pokud je jí 14, tak je pořád pod zákonem...abys hezky nezplakal nad vejdělkem Nemocný#39;
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 15. Prosinec 2007, 22:27:20 »

Chlapi,poradte mi pls,co k vanocum pro 14ti letou holku?Vim ze je docela mlada,ale podle me je psychicky vyspela,urcite vna vic nez 14,hodne povolna,zadna brzda.Napadlo me nejaky pekny spodni pradlo(neco, ne detskyho) jen bych rad znal par nazoru jestli je to vhodny ci ne a nebo uplne blby.... Úsměv
diky Úsměv

co takhle pas cudnosti co se otevre v den 15tych narozenim :-D preci jen, je-li ti 15 a vice, hrajes si s ohnem
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 17. Prosinec 2007, 11:56:57 »

hodne povolna,zadna brzda
<ironie><sarkasmus>Hodně štěstí</sarkasmus></ironie> Kroutící očima Kroutící očima Kroutící očima
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 17. Prosinec 2007, 14:44:53 »

Chlapi,poradte mi pls,co k vanocum pro 14ti letou holku?Vim ze je docela mlada,ale podle me je psychicky vyspela,urcite vna vic nez 14,hodne povolna,zadna brzda.Napadlo me nejaky pekny spodni pradlo(neco, ne detskyho) jen bych rad znal par nazoru jestli je to vhodny ci ne a nebo uplne blby.... Úsměv
diky Úsměv

Bonbóny ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 17. Prosinec 2007, 21:24:48 »

nebo trestni zakonik:)
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 17. Prosinec 2007, 21:47:42 »

loool, nechte nezletilost stranou a radši poraďte (nebo inspirujte) ostatní co by se komu dalo koupit k vánocům  Mrkající

ja jsem při brouzdání po obchodech našel krásné kožené rukavice a jedno pěkné hudební CD  Znepokojený
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 18. Prosinec 2007, 18:44:56 »

Já mám od sestřenky naušnice z ohybaného drátu vyrobené "na zakázku" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mefistofeles



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 31. Prosinec 2007, 11:28:47 »

no ja si myslim, že takovy plyšáček nic nepokazí S jazykem no teď mi řekněte, co když jí chcete něco dát, a předtím už jste ji dali 10 ruzných darku, a nevíte si rady... no a náhodou se vám stane, že jí dáte něco podobnýho (nebo stejněho Smějící se)... jaka asi bude reakce??? Znepokojený
Zaznamenáno
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 23. Leden 2008, 22:51:05 »

Nadnesu vám svůj problém, ještě s tou holkou nechodim (ale rád bych, jak jinak), už sme domluvený, že někdy někam pudeme (čim dřív tim líp, ale teď nám to fakt nějak časově nevychází), no a za tejden má narozeniny tak sem si řikal, že bych jí koupil nějakou drobnost, fakt něco menšího (ale mělo by to zapůsobit). Takže co bych měl koupit? O výkendu musim do Praglu, takže jestli tam někde neznáte nějakej prima krámek kde se daj takovýdle věci koupit... jo a bude jí 17.. díky za každou radu
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #97 kdy: 24. Leden 2008, 00:12:29 »

Co zkusit KOMODO v Celetný? Když půjdeš jakoby od tý brány směrem ke Staromáku, tak to je po pravý straně. Prodávají tam různý etno dřevěný figurky, hromadu bižuterie, vonný tyčinky apod. Imho je to prototyp takovýho obchodu, kde se prodávají "takový ty serepetičky pro holky, co klukům moc neříkají". Nemá někdo tip na podobnej obchod? Úsměv Pro rozšíření obzorů...

Jinak slečna měla tenhle tejden narozky a jako jeden z dárků jsem jí dal vlastnoručně vytvořenou hru na mobil Úsměv Tak takovej typ na super dárek pro místní programátory Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 24. Leden 2008, 11:45:13 »

Žlutý šátek, rudou růži Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 24. Leden 2008, 18:09:17 »

Co zkusit KOMODO v Celetný? Když půjdeš jakoby od tý brány směrem ke Staromáku, tak to je po pravý straně. Prodávají tam různý etno dřevěný figurky, hromadu bižuterie, vonný tyčinky apod. Imho je to prototyp takovýho obchodu, kde se prodávají "takový ty serepetičky pro holky, co klukům moc neříkají". Nemá někdo tip na podobnej obchod? Úsměv Pro rozšíření obzorů...

Jinak slečna měla tenhle tejden narozky a jako jeden z dárků jsem jí dal vlastnoručně vytvořenou hru na mobil Úsměv Tak takovej typ na super dárek pro místní programátory Mrkající
díky moc, určitě se tam kouknu, všimnul sem si že nosí hafo takovejch těch náramků na ruku, takže bych jí možná jeden přidal  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS