Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:30:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7]  Vše Tisk
Autor Téma: Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...  (Přečteno 144268 krát)
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 15. Leden 2011, 20:18:22 »

To si o kombinaci kytka+kino myslím taky.  Úsměv Ale je kytka praktická vůbec někdy, když se jde ven?
S tím výročím-je to tak, první schůzka byla před měsícem a celkem jsme se sešli jen třikrát, ale to bylo kvůli tomu, že nám to vážně časově totálně nevycházelo (Vánoce, zkouškový atd.) Jinak si hodně píšeme apod, takže si říkám, že nějak připomínat "výročí" je předčasné, ale na druhou stranu se bojím, aby to nějak blbě nepochopila, protože jsme celkově dál, než je po třech schůzkách obvyklé a celkově je to hodně silné...
Právě mě napadla ta růže a že bych jí řekl něco ve smyslu, že je to měsíc od první schůzky, viděli jsme se sice třikrát, ale i tak to bylo moc fajn a že bych jí za to rád poděkoval...aby to nebylo tak natvrdo jakože vztah, ale že jsem zaregistroval, že je to dost inzenzivní a že už to je měsíc, i když počet schůzek neodpovídá...
Ale jak říkám, podle mě bych to asi neměl prozatím řešit, protože bych spíš byl za blázna, co si po třech schůzkách myslím.  Smějící se
« Poslední změna: 15. Leden 2011, 20:22:15 od Cj » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 17. Leden 2011, 12:53:19 »

Záleží na tom, jak to chceš slavit:-) pokud velkolepou večeří, klidně to tak oslav. já slavim lahvinkou vína a příjemným večerem v klidu s pohodovou hudbou, večeří a svíčkama na bytě:-) prakticky každej měsíc stejně a pořád nás to baví:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 18. Leden 2011, 16:12:08 »

Čau, mám podobný názor jako Lalanea, sice nejsem holka, ale myslím že vzhledem na zkušenosti a věk už mám docela reálnej pohled na svět. Vždycky bude nakonec záležet na tobě, co si vybereš, za mě můžu říct, že květinu bych nechal až na později Mrkající.

Dary, prožitky, zážitky a překvapení by ve vztahu měly být vždycky adekvátní k délce probíhajícího vztahu.

Takže tvoje obavy jsou oprávněné, považuju to za "silné" gesto vzhledem na měsíc, kdy váš vztah se teprve vytváří...
Jak píše joei, navrhoval bych spíš takovou večeři(např. pizzu+vínko), která může vyplynout z okolností a můžeš to uhrát na svoji spontálnost. Mám obavy, aby jsi to připomenutím, že jste měsíc spolu spíš nezasklil, protože tím jakoby poukazuješ, že měsíc s tebou ještě žádná taková holka nevydržela a že jsi ji za to vděčnej.
Já bych ji spíš ukázal, jakej dokážu být, jedno ze svých tajemství, o kterém netušila a mile ji překvapí...
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 19. Leden 2011, 08:07:54 »

jak bolo v seriale, nekupujte nic ostre, krehke, ci inak umoznujuce zenam, aby Vam s tym ublizili. ja som mojej kupil nausnice a parkrat ich po mne hodila a skoncili tak, ze sa uz nedali zapnut. :DD
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 09. Březen 2011, 17:22:10 »

jak bolo v seriale, nekupujte nic ostre, krehke, ci inak umoznujuce zenam, aby Vam s tym ublizili. ja som mojej kupil nausnice a parkrat ich po mne hodila a skoncili tak, ze sa uz nedali zapnut. :DD

 Smějící se Ty vájo!!! Překvapený

práve som dopísal príspevok k tvojmu topiku o buzerácií ale asi ešte niečo dodám, lebo toto je ´daleko horšie, než som myslel Eh? Nemocný Smějící se Mal si jej radšej kúpiť knihu receptov a handru na dlážku. Alebo basu piva.

Ja som jej kúpil kytky a šla sa z toho potentovať Úsměv
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 10. Březen 2011, 12:36:56 »

Furt chodis okolo toho, ale konretne si nic nepovedal. to je akoze ona pomatena, alebo ako to myslis?
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 10. Březen 2011, 17:38:56 »

Pometená, to neviem, ale minimálne svojská. Ja som nakoniec tiež, takže možem reagovať inak než je zvykom hlavne v partnerských vzťahoch.

Tebe príde normálne, keď ti žena hádže darćeky do xichtu??? Smějící se Hoď jej ich speť. Celkovo si ale myslím, že si pekne popustil uzdu jej emóciám, zrejme je riadne temperamentná, keď ťa bije, nadáva ti a plače, keď ťa opúśťa. Celkom dobre sa do nej dokážem vcítiť. Šťastný na mňa by fungovala iná autorita, i.e. musel by si byť ešte horúcokrvnejśí než som ja aby som viac rešpektoval tvoje city a bál sa vystrkovať rožky.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 14. Březen 2011, 09:01:55 »

Bit ma nebije :DD Nadavat priamo mi nenadala, ale nervacka je niekedy. uz vraj presedlala so svojou zzlobou na kamarata :DD na mna uz moc nevyskakuje, uz som sa troska naucil, co na nu plati. ale uz je to jedno. z sa musime rozlucit, doprajem jej, nech sa nauci ist aj na vlastnu past a mozno niekeddy este na seba natrafime, ked budeme mat viac rozumu.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 14. Březen 2011, 16:24:42 »

nakoniec to je happy end Úsměv

Snáď nájdeš čoskoro novú, lepšiu.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 14. Březen 2011, 20:58:21 »

odchzadzam robit animatora k moru, takze sa o mna bat nemusis  Provokatér
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 15. Březen 2011, 18:50:02 »

wow Šokovaný Slintající
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 27. Listopad 2011, 10:40:09 »

Tak pánové máme tu zase pomalu Vánoce máte už nakoupeno a nebo jako já ještě teprve vymýšlíte co drahé polovičce koupit ? Úsměv A příjdou Vám řetízky, prstýnky, náramky a třeba plyšáci už ohraný ? Úsměv Našel sem zajímavou inspiraci sice s plyšákem, ale není to vůbec špatnej nápad a můžete použit jakoukoliv jinou věc Úsměv

http://vimjak.cz/napady/jak-prekvapit-manzelku-ci-pritelkyni-originalnim-darkem

PS: Ještě jedna zajímavá stránka na zajíamvej originální dárek

http://www.marre.cz/desticka-25-x-45,6548.html
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 27. Listopad 2011, 20:21:44 »

Shorty, to je velká paráda s tím balením dárku:-) asi to zkusím:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 28. Listopad 2011, 08:44:15 »

fakt? mně to přijde příšerně umělé...
Zaznamenáno

Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 28. Listopad 2011, 10:59:42 »

dal sem to sem jen jako inspiraci Úsměv mě osobně se to třeba líbí, je to takový jiný a myslím, že slečna by ztoho mohla mít radost přece jen je to originální Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 28. Listopad 2011, 17:09:17 »

tož ono hezké to je... ale přijde mi to jako strojeně "být originální za každou cenu"... klišé jsou klišé z nějakého důvodu - fungují
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 5 6 [7]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS