Holka rika, ze se k ni chovam jako ke kusu hadru

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 03:23:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka rika, ze se k ni chovam jako ke kusu hadru
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Holka rika, ze se k ni chovam jako ke kusu hadru  (Přečteno 6312 krát)
darth



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 06. Leden 2007, 13:29:59 »

Neni to moje holka pustil jsem ji k vode pred nejakym casem, ale porad jsme spolu travili hodne casu, vyjimecne sme se nevideli dva dny za sebou. BYlo nam fajn, ja pro ni udelal prvni posledni, treba jel ji nabit kredit, kdyz ona byla doma, pomahal s domem jako komplet umyti kuchyne (by jste neverili kolik spinavyho nadobi vyrobite za tri tejdny nemyti), a bylo to v tu chvily supr, jeste mi rikala jak jsem na ni hodnej.pak ubehly tri dny co sme se nevideli, v tom nejake smsky a tak, porad se vyptavala co delam, ja odpovidal spis stroze, protoze me to rusilo.ten treti den jsem navrhl obed a prochazku po meste, odmitla s tim ze na ni kaslu a ze uz ma neco jinyho co strasne moc tajila.. tak jsem souhlasil, ubehli dalsi tri dny a ja ji psal abych ji pozval na dalsiho spicha, a ona s porad stejnymi slovy ze je pro me vzduch atd., prijala. pak mi zacla rikat ze kdybych mel aspon trochu toho chovani jako Ondra (nas spolecny kamos) a podobne veci co me vubec netesi.. a pripada mi cele jeji chovani dost prehnane, vzdyt jeste pred sesti dny rikala jak jsem fajn.

Rozesel jsem se ni proto, ze mi zacalo desne vadit jak rika ze ji vsichni jen vyuzivaji, ze ji nikdo nema rad, ze ji neba zit, vzpominani na predesly kluky.. proste uz jsem nemohl dal a jsem rad ze jsem to udelal(je to tak mesic dva zpet). Me spis vrta hlavou proc se za sest dni tak zmenila a dela ze me toho nejzlejsiho parchanta, kdyz jsem nic neudelal jen jsme se nevideli od doby kdy nas vztah lepsiho kamaradstvi byl na vrcholu. A ted jen ctu jakej sem necita a ze doufa ze taky najdu nejakou necitlivou holku ktery budu uplne volnej a takovy podobny hruzy... zacinam mit strach jestli nejsem fakt nejaka zruda jak mi pise...
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Leden 2007, 14:45:27 »

Podle toho co pises, tak bych rekl, ze je holcina trosku zakomplexovana a nevi co chce...
takove to chovani, ze kazdeho od sebe odezene a pak dela chudinku, ze ji nikdo nema rad a citove vydira...
Z tvojeho pohledu - nema cenu to resit - jestli se chova jak pises, tak si to musi v hlave urovnat sama...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Leden 2007, 15:13:57 »

Ja v tom vidim citove vydirani - pokud jsi s ni a staras se o ni, je mila a snazi se Te udrzet. Pak kdyz nejsi s ni, chce mit stale jistotu, ze jsi jen jeji a tak Ti pise - jakmile ale nereagujes podle jejich predstav, zacne natlak, snaha vmanevrovat Te do pozice, kterou chce ona...
Takze pokud nemas spasitelskej syndrom, bud rad ze ses s ni rozesel... jako necita mi podle toho co licis neprijdes
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
darth



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Leden 2007, 15:36:33 »

Dik taky jsem si to nemyslel.. dneska jdu k ni je ten sestej den a neodmitla nase setkani, asi ji doslo ze kdyz rekne NE ze fakt neprijdu.. A pokusim se to nejak urovnat, spatne taky je ze mame dost spolecnych pratel, kteri jsou tak trochu dezinformovani z jeji strany a ja fakt vypadam jako ten nejvetsi zloun.
No jdu se s tim poprat.. pripadne ji jeste jednou vysvetlim ze uz spolu nechodime a ze nema proc byt nastvana, kdyz se ji par dni nebudu venovat..

dik za rychle odpovedi
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Leden 2007, 19:01:23 »

hehe, mam dost podobnou zkusenost. btw. uklizet po holce nakej sajratj(tj. mejt nadobi Šťastný ) -  tak na to se priste vyser, nejses jeji sluha. jinak co se tyce toho ze na ni seres- z me zkusenosti s podobnou holkou jde o to, ze ona ti treba napise, a ty ji odpovis stroze. jo holky si docela radi pisou smsky, a kdyz te nedejboze prozvani, nebo ti pise jen o trochu castejc nez ty ji, tak to vezme tak ze na ni seres.... rada do zivota: od takovych holek ruce pryc. ale pozor, kamaradky muzou bejt dobry. mej se Super!
Zaznamenáno
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Leden 2007, 21:57:22 »

uvědom si že každej má svoje nálady a období, navíc s holkama mávaj hodně hormony zvlášť pokud bere třeba anitkoncepci(nezdá se to,ale dělá občas s psychikou divy!)...holky za všim hledaj horzně moc věcí - tedy jen občas,ale většinou když jim na tom záleží...takže každou tvojí smsku asi pečlivě zkoumala a hledala tam něco co tam třeba vůbec nebylo ani nemělo bejt...a z toho usoudila že na ní ser*š a teď doufá že si svojí "chybu" uvědomíš a začneš jí taky zase projevovat nějaký city....toť muj názor,ale muže to bejt taky úplná blbina;)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS