.....laska , prachy co spis???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 15:56:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  .....laska , prachy co spis???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk
Autor Téma: .....laska , prachy co spis???  (Přečteno 44008 krát)
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 08. Duben 2008, 20:30:05 »

já jo..neni to zas tak těžký když člověk občas oželí školu. Úsměv
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 08. Duben 2008, 20:37:02 »

Já bych asi zvládal, ale musel bych flákat školu, trochu Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 08. Duben 2008, 20:40:01 »

tak já myslel spíše nějakého studenta vyššího ho ročníku, co už někde pracuje. Samozřejmně záleží na oboru studia, ale leckde to funguje. Nezapomeňte, že na hypotéku 5000 měsíčně budete muset prokázat tak příjem 15000 (je to muj hrubý odhad).
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 08. Duben 2008, 21:49:50 »

Monny: tak se seznam se mnou... S jazykem Tohle záleží samo na typu školy, ročníku, možnostem, oboru, ale dá se vydělat dost...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 09. Duben 2008, 11:51:26 »

neznám studenta, který by zvládal vydělat více jak 5000 měsíčně...

 Šokovaný tak tady je někdo docela mimo Úsměv....já jich znám spoustu a to jsem z chudého jihomoravského kraje
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 09. Duben 2008, 21:05:39 »

Já se zase Monny zastanu. Protože ne každý kdo studuje si může dovolit chodit někam pracovat na brigády. Max. že by nespal, ale to by nevydržel moc dlouho. V prváku to třeba možný je, ale ve 4. jsem byl rád, že si stihnu koupit jidlo na večeři, pač jsem chodil ze školy někdy i v pátek ve 20 hod. pryč. Takže ono se to snadno říká, když se člověk má jen něco šprtit na zpaměť. Horší to je, když má stihnout postavit za 3 měsíce 6 semestrálek, který jsou někdy jak malý projekt.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 09. Duben 2008, 22:52:24 »

barbarela.trust:
Před tim druhým řádkem měla bejt mezera ten už nebyl adresovanej přímo tobě. Jak jsi vyřešila bydlení by mě moc zajímalo, páč kromě zmíněnejch dvouch možností a alternativy v podobě trestný činnosti mě nenapadá způsob jak přijít k jednomu až několika mega během pár let. Věř že i na 20K hrubýho měsíčně se musí docela dost pracovat(na plnej úvazek). Práci v zahraničí jsem taky zkoušel, v žádným případě to neni jistota dobrýho výdělku. Hypotéka je moc složitý rozhodnutí... lidi co splácej hypotéku maj zaměstnavatelé nejrači, nechaj si sr*t na hlavu a nemaj moc na výběr, exekuce neni sranda. Nehledě na to že podle vývoje ekonomiky vhodná doba na nákup nemovitostí teprve příjde(viz. hypotéční krize v usa).

ad auto:
Ve škodovce neni budoucnost, to je auto pro nadšence kterýmu nevadí každou chvíly něco měnit nebo seřizovat. Pokud nemáš i garáž tak plechy odcházej jak na běžícím pásu. Pořizovací cena auta je zanedbatelná oproti ceně pohoných hmot, nahradních dílů(popř. práce servisu), povinnýmu ručení... Pro studenta to je luxus proto, že většinu času tráví ve větším měste kde je doprava solidně zařízená v mhd, jsou zácpy... a mít auto kvůli víkendům luxus fakt je. Tim nepopírám že příjemnej luxus.
« Poslední změna: 09. Duben 2008, 22:56:23 od Nonkomunikátor:) » Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS