Mám problém se sexem ale nevim na kterém konci

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:35:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám problém se sexem ale nevim na kterém konci
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Mám problém se sexem ale nevim na kterém konci  (Přečteno 46677 krát)
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 03. Leden 2008, 00:10:46 »

NP m8, sem-tam aj motyka vystreli  Úsměv  Mrkající
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Leden 2008, 10:02:24 »

BTW, jsou preci i jine zpusoby, jak se sexualne vybit, aniz by pri tom doslo ke styku, to myslim, ze ani nemusim zminovat...
No, a pokud jste uz dosli aspon k nejakemu mazleni, nebylo by nejjednodusi ji rozpalit natolik, aby misto NE rekla ANO? Šťastný
Nerikej mi, ze kdyz je pana, ze by se nedokazala doopravdy vzrusit, cim min zkusenosti, tim min ji k tomu staci, ne?
Nevim, přijde mi, že má nějakej blok, jakože se stydí se projevovat - tím pádem se nedokáže uvolnit a poddat se tomu. Tím pádem nějaké ANO místo NE nehrozí.
Avarenger, myslím, že toto je od Unixorna dobrá rada (K+). Vravíš, že k nejakému mazleniu už došlo, preto otázka - urobila sa pri tom? Mlčím Mne sa toto ukázalo ako nejaký zlomový moment, v ktorý sa celá "odbrzdila". T.j. predtým to molo vo fázi nejakého bozkávania a dotykov vo vrchnej polovici tela cez oblečenie a po ňom nás vyzliekala ona sama (len som čumel čo sa deje ŠokovanýŠťastný). Pravda je zrejme nižšia veková kategória ako tvoja (alebo napriek tomu?) Vo vete "jsou preci i jine zpusoby, jak se sexualne vybit, aniz by pri tom doslo ke styku" sa zamerať na vybitie tej dievčiny.
« Poslední změna: 03. Leden 2008, 10:08:02 od Maxx » Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 03. Leden 2008, 10:05:39 »

Je jí 18 jste spolu 4 měsíce a ona nechce sex i přesto , že jsi jí dal najevo , že ty už bys do toho šel , orální sex odmítá a mazlení taky nic moc , chápu to správně ?
Ta princezna má problém  Vykřičník ty musíš jen přijít na to jaký , možností je milion , ale co takhle - jaká je její matka , není to jedna z těch co své dceři od 12 let vykládá jak když na ni chalp hodí trenky tak že otěhotní a zničí si celý život ? Nebo , že ji každý chlap bude chtít jen ojet a pak jí opustí ? Nebo třeba na ni něco zkoušíš , když jste u ní doma a rodiče jsou ve vedlejší místnosti a ona nemůže ? Co antikoncepce ? Možné je fakt i to , že měla nějaký děsivý zážitek .


Nejdřív musí chtít ona to je ti myslím jasné , varianta , že půjde naznak jen aby ti udělala radost a pak v tom najde zalíbení , protože zjistí , že sex je úžesná věc - nevím nevím .

Jako nejpravděpodobnější mi stejně přijde ta nepříliš veselá varianta , že tebe to po čase přestane bavit opustíš ji a ona si potom ze zhrzené lásky vezme poučení a tomu dalšímu hned po tobě dá pro jistotu hned , aby to zase nedopadlo stejně .

Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 03. Leden 2008, 10:34:01 »

Ta princezna má problém  Vykřičník

Aby si nebola prekvapena, naozaj existuje stale dost dievcat, ktore ziadny problem nemaju. Jednoducho si to cenia a styri mesiaci im nepride ako dostatocne dlha doba. Nehovorim, ze je to tak teraz, ale nemozes podla svojho hladiska, ze 4 mesiace pokladas za dostatocne dlhu dobu na sex, povedat, ze ked je to pre niekoho kratko, tak ma problem. Ludia su rozni a niektori (dokonca aj chalani, to je co?!:) s tym radsej pockaju a vobec nemusia mat ziadny problem, traumu z detsva, nemuseli byt osahavani uchylakom a ani mat prisnu katolicku vychovu, je to jednoducho len ich pocit a ich pocit nezmenite len tak a nemozete povedat ze je to problem, chyba, nieco zle, je to uz raz tak a vy sa  stym bud zmierite alebo pojdete inde, pripadne sa budete snazit hladat kompris, ved predsa sa lubite obaja a vsetko sa da vyriesit, hlavne sa treba sustredit na postup, aby to obom vyhovovalo, ona nemala pocit natlaku, aby to bolo pre nu prijemne a hlavne, aby dostala to co ocakava od svojho 1.krat, kedze jej na tom tak zalezi.

Ked sa niekto vyspi s niekym po tyzdni, tak to za problem neoznacite, ale ked niekto chce dlhsie cakat, pretoze to povazuje za nieco cenne, nadherne a krasne, tak to uz problem je... Hm, prinajmensom zvlastny pristup nezda sa vam? Kazdy je iny a treba to akceptovat :O
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 03. Leden 2008, 10:39:30 »

Jako nejpravděpodobnější mi stejně přijde ta nepříliš veselá varianta , že tebe to po čase přestane bavit opustíš ji a ona si potom ze zhrzené lásky vezme poučení a tomu dalšímu hned po tobě dá pro jistotu hned , aby to zase nedopadlo stejně .
Taky myslím. Nemá třeba nějaký problém sama se sebou = se svojí vagínou? Masturbuje? Některé holky se samy na sebe "štítí" sáhnout, takže je pak problém, když na ně má sáhnout někdo jiný Mrkající
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 03. Leden 2008, 11:14:05 »

Ta princezna má problém  Vykřičník

Aby si nebola prekvapena, naozaj existuje stale dost dievcat, ktore ziadny problem nemaju. Jednoducho si to cenia a styri mesiaci im nepride ako dostatocne dlha doba. Nehovorim, ze je to tak teraz, ale nemozes podla svojho hladiska, ze 4 mesiace pokladas za dostatocne dlhu dobu na sex, povedat, ze ked je to pre niekoho kratko, tak ma problem. Ludia su rozni a niektori (dokonca aj chalani, to je co?!:) s tym radsej pockaju a vobec nemusia mat ziadny problem, traumu z detsva, nemuseli byt osahavani uchylakom a ani mat prisnu katolicku vychovu, je to jednoducho len ich pocit a ich pocit nezmenite len tak a nemozete povedat ze je to problem, chyba, nieco zle, je to uz raz tak a vy sa  stym bud zmierite alebo pojdete inde, pripadne sa budete snazit hladat kompris, ved predsa sa lubite obaja a vsetko sa da vyriesit, hlavne sa treba sustredit na postup, aby to obom vyhovovalo, ona nemala pocit natlaku, aby to bolo pre nu prijemne a hlavne, aby dostala to co ocakava od svojho 1.krat, kedze jej na tom tak zalezi.

Ked sa niekto vyspi s niekym po tyzdni, tak to za problem neoznacite, ale ked niekto chce dlhsie cakat, pretoze to povazuje za nieco cenne, nadherne a krasne, tak to uz problem je... Hm, prinajmensom zvlastny pristup nezda sa vam? Kazdy je iny a treba to akceptovat :O


Ale jasně to ti nebveru - jenže je rozdíl v přístupu -
1. mám kluka,uvědomuju si svou sexualitu,kontakt s druhým pohlavím je fajn,těším se na věci budoucí,ale chci ještě počkat
2. nesahej na mě,nech mě být,nechci orální sex, nechci abys na mě sahal a nevím kdy budu chtít
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 03. Leden 2008, 11:22:16 »

Ale jasně to ti nebveru - jenže je rozdíl v přístupu -
1. mám kluka,uvědomuju si svou sexualitu,kontakt s druhým pohlavím je fajn,těším se na věci budoucí,ale chci ještě počkat
2. nesahej na mě,nech mě být,nechci orální sex, nechci abys na mě sahal a nevím kdy budu chtít

Mne to z tych jeho postov neprislo az take brutalne a zda sa mi ze ani on to tak nebere, myslim ze to tu niektori az moc prehanaju... Vsetko sa da riesit, len treba chciet a nie niekoho hned odsudit ze ma problem, je asexualny alebo neviem co vsetko. Inak som si vsimol zaujimavu vec, ked tu niekto nesuhlasi s niekoho nazorom, tak mu da jednoducho minus na karmu, aj ked ten post moze byt akokolvek hodnotny... Aspon je vidiet, ako su tu ludia tolerantni a vysporiadani sami so sebou... no offence:)
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 03. Leden 2008, 11:23:29 »

Aby si nebola prekvapena, naozaj existuje stale dost dievcat, ktore ziadny problem nemaju. Jednoducho si to cenia a styri mesiaci im nepride ako dostatocne dlha doba.
Těch, co si "toho" skutečně cení, je podle mě dost málo. Spíš jsou to (bohužel) holky typu jak píše barbarela:

Jako nejpravděpodobnější mi stejně přijde ta nepříliš veselá varianta , že tebe to po čase přestane bavit opustíš ji a ona si potom ze zhrzené lásky vezme poučení a tomu dalšímu hned po tobě dá pro jistotu hned , aby to zase nedopadlo stejně .

Ty si toho necení, mají akorát předsudky, ne vlastní názor - takže při první příležitosti si "uvědomí", že cudné chudinky zůstanou na ocet a dopadne to viz citace. Dodržování nějakých morálních zásad se už dnes nenosí Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 03. Leden 2008, 11:25:44 »

Těch, co si "toho" skutečně cení, je podle mě dost málo. Spíš jsou to (bohužel) holky typu jak píše barbarela:

Sudis podla coho? Ja zopar takych poznam, aj co som sa bavil s inymi tak take poznaju... Je ich malo, ale zas az tak malo nie. A nechce sa mi verit, ze viacej dievcat bude zakomplexovanych, asexualnych, frigidnich, tzn. ze maju nejaky problem a poruchu ako tych, ktore to beru normalne, len si to cenia...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 03. Leden 2008, 11:35:04 »

Ty mě nechápeš , jsem ze staré školy , když poslouchám jak 14-ti letý kluk přemýšlí koho přefikne tak se mi nad tím zastavuje rozum , takže určitě fandím spíše rozumnému přístupu v tom směru , že v sexuální oblasti nikomu nic neuteče , kydž počká na chvíli až bude mornálně i fyzicky vyspělý dostatečně , ono fakt není kam spěchat , ale na druhou stranu z toho co psal Avaranger mi vycházelo , že ta slečna mu nedala jasnou indicii kdy tedy ano , že po svadbě , za rok , za půl , že mu nedala najevo , že se na to třeba těší , ale nechce to uspěchat , že by jej požádala o tpělivost a on by z ní měl pocit , že ji přitahuje . Naopak přijde mi to , že ta holka nemá sebemenší zájem .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 03. Leden 2008, 11:37:24 »

OK OK, mne len prislo ze si to az prilis skoro odsudila Úsměv V tom pripade ziadny problem Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 03. Leden 2008, 11:38:20 »

R3v: Ja nerikal, ze je nekdo asexualni, frigidni nebo zakomplexovany. Ja jenom rikam, ze u hodne holek je ten odmitavy postoj dan predsudky a ne nejakym presvedcenim o tom, co je spravne. Holka, ktera si toho ceni, vi PROC, tudiz svoje stanovisko nezmeni na zaklade nalehani apod.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 03. Leden 2008, 11:42:43 »

Ved ja som to neaplikoval na teba, mne to tak z niektorych postov tu vyznelo... A nikto nehovori o naliehani, spomenul som sustredenie sa na "cestu", vzajomnu komunikaciu a hlavne chapanie jeden druheho, ked na nu bude naliehat jasne ze nic nevyriesi...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 03. Leden 2008, 11:46:19 »

Ja si hlavne myslim, ze kluk by nalehat nemel. Melo by to byt tak nejak vzajemne, ale jak je videt, realny svet neni idealni Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 03. Leden 2008, 11:49:42 »

No naléhat by asi neměl , měl by projevit zájem a dát jí prostor .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 03. Leden 2008, 13:19:09 »

OK - takže situace:
Ano, působí tak trošku "nezaujatě".
Naléhat nechci, ale už skoro jistě vím, že budu - viz někde tady moje posty o mé bejvalce. Blbej kdo šahne na plotnu, blbější kdo tam šahne 2x za sebou Šťastný
Ano, souhlas, že spousta slečen MÁ v hlavě srovnáno proč nechtějí. A nemají žádný problém. Jedna kamarádka je festovně rozhodnutá do svatby počkat (kluků 0 a 19 let). A jednu, co si stěžuje, že ten její s ní nechce zatim spát, že se asi bojí či co (16let a první sex za sebou)... Takže kus od kusu. Otázka je proč já nenarazim na ty v názorech na sex kompatibilní se mnou Mrkající

Co se mi na tomhle stavu nelíbí je, že to není kompromis. Je to tak, že kluk se musí "uskromnit" a prostě čekat až ona bude připravená. Bych se vsadil, že kdyby kluci holkám takovýmhle způsobem odpírali některou z částí vztahu, na které záleží jim, tak by s nima holky rychle vyběhli.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 03. Leden 2008, 15:49:09 »

bez urazky Avi, ale nemas taky trosku problem, kdyz sis podruhe vybral slecnu, co "to" nechce?  Přemýšlím
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #42 kdy: 03. Leden 2008, 16:53:46 »

Troufám si tvrdit, že vím naprosto přesně v čem je problém. Zkusím to na menším příkladu, snad tě to trkne.

Franta je opravář hodinek, a můj kamarád.

PO: Ahoj Franto, prosím tě, oprav mi moje hodinky. Nějak mi nejdou a ty to prý umíš.
ÚT: Ahoj Franto, tak už jsi mi to opravil? Docela spěchám?
ST: Nevíš kolik je hodin? Já nemám hodinky, protože jsi mi je ještě nespravil.
ČT: Teda ty jsi ale kamarád, trvá ti to už čtvrtý den!
PÁ: Ahoj ty jeden 'opraváři', jak se máš?

...

Co myslíš, spraví mi ty hodinky Franta s chutí v sobotu?  Šťastný  Nespraví! A proč ne? Vždyť je to můj kamarád, známe se už tak dlouho a nikdy předtím jsem od něj nic nechtěl. Tak to mu snad dělá takovej problém mi opravit blbý hodinky? Kašlu na Frantu, už není můj kamarád. Příště si raději najdu kamaráda, kterej na mě bude mít víc času.

...

Už chápeš? S Frantem sice mám dobré vztahy, ale s každým naléháním se vztah pomalu rozpadá a Franta chce sám od sebe čím dál tím míň mi vyhovět. Nakonec ho už jen otravuji. Za pět dní jsem nedokázal Frantu jakkoliv motivovat, aby sám chtěl. Naopak, náš vztah jsem dokonce zničil. Opravdu je chyba ve Frantovi? Je to darebák, který mi nechce opravit jedny blbé hodinky a nebo je to problém přístupu a vyhrocení situace do stádia, kdy já se cítím nepochopitelně ublížený, že se mi nedostává adekvátní pozornosti, jakou bych si rádoby zasloužil?

------

Takže teď jinak a tvrději. Ona ti nedá zašukat, protože jsi ji nedokázal přesvědčit, aby sama chtěla. Místo toho jsi jen upozorňoval na to, že chceš ty a ve své hlavě jsi to podmiňoval tím, že je to tvoje přítelkyně a jste už spolu dlouho... atd... (a tak si to zasloužíš) Čím déle to trvá, tím se to zhoršuje.

Jak to napravit? Zaprvé odstranit z její hlavy pocit, že něco musí. Naopak, nasadit tam pocit, že nemusí a nebo ještě lépe, že nesmí!

"Broučku, dneska ti to moc sluší, úplně si představuji jak se tě pomalu dotýkám (zlehka! -skoro jako jen náznakem- předvést), líbám po celém těle... ale nic takového dělat nebudeme. Moc mě přitahuješ, ale dneska jsem si slíbil, že se tě ani nedotknu. Dokonce tě dnes ani nepolíbím. Ani trošičku, ani zlehka (naklonit se k ní na pár centimetrů a pak ucuknout). Promiň, to nemůžu. Chtěl bych s tebou prožít alespoň jeden den naprosto bez sexuálního napětí, jen si vychutnávat tvoji blízkost (přiblížit se, skoro ji políbit a pak ucuknout a přičichnout k vlasům). Chci aby dnešní den by výjimečný. Mám tě moc rád!"

Potom se k ní různě tul, skoro dotýkej a na poslední chvíli ucukni a zopakuj, že dneska nemůžeš. Nebo se jakoby zapomeň a na zlomek vteřinky ji polib a pak se hned otoč a řekni, že jsi to málem celé porušil, atd.

Příště ji vezmi do postele a hlaď ji po celém těle (oblečenou), ale záměrně vynechávej prsa a klín (naopak nevynechávej ramena, záda, vnitřní stranu stehen a zadeček)

"Moc rád se tě dotýkám, je mi s tebou skvěle." Obejmi ji. "Dneska bych se s tebou chtěl mazlit jen tak, nebudu tě svlíkat - nechci z toho dělat něco sexuálního - jen mám chuť tě hladit po celém těle a objímat tě."

SVÁDĚJ JI! HRAJ SI S NÍ!

Sváděj ji, dokud nebude sama prosit. A věř, že pokud vytrváš a budeš stupňovat její vzrušení, tak prosit bude!
« Poslední změna: 03. Leden 2008, 16:58:54 od Qark » Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 03. Leden 2008, 17:12:37 »

Pěkný nápad , jen mi přijde trošku teatrální  Přemýšlím
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 03. Leden 2008, 17:15:33 »

Pěkný nápad , jen mi přijde trošku teatrální  Přemýšlím

Stejně jako většina ostatních Qarkových rad... Takže pokud máš trochu hereckého alentu a smyslu pro fabulaci, můžeš to zkusit, pokud seš na tom podobně jako já a absolutně to postrádáš, dopadneš ještě hůř...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 03. Leden 2008, 17:43:30 »

Teda Qarku, si mi teda vnuknul nápad Úsměv Pravda, že tohle je na mě moc teatrální (resp. nedělalo by mi problém to zahrát, ale nebyl bych to já a to by prohlédla hned), ale podstatná je myšlenka. Sice se trošku bojím, že to na ní nezafunguje (předmětně proto, že vypadá, že si to zas tolik neužívá, ač se snažim seč chci), ale to neva. Úsměv Uvidíme. Času dost.

Moment, teď sem si uvědomil, že sem tohle už jednou zkusil. Poměrně nedávno. Výsledek byl takový, že se ke mně spokojeně tulila. Ale asi to udělám znova, tentokrát vědomě.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 03. Leden 2008, 17:45:25 »

Možná se spokojeně tulila , protože byla ráda , že má konečně klid  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 03. Leden 2008, 17:53:52 »

Možná se spokojeně tulila , protože byla ráda , že má konečně klid  Mrkající
Možná Úsměv Ale myslim, že tak moc naléhavý sem nebyl.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 03. Leden 2008, 22:26:03 »

Moje první slečna byla taky panna. Na začátku vztahu tvrdila, že si chce ponechat věneček až do svatby. Nakonec se mi po třech měsících dobývání a svádění, věnovala k narozeninám.
Ale abych přiznal pravdu, tak jsem ji nesvedl. Byla to na svůj věk velmi rozvážná dívka a k tomu že se chce se mnou milovat dospěla sama. Bylo to její rozhodnutí, já jí jen dával najevo že o ní velmi stojím a jaký na to mám názor.
To Avaranger
At už zkusíš cokoliv nezkoušej to moc dlouho. Je to sice jak z románu, čekat, až slečna bude souhlasit, ale ten nedostatek sexu ti bude vadit čím dál více. Kromě toho, nechceš holku co ti jednou dá, aby jsi měl radost, ale takovou co má sex ráda a sama je aktivní. Je také klidně možný že ta tvoje do toho ještě nedorostla, ale za pět let ji sex začne bavit. Ale aby jsi kvuli tomu pět let čekal, to za to vážně nestojí.

Já jsem měl první vztah s holkou, co moc sex nechtěla, poprvý to taky trvalo několik měsíců (a to nebyla panna). Horší bylo, že potom to taky vždycky trvalo pár měsíců, než jsme se k tomu dostali znovu. Byl jsem ale zamilovanej a neměl jsem zkušenosti, tak jsem si myslel, že holky asi nemají rády sex.

Potom jsem naštěstí poznal dvě holky co měly sex opravdu rády, a ty mě otevřely oči, jak to u holek může být. Tu jednu stačilo chvíli líbat v soukromí a už se rozpálila a začala na to mít chuť.

Teď už vím jedno - i když mě bude připadat nějaká holka jinak dokonalá, pokud uvidím, že v oblasti sexu patří spíše mezi ty, které to moc nepotřebují, tak nebudu v tom vztahu pokračovat. Trápili bychom se oba, kdybychom v tom vztahu pokračovali. Určitě se najde nějakej kluk, který také není moc sexuálně aktivní a bude si s ní lépe rozumět.
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 04. Leden 2008, 13:03:42 »

Ty jo, nedělejte z toho drama...mně to tak strašný nepřijde. čekat 4měsíce, když je jí 18 a je panna. Kdybych jednou měl takovou dcerku, tak na ni budu hrdej, že sem ji snad dobře vychoval...4měsíce není tolik.
A Qarkův příklad bych řešil spíš:
"Franto, slyšel jsem, že opravuješ hodinky! Mně se právě rozbili, potřeboval bych je opravit, myslíš, že bys to zvládl?"
"Jasně, ukaž!"
"Tady, kdy myslíš, že by to mohlo být?"
A podle odpovědi se zařídil, jestli mu je dám, nebo ne...jestli je to na mě pozdě, tak řeknu, aha, to já je potřebuju dřív, tak to nic, nebo vydržím...a myslím, že to jde stejně tak přenést na tvůj případ. Chce se to jen nějak CITLIVĚ zeptat, kdy si myslí, že je to ok, kdy by sama chtěla a naznačit, že na tom není nic špatnýho, že bys klidně dřív...jen aby to věděla...pokud by ti její odpověď nevyhovovala (jako třeba čekat 5 let do svatby), tak je jasný, že asi nebudeš čekat(a to jí asi i říct, že to nevydržíš S jazykem)...Ale když ji naznačíš, že Ti to chybí, tak pokud jí na Tobě záleží, bude o tom přemýšlet...a to je už celkem pokrok. A pak se snáz udělá nějakej kompromis
Zaznamenáno

Life is outside!
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS