Mám problém se sexem ale nevim na kterém konci

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 22:40:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám problém se sexem ale nevim na kterém konci
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk
Autor Téma: Mám problém se sexem ale nevim na kterém konci  (Přečteno 47019 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 04. Leden 2008, 13:48:24 »

Ale když ji naznačíš, že Ti to chybí, tak pokud jí na Tobě záleží, bude o tom přemýšlet...a to je už celkem pokrok. A pak se snáz udělá nějakej kompromis
Jenže nevim, jestli je to to, co chci. Nechci, aby se mnou spala, protože bych jí jinak nechal. Úsměv Jenže to asi dost dobře nepůjde. Smutný Ale řečeno nějak tak shrnutě. Pokud by nechtěla a musel bych jí nějak výrazně nutit, tak ji raději opustím a najdu si nějakou jinou, které to bude vyhovovat. Protože nemyslim, že je nutné a dobré být ve vztahu, kde si ty dva musí "ubližovat" (míněno ubližovat = dělat něco co ten druhý nechce). A myslím, že se můj postoj k sexu jen tak nezmění, jako mávnutím kouzelného proutku. Takže by to byl asi trvalý problém.

Mimochodem. Teď mě zase překvapilo, jak jsou lidi prudérní. Sme s kámošema (a kámoškama) řešili na Silvestra sex. A všichni se hrozně podivovali nad tím, že by mi nevadil sex někde na veřejnosti (v metru, na veřejných WC (pokud by byli teda čisté)), v přírodě, atp.

Docela by mě zajímalo jak jste na tom vy. Z čistě statistického hlediska - jestli jsem opravdu taková vyjímka, nebo jestli o tom spíš nikdo moc narovinu nemluví (čož tady na fóru anonymně může).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 04. Leden 2008, 13:53:36 »

hele ja ti nevim.. bud pritahujes zdrzenlivy holky, nebo je sam vyhledavas, protoze chces slusnou holcinu.. zalezi co chces. uprimne ri rikam, ze s holkou ktera to od zacatku sama nechce bych uz nechtel. proste bud se spolu do tech dvou max. trech tydnu vyspime nebo ta pritazlivost neni a uz ani nebude. pokud to je panna tak je to jeste horsi.. podle me se tohle nezmeni.. a i kdyz se treba s tebou v nejblizsi dobe vyspi, tak nevim jestli budes spokojenej, protoze ta holka nema zadny zkusenosti a v posteli ti pravdepodobne vyhovovat nebude. a o to taky de ne? muj nazor: ruce pryc, hledej jinde Mrkající
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 04. Leden 2008, 13:59:32 »

Blbost:-D ruce na ni a zaučovat...teda po jejím svolení(neprotestování) Šťastný
Jinak chápu, že ji do toho nechceš tlačit, nevím, nevím...doufám jen, že se s tím nesetkám! Protože vážně nevím, jak bych to vyřešil...rozejít se s holkou jen proto, že se ještě nechce mít sex...no asi to důvod je Smutný
každopádně bych s ní na toto téma nejdřív víc mluvil...
Zaznamenáno

Life is outside!
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 04. Leden 2008, 14:02:15 »

asi to duvod je? tohle je URCITE duvod proboha... zalezi jaky ma priority.. a jestli mu sex chybi, ona ho zataim nechce.. vymenit, nic jinyho me nenapada  Nápad zaucovat v tomhle veku snad uz nikoho nebavi..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 04. Leden 2008, 14:02:45 »

afi: Takhle to vnímám racionálně. Jenže průser je v tom, že jsem se (já blbec) zamiloval. Nenechal sem si poradit, že když je taková tichá a nenápadná, že s ní nic nebude a ať dám ruce pryč. A teď sem sakra mezi dvouma mlýnskýma kamenama. Z jedný strany rozum - nech jí, nebudeš spokojenej, a z druhý strany city - máš jí moc rád na to, aby si tohle nezvládnul. Dpc.

ad zaucování - No, nevim. Mě to tak špatné nepřijde. Můžeš jí naučit podle toho, jak se to líbí tobě. A ona do toho nebude tahat to, co se naučila od jiných chlapů.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 04. Leden 2008, 14:15:18 »

avaranger: jo chlape, to je tezky. no vypada to ze ji asi nenechas, takze tomu nech volnej prubeh.. treba az ti jednou bude kamos povidat co dela s tou jeho v posteli za prasecinky, tak vypenis a ukoncis to Šťastný jinak jestli cekas ze se to v budoucnu zlepsi.. zklamu te nezlepsi, zazil sem sice neco jinyho, ale v zasade podobnyho a sem moc rad ze uz spolu nejsme, protoze bych se tim trapil jeste ted.. a za tu dobu sem stihnul zatim poznat par holek, par uletu.. vsak to znas. no kazdopadne at to vyresis jakkoliv, tak good luck.. a zkus chvili misto srdce premejslet i perem Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Mona



Život je boj.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 04. Leden 2008, 14:20:56 »

Avo, tak jsem to s vysílením sil přečetla, možná ne vše dobře a podrobně, tak se omlouvám, jestli se budu s někým opakovat...
V sexu jsem na tom stejně jako ty. Nemám zábrany asi v ničem (jasně, v některých věcech jo  Šťastný ) a z toho, co píšeš mě napadá jen jedno řešení situace. Rozchod. Holka, která na sebe ani nešáhne, nemasturbuje, nedělá jí dobře orální sex, pomalu na sebe nenechá ani šáhnout, ta se ani cvičením nikdy nezmění, prostě je to v ní. Bohužel. Nevím, jak bych tohle dlouho vydržela. Zkus se mrknout do budoucnosti a představit si, že budeš se sexem vždy muset přicházet jako první, maximálně se budete milovat v posteli, ve dvou polohách.

Existuje možnost, že se po prvním styku rozváže a začne jí to bavit, ale takových je minimum. Vem si, jestli ji opravdu do té postele dostaneš a pak se s ní rozejdeš, protože zjistíš, že to fakt za to nestojí, jak jí bude? Že dala to svoje nejcennější nějakému blbovi.  

Co zkusit o sexu jenom mluvit? Prostě se jí ptát, jestli si to sama dělá a kdy si to dělala a jak si to dělá a co by se jí v sexu líbilo, co by jednou chtěla zkusit. A nebo varianta z druhého konce. Přestat na ni šahat úplně. spokojit se jen s občasným letmým polibkem, žádné dlouhé francouzáky. Jinak se k ní chovat stejně mile, pozorně, ale bez jakéhokoli náznaku sexu. Prostě jako ke kamarádce. Třeba nad tím začne přemýšlet, co se s tebou stalo a začne se sama snažit.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 04. Leden 2008, 16:27:59 »

Nebo si jí nech a k tomu si najdi někoho, kdo tě bude uspokojovat sexualně Úsměv klidně i víc holek Úsměv
Zaznamenáno

Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 04. Leden 2008, 16:34:41 »

To by pak znamenalo, že jí nemá rád, ale evidentně je to opačně...Nebo ty bys snad mohl holku, kterou miluješ takhle podvádět?!!! Styď se
Zaznamenáno

Life is outside!
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 04. Leden 2008, 16:36:28 »

D9: ale tohle se přece nedělá. To už se rovnou můžeš rozejít, pokud nejde o děti, není nutné vztah za každou cenu udržovat.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 04. Leden 2008, 16:43:10 »

presne tak nepodvadet Řekni to mé ruce dobra se mi zda ta taktika ze proste ochladnes.. bude to tezky ale nedelej nic. bud zacne ona sama, a skoncite v posteli (nic mezitim), nebo proste ji to fakt nechybi a to uz se s ni fakt definitivne rozejdes
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 05. Leden 2008, 22:55:27 »

Hej, no tak, ani jedno ani druhé. OMG, už sem jak ženská - "mam v hlavě zmatek" Úsměv Bylo to fajn, co víc, bylo to super. I když byla určitá objektivní omezení.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 07. Leden 2008, 17:06:29 »

Ja bych zkusila masáž s olejíčkem, můžeš jí navrhnout, jestli nehce namasírovat záda, že ji určitě musejí bolet, jak se celý dny válí ve skriptech, třeba  Šťastný první masáž budeš masírovat opravdu jen záda, aby sis získal důvěru  Šťastný a s každou další masáží budeš přidávat další části těla:krk,  ruce, nohy, zadek, vnitřní stranu stehen (tady je ten olej obzvlášť důležitý, protože když ti omylem sklouzne ruka až mezi nohy, můžeš se vymluvit na to, že to klouže) a pak přidáš masáž pod kalhotkama  Šťastný...a pokud se pokus nezdaří, tak si od ní nechej aspoń namasírovat  záda ty, jako cenu útěchy.  Šťastný
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 07. Leden 2008, 17:32:24 »

Hehe, fajný nápad Úsměv Mimochodem, kde se tyhle olejíčky shánějí - bejvalka to kupovala přes net, ale to se vyplatí jen ve velkym množství (lahvička za 120 + 100 poštovný Smutný ). Nějakej shop třeba v Liberci?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Christ

In trance we trust.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 07. Leden 2008, 17:51:18 »

Hehe, fajný nápad Úsměv Mimochodem, kde se tyhle olejíčky shánějí - bejvalka to kupovala přes net, ale to se vyplatí jen ve velkym množství (lahvička za 120 + 100 poštovný Smutný ). Nějakej shop třeba v Liberci?
Etnoshopy,cajovny,lekarny a na mistech kde delaj masaze,taky vetsinou prodavaj Úsměv
Zaznamenáno

Otestuj si své IQ, a zjisti jak na tom jsi!
Live for the music,live for the moment,live for the weekends,live for the trance thats what we trust in.
www.di.fm/mp3/trance.pls
www.di.fm/mp3/vocaltrance.pls
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 07. Leden 2008, 19:05:11 »

A co tak nějaké afrodisiakum ? Třeba poppers ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 07. Leden 2008, 19:28:11 »

A co tak nějaké afrodisiakum ? Třeba poppers ?
Nebo skořice, chápeš =-O

Vážně - taovýhle finty nemam za potřebí Mrkající
« Poslední změna: 07. Leden 2008, 19:33:11 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 07. Leden 2008, 20:04:41 »

Kód:
http://videodreamproject.com/7yXaN-Jhjz4/DOGA-Holka-Samosexu-l.html

Pusť slečně písničku, třeba se pak rozmyslí... Smějící se
« Poslední změna: 07. Leden 2008, 22:25:48 od Stranger » Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 07. Leden 2008, 20:58:54 »

A co tak nějaké afrodisiakum ? Třeba poppers ?
Nebo skořice, chápeš =-O

Vážně - taovýhle finty nemam za potřebí Mrkající

Co máš proti afrodisiakům? i čokoláda je prej celkem silný afrodisiakum...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 07. Leden 2008, 21:15:24 »

LOL Úsměv

BTW: Je to Paula Wild, nebo ne (pro neznalé)? Tahle dvojice mi úplně utkvěla z Braku, jestli se nepletu (Paula hrála děvku Nicol a Izzi hrál (lol) sám sebe - pasáka).

Co máš proti afrodisiakům? i čokoláda je prej celkem silný afrodisiakum...
Aha, tak proto sem tak nadrrženej Šťastný LOL

Ne, vážně - myslím si, že není důvod používat takovéhle podpůrné prostředky, především ve chvíli, když o to ten druhý nestojí. Chápu to ve chvíli, kdy je to jako podporu pro manžele, kteří se po 20ti letech už nevzrušují. Ale pokud ji nevzrušuji, není problém a je čas jít dál a hledat. Úsměv
« Poslední změna: 07. Leden 2008, 21:18:43 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 07. Leden 2008, 22:56:03 »

Ale pokud ji nevzrušuji, není problém a je čas jít dál a hledat. Úsměv

tohle si nacmarej lihacem na strop nebo na zed a kazdy rano si to precti! to je moje verze reseni problemu Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 05. Únor 2010, 12:15:45 »

Někdo mě požádal PMkou o zpětné vyhodnocení situace. No, má se to takto:

Vydržel jsem a nakonec jsem se dočkal. Bylo to asi půl roku. Normálně jsme se nakonec dohodli - prostě mi řekla, že už chce. V klidu si zařídila antikoncepci a přišlo "poprvé" Úsměv Nutno dodat, že jsem rád, že to nebylo moje poprvé, protože takhle jsem měl možnost porovnat, co "normálně" funguje. Přišlo lehké vystřízlivění. Prostě nějak byla moc úzká a moc to nešlo. Bolelo jí to a tu a tam i mě. Na prd Smutný No, ale byl sem celkem trpělivej... a za nějakou dobu se to spravilo. Zpětně teď už nemůžu hodnotit, jestli to bylo dobře nebo ne. Sex stále není úplně podle mých představ, ale na druhou stranu mám prostě celkem vysokou laťku a nemůžu čekat, že mi bude holka stačit. Teď sme spolu už třetí rok a máme za sebou různý věci... i nějaké ty "netradičnosti" byly (např. na louce a tak). Takže hrozivé vize jako např.
Zkus se mrknout do budoucnosti a představit si, že budeš se sexem vždy muset přicházet jako první, maximálně se budete milovat v posteli, ve dvou polohách.
se nenaplnili. Na druhou stranu pořád platí to, že není tak odvázaná a "chtivá" jak bych si představoval. Ale vyvažuje to povahou, která je opravdu k nezaplacení a je to důvod, proč tohle všechno tolerovat... minimálně do doby, než se objeví něco jiného, co by mi vadlio tak, že bych začal uvažovat o rozchodu.

Snad to dotyčnému jako zhodnocení situace stačí Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 05. Únor 2010, 13:53:00 »

Někdo mě požádal PMkou o zpětné vyhodnocení situace. No, má se to takto:

V mám prostě celkem vysokou laťku a nemůžu čekat, že mi bude holka stačit.
Tohle mi, prosim te, vysvetli. Zni to,jako by slo studovat VŠS - vysoka škola sexu.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 05. Únor 2010, 15:29:36 »

Ne, myslel jsem to tak, že prostě holky ve valné většině mají menší potřebu sexu než kluci. Tak to prostě je. A já mám potřebu velmi velkou. A potřebuju hodně, často, musí to být zajímavé, netradiční místa, polohy, atp. Ale je mi jasné, že se v tomhle s partnerkou těžko shodnu - resp., je velká čance, že nemusí mít naprosto stejné tužby jako já.

Vysvětleno na příkladu:
Slečna by mohla chtít třeba jednou za dva dny a dvakrát za měsíc něco zajímavého.
Moje představa by byla dvakrát denně a něco zajímavého třeba obden.

Ale jasně, že zrovna ty jsi vyjímka potvrzující pravidlo. A ne, nedělám statistiku z toho, že sem měl takové dvě. Taky mám kámošky a tak Mrkající

EDIT: Určitě to nebylo myšleno: Já sem postelovej bůh a umim všechno a holka na mě nemá Mrkající Jestli to chápu správně jako ironickou pozn. Ale myslím, že by mě studium bavilo.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 05. Únor 2010, 16:54:20 »

Tak pokud to občas sama chtěla a sama to začínala tak je to dobré ne?  Znamená to, že ji přitahuješ (jak tu někdo psal, že ji třeba nepřitahuješ) tak je problém jen v té četnosti Šťastný

Tak já byl s bejvalkou 9 měsíců byl jsem její druhej s tím komu se odevzdala to měli poprvé prej po 4měsících (se mnou za 3týdny a kdybych trošilinku zatlačil i dřív, protože tam nějaké náznaky byly a já ji ukazoval, že mi nezáleží jen na mě takže před naším sexem jsem se staral lehce jen o ní a nic nechtěl..)

No a po našem prvním sexu bylo chvíli vše ok...neptal jsem se jí jestli to chce, nebo nee přišlo mi, že si to užívá a nebrání se nijak - choval jsem se jak chlap...no pak z ní časem vylezlo, že ji mrzí, že to bylo tak brzo (určitě to byly jen kecy jen kecy jak to hodit na mě, protože jsme se zrovna hádali, nebo mi možná dala aby o mě nepřišla?co já vím)  a od té chvíle to šlo do kopru... taky mi vyčetla, že párkrát to bylo i když nechtěla jen jí bylo blbý říct ne a pak to vážně drhlo a interval byl čím dál větší.. říkala, že to tak často nepotřebuje atd...tak sem poslouchal přece nebudu jak tys sám říkal jak pejsánek co bude panáčkovat o kost Šťastný

Nevím čím to bylo nejspíš prostě její problematickou povahou, tím, že jsem ji tolik nepřitahoval... nebo, že měla nějaký psychický blok a nemohla se udělat se mnou i když říkala, že tomu chybí vždycky kousíček a je to daleko lepší než s bývalým... (podotýkám, že ona sama se dokázat udělala, ale musela mít soukromí - beze mě) A i když byla sama tak si to dělala tak 2-3do měsíce což mi přijde málo... hlavně před a po "krámech"

Ale pokud k tobě aspoň občas přijde, že to chce a jinak vám to vyhovuje a máš to 2x a více do týdne tak buď rád a určitě ti tady spousta borců závidí, že máš pannu v některých věcech je to k nezaplacení tomu věř! a určitě časem až přijdou jiné, se kterejma to bude hezké, ale všední budeš rád i když jak říkáš ti tak nestačí Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS