Mám problém se sexem ale nevim na kterém konci

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 19:18:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám problém se sexem ale nevim na kterém konci
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk
Autor Téma: Mám problém se sexem ale nevim na kterém konci  (Přečteno 46956 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 05. Únor 2010, 17:43:52 »

Jo, jenže 2x+ týdně je to teď po tom, co sem s ní měl rozhovor ohledně toho, že 1x/2x do týdně to fakt neni dost. A prostě z toho mám trochu pocit, že se přizpůsobila tomu co jsem chtěl já - což je pro mě hrozná představa, že pode mnou leží, tváří se, že je všechno OK a v duchu si řiká "OMG? už se konečně udělej..." Úsměv A mezitim já se snažim se neudělat, aby se stihla udělat ona. No prostě hrůza. Ale doufám, že to tak není. A snad ne Úsměv Poslední dobou se to lepší a kolikrát začíná i sama a různě mě pokouší a tak... čas ukáže.

Stejně to neberu jako vztah na furt. Chci ještě nějaký holky vyzkoušet - jiný typy a zažt co mi víc vyhovuje. Neumim si představit, že bych s ní měl být do konce života, protože tušim, že jak chytnu druhou mízu, tak bych měl pocit, že sem o něco přišel S jazykem Ale zatím není jiný důvod, proč s ní nebýt a v posteli se to zlepšuje, tak co... Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 05. Únor 2010, 17:48:01 »

No vidíš já to měl asi horší jak píšu...tak pokud se  s tebou udělá a i sama to chce tak snad nemusíš mít takovej pocit...ono celkově vztah je kompromis takže je jasný, že za tu dobu co spolu jste na to párkrát neměla chuť ale v uvozovkách se obětovala... ono přijde mi, že to chce um dostat holku k milování, ale potom už si nestěžují a dokonce si to užívají i víc než my...
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 05. Únor 2010, 23:40:15 »

Ava : presne ta veta - jak chytnes druhou muzu -  je o tom, proc maji holky rady starsi chlapy (jeden z duvodu).

Jinak koukam, ze se pohybuju v nezvykle spolecnosti -  ja i kamaradky mame sex rady a vyzadujeme ho casteji, nez 1x, 2x tydne. Treba u me by se to dalo pricitat jeste neokoukanosti - vzat o delce 10 mesicu, ale zbytek z kamaradek ma vztah treba 3, 4 a 6 let. Treba je sexualni apetit dan rocnikem narozeni Provokatér

Kazdopadne, pokud si sex vynutim, tak se behem aktu zmeni pristup na chteni....dvakrat se stalo, ze to delal hlavne kvuli me - a nerikej mi, ze to clovek nepozna, poznala jsem to vzdy, jen jsem o tom z taktickych duvodu pomlcela a stejne to z nej po case vylezlo- ze jsem mela pravdu. Nuceny sex je o nicem.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 06. Únor 2010, 07:25:13 »

Nevim, zda to souvisi s rocnikem Šťastný Ja take preferuji casty sex, tak jednou denne to bylo fakt paradni a o vikendu tak trikrat Úsměv Ale ne vzdy se to dari, mas pravdu, ze vynuceny sex je o nicem.

Spis s tim, ze ten druhy typ holky by nepohledaval nic na foru mladych, nevybourenych kluku, co se misto o vztazich a o lasce bavi spis o tom jak tu slecnu sbalit i kdyz o to vubec nema zajem Mrkající (ted no offense panove, vim, ze vsichni taci nejste, jen ze pro ten stydlivej typ slecen to tu tak muze pusobit.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 06. Únor 2010, 12:37:30 »

To cassies : Aha a mě vždycky udivovalo co na nich ty holky kromě peněz,zkušeností a určitého postavení vidí a ona je to nevybouřená míza Šťastný
                 No nezvyklá společnost určitě tu je než normální průměr, protože kdyby tu nikdo neměl neměl problém ve vztahu,sexu a drahou polovičkou nebylo by co psát Šťastný
                 Určitě jsem časem poznal až jsme spolu byli déle, že ten spontánní kdy to oba chcou, nebo dlouho neměli je lepši.
To noghri: Poslední dobou mi spíš přijde, že se dělíme na menší zlo a větší zlo...
 kluci u mě v okolí co byli ti typičtí hodní kluci s kterýma se zametalo a párkrát dostali od holek kopačky tak je to zocelilo a prostě přizpůsobili se tomu - asi přijali hru (jako kdyby si každej začal hrát na alfu, ale jen v tom negativním...mám holku vím, že mě má ráda tak toho zneužiju...atd.)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 07. Únor 2010, 13:34:14 »

Ale to je prostě nevyhnutelný. Než jsem změnil přístup na něco na půl cesty mezi vypočítavostí a hodným klukem, tak sem neměl nárok. Kdyby se dali holky balit na to, že jsem hodný, milý a spravedlivý, tak bych je na to úplně určitě balil. A byl bych spokoenej. Jenže holky tohle sice trochu možná chtějí, ale nefunguje to na ně Mrkající A proto se musim chovat tak jak se chovám. Tu a tam se tvářit, že jí nepotřebuju i když je pro mně všechno na světě. Tu a tam se tvářit, že jsem v pohodě i když nejsem. Atp.

Já teda nevim (neuražte se), ale stejně jako kluci tady nejsou průměrný vzorek populace, tak ani holky tady nejsou průměrný vzorek Mrkající Velmu-li holky v mém okolí, tak pro žádnou z nich není sex nijak moc důležitý ve smyslu, že ho potřebujou. Spíš tak jakože je to pro ně znak toho, že je kluk chce a to jim dělá dobře - tedy, že když s nima kluk nechce spát, tak ony chtějí spát s ním, ale ne proto, že by jim chyběl sex, ale protože mají pocit, že je to takový barometr vztahu a když nechce, tak je něco špatně.

A ještě jedna věc - tohle není zrovna to pravé místo, kde se ptát "jak jí dostat do postele" Úsměv Když si projdeš pár témat, tak je vidět, že většina témat je tady "nechala mě, co s tím?", "myslím, že mě nechá, co s tím", atp. Prostě vetšina kluků (i holek) tu řeší vztahové problémy a něco jako "zamilovanost" mnohem víc než "jak jí dostat" (ve smyslu "protože sem si řek, že bdue moje" ne ve smyslu "protože bez ní nedokážu být") Úsměv

Ale vážně by mě zajímalo, jak to na holce poznám, že to má ráda. Moct to poznat hned na začátku a případně ani nic nezačínat, to by bylo super S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 07. Únor 2010, 15:43:32 »

ava, od pohledu to asi nejde, ale pokud se s ní bavíš a ráda tě kinuje, je jasný, že má ráda lidský dotek a tak pravděpodobně i sex, pokud si neprošla nějakým traumatem nebo není panna
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 07. Únor 2010, 17:16:09 »

No, ja to vzdy poznal hned ze zacatku vztahu. Mel sem jak nymfomanku tak takovou normalni a taky polofrigidku. Po techto zkusenostech uz dokazu odhadnout, jaka ta holka bude v posteli. Ale je to spousta malickosti, ktery ti pak davaj celkovy obrazek. Takze jak to poznat neporadim, chce to jakysi cit. Jinak polofrigidka se casem zlepsovala a ke konci uz byla prakticky celkem pouzitelna  Šťastný Proste ze zacatku to moc nechtela a bylo to takovy nijaky. O par let pozdeji uz byla vycvicena a evidentne ji to bavilo Úsměv
Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 08. Únor 2010, 11:24:07 »

Vycvičená? Šťastný myslím, že nebudu jedinej kdo by to tady chtěl od tebe víc rozebrat... Jinak s tou nymfomankou to asi není problém poznat hned...z vyprávění kámoše co se seznámil na netu s jednou holkou a dal si s ní rande tak říkal, že ho chtěla o.jet pomalu už na lavičce v parku na 1st date! Prej, že se jí hrozně líbil...prej z ní měl skoro strach jak byla akční ...
Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 08. Únor 2010, 12:54:34 »

A co mam presne rozepsat?  Úsměv Nymfomanku poznas opravdu hned - mluvi o sexu otevrene, velice casto a s takovou jiskrou v oku. Taky te chce do postele co nejdriv, jeste ve fazi chozeni. Zazil sem, 14 dni sem se musel vselijak vymlouvat az to proste neslo (vylet s partou pod stany :-D )  Andílek Mormalni holka se o tim moc nebavi, az kdyz te trosku poznate a chvili spolu chodite, nevadi ji si o tom klidne i trosku popovidat a nez se spolu vyspite, ubehne aspon ten mesic minimalne. No a polofrygidka se o sexu prakticky nebavi, pokud se libate neni to takovy vasnivy a vyspi se s tebou az po x (v mem pripade 6) mesicich. Musim podotknout ze je to velice zjednoduseny popis a hraji v tom roli prave ty malickosti, ktery se nedaj popsat a musis na ne mit cit. Ale takova je moje zkusenost a stojim si za kazdym slovem  Úsměv
Jinak polofrigidku sy vycvicis, ale neni to hned. Mne to trvalo asi 2 roky a stejne to nebylo presne ono co sem chtel a proto sem byl dost sexualne frustrovany. Musis ji pomalu a nezne dokopavat  ktomu jak si to predstavujes a ukazat ji opravdovou slast  Úsměv Ta moje ex napriklad po svym bejvalym umela jednu polohu a to misionare a nebyl problem se se mnou vyspat jen jednou mesicne a co me vadilo nejvic, nechtela mi provadet oralni sex, kterej uplne miluju a vyzaduju  Úsměv Ale kdyz ji parkrat rozpalis a sladoucce provedes ty ji oralni rozkos, casem v zapalu slasti ti ho proste chytne a nestacis se divit sacim schopnostem Úsměv Pokud ti to prestane delat, tak ji taky nedopravej to co ji dela nejlip a casem se sama prisaje jen abys ji udelal to nejlepsi. I kdyz sem ji pak naucil spoustu veci a vycvicil, stejne to nikdy nebylo ono a ted po rozchodu se strasne tesim na to novy objevovani nejsilnejsich erotogenich zon na nove slecne  Úsměv To je to, co me na sexu bavi nejvic. Objevovat. Pze kazda slecna ma rada neco trosku jinyho a obcas se divim, co je dokaze rozpalit  Úsměv Tu sahnes sem, tu sahnes tamhle, neco preliznes, pomackas a mastis se na tech reakcich. Uaaaaaa, uz se tesim, moc moc Úsměv
Zaznamenáno

Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS