"Nechci Tě ztratit člověka"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 11:59:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  "Nechci Tě ztratit člověka"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: "Nechci Tě ztratit člověka"  (Přečteno 9278 krát)
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« kdy: 08. Červen 2008, 09:12:48 »

Ahoj,
mám jednu otázku: Co v překladu znamená, když dívka svýmu klukovi řekne: "Nechci Tě ztratit člověka"??
díky za překlady...
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Červen 2008, 09:24:22 »

Že neovládá základy větně stavby Projel jsem to
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Červen 2008, 09:28:23 »

Že neovládá základy větně stavby Projel jsem to

promiň, nějak mi to dnes nemyslí. Co tím myslíš?? můžeš napsat jednodušší větu pro dělníka?  Provokatér
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Červen 2008, 09:29:15 »

Tahle věta není správně česky, takže neznamená nic. Ale nejspíš to myslela "nechci tě ztratit jako člověka". Záleží při jaké příležitosti to řekla/napsala a jak se při tom chovala. U holek totiž není tolik důležité, co řeknou, ale spíš jak to myslí.

Trošku víc specifikuj tu situaci kdy se to stalo. Takhle to mohlo být cokoliv od vyjádření strachu o tebe až po rozchod a nabídnutí kamarádství.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Červen 2008, 09:40:19 »

můžeš napsat jednodušší větu pro dělníka?  Provokatér

kolega Beduin mi ušetřil práci Mrkající díky Kroutící očima
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Červen 2008, 09:41:36 »

Tahle věta není správně česky, takže neznamená nic. Ale nejspíš to myslela "nechci tě ztratit jako člověka". Záleží při jaké příležitosti to řekla/napsala a jak se při tom chovala. U holek totiž není tolik důležité, co řeknou, ale spíš jak to myslí.

Trošku víc specifikuj tu situaci kdy se to stalo. Takhle to mohlo být cokoliv od vyjádření strachu o tebe až po rozchod a nabídnutí kamarádství.

Dobře specifikuji situaci:
Seděli jsme naproti sobě a došlo na to, že já letos končím a ona bude studovat v tý škole, kde jsem byl. Ta škola je kousek od nás a ona je z města vzdálenýho 70 km od nás. Jeden vztah na dálku měla 2,5 roku.. Brečela u toho a říkala, že se bojí, co bude dál a řekla mi, že nechce mě ztratit jako člověka a nechce si kazit takový vztah...řekl jsem jí, že ji mám hrozně moc rád a že je spousta možností, jak se vídat. Samozřejmě mi řekla, že nechce se podívat na mou fotku a říct: s ním jsem chodila 2 měsíce...pro mě není problém za ní přijet se podívat, jednou se o tom předsvědčila a trochu jí to nakoplo..
Zaznamenáno
QitraM

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Červen 2008, 10:13:46 »

U holek totiž není tolik důležité, co řeknou, ale spíš jak to myslí.
Možná jsi to myslel stejně, ale trochu to upřesním. Je důležité, co při tom cítí. Jak to myslela se tu snažíme zjistit ;-) Jinak s ostatním souhlasím a potvrzuji.
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Červen 2008, 10:17:29 »

Z toho, co píšeš bych to viděl nějak takhle: Nejspíš má špatné zkušenosti s jedním vztahem na dálku, tak se bojí dalšího. Bojí se, že takovýhle vztah nezvládnete.

Ale to ještě vůbec neznamená, že to nezvládnete.  Mrkající

QitraM: Jo, vystihl jsi to přesněji Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Červen 2008, 10:28:30 »

Z toho, co píšeš bych to viděl nějak takhle: Nejspíš má špatné zkušenosti s jedním vztahem na dálku, tak se bojí dalšího. Bojí se, že takovýhle vztah nezvládnete.

to si myslím taky, ale vidím to tak, že se budeme vídat a řekl jsem jí, co jde s tím ještě dělat. těší se na to, ale chce vidět činy...
vztah jí vyhovoval a bylo to se žárlivcem. Tu svobodu ode mně bere jako nezájem o ní...
Rozchod zatím nechce a chce se si počkat jak se to bude vyvíjet....
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Červen 2008, 12:45:30 »

Myslim, ze se boji, ze se to cele zkazi a ona Te ztrati nejen jako pritele, ale i jako kamarada. Takze spis obetuje milostny vztah, nez aby Te ztratila jako kamose, bude doufat, ze i pak tu pro ni budes, budete si povidat a tak dale (sama pozitiva, stres ze vztahu odhodit)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Červen 2008, 13:23:42 »

Myslim, ze se boji, ze se to cele zkazi a ona Te ztrati nejen jako pritele, ale i jako kamarada. Takze spis obetuje milostny vztah, nez aby Te ztratila jako kamose, bude doufat, ze i pak tu pro ni budes, budete si povidat a tak dale (sama pozitiva, stres ze vztahu odhodit)

ježkovy oči.....
hezky se to čte, ale v praxi to funguje jinak.... já prozatím ji nedokáži brát jako kamarádku a netěší mě představa, že bych se ji ani nemohl dotknout, natož ji líbat...a to jsem jí vysvětlil, k tomu se přidala, že mě chce víc než jako kamaráda, prostě přítele, který tu pro ni bude...ale jak se o dívkách říká, že si neváží přátelství - o to víc se bojím jí to nabídnout..... Připomíná mi to ten vztah z filmu "ptáci v trní"
Ale nejvíce se obávám toho, že z takovýho vztahu nejspíš nepůjde zpět do milostnýho....
Díky, dostal jsem se tak k jádru věci...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Červen 2008, 20:21:10 »

MarTas: to jsem jen napsala,co bych tim v tu chvili myslela ja. Take jsem byla v podobne situaci...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. Červen 2008, 18:28:32 »

MarTas: to jsem jen napsala,co bych tim v tu chvili myslela ja. Take jsem byla v podobne situaci...

díky a mohu vědět jak to dopadlo???
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS