Okaté ignorování nebo vyjasnění? (někoho s kým mi to dřív HOODNĚ nevyšlo :D)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 15:48:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Okaté ignorování nebo vyjasnění? (někoho s kým mi to dřív HOODNĚ nevyšlo :D)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Okaté ignorování nebo vyjasnění? (někoho s kým mi to dřív HOODNĚ nevyšlo :D)  (Přečteno 17654 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 17. Leden 2008, 21:49:52 »

Takových holek ještě v životě potkáš... proč zrovna tuhle hrotit...
No, nevim. Z toho co píše, tak mi zrovna tahle přijde dosti unikátní Šťastný
To, že mu budeš zdůrazňovat, jak je toho hodně v sázce, mu právě nepomůže.
Možná ho to přiměje, aby se na to nevyprdnul, jak plánoval Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 17. Leden 2008, 22:30:16 »

 Směrovka Blaueminence Směrovka

Hej, tak po takovym tyjátru by mi spíš bylo trapný ji neoslovit! Ve tvý situaci mi totiž byť zvoranej pokus přijde daleko lepší jak žádnej... ale tak je to tvá věc, že jo.

 Mrkající
Zaznamenáno

0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 21. Leden 2008, 14:57:05 »

To, že mu budeš zdůrazňovat, jak je toho hodně v sázce, mu právě nepomůže.
Možná ho to přiměje, aby se na to nevyprdnul, jak plánoval Mrkající
To, že mu budeš zdůrazňovat, jak je toho hodně v sázce, mu právě nepomůže.

(jemu pomůže právě snížení důležistosti jakou tomu přikládá nebo vědomí, že už pak nebude mít možnost ji oslovitř, nebude mít ani kontakt atd. - což není jeho případ - přečti se znova jeho první příspěvek a posuzuj ho podle něj a ne podle sebe)

Každopádně se mu vyplatí to nějak zakončit bez ohledu na výsledek, minimálně pro tu zkušenost, překonání se a možnost to uzavřít a jít dál. Nedávat si zbytečně naděje, být případně příjemně překvapen a kfrotit případnou euforii. Pro něj je teď ideální k tomu přistoupit v rozpoložení, že už je to stejně ztracené, ale je třeba si to potvrdit, aby mu už nehlodal červíček, co kdyby... - tady vůbec nejde o to, jak ji osloví, vymejšlet nějaký postupy, ale o to aby překonal nervozitu a vyslovil. Klidně úplně nejbanálnějším přirozeným způsobem - dost možná ji i to u něj bude připadat zvláštní - prostě na formě už tak nesejde.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 21. Leden 2008, 15:06:26 »

To, že mu budeš zdůrazňovat, jak je toho hodně v sázce, mu právě nepomůže.
Možná ho to přiměje, aby se na to nevyprdnul, jak plánoval Mrkající
To, že mu budeš zdůrazňovat, jak je toho hodně v sázce, mu právě nepomůže.
OK, máš pravdu Úsměv Ale vem v úvahu i to, že pokud "o nic nejde" tak neni důvod riskovat a zkoušet to Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
antton



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - vychod
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 10. Únor 2008, 23:30:43 »

dopadlo to tady nejak? vypada to docela zajimave Šťastný
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 11. Únor 2008, 13:17:43 »

 Pssst! já bych toho rád spostu napsal, ale jak larry flint celkem oprávněně chtěla, abych se tu neukazoval dokud se něco nestane... a přísahám že to nějak dopadne, ale počkal bych po prezidentský volbě, pak mi snad povolej nervy Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 11. Únor 2008, 14:18:32 »

počkal bych po prezidentský volbě, pak mi snad povolej nervy Úsměv
LOL, tohle pošli Qarkovi, až bude psát článek o nejnepochopitelnějších výmluvách, proč ZROVNA TEĎ NIC NEUDĚLAT Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 11. Únor 2008, 14:51:42 »

Blaueminence  dobre timto ti milostive povoluji nas informovat, co je noveho pripadne stareho. Mam stres ze zkousek, tak se taky rada uvolnim a zasmeju  Smějící se to byl samozrejme vtip, uz me samotnou zajima, co si zase provadel ? 
 Andílek
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 11. Únor 2008, 21:22:28 »

Díky Úsměv.... no já jí napsal (sorry)... večer před odjezdem na hory, aby v případě neúspěchu stihla během mojí delší absence vychladnout, než se pomstí Šťastný a pokoušel se jen tak nevázaně si pokecat...

Ale to ona ne. Pořád se mě vyptávala, proč to všechno dělám. Snažil sem se z toho vykecat, ale nešlo to  Kroutící očima .... až ze mě dostala, že s tim mám velkej problém....

Pak najednou projevovala docela velkej soucit, až lítost a ptala se, jestli si o tom chci teda promluvit (tím nemusela možná myslet osobně). Že by nikomu nechtěla způsobovat traumata, ale připadá jí trochu divný, že kolem ní ve škole procházim a čim dál profesionálnějc jí ignoruju...  Otázka

Nakonec sem řek, že už je to vlastně celkem v pohodě, ale že jí radši nebudu nic slibovat.

Potom sme se úplně normálně rozloučili, svěřila se mi, že má další den zápas a neví jestli to zvládne, řek sem že držim palce. Úsměv

To se stalo 25. 1. Od těch dob sem jí už nenapsal, má pokaždý dost depresivní status (což je u ní neobvyklá věc).

Takže mi to příde, že z ní už může bejt maximálně kámoška, i když se budu snažit...

Hlavní ale je, že už mi to zas tak nevadí. Začalo mi to totiž náhle vycházet s tou druhou holkou z toho druhýho topicu http://forum.qark.net/jak-na-zensky/ulitla-strelena-prastena-pubertacka-vite-co-myslim-d-mne-17-ji-15/;msg24217#msg24217, na kterou už sem se skoro vykašlal... Úsměv)))))))

P. S. Ale všem vám moc děkuju. Radíte mi úžasně  Mrkající, kámoše to už přestalo bavit...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS