Přítelkyně-Problémy.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:10:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přítelkyně-Problémy.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Přítelkyně-Problémy.  (Přečteno 6146 krát)
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 17. Únor 2011, 00:03:56 »

Zdravím mám menší problém.Přítelkyně má nějaké problémy, ale nechce se mi svěřit nic,pořád říka že to nechce řešit, nechce se otom bavit nic.Začalo to někdy min pátek kdy sme si domlouvali že u nás strávíme víkend jelikož už sem malinko pozoroval že neni až tak ok samozřejmě rýma apd bez nálady tak sem se jí ptal co se děje samozřejmě řekla nic,at nechám zbyteční kravinky typu kdy se přesně uvidíme apd a na jak dlouho že jí to nebavý řešit.Samozřejmě já se vtom pořád vrtal a nastalo tak že sem jí uplně zkazil náladu a řekla že to prostě necháme bejt a uvidíme se jindy po víkendu že se nechce zbytečne hádat.Byla to moe vina to vím omluvil sem se jí za to řekla že to bude dobrý ale že nechce neustale řešit takovydle kravinky, tak sem jí řekl že pro mě to nejsou kravinky ona preferuje když se dva v tejdnu vidí 1-2x protože se pak na sebe více těšíme..Já samozřejmě stím souhlasím,ale sem radši když svojí přítelkyni vidím trochu víc,ale udělali sme společnej kompromis což bylo fajn samozřejmě víkend už nepřijela jelikož bez nálady nechtěla se hádat a chtěla se prostě odragovat tak jela s rodiči nakupovat a večer s kámoši na disco.Eště než odešla sem jí psal co bych rád chtěl v našem vztahu zlepšit a ona mi napsala co ona.Řekla že ten vzkaz byl nadhernej a krásně se četl,napsala mi než odjela že mě má moc v srdíčku a že na mě bude myslet a já sem jí přal at si to užije..V neděli psala že si to božsky užila že pila colu a že jí tam nabaloval nějaký 35 a chtěl jí kupovat drinky a že ho slušně poslala někam tomu sme se oba zasmáli..i Já byl na disco vše bylo fajn, ale večer přišel zlom, píšu jí jestli se měla dobře, ona že celkem jo,tak sem napsal proč celkem,a už to začalo že má nějaký problém.a že se otom nechce bavit nic,říkam stalo se něco?Na to at to nechám bejt že to neni nic o nás o našem vztahu ptal sem se jestli se nahodou na disco něco nestalo at mi to radši upřímně řekne než se to dovim od jinud řekla že vůbec ne.Řekla mi že až to vyřeší že mi to poví jenže od neděle to de od 10 k 5 a já stále nevím co se děje,strašně rád bych jí pomohl podpořil vymyslel sem pro oba program vinečko procházka filmík něco udělám k jídlu o víkendu protže jí nechávám ted přes tejden v klidu at si to řeší nu,ona na to že je to božský,ale že v sobotu jede s rodiči a segrou na lyže natož sem zapomněl jelikož sem tam měl ject taky tak mi řekla že klidně po lyžích jestli nebude K.O přijede a bude u nás do neděle,řekl sem že uvidíme jak se bude cítit..zeptala se jestli si eště napíšem říkám určitě.Večer sem napsal na fcb a napsala mi že to mám ted sní težký....Napsal sem jí že bych jí strašně rád pomoch ale nevím prostě jak chtěl bych jí bejt oporu,ale nevím sčim bojuju ona že to nejde že si to chce vyřešit sama že ani o mou pomoc nežáda.Řekl sem at mi to hernajs už řekne co má za problémy na to mi zase řekl že se otom prostě nechce bavit..Tak sem jí napsal že sme ve vztahu dva že by to pro mě udělala taky kdybych měl problémy..Řekla že jo ale že nemá ted náladu na nic kadžýmu jí zkazí náladu ani na nikoho i mě.Mě zná že mě jí opravdu neotraví ja sem optimista,a to by musel bejt k sakru věc aby mě to otrávilo..Napsal sem jestli sem pořád její přitel a jestli nahodou nemyslí na náky rozchody pauzy,řekla že sem její přitel a že na rozchod nic nemyslí,ale že to mám sní ted těžké...Co mam dělat jak jí mam pomoc aspon trochu když nevím vo co de?Můžu vám říct že nekdy se mi honí hlavou hrůzný myšlenky co udělala nebo tak fujky,ale to snad ne Někoho jinýho vtom taky nehledám,to by mi to sama od sebe asi neřekla že má problémy a že až to přejde ráda mi to řekne...Ale k sakru co mám ted dělat nechávám jí volno at si to řeší nevidíme se,ale mě to kadí rád bych se angažoval,ale když nevím nic jak to zjisti nebo aby mi to řekla jak na to? Smutný

Samozřejmě náká zamilovanost náznaky nic prostě za tejden,jak má problemy nebo je zklamaná,tak se chová jinak žádný pusinky nic,ale to chápu naprosto ani to nežádam,ale je to te fakt težký rád bych věděl co se děje,ale sem bezradnej Neutrální
Děkuji za rady....
« Poslední změna: 17. Únor 2011, 00:13:17 od Cizinkx » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Únor 2011, 00:42:14 »

No na prd. Nejlepší je asi čekat, jet si to svoje. A nenimrat se v tom. Má nějakej problém s kamarádkou nebo tak něco, třeba. Nebo je to něco vážnýho, ale NENI TO TVŮJ PROBLÉM. Až bdue připravenýá to s tebou řešit, tak se ozve. Bejt tebou nahodim zpátečku a přestanu to řešit. Uzavřel bych to nějak jakože "Fajn, už se nebudu vyptávat. Ale víš, že kdybys potřebovala, můžeš s tim za mnou přijít a zkusíme to vyřešit společně." Ale tím, že to z ní budeš tahat si nepomůžeš.

A dál to neřešit. Pokud se jí na to nebdueš vůbec ptát, tak s tím přijde brzo sama IMO. Pokud máš pochyby ohledně toho, že by to mohlo ohrožovat přímo váš vztah, tak tím spíš to neřeš. Když na tebe nemá náladu, tak si sežeň jinej program. A dej jí nějakej čas, týden, čtrnáct dní. Neignoruj jí, ale nevyhledávej její přítomnost.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Únor 2011, 08:18:48 »

asi milionkrát ti řekla, že to s tebou řešit nechce, tak na co chceš radu? abych ti napsal, ať to neřešíš.....?

to jsou prostě ženský, sem tam se taky objeví něco, co mi přítelkyně říct nechce. a jelikož jsem jí už oznámil, že mě nebaví to z ní vždycky půl hodiny dolovat, tak se jí zeptám jednou, max 2x a když mi to neřekne, tak to je její věc. Ona ví, že pokud bude nějakej problém, tak za mnou může jít. Nech ji fungovat jako samostatně myslící bytost.

Pokud jí důvěřuješ a zatím tě nepodvedla, tak na to myšlenky ani nesměřuj.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Únor 2011, 10:13:44 »

asi milionkrát ti řekla, že to s tebou řešit nechce, tak na co chceš radu? abych ti napsal, ať to neřešíš.....?

to jsou prostě ženský, sem tam se taky objeví něco, co mi přítelkyně říct nechce. a jelikož jsem jí už oznámil, že mě nebaví to z ní vždycky půl hodiny dolovat, tak se jí zeptám jednou, max 2x a když mi to neřekne, tak to je její věc. Ona ví, že pokud bude nějakej problém, tak za mnou může jít. Nech ji fungovat jako samostatně myslící bytost.

Pokud jí důvěřuješ a zatím tě nepodvedla, tak na to myšlenky ani nesměřuj.

Jasný chápu taky by mi to nejspíš bylo malinko nepříjemné kdyby to ze mě pořád dolovala,ale prostě když jí vidim jak je bez nálady něco podniknout,snikym to nechce řešit na fcb ty statusy,tak mě to mrzí chtěl bych jí pomoct to co navrhoval Ave sem udělal a napsal sem jí že sem tu pro ní a že kdykoliv může přiject svěřit já jí rád pomůžu,ale prostě nechce,že bych jí nepomohl ani oto nežádá,souhlas už sou to několik dnů co jí nechávám volno,píšeme si voláme,ale nevídáme nechávám jí čas at si to vyřeší...Svůj program mám,nejsem na ní zas tak fixovanej ale moc rád sní trávím čaš páč si dokonale rozumýme akorát prostě ted to nejde sex nic,ale to já chápu a vubec takhle nemyslim vím že na to stejně náladu nemá momentalně takže přemlouvat apd by byla kravina,ale je to moe přítelkyně takže bych jí rad ztoho pomohl,ale je težký bojovot s něčím co nevím co je!!!Občas mám prostě myšlenky typu jestli mi to nechce říct jenom proto že moc dobře ví že by mě to moc ranilo a zklamalo,ale to bych pak zas nechápal proč by to sama nakousávala...Ale to se mi prostě jen tak mihne hlavou abyste si nemysleli že sem nějaký žarlivec to ne ale tak jistě občas trochu zažárlim i proto aby viděla že jí mám moc rád a že jí zbožnuju to samé ona,ale nic velkýho,ona má svůj život a já mám svůj.Věřím jí,ale asi nejlepší jak říkate nechat jí ted bejt at to pořeší ona mi to pak sama někdy řekne:) mno...Ale je to hold težké...
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Únor 2011, 10:47:13 »

Tak jen tak pro zpestřní napíši včerejší konverzaci kde mě uplně maximálně vytočila,proč mi píše že na rochod nemá ani pomyšlení a na konci konverzaci mi napíše kraviny typu že je zvědavá jak dlouho to sní eště vydržím, proč todle říka, mě to tak vytočilo, že sem jí razatně řekl at tydle hovadiny neříká, že to je kravina, a já kvůli tomu že má problem se sní nebudu rozchazet, že taková svině nejsem,na tož se mi omluvila, že to napsala, tak sem jí poprosil aby tydle ani ostatní věci už nikdy neříkala ani na ně nemyslí že je to pro mě dost hnusné a vytáčímě to, at mi to slíbí slíbila mi to což mě překvapilo říkám fajne.Todle dělá moe kamarádka kamarádovi a to nemáj ani problémy, ale pomalu každej den říka takovýdle kravinky takže vydim jak je můj kamarád ztoho otrvánej a todle já nechci tak sem jí to řekl.Tak sem jí řekl to chceš abych ti dal kopny potomdle toužíš ona že neví,že ted na vztach ani na náky ani jiný věci nemá náladu,že má problemy a blbý období!!!Ale todle já k sakru chápu držim se jí neotravovat at si to vyřeší sama nevídáme se at má na to dostatek času,ale todle co píše mě prostě vytáčí já to o ní moc dobře vim že když má problémy,blbý období,tak to nejde mít pomyšlení na vztach na sex apd jiný věci...Ted myslim na to že mě chce vytočit abych to ukončil já??Naštvat mě,otravovat mě tim, psát otom že se nechce vidět že nechce mi taky otrávit,tak abych to už nevydržel a ende ale to nechápu :roll:možná mi to tak připadá jenom rád bych se mýlil...proč bych měl i já trpět já jí nabizím podporu a místo toho bych měl dát kopny todle je na hlavu padlý abych se začal trápit i já přitom já mám dobrou náladu rád bych jí na ní převedl??Já sem jí několikrat řekl že jí pomůžu nebo že se mi muže svěřit a že to i můžem společně vyřešit!!!..
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Únor 2011, 14:16:00 »

Nebudu se pouštět do žádných spekulací, to by ani tobě, ani jí nepomohlo, ale já osobně to moc pozitivně nevidím.
Nevím, jakej máte mezi sebou vztah, ale příjde mi vaší upřímnosti a důvěry, že asi "nic moc".
Přesně jak píše Av4, není to tvůj problém a ona ho s tebou řešit nechce. Naznačil si ji podle mě dostkrát, že ji s tím chceš a můžeš pomoct. Taky si myslím,že brzo příjde sama, nebo se to dozvíš "jinak".
Rozhodně se snaž na to nemyslet, najdi si jinej program, kterej ti zaměstná hlavu, běž si třeba zaběhat, nebo zaplavat, ať vybiješ energii, dostaneš do těla trochu endorfinů, zajdi se pobavit s kámošema do hospody...
Těžký si to částečně děláš sám...-> tím, že chodíš právě s ní.
Já být tebou, čas bych trávil utužováním vztahů ve tvém social-circle.
Některý holky jsou prostě takový, obzvlášť mladý, radši budou lhát říkat, že se nic nestalo a že si to vyřeší samy, jenom aby svého přítele nezklamaly. Promiň, ale duševně vyspělá asi moc nebude.

To už je na tobě, říct si, zda si v tom vztahu šťastnej, naplňuje tě a přináší ti, to co sis přál, nebo zda ho máš jen kvůli nedostatků interakcí s jinejma holkama.
Pozor! Ty bys měl být pro holku taky výzva, nejenom žárlit, dárečky a IOI, nesmíš bejt tak moc zaintersovanej a viset na přítomností s ní. S tímhle se potýká spoustu mužů, někdy včetně mě samotnýho. A uvidíš, jestli i ona podnikne nějaký kroky pro utužení vašeho vztahu.
Proč to píše? Protože tě zkouší! A kdo ví, jaká je realita... Ona tě možná podvedla, nebo má nějakej splýn, ty nevíš na čem ses, neprospívá ti to a tak se cítí ti být zavázaná, jenže z její žádný náznak o změnu!!!!! Ze spousty svých zkušeností ti říkám, že takhle se partneři k sobě nechovají.
To ona musí chtít si nechat pomoct. Chlape, ty jsi chybu neudělal.

Nebudu ti mazat med kolem pusy. Co kdyby ses poohlídnul po jiné, jí na tobě moc nezáleží. Nech ji, ať si svoje problémy vyřeší sama.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS