Punk vs slušný holky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 19:56:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Punk vs slušný holky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 9 Tisk
Autor Téma: Punk vs slušný holky  (Přečteno 83978 krát)
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 29. Červen 2008, 10:27:30 »

Ty procenta bych viděla ne na 1 % ale tak možná na 15.

Spoustu holek odradíš už od pohledu, ale u těch které neodradíš a ukážeš jim, že jsi slušnej můžeš mít i docela plus (přece slušňák s drsným vzhledem je celkem žádaná kategorie, ne?).

Myslím, že u holek pod 20 je to celkem v pohodě, nad dvacet mi připadá, že holky hledají někoho praktičtějšího do života a tam to může být problém, tenhle styl nevzbuzuje příliš dojem úspěšné kariéry... Samozřejmě to neplatí obecně.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 29. Červen 2008, 11:31:32 »

Já neodsuzuju žádnej styl hudby, oblíkání, čehokoliv, pokud tim stylem člověk neomezuje ostatní, což punkáči právě dělají
Řekni mi prosimtě jak. Jo a děkuju za karmu
Nestačí, že se na tu odpudovist musim koukat?... No dobře, tak třeba dělají všeobecný "bordel" na koncertech, festivalech a vůbec prakticky na všech společenských akcích, kde se jich aspoň pár vyskytuje (v hospodě srovnej skupinu punkáčů se skupinou normálních lidí a hned ti to dojde)... jestli jsi někdy na podobný akci byl, tak nemůžeš tvrdit opak. Punkáči tam jsou vždycky centrem hluku, nepořádku, bordelu, pokřiků, alkoholu, drog a všeobecného ničení mravů mladé společnosti. Punkáči jsou právě ti, kteří nejvíc odsuzují ostatní kvůli stylu a tím pádem odsuzují drtivou většinu lidí a dávají to hezky najevo, čímž taky obtěžují mě a všechny ostatní, kteří s jejich stylem nesympatizují.

D9 - není punkáč jako punkáč ... PUNK ... je v dnešní době uplne o něčem jiným než býval .... uplne ...
To ano, já ale předpokládám, že tady Comanch mluví stejně jako já o běžných tradičních punkáčích. Pokud je to ten typ, co si na punk jen hraje, aby si připadal tvrdší, pak tu nemáme co řešit. Prostě se na to vykašli, kup si normální hadry a bal normální holky...
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 29. Červen 2008, 11:40:51 »

Nemyslim si že by si nějakej hodně tvrdej punkáč tady s náma psal na foru o balení holek. Ty co dělaj bordel a motaj se okolo drog jsou č...ci. A možná že znáš jenom ty a proto odsuzuješ automaticky všechny. Což neni nic nenormálního. Každej taky odsuzuje emaře (pokud jím sám neni) ale né všichni ema jsou zoufalí a podřezávaj si žíli. Chce to poznat víc tu  kulturu druhých, než je začneš odsuzovat. A punk je založen na hudbě, alespon ten můj, anarchie už je taky trošičku jinej směr. Jinak včera už jsem nabral jednu holku z ulice, ale jak je slušná to ještě nevim.
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 29. Červen 2008, 14:59:29 »

Ty co dělaj bordel a motaj se okolo drog jsou č...ci. A možná že znáš jenom ty a proto odsuzuješ automaticky všechny. Což neni nic nenormálního.

Ano a takových lidí je spousta...prostě když vidim punkáče, tak na mě nepůsobí zrovna slušnym dojmem. Tim se snažim říct, že tě většina holek odsoudí na první pohled. Ale neříkám, že všechny.
A taky ta tvoje touha se odlišovat mi přijde přehnaná. Ty tu tvrdíš, že nesnášíš moderní věci, takže když to, co nosíš teď, začne být moderní a to, co je teď  moderní, bude out, tak úplně změníš styl oblékání a začneš nosit to, co se ti teď nelíbí, páč to bude out? V tom případě nemáš žádnej styl, ale jseš jen ubožák, co se na sebe nějak snaží upoutat, páč to jinak neumí.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 29. Červen 2008, 15:12:52 »

Tak mě napadlo eště pár připomínek:

1) Comanchi, nechceš sem hodit fotku, ať vidíme, jakej seš punker? Protože jestli se tu bavíme o tom, nakolik je tvůj vzhled přijatelnej pro "mainstreamový" slečny, chělo by to něco, podle čeho si můžem udělat představu...

2) Eště se tu nemluvilo o "estetické" stránce věci. Ono nejde jen o to, zda slečna má či nemá vůči pankáčům předsudky, ale taky jestli se jí ten styl líbí.
Totiž jsem se nad tím trochu zamýšlel a došlo mi, že většina punkerek není můj typ, přestože proti tomu stylu a lidem nic nemám, spíš naopak.
Prostě mám na holkách rád normální dlouhý vlasy a punkový účesy se mi na nich dost nelíbí. Vzpomněl jsem si na jednu slečnu ze školy, která měla půlku hlavy úplně naktrátko a na druhé půlce polodlouhý vlasy. Jako vypadalo to stylově, ale zároveň hrozně "antisexy".
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 29. Červen 2008, 16:01:40 »

Luboš92: Líčíš to moc přehnaně, já řikal že nemám rád moderní věci(např.bych ted nebyl emo jen proto že je to děsně in), nesnažim se bejt zas tak out, mám svůj styl a nechci aby ho mněl každej druhej. A za třetí pokud bude někdy punk in, tak se mi znechutí to že tak bude chodit oblíkanej každej druhej, né že bych šel na hopera nebo já nevim co.

J/R: Hele žádný fotky nemám, nikdy jsem neměl potřebu fotit sám sebe a nějaký ty profily už vůbec ne. Ale možná pro tuto příležitost udělám vyjímku. Uvidíme...
Ale napadlo mě že bych moch udělat stručný popis. Sice si každej řekne že kecám nebo se přikrášluju, ale koneckonců fotka co bych sem dal taky nemusí bejt moje že.
Tak velmi stručně, například to co ted nosim nejčastěji. Začnu odspoda. černý glády dr.Martens 10 dirkový. Rudý kalhoty s nějakejma těma nášivkama, opasek z pyramid, nějaký to triko oblíbený skupiny, sako s plackama a na hlavě menší číro(žádný tužidla, barva a už vůbec ne gel).Foto monžá bude, ještě uvidim.
« Poslední změna: 29. Červen 2008, 16:22:39 od Comanch » Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 29. Červen 2008, 16:18:58 »

Nelíčim nic přehnaně, jen jsem shrnul, to co jsi napsal  Úsměv
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 29. Červen 2008, 19:25:59 »

Comanch: Však jak se ti chce; to byl jen takovej návrh, jak ti líp poradit. Ne že by na tom nějak záleželo, takže není nutný aby ses tvářil, že nám tím děláš laskavost  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 30. Červen 2008, 17:09:37 »

Tvoje punkerství není založený na ODPORU k MAINSTREAMU, ale na HUDBĚ (si napsal tady: http://forum.qark.net/o-zenskych/punk-vs-slusny-holky/;msg41304#msg41304), tak přece nemůžeš říct, že by se z tebe přez noc stal hoper jen protože všichni poslouchají punk.

No offense, ale na mě působíš jako děsnej pozér Úsměv A to holky odpuzuje víc než cokoli jinýho Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 30. Červen 2008, 17:17:21 »

Avaranger: Tak si to přečti ještě jednou, psal jsem (A za třetí pokud bude někdy punk in, tak se mi znechutí to že tak bude chodit oblíkanej každej druhej, né že bych šel na hopera nebo já nevim co.) A tam je jasně řečeno "né že bych šel na hopera" to znamená že prostě NE. Tak nevim co mi to tady tvrdíš.
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 30. Červen 2008, 18:16:29 »

Jsou lidi ktery trend vytvari a jsou lidi, ktery ho tupe nasledujou dextero.


Pardon, ale ty máš pocit, že s dredama nějakej trend vytváříš?  Šokovaný A přečti si pořádně můj příspěvek, nikoho nedsuzuju, jen píšu jak to většinou je. Pokud budeš mít v 50ti dredy, tak možná až v tom věku s tím budeš originální, ve 24 je to jen tupé následování co už tu je nebo bylo.
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 30. Červen 2008, 18:22:24 »

Jsou lidi ktery trend vytvari a jsou lidi, ktery ho tupe nasledujou dextero.


Pardon, ale ty máš pocit, že s dredama nějakej trend vytváříš?  Šokovaný A přečti si pořádně můj příspěvek, nikoho nedsuzuju, jen píšu jak to většinou je. Pokud budeš mít v 50ti dredy, tak možná až v tom věku s tím budeš  jedinečná (ale jen díky svému věku) , ve 24 je to jen tupé následování co už tu je nebo bylo (nejseš jediná dredařka pod sluncem, v poslední době mám pocit, že se s tím roztrhl pytel). Tím nic proti dredařům, ale nevykládej, že vytvářiš nějakej trend.
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 30. Červen 2008, 22:00:08 »

Osobně upřednostňju drsnější holčiny. Problém punkerek, systemmaček, hiphoperek atp. je  ten že to velmi často bejvaj mladý naivní pipky slepě upjatý ke svýmu hudebnímu stylu... až budou mít nějakej ten rok po střední tak se teprve vybarvěj. Takže za nejlepší považuju takový, co tim prošly, ale už dostaly rozum (jako občas aď se klidně odváže žeo Úsměv)
Paradox je ten že po mě koukaj spíš slušňačky, jenže to neni pro mě... nechci se před nima přetvařovat.

Dal sem se na vlastní cestu, dělám co mě baví, nosim co se mi líbí. Na sebe si nekoupim věc o který vim že má stejnou někdo známej. Na sebe si vemu jednou značkovou věc, jindy jednobarevný triko bez nápisů, klidně roztrhaný, ale čistý... Komu se to nelíbí ať si prdel políbí. Zkušenost je taková že se výrazně rotšířil okruh známejch a lidi mě víc respektujou (no trochu se na tom podepsalo i asertivní jednání žeo)
« Poslední změna: 30. Červen 2008, 22:16:47 od Nonkomunikátor:) » Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Honza11

Karma: -2
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 03. Červenec 2008, 17:59:04 »

ja bych to tak nepaušalizoval
Zaznamenáno
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 07. Červenec 2008, 18:32:40 »

O všudypřítomným škatulkování nemže bejt řeč Mrkající Teď vážně, je jasný že je každej jinej a každej si svoji jedinečnost uvědomí v jiným věku (někdo nikdy)
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 07. Červenec 2008, 19:21:10 »

Včera jsem byl na pivu s jedním známým a napadla mě tam ještě jedna věc k tomuto tématu.
Neberte to jako mentorování, nýbrž pouze vyjádření názoru.

Jde o to, že když už má někdo nějakou "radikální" image, tím myslím radikálně přizpůsobenou nějakýmu hudebnímu stylu, tak by se v tom stylu měl taky slušně vyznat. Jinak to působí dost blbě.

Napadlo mě to proto, že ten známej nosí skoro všechny blackmetalový propriety - na černo nabarvený dlouhý vlasy, černý hadry, obrácenej kříž i ostnatej náramek (chybí mu akorát corpsepaint a nábojnicovej pás:), ale když jsem si ním jednou chtěl pokecat o muzice, tak z něho vylezlo, že zná a poslouchá akorát Cradle of Filth tj. neprovařenější kápelu z žánru (něco jak kdyby "punker" znal jen Green Day). Moc si tím u mě teda nešplh.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 07. Červenec 2008, 20:09:02 »

já nevim jak vy, ale za život jsem takhle na ulici či jinde viděl orpavdu malilinko tech punkáčů ala sex pistols. Čim dál častěji slýchávám výraz "Weekend Punk" (jmenuje se takhle i song od Totáčů). Je to zruba otom že nejde poznat že ten dotyčný je punkáč. Jediný co ho prozrazuje je nenápadný triko punkový skupiny pod mikinou a řev valící se ze sluchátek Mp3 přehrávače.
A troufám si říct že většina lidí co poslouchá punk takhle jsou (timdle nemám namysli ty holčičky co ze dne na den začnou poslouchat simple plan a oblíkaj se co nejvíc punkově tak, jak to psali v minulym čísle brava)

Jistě, pak tu jsou ti co vypadaj jako Exploited, jenže ty jsou někde pod mostem a píchaj si herák a balení hoek je asi fakt moc nežere... sem tam nějaká děvka a na nějakym konzíku průtokový ohřívač na pivo...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 07. Červenec 2008, 21:02:11 »

Jistě, pak tu jsou ti co vypadaj jako Exploited, jenže ty jsou někde pod mostem a píchaj si herák a balení holek je asi fakt moc nežere...
S tím nemohu až tak uplně souhlasit. Pokud je pro takovýhle punkáče vzor The Exploited, uričtě nebudou vypadat tak jak popisuješ. Myslíš že by mněli houmlesáci pod mostem píchající si herák, takhle dobrou kapelu slavnou po celym světě? Většina punkáčů jsou civilizovaní lidi, a i když vypadaj trošku pod úrovní, jsou to leckdy bezvadní týpci. Na mě na ulici taky občas blbě čuměj lidi a to se beru za normálního kluka.
P.S.: Fakt se asi budu muset vyfotit a dát to sem  Úsměv
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 08. Červenec 2008, 17:32:14 »

http://www.youtube.com/watch?v=vwALSGmTNkA

Tihle už téměř kmeti, to pozérství vystihli asi nejlíp.....at už jde o punk nebo jinej hudební styl
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
trejvis77
Host
« Odpověď #44 kdy: 08. Červenec 2008, 18:12:15 »

já nevim jak vy, ale za život jsem takhle na ulici či jinde viděl orpavdu malilinko tech punkáčů ala sex pistols. Čim dál častěji slýchávám výraz "Weekend Punk" (jmenuje se takhle i song od Totáčů). Je to zruba otom že nejde poznat že ten dotyčný je punkáč. Jediný co ho prozrazuje je nenápadný triko punkový skupiny pod mikinou a řev valící se ze sluchátek Mp3 přehrávače.
A troufám si říct že většina lidí co poslouchá punk takhle jsou (timdle nemám namysli ty holčičky co ze dne na den začnou poslouchat simple plan a oblíkaj se co nejvíc punkově tak, jak to psali v minulym čísle brava)

Jistě, pak tu jsou ti co vypadaj jako Exploited, jenže ty jsou někde pod mostem a píchaj si herák a balení hoek je asi fakt moc nežere... sem tam nějaká děvka a na nějakym konzíku průtokový ohřívač na pivo...

souhlasím... v tomhle případě i já jsem ten "weekend punk" jak popisuješ... prostě si bere z punku jen to, co mi vyhovuje, každopádně o tom taky punk je, že si můžeš "dělat co chceš"... Takže na koncertech "zařádím"  Šťastný, ale jinak jsem hodnej... Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 08. Červenec 2008, 20:12:37 »

dextera: To jo, fakt se jim ten song, především jeho myšlenka, povedl. Visáči sou nej. chodím téměř pravidelně na konzerty  Úsměv
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 10. Červenec 2008, 12:17:40 »

Visáči sou nej.

No já si myslim že jsou lepši český punkový skupiny Úsměv podle mě jsou nejlepší Totální nasazení, Houba, a tak podobně.. Nicméně myslim že na tom by sme se asi nedohodli která skupina je nejlepší  Šťastný. tak ale musim uznat že jsou dobří, ale nejlepší song od nich je ,,Traktor" Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 10. Červenec 2008, 14:42:20 »

Z tohohle nejvíc chcípam Šťastný jak všichni punkeři milujou Visací zámek a absolutně to nechápou... Visáči už několikrát říkali, že ten punk berou jen jako srandu... zkrátka si dělaj z punku prdel a punkáči to nechápou a považujou to za dobrou punkovou skupinu Šťastný
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 10. Červenec 2008, 17:03:52 »

D9:
To je fajn že je neposlouchám (ne fakt, znám od nich akorát ty dvě písničky-známku punku a traktor)

Když se ale na to koukneš z třetí strany tak kdo ty visáče má poslouchat jinej než punkáči?
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 10. Červenec 2008, 17:18:11 »

D9: Kdes to prosimtě slyšel? Byl jsi někdy na jejich konzertu? četl jsi někdy něco o jejich historii? NE!!
Já ano a vím o nich mnoho, i z dob kdy jsme ještě oba byli na houbách. Ty znáš jen to co si slyšel v televizi od borečků jako jsou např. rybičky48, který se cpou do punku jen proto aby se smáli jak punkáčům tak i popu. A kdybys neznal jen jednu písničku, která mněla klip v televizi, pochopil bys jejich myšlenky v textech. Tak se prosimtě nepřirovnávej k názoru ostatních borců
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS