Spadne vaše cena, když dostanete "do držky"?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:24:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Spadne vaše cena, když dostanete "do držky"?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Spadne vaše cena, když dostanete "do držky"?  (Přečteno 24760 krát)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 08. Únor 2010, 17:02:06 »

....A nestojí za to chodit s blbcem, kterej se na to kouká a nic neudělá Šťastný

tak ale taky by to nemel furt resit pestima, ne? Šťastný a nekdy je aji lepsi neudelat nic Úsměv treba dyz ses sama a jich je dvacet Úsměv lepsi pak byt bez holky co Te za to nazve blbcem, nez slintajici hrdina na vozicku  Slintající  Mrkající
já nechtěla řešit pěstma nic. Jen jsem reagovala na urážku. A pak mě holt mrzelo, že se mě ani slovem nezastal, jen koukal na můj krvácející nos Šťastný

A mimochodem jsem ho nazvala blbcem i pro jiný věci, který kdy udělal nebo neudělal Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 08. Únor 2010, 17:27:24 »

kvaposak: no já čekal, že to skončí nějak zajímavě... že mu třeba rozbiješ držku nebo on tobě Šťastný ... nebo něco...

mimochodem v tomhle se hrozně mýlíš.... vždycky si můžeš vybrat dobře, akorát často tu správnou možnost člověk nezná...
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 08. Únor 2010, 18:06:58 »

tak ale taky by to nemel furt resit pestima, ne? Šťastný a nekdy je aji lepsi neudelat nic Úsměv treba dyz ses sama a jich je dvacet Úsměv lepsi pak byt bez holky co Te za to nazve blbcem, nez slintajici hrdina na vozicku  Slintající  Mrkající
Ty bys dovolil a jen prihlizel tomu, jak nekdo fyzicky ublizuje tvoji pritelkyni? Tohle mi prijde hodne, ale hodne ubohe....ubozejsi vrianta je, ze bys jeste zdrhnul.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 08. Únor 2010, 18:45:05 »

No, kdyby to byl spravedlivý fight - holka proti mé holce (taková ta holčičí bitka), tak bych se koukal, ať si ty problémy vyřeší sami.  Úsměv
Ale kdyby se jednalo už o něco závažnějšího, jak se někdo naváží do mé holky nebo někoho z rodiny (např. skupinka,debil atd.), tak se určitě zastanu nějakým nejlepším způsobem...
Takže Jesse - já nesouhlasím. Připadal bych si jako totální nula, srab, bezohledný Jouda, který stojí za nic.
« Poslední změna: 08. Únor 2010, 18:51:23 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 08. Únor 2010, 19:14:49 »

To D9: Jasně no s odstupem času když nad tím přemýšlím tak mě mrzí, že sem se jí nezastal razantněji... takže poučení snad u další holky to napravím Šťastný doufám, že za to bude stát.

Nezná, nebo kvůli různým faktorům nevidí a někdy není čas a jedná se zkratovitě ..já třeba kvůli chlastu docela mi to zatemnilo mozek a jednal jsem asi jinak než byl střízlivý...myslel jsem si jak jsem nad tím nevyzrál, že ji dám lekci a uvědomí si, že pro mě není žádnej rozdíl jestli se okolo ní motá fotřík, nebo sympatickej boreček - ten rozdíl viděla jen ona.
Takže jak by ses zachoval ty?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 08. Únor 2010, 19:52:58 »

....A nestojí za to chodit s blbcem, kterej se na to kouká a nic neudělá Šťastný

tak ale taky by to nemel furt resit pestima, ne? Šťastný a nekdy je aji lepsi neudelat nic Úsměv treba dyz ses sama a jich je dvacet Úsměv lepsi pak byt bez holky co Te za to nazve blbcem, nez slintajici hrdina na vozicku  Slintající  Mrkající
Tohle dokazuje, že ses nikdy nepral Úsměv
Zaznamenáno

jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Únor 2010, 21:46:58 »

....A nestojí za to chodit s blbcem, kterej se na to kouká a nic neudělá Šťastný

tak ale taky by to nemel furt resit pestima, ne? Šťastný a nekdy je aji lepsi neudelat nic Úsměv treba dyz ses sama a jich je dvacet Úsměv lepsi pak byt bez holky co Te za to nazve blbcem, nez slintajici hrdina na vozicku  Slintající  Mrkající
Tohle dokazuje, že ses nikdy nepral Úsměv
jasny, a co sem asi psal o prispevek vys  Smějící se nemam problem vydrzet bolest, pac delam kontaktni sporty a nedela me problem nasrat se a pomstit se, ale je picovina rezat secky okolo za kazdo blbost Úsměv jasny, dyz Ti nekdo obtezuje holku, tak si o to koleduje, ale prvni by melo byt vetsino slovni vyrikani Úsměv
uz me tady ale nebavi o tem dal kecat, at si to kazde zazije sam, pac resit to takhle obecne je o nicem, dyz si asi kazde predstavujem jino situacu...Úsměv
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 08. Únor 2010, 21:52:35 »

No, kdyby to byl spravedlivý fight - holka proti mé holce (taková ta holčičí bitka), tak bych se koukal, ať si ty problémy vyřeší sami.  Úsměv
Ale kdyby se jednalo už o něco závažnějšího, jak se někdo naváží do mé holky nebo někoho z rodiny (např. skupinka,debil atd.), tak se určitě zastanu nějakým nejlepším způsobem...
Takže Jesse - já nesouhlasím. Připadal bych si jako totální nula, srab, bezohledný Jouda, který stojí za nic.

nesohlasis s cim? Úsměv asi sem to nenapsal dost srozumitelne, JO HOLKU BRANIT! vo tem zadna... ale dyz des sam a nekdo Ti rekne: "co cumis pico" a ma kolem sebe deset kamosu, tak si o tem raci pomyslim svoje a du dal, ne? Úsměv ale klidne mezi ne skoc, treba ve filmech to vypada moc dobre, dyz pak lezis sama modrina a krev Šťastný
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Únor 2010, 21:53:52 »

tak ale taky by to nemel furt resit pestima, ne? Šťastný a nekdy je aji lepsi neudelat nic Úsměv treba dyz ses sama a jich je dvacet Úsměv lepsi pak byt bez holky co Te za to nazve blbcem, nez slintajici hrdina na vozicku  Slintající  Mrkající
Ty bys dovolil a jen prihlizel tomu, jak nekdo fyzicky ublizuje tvoji pritelkyni? Tohle mi prijde hodne, ale hodne ubohe....ubozejsi vrianta je, ze bys jeste zdrhnul.

ne, ani sem to snad nenapsal, ne? Úsměv holku bych branil Úsměv ......
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 08. Únor 2010, 21:55:02 »

....A nestojí za to chodit s blbcem, kterej se na to kouká a nic neudělá Šťastný

tak ale taky by to nemel furt resit pestima, ne? Šťastný a nekdy je aji lepsi neudelat nic Úsměv treba dyz ses sama a jich je dvacet Úsměv lepsi pak byt bez holky co Te za to nazve blbcem, nez slintajici hrdina na vozicku  Slintající  Mrkající
já nechtěla řešit pěstma nic. Jen jsem reagovala na urážku. A pak mě holt mrzelo, že se mě ani slovem nezastal, jen koukal na můj krvácející nos Šťastný

A mimochodem jsem ho nazvala blbcem i pro jiný věci, který kdy udělal nebo neudělal Mrkající

sorry, sem si to asi predtem blbe precetl...Úsměv
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 08. Únor 2010, 22:38:52 »

lepsi pak byt bez holky co Te za to nazve blbcem, nez slintajici hrdina na vozicku  Slintající  Mrkající
Jesse  Úsměv: Já furt přemýšlím nad tímto "lepší být bez holky....,než být na vozíku" ? - Toto nejde jinak pochopit než jí tam v té skupině nechat, ať jí zbijou a ty vzít roha, abys neskončil na tom vozíčku. To je to s čím jsem nesouhlasil, ale jelikož je to nesrozumitelně napsaný, což se občas někomu stává, tak bych to chtěl vysvětlit, jak si to myslel.
Jinak, že jdu sám po ulici, tak o tom jsem nic neříkal - TO JE JASNÝ, ŽE MEZI NĚ NESKOČÍM.... . Já spíš reagoval na tu nesrozumitelnou věc za kterou tě sprdla cassies.
A navíc jsem psal, co nejlepším způsobem se dotyčného zastat, což nemusí hned znamenat "pěstí" - To podle situace..

Úprava po pár minutách
Už jsem to asi pochopil, ty bys nechodil s holkou, která by tě nazvala blbcem za to, že bys jen čuměl ?  Což znamená  Směrovka že se na vozíček nedostaneš, protože takové holky nechceš.
« Poslední změna: 08. Únor 2010, 22:52:34 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 08. Únor 2010, 23:09:36 »

lepsi pak byt bez holky co Te za to nazve blbcem, nez slintajici hrdina na vozicku  Slintající  Mrkající
Jesse  Úsměv: Já furt přemýšlím nad tímto "lepší být bez holky....,než být na vozíku" ? - Toto nejde jinak pochopit než jí tam v té skupině nechat, ať jí zbijou a ty vzít roha, abys neskončil na tom vozíčku. To je to s čím jsem nesouhlasil, ale jelikož je to nesrozumitelně napsaný, což se občas někomu stává, tak bych to chtěl vysvětlit, jak si to myslel.
Jinak, že jdu sám po ulici, tak o tom jsem nic neříkal - TO JE JASNÝ, ŽE MEZI NĚ NESKOČÍM.... . Já spíš reagoval na tu nesrozumitelnou věc za kterou tě sprdla cassies.
A navíc jsem psal, co nejlepším způsobem se dotyčného zastat, což nemusí hned znamenat "pěstí" - To podle situace..

Úprava po pár minutách
Už jsem to asi pochopil, ty bys nechodil s holkou, která by tě nazvala blbcem za to, že bys jen čuměl ?  Což znamená  Směrovka že se na vozíček nedostaneš, protože takové holky nechceš.

snad uz to ted bude uplne srozumitelny:
-holku branit!
-dyz to nebude kvuli obrane holky, ale kvuli temu, ze Ti ten "utocnik" neco rekne (naka urazka napr.) mirenyho na Tebe, a Ty to vyresis bez pesti nebo to naopak nijak resit nebudes, pac Ti ten blb za to nestoji, tak si mysim, ze je to od holky vic k oceneni, nez dyz budes mlatit secky provokatery...

ten muj prvni prispevek nebyl jenom k pripadu o braneni holky, ale taky k tomu, ze je lepsi nechat chladno hlavu, nez byt mrzakem kvuli naivni snaze se vsem zavdecit falesnym hrdinstvim...

uz to chapes? snad jo a uz nebudes psat naky blby teorie o me a me pripadne holce Úsměv

amen
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 08. Únor 2010, 23:13:17 »

Už to chápu, neboj.
A já mluvil o tvé holce ? Max. o cassies, to je ona ?  Smějící se
« Poslední změna: 08. Únor 2010, 23:16:42 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 08. Únor 2010, 23:20:37 »

Už to chápu, neboj.
A já mluvil o tvé holce ? Max. o cassies, to je ona ?  Smějící se
psals neco takovyho v te uprave po par minutach Úsměv to je fuk Úsměv
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 08. Únor 2010, 23:49:24 »

ted vůbec nechápu už, o co jde... cassies je jesseho holka?
Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 08. Únor 2010, 23:56:06 »

Není jen je to příklad kdyby byla - tak to chápu já, ale těžko říct nějak se to tu zvrtlo Šťastný
« Poslední změna: 09. Únor 2010, 00:21:24 od kvaposak » Zaznamenáno
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 09. Únor 2010, 00:10:18 »

neni  Smějící se
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 09. Únor 2010, 11:56:29 »

S kym to teda chodim? Smějící se


Pochopila jsem ten prispevek, ze bys ani holku nebranil ... pokud ano, tak beru zpet Mrkající
Zaznamenáno
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 09. Únor 2010, 15:08:36 »

S kym to teda chodim? Smějící se


Pochopila jsem ten prispevek, ze bys ani holku nebranil ... pokud ano, tak beru zpet Mrkající
holku bych branil Úsměv
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 23. Únor 2010, 14:38:27 »

Ahoj, tak se zapojuju taky do debaty.

Mno samozřejmě bych se aspoň pokusil bránit svoju holčinu, ještě aby ne ! A i kdyby to nevadilo jí tak bych měl asi v háji svědomí.. Jenže u mě je to tak že i když se začnu prát tak vždycky dostanu, protože se rvát neumím a nemám rvačky rád.. Co teď ? Šťastný
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 23. Únor 2010, 15:35:51 »

Nevyhledávat. Snažit se jim vyhnout. A když nic jinýho nezejvá, tak dej první ránu a uteč.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
zalozak



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Chrudimsko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 23. Únor 2010, 18:27:21 »

Proto přemýšlím, že si koupím pepřák... pro všechny případy.


Pepřák je na nic...teleskop nebo tonfa když už...rozhodně ne tyhle hračky typu pepřák nebo plynovka který maj jedinej efekt : vyprovokujou
Doporučuji teleskop. Toho dotyčného to velmi rychle přejde Smějící se
Zaznamenáno

Až tě život omrzí a stane se peklem...Skoč po hlavě do hajzlu a zavři se deklem.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 23. Únor 2010, 18:28:56 »

Doporučuji teleskop. Toho dotyčného to velmi rychle přejde Smějící se
Jako 160cm/60kg blondýnka toho s teleskopem moc nenaděláš Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 23. Únor 2010, 19:03:32 »

hele, naděláš, ale teleskop je strašně nebezpečnej pro ty, kdo s ním neumí...

za 1), můžeš tím snadno zabít nebo způsobit strašně těžký zranění
za 2) pokud s tím neumíš, může ti ho napadený sebrat a pak se opakuje situace 1, ale z druhé strany
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
rob



Mám se rád

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 23. Únor 2010, 19:15:03 »

Doporučuji teleskop. Toho dotyčného to velmi rychle přejde Smějící se
Jako 160cm/60kg blondýnka toho s teleskopem moc nenaděláš Šťastný
Dobrá věc by byla pepřová devítka, i když v případě znásilnění by mě asi taková blondýnka jenom víc nažhavila  Provokatér
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS